Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 1:46 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 498 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 9:44 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Cheky: ešte k tomu bylinkovému questu - ak to nechceš len pre Viky, asi by si mal trochu znížiť latku, nebotanik asi bežne na prechádzke divý cesnak nenájde (vlastne mám podozrenie, že to čo som ti nafotil je divo rastúci pór, bol kúsok od záhradkarskej kolónie; medvedí cesnak viem kde, len to je trochu ďaleko na dnešné počasie; a tá cesnačka lekárska je skôr náhoda - boli tam aj krajšie, ale až kým som neprišiel domov, som si nebol istý, či mám správnu bylinu, fotka na wikipedii má oblé listy)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 10:00 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Mogh píše:
Cheky: ešte k tomu bylinkovému questu - ak to nechceš len pre Viky, asi by si mal trochu znížiť latku, nebotanik asi bežne na prechádzke divý cesnak nenájde (vlastne mám podozrenie, že to čo som ti nafotil je divo rastúci pór, bol kúsok od záhradkarskej kolónie; medvedí cesnak viem kde, len to je trochu ďaleko na dnešné počasie; a tá cesnačka lekárska je skôr náhoda - boli tam aj krajšie, ale až kým som neprišiel domov, som si nebol istý, či mám správnu bylinu, fotka na wikipedii má oblé listy)

No, quest je otevřený pro všechny a vlastně měl mít původně podobu zombíka botaniky (podobně jako možná potkáte ještě jiné zombíky :) ). Chápu, že ne každý má moji profesní průpravu a ne každý je žrout přírodnin. Na druhou stranu, ve hře jsou úkoly, které prostě nebude moci splnit každý.
Ä já vám nějakou floristickou průpravu dát chci, protože člověk, který se podívá na trávník a vidí tři jedlé kytky, má výhodu proti člověku, který se podívá na trávník a vidí trávník. Je to taková moje templářská obsese. :)
Je mi jasné, že některé kytky u některých lidí neporostou, třeba v Suché divoký česnek neroste, ale tady v Brně jo a třeba v Karpatech běžně, ale zase i proto tam je česnáček, který roste prakticky všude v příkopách a tak. Budu se snažit nedávat katrány a podobné vzácné věci.
Každopádně to jsou víčka dost zadarmo, jenom za trochu učení.

Česnáček i česneky mají nezaměnitelný odér a jsou antiseptické, což se v Pustině hodí.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 10:02 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Miro píše:
Che: Mně to nevadí, jen bych právě rád měl jasno, do jaké kreativity se má popis tahů rozvíjet.

Tah jsem zeditoval v původním příspěvku (vzhledem k zahájení oslavy až v dalším tahu).

Jasně. Reakce je možno předvídat a navrhnout různé varianty, abych věděl, čeho chtěla vaše postava dosáhnout, ale předjímat a jít svoji linku, to ne.

Dík za upozornění, já si vaše tahy kopíruju z fora jinam a tam s nima pracuju. ::ano

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: ned kvě 05, 2019 10:11 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř bře 27, 2019 8:15 am
Příspěvky: 19
Bydliště: Brno
K dotazu co má výšivka představovat, tak je to tančící pár na plese, ať si to dají třeba na ubrusy nebo kapesníky, ale nic lepšího mě po ránu nenapadlo

_________________
"Dámy a pánové, jsem tu, abych bavil! Sám sebe, většinou - ale vás také!"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2019 9:29 am 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
| SPOILER
Vydávám se na sever. Ta jedinná mi v tu chvíli přijde optimální. Utopit se nechci a dostat mor od hnijících mrtvol také ne. Takže odhazuji pár trámků a začínám se plazit pod troskami na sever. Jde to stuha, ale po pár metrech citím lehký vánek větru. Nejspíše jde o spadlou část kostela. Snad se protáhnu - a tělo mám malé a mřstné - a dostanu se buď do jiné části kostela anebo ven. Plazím se dál. Jednou dolů, podruhé nahoru, pak krátce zpátky a znovu. A znovu. Když v tom ležíc pod několika trámy tvořící malou ale neutulnou jeskynku zahlédnu svit měsíce. "Sviť měsíčku sviť ať mám plnou nit" zarecituji si pod vousy. Citím se býti zachráněn.

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2019 12:04 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Pokud se nudíte v práci, tak dneska začnu s vyhodnocením trochu dříve... ale dokončím to nejspíš zase až v noci. Každopádně tenhle příběh vám dá látku k přemýšlení na celé odpoledne. :-)
Tah 3 - středa
Firejs
Vydrápat se přes rozbořené betonové bloky a obrovské šutráky bylo takřka nad tvé síly. Ruce, které jsi měl celý den svázané za zády a nyní sis je odřel při prolézání škvírami, tě zrazovaly. Hlava, častována tolika údery, se motala. Leč nezlomná vůle přežít tě nakonec dostala pod volnou oblohu. Svalil ses na zem a zhluboka dýchal. Byla chladná noc a byl jsi hned na konci pole pobořených hradeb.
Z radostného rozjímání nad životními perspektivami, které se před tebou náhle otevřely, a které obsahovaly především všechny údy a plný počet prstů, tě vytrhl zvuk sypajícího se kamení. Někdo spěchal přímo k tobě!
Na okamžik v tobě hrklo. Že by tě pronásledovali? [5] Ne, ta postava jako by sama byla pronásledována, klouzala mezi rozbitými bloky hradeb, schovávala se ve stínu lešení a snažila se pohybovat tiše a nenápadně. Proběhla těsně kolem tebe, ale nevšimla si tě. Byla schována pod kápí, ale podle proporcí a dechu to byla žena, spíše dívka. Zmizela ve stínech. Až po chvíli sis uvědomil, že všudepřítomný pach páleného mokrého dříví a tělesných odpadků přerazila vůně tymíánu. Všudepřítomný pach... a sakra! Znovu v tobě hrklo. Vylezl jsi zpod hradeb přímo před branou útulny toho parchanta Betrübera! Jestli teď on nebo některý z jeho pohůnků vylezou ven a ty mu opět padneš do rukou...! Rychle ses začal plazit pryč, kamkoliv, co nejdál odsud, zděšeně ses ohlížel, zda po tobě někdo nejde, svit měsíce tě oslepoval...
Najednou těsně před tvým obličejem došlápla noha. Bosá noha. Rozhodně však nepatřící nějakému chudákovi, jak vzápětí potvrdil i tichý, sebejistý hlas pravící „Půjdeš se mnou. Snaž se nedělat hluk. Nerad bych dneska musel zabíjet!“

Předchozí Firejsův příběh je nyní čitelný, můžete si rozkliknout spoilery, které se ho týkají. (tj. všechny, vyjma toho od Henryho na začátku.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2019 12:48 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř dub 17, 2019 5:37 pm
Příspěvky: 27
Příloha:
IMG_20190506_122947.jpg

I delnik ze sroubarny muze navstivit botanickou zahradu. Pazitka se pocita?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2019 12:49 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Musí jít ovšem o botanickou zahradu divoce rostoucí.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2019 12:57 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř dub 17, 2019 5:37 pm
Příspěvky: 27
Příloha:
IMG_20190506_123237~2.jpg
Tak mam jeste cesnek plevelici v zahonku jakesi ostrice. (Pazitku poznam i bez cedulky * dotcenik*)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Naposledy upravil kultakutri dne pon kvě 06, 2019 4:52 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2019 3:55 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
"achich ouvej" frknul jsem potichu "tak já teda jdu, ale musíme jít pomalu..." a přitom jsem se snažil zvednout alespoň na všechny čtyři. Načež jsem pohledl na mého bosonohého přítele a natáhl k němu ruku.

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2019 5:33 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
kultakutri píše:
Příloha:
IMG_20190506_1~2.jpg
Tak mam jeste cesnek plevelici v zahonku jakesi ostrice. (Pazitku poznam i bez cedulky * dotcenik*)

pořád se nemohu zbavit dojmu že do toho záhonku doputovala z nějaké blízké zahrady nebo doputoval

jsi si jistá že ji poznáš? spouste lidí se plete s palácem medičejských!

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2019 6:46 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř dub 17, 2019 5:37 pm
Příspěvky: 27
Tak to bylo zplanělý od bůhvíodkud, o tom žádná. Co bys tak chtěl na Praze 2, původní biotopy byly zrušeny nejpozději ve 14. století a pak ještě několikrát. Ale v dosahu alespoň deseti metrů jiný česnek nerostl, takže si ho tam nejspíš nikdo nepěstoval. A chutnalo to po česneku.

Kromě toho, proč by válku nemohly přežít lecjaké jedlé a chutné zbytky po aktivitě Správy křovin a trávníků. Zítra se půjdu podívat na záhonek uprostřed kruhového objezdu, myslím, že nějaké česneky jsem tam taky viděla.


Myslíš Palazzo Medici Riccardi, nebo Palazzo Pitti?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2019 6:52 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Firejsova první reakce v situaci, kdy na něj zle zírají dvě korby, je pure gold. :D "Takže domluvíme se na správně volbě Prezydenta? Uctyhodný Pane?" ::fuck ::fuck


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2019 8:02 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Miro píše:
Che: Mně to nevadí, jen bych právě rád měl jasno, do jaké kreativity se má popis tahů rozvíjet.


Tak jsem nad tím celou noc a celý den přemýšlel a dospěl jsem k závěru, že nejvíc mi vyhovují popisy od Reinara, což ale asi není nic nečekaného a v mém výzkumu to je spíše artefakt, než signifikantní nález.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pon kvě 06, 2019 10:35 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Drazí psavci, vyhodnocení tahu bude zítra, musím jít spát. :|

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 498 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 34  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny