Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je ned dub 28, 2024 7:43 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 498 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 34  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 9:59 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22254
Bydliště: Brno
Poznámka ke scénickým poznámkám hráčů:
Méně scénických poznámek.

Poznámka o poznámce o poznámkách: Hráči, hrajte, vymýšlejte tahy a intriky, lore nechte na masterovi.
Poznámka: "Když jdeme do kostela, asi tam bude sakristie" je v pořádku.
Poznámka: "Když se hra odehrává ve Slezsku, které bylo 200 let izolované od okolí, budou tam mít lidé středočeská příjmení a budou hovořit hanácky" není v pořádku.
Poznamenejte si.
Konec poznámky o poznámce o poznámkách.

Poznámka pod čarou poznámky o poznámkách: OK, řekněme, že v Olomouci nějaké kočky jako na jediném známém místě na Zemi přežily a jedna se nějakým neskutečně podivným způsobem dostala až do Těšína, kde nějakým záhadným způsobem přežila zimu, aniž by ji pan Kušnier proměnil v rukávník. Aspoň mají hráči eventuálně co jíst, až budou na mizině.
Pokud budou rychlejší než pan Betrüber & his boys.
Konec poznámky pod poznámkou o poznámkách.

Konec poznámky o poznámkách.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 11:12 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22254
Bydliště: Brno
kultakutri píše:
Většinou to byly rychle naškrábané poznámky o úmrtích na kůře nebo na něčem, co vypadalo jako hodně nepovedený papundekl. Na slušném papíře, pergamenu nebo látce byly hlavně závěti, na kterých byla připsaná poznámka ve smyslu Zemřel 12. 4. na bílou nemoc.
Jestli mám pořádně doplnit matriční knihy, tak bude potřeba tyhle poznámky setřídit.
***
Žádná skříň nebyla zamčená, nakonec ti, co měli volný vstup až sem, byli městští úředníci, kteří Opravené dodatky k nařízení o upravení přidělování povolení pro rozšíření nebo zúžení předmětu podnikání znali, nebo aspoň znát měli.
I když... je to sice městská vyhláška, ale i úřední ptydepe má své meze. To se něco jmenuje vážně tak blbě? Vzala jsem svazek do ruky a začala jím listovat. Začínal příslušným dokumentem, ale ten končil v půli slova na straně 16, dále pokračovaly účetní záznamy, které vypadaly jako typické druhé účetnictví. No jo, věci jsou nejlépe schované tak, že jsou přímo na očích. Poznámky a zkratky na první pohled moc smyslu nedávaly, ale při dost malé troše snahy by se to rozluštit dalo, fixlovat se dá pouze omezeným množstvím způsobů. Zamyslela jsem se, vrátila jsem svazek na místo - zdá se, že tu nebude ani noha, tak se můžu v klidu podívat na tu účetní knihu.


Trochu jsem ti to ořízl.
1) Slavné město Těšín ještě (resp. je tomu již několik staletí) nepoznalo blaho komunismu, a proto nemohou všichni jeho obyvatelé pracovat na radnici. Zůstaňme při tom, že tam je pan Vojt, jeho manželka (vaří, pere, uklízí, stará se o sedm dětí), ty a 3 další úředníci. Ti jsou placeni za práci a jestli si ji budou šetřit, bude pan Vojt přistupovat stejně šetrně ke svému měšci. Od toho se odvíjí pracovní doba, která u městského písaře obvykle začíná dvacet minut před úsvitem a končí půl hodiny po západu slunce, kdy již nevidí na litery; pakliže není zapotřebí nějakého terénního ohledání v noci.

2) K zadní části radnice bezprostředně přiléhá další budova, kde sídlí výkonný orgán Cechu. Vchod je jenom jeden, z radnice, a vždy před ním stojí městský strážný. Ty tam nemáš přístup - jenom Cech.

3) Ještě můžeš použít jednu akci.

P.S.: A Firejs dvě.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 2:04 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Firejs by ještě rád odpočíval, ale vidí, že komandér Reinar hledá dobrovníka na výpomoc. Drancířský život je těžký. Tak tedy vstane a přihlásí se.
Nechť jej osud ke slávě a bohatsví vede!

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 3:16 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1495
cheky píše:
mohu, sedmý radní je Koždoň a jeho specifikem je, že je tuhý, je mrtvý, je v Pánu, natáhl bačkor, řekl bych přímo natrcil paprce, ale nemám tady dlouhé r. už po něm nepatrej.
všechny radní máš vypsané mj. na mape

Aha, takže Prezydent je zároveň členom rady. Som bol tak nejak v tom, že to je osobitá funkcia a rada pracuje samostatne so svojimi siedmimi členami.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 5:37 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1405
cheky píše:
Poznámka ke scénickým poznámkám hráčů:
Méně scénických poznámek.
Poznámka o poznámce o poznámkách: Hráči, hrajte, vymýšlejte tahy a intriky, lore nechte na masterovi.

Hlasuji toto je kvalitní příserek! Ty tahy, které jsou mikropovídkami, jsou strašně krásné, ovšem když přijde člověk z raboty, obslouží ženu a děcko, tak si chce v rychlosti přečíst tahy ostatních hráčů, potom si vychutnat orgovo vyhodnocení, který příběh stmeluje do jednoho stylu a nějakým způsobem jej pointuje, a nakonec se zamyslet nad svým dalším tahem a týmovou strategií. Rád si to někdy přečtu, ale teď bych si rád zahrál odsýpající hru a spíše věnoval kapacitu intrikám než čtení knihy.
Neberte mě, prosím, zle, ale každý hráč má 2 tahy, na které stačí 2 odstavce + nějaký ten small talk u jednoho dvou obchodníků. Nechme to odmakat Chekotaye, ten má času dost, však je na dovolené od státu. ::fuck ::fuck

cheky píše:
1) Slavné město Těšín ještě (resp. je tomu již několik staletí) nepoznalo blaho komunismu, a proto nemohou všichni jeho obyvatelé pracovat na radnici. Zůstaňme při tom, že tam je pan Vojt, jeho manželka (vaří, pere, uklízí, stará se o sedm dětí), ty a 3 další úředníci.

A toto také. Postav je ve hře víc jak dost, některé jsme vlastně vůbec nepoužili a mnoho hráčů doteď ani nemělo jasno, kdo je radní. Další postavy nejsou třeba a pokud budou, org je přidá. Je to hra, prosím, nedělejme z toho Silmarillion přidáváním 10 generací a tuny pomocníků do každého obchodu a na křižník. Slmarillion z toho udělá Chekotay, až to vydá knižně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 5:47 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1421
Dění dnešní noci bude poněkud zmatené, za což se předem omlouvám, a jelikož nemůžu překážky řešit operativně, doufám, že mi Cheky trochu helfne a nenechá mě stát uprostřed noci na chodníku, protože jsem se nedostal přes první nástrahu. Taky budu trochu psát za Firejse, který sloučil svůj tah s mým.


Tah: "Firejsi, uvědomuji si, že na tom nejsi nejlíp a nejraději bych tě nechal odpočívat, ale dnešní noc je třeba využít. Budeš mi krýt záda. Vem si pro jistotu něco, čím by ses mohl bránit."
Firejs se poohlédne po kůlně, jestli tam někdo nezapomněl nůž (třeba na přípravu jídla). Pokud nic nenajde, vyzbrojí se aspoň snadno uchopitelným polínkem.
Já mám na sobě svou "standardní" noční výstroj a tesák u pasu. Firejs, co jsem pochopil, má kromě spodního prádla tak leda nějaké triko, takže mu půjčím svoje civilní kalhoty, jejichž modrá je po pocitvé hrobařské práci aspoň trochu schovaná pod nánosem hlíny. Oba jdeme bosky, veškerou odhalenou kůži si zamažeme uhlem a popelem z ohniště.
Plížíme se městem k mlýnu. Chci zjistit, jestli holka v kutně, kterou jsem dříve sledoval, je opravdu Millerova dcera. Pokud narazím na Henryho (který měl v plánu být večer u kašny před mlýnem), zrekvíruju ho ("Greenhorn Akos? No to je ale náhodička. A co to tam máte? Vidím dobře pytel? Jdete se mnou."). Vyčkáváme někde ve skrýši, jestli od Millera někdo vyjde ven.

Když ven vyjde ta holka, chvíli počkáme a pokusíme se do domu vloupat. Pochopitelně jako první věc zkusím kliku, třeba poblázněná dívčina zapomene zamknout. Když bude zamčeno, hledáme jinou cestu dovnitř. Henry se může pokusit využít svůj strunový šperhák. Firejs sleduje uličky, jestli se neblíží hlídky. Občas nabídne nějakou nevyžádanou radu nebo očividné řešení. Pokud se dostaneme dovnitř, lehce to tam prošmejdíme. Vyhlídnu si mouku, snad tam někde nějakou má, a hrst si strčím do kapsy.
Odcházíme tak, abychom se mohli snadno dostat zpět (čili nezamykáme). Přesouváme se na sever. Je možné, že se kvůli blížící se hlídce, napětí a tak vůbec, přestanu zajímat o Sybru Akose, který má možnost se potichu vytratit a dohrát zbytek svého tahu, jak ho zde napsal.

Přes pobořené hradby se vplížíme do útulny. Předpokládám, že tam kromě chrchlání nemocných bude klid. Snažím se dostat k osobním věcem Betrübera. Doufám, že bude zaměstnán něčím rozptylujícím. Pokud je malá šance na úspěch, raději to neriskuju. Jinak se koukám po písemnostech a hlavně s sebou beru dva předměty, které se s ním dají spojit (třeba klobouk a nějaký odznak). Firejs má zakázáno koukat se po svých osobních věcech. Ty byly uzamčeny do nějaké kovové truhly pod postelí, která je teď dost možná nepřístupná, takže se k tomu nedostane a fakt to nebude riskovat, ne, vážně, jestli na té posteli někdo je, nech to na jindy. Každopádně se poohlédne po kabátu (a klobouku?), budou se později hodit na kostým Betrüberovic pomocníka.

Jakmile jsme hotovi, sejdeme se u hradeb a společně se vrátíme do města. Pokud máme nějaké Betyho osobní věci, vracíme se do mlýna, a jednu z nich někam pohodíme. Ideálně tak, aby si toho všiml až ráno Miller, ne jeho dcera. Pak jdeme do Špitálu. Ten prohledáme pořádně, i zadní místnosti. Pokud jsem přesvědčen, že tam jsme kromě nemocných sami, zkouším ťukat na zdi a podlahu, jestli tam není nějaká skrýš. Nakonec někam zkusíme narafičit Betrüberovu osobní věc, pokud to je něco malého (větší věc bych nechal u Millera, menší tady). Jinak si nad stolem či nad nějakými záznamy aspoň dám záležet, abych po sobě zanechal popel (třeba si otřu ruku).
Po průzkumu se plížíme zpět do kůlny. Firejs má volno, ale ať si mě nepřeje, jestli se večer vrátím z práce a nebude navařeno.
Kdyby se v druhé části výpravy naskytly nějaké nepříjemnosti, obleču si Betyho kabát a z Firejse udělám zbitého a nemocného chudáka - pokusím se to nějak uhrát a vyváznout z toho přesvědčováním. Kdyby ovšem došlo na boj, tak jako minule. Přesilu o jednoho rychle vyřídit zbraněmi, jinak utíkat z města.


Pokusím se ve zkratce napsat, co je této noci mým záměrem: Ověřit si, že za Betrüberem chodí Millerova dcera. Vzít Betrüberovi nějaké věci, které mi pomůžou vyvolat dojem, že té noci byl u Millera doma (za předpokladu, že to byla Millerova dcera a mlýn je prázdný) a ve špitále. Bonus by bylo sehnat ohoz Betrüberových lidí. Prohledat důkladně Špitál - lepší šanci jen tak mít nebudeme, takže si tady dovolím trochu riskovat.


No a pokud mi ještě po noční akci zbyde energie, tak po spánku vyrazím opět za hrobníkem, abych mu pomohl. Už se známe druhý den, takže třeba nebude takový podezřívavý. Zeptám se ho, jestli si nevšiml, že kromě babek na trhu se údajným drancířským špehem ohání snad jen Chory a jestli třeba není chory. A co chlapi v hospodě, zeptejte se jich, beztak si toho taky všimli. Nevím jak vám, ale mě to přijde, jako by chtěl od něčeho odlákat pozornost.
Po práci se vracím do kůlny, kde snad najdu připravené jídlo.

-----------------------------------------------

TV: 10 Obrázek
* Osobní quest: Nabídka odkupu podílu na krámu za 10 Tv. Podílník cechu má svůj status ztvrzen glejtem, má samozřejmě volný přístup ku kontrole hospodaření se svým spolumajetkem, může se účastnit některých cechovních záležitostí (vstup k Jelenovi, cechovní slavnosti, sněm – tam ale nemá hlas).

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 5:56 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Tah:
Je dlouhý, ale na dlouho do bu dopředu taky snad nejnáročnější tah, který vůbec provedu. Doufám, bo tohle už se blíží komplexností tomu, za co mne v práci platí. :D

Tak, oslava v obecných rysech.
- Na křižníku je uklizeno, stoly přichystané, nádobí a jídlo taky. Chlapci a dívky jsou umytí, oblečení čisté a mají na sobě jen ty nejlepší kousky z šatníku. všichni jsou odpočatí, všichni se budou chovat mile a přítulně.
- Každý z důležitých hostí dostane přidělenou dívku nebo chlapce, kteří jim a případnému doprovodu udělají komentovanou vilnou prohlídku veřejnosti přístupných částí křižníku ("a tohle je stěžeň, velký, dlouhý a silný", "tady je umývárna, tady používáme tyhle mycí houby, vždycky je důkladně napěníme a pak jimi takhle umýváme" - variace na soudobé plakáty a videa holky umývající auto - bude-li přítomen Mydlář, příslušný průvodce nadhodí, že bych si s Mydlářem chtěla promluvit o dodávce extra pěnivých nebo vonících mýdel a pár dalších věcech [jako třeba o odvaru "tři dny poté" proti nechtěným těhotenstvím]). Prohlídku zakončí v jedné z hlavních místností křižníku, buď v prvním podpalubí nebo na palubě, kde se bude odehrávat hlavní část oslavy. Můj ansámbl není blbý a když nic jiného, jako každý v jejich profesi, umějí číst lidi, takže pokud při prohlídce uvidí, že vilný přístup nepadá na úrodnou půdu, stáhnou vilnost na minimum a udělají prostě jenom komentovanou prohlídku.
- Babky z trhu budou mít vyhrazený stůl a každá dostane jedno pivo na stůl do začátku, ať si pro něj nemusejí chodit.
- Jídlo bude taky zdarma, ale aby se tam nikdo nešel jenom nažrat a nic z toho, tak bude noseno ke stolům postupně v průběhu celého večera. Kuchařský personál se činil a z nakoupeného jídla udělal a v průběhu večera bude dál dělat tolik jednohubek a podobných finger foods, co to jen půjde. Pivo a voda budou k dispozici na "baru" v prvním podpalubí i na palubě v podobě vyhrazeného koutu s obsluhou, která bude natáčet. Máme tady 1.5 sudu koupeného speciálně pro oslavu, plus bude-li potřeba, vyvalíme ještě jeden sud z běžných křižníkových zásob.
- Spodní patro křižníku je veřejnosti nepřístupné. U jediných vstupních dveří do podpalubí bude hlouček dětí ve věku od 2 do 6 let, kteří budou mít za úkol hlídat, aby se nikdo nepokusil dostat dovnitř. Pokud se někdo přeci jen pokusí, jejich úkolem je ztropit co největší hluk a řvát z plných plic pomoc zloděj (jeden zůstane na místě, zbytek se rozprchne všemi směry s cílem co nejrychleji najít silné chlapce z ansámblu), to by mělo jakékoli rádoby-zloděje odradit. Starší děti pomáhají v kuchyni a s obsluhou hostů, případně hlídají to jedno mimino, co právě na křižníku máme.
- Někdy ze začátku večera, když už bude na křižníku dostatek lidí včetně honorace, pronesu úvodní přípitek (hosti dostanou panák/ulito do větších nádob piva s výluhem z pelyňku pro bonusové alkaloidy a z meduňky pro citronovou příchuť, ať to je jiné než běžný patok a zároveň ať se mi lidi neotráví; naložila jsem do půlky sudu piva), ve kterém vyzdvihnu zásluhy pana Kohna na zlomení Bílé nemoci a vyzvu všechny k veselí a oslavě. A vyhlásím slevu na všechny služby bordelu, běžná nabídka za polovic, specility stále za plné ceny. Detaily nechť každý zjišťuje u dívky či chlapce, o které by měl dotyčný zájem.
- Ansámbl bude po skončení prohlídek volně kolovat mezi hosty, provozovat small talk a nabízet služby, které nabízí jen bordel - masáže, koupele, sex.
- Oslava oficiálně skončí o půlnoci. Poděkuju všem přítomným za účast, že doufám, že si to užili a že jsou tady na křižníku vždy vítání.


Dál v zásadě postupuju podle Moghova a Mirova rozpisu. :) Vypíšu to podle postav, nikoli chronologicky (nezlob se, prosím, Cheky, víc toho v hlavě neudržím).

pan Kohn - později večer s ním prohodím pár slov na téma jestli by podpořil založení nového cechu pro obveselovací profese a jestli by byl ochoten v příhodný čas vznést takový návrh na radním zasedání

pan Miller - optám se ho, jestli mu mohu s něčím pomoci nebo ho provést po křižníku a při tom naznačím, že bych se chtěla začlenit do těšínské ekonomiky jako právoplatná členka se vším, co k tomu náleží ("včetně placení daní samozřejmě, však účty si vedu důkladně. Ono popravdě, provozovat křižník takhle na okraji města znamená, že čistý zisk není nijak závratný, jsem ráda, když máme čistý zisk 4-5 zátek týdně, ale kdyby se nám dveře Těšína otevřely a nebo kdybychom dokonce přesunuli část podnikání do města, zisky by byly jistě větší a zároveň bychom byli pod přímým dohledem bdělých radních očí."

pan Schneider - jedu po Moghově lince a nadhodím, kolik dalšího by se dalo vydělat, "kdyby moje děvčata a chlapci pracovali ve městě, protože to by samozřejmě bylo třeba obnovovat oblečení a nechávat šít nové mnohem častěji, aby se neokoukalo a ansámbl byl vždy upravený a hodný takového města jako je Těšín. A což teprv nové módní vlny, však podívejte na tohle krásné boa a když bude z drahých kožek jako jsou kočkolišky, bude si ho moci pořídit jen málokdo a která žena by nechtěla nosit něco, co nemá žádná jiná." a ještě zalichotím, že jsem si jistá, že pan Schneider má jistě plno odvážných nápadů na krásné nové střihy a že by mi bylo ctí mu pomoci s jejich propagací jejich nošením nebo něco v tom smyslu

pan Šmíd - dohodit Šmídovi Annu za ženu? To je ambiciozní plán! Pokud by ho to zaujalo, seznámila bych ho s Annou a přitom nadnesla něco jako, že kdyby vznikl nový cech, řekněme cech obveselovacích profesí, a Anna by byla jednou z výše postavených v onom cechu a spravovala by třeba městskou obveselovnu, to by bylo docela prestižní spojení, nemyslíte, pane Šmíde?

pan Chory - všeobecně příjemný rozhovor (aspoň já se o něj budu snažit), zavedu řeč na byliny a jejich využití v lékařství. Prostě small talk s lichocením šíři jeho vědomostí atd. (u něj jsem zatím nepostřehla nějakou možnost vnutit mu výhodnost nového cechu se mnou v čele, ale opravte mne, pokud se mýlím()

pan Wassermann - přijmu ho soukromě v mojí kajutě, pohostím panákem bylinního piva a vyptám se, co bych pro něj mohla udělat. Na stížnost na hluk nadhodím, že kdybych mohla do města a mohla provozovat bordel tam, bylo by na křižníku a tedy i v jeho okolí ticho. No a že kdyby tu třeba vznikl nový cech obveselovacích profesí, mohli by se v něm soustředit všechny tyhle hlučné profese, byly by pod dohledem a soustředěné na jednom místě a dalo by se mnohem snáz na čemkoli domluvit. Nabídnu mu prohlídku technického zázemí křižníku (tj. mimo oslavu, s ostatními hosty se nepotká a nikdo kromě mých zaměstnanců ho na křižníku neuvidí) a zkusím z něj vytáhnout nějaké příhodné technické informace k péči o křižník, bude-li svolný a hovorný

S ostatními small talk prokládaný chválením Kohna a naznačováním, že by pro město bylo výhodné, kdyby se křižník začlenil do cechovních struktur

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 6:17 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Miro píše:
Nechme to odmakat Chekotaye, ten má času dost, však je na dovolené od státu. ::fuck ::fuck

Vyrvu ti játra těmihle pařáty a pak tě oběsím na tvých vlastních střevech! řvu každý večer na děcka, když nechtějí v půl desáté usnout a já chci v následujících 6 hodinách odehrát, abych mohl jít spát, než s nevyhnutelností posledního soudu přijde v 5:20 ono zlověstné a pekelné "Mamííí?!"

Miro píše:

Postav je ve hře víc jak dost, některé jsme vlastně vůbec nepoužili

Perlička ze zákulisí: Původně jsem myslel, že použijete 10 postav, možná míň, a mistry jsem stvořil až pro případ, že byste šli hluboce vnitrocechovní linkou. :D
No já vám pak povím, jak jsem to měl namyšlené, budeme se smát, inu, jako pokaždé. :-D
Už aby děcka usla a já se do toho mohl pustit. ::ano Přinejhorším to zase opozdím do zítřka :/

EDIT: tohle jsem psal já, ale jsem příliš unaven, abych se logoval na sebe a na tomhle stroji je Vikyiin autologin, no.

P.S:: Reinare, s tou moukou dneska nic?

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2019 10:45 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22254
Bydliště: Brno
No tak žádná šance. :-D Zítra, možná až večer, je mi líto.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2019 3:36 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22254
Bydliště: Brno
(já to tušil :-/ )

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2019 5:39 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1421
cheky píše:
P.S:: Reinare, s tou moukou dneska nic?
Nic, tu mám na jindy.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2019 8:55 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22254
Bydliště: Brno
Miro píše:
každý hráč má 2 tahy, na které stačí 2 odstavce + nějaký ten small talk u jednoho dvou obchodníků.

viky píše:
na dlouho do bu dopředu taky snad nejnáročnější tah, který vůbec provedu.

Od teď se budeme řídit tímhle. :D Píšu, až se ze mě pot lije. Dneska večer to bude.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2019 2:03 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1421
Obrázek

Jestli máme v průměru 15 stran na tah, divím se, že to vyhodnocení netrvá týden. A ten průměr se teď podle mě ještě zvedl.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2019 3:18 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1405
Jediný štěstí, že máme Firejse, který vyrovnává průměr svým korporátním umem udělat executive summary a z něj v rychlosti ještě high-light na 2 věty pro CEO, kterého náhodou potkal ve výtahu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.V.2279: PnP: Těšínská aféra
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2019 5:03 pm 
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: ned říj 31, 2010 8:40 am
Příspěvky: 1882
Firejs funguje dle instrukcí Reinara. V předem definované chvíli hledá nějaký kabát a elegantní klobouček. Také se nenapadně mrkne zda někde neuvidí "svůj měšeč se zátkami". A vlastně ani nepotřebuje najít svůj. Prostě zkusí najít cokoliv cenného. Jo a taky ho zajímá kde přesně je ta postel s kovovou truhlou, kde jsou jeho věci. Nepůjde nijak blízko. Jen se mrkne na cestu a popřemýšlí nad budoucností.

Později na kůlně dle instrukcí uvaří svou vyhlášenou polévku. Takovou tu, která se v případě nedostatku ingrediencí dá použít na čaj.

_________________
„Díváte-li se dlouho přímo do Slunce, k poškození oka dojít nemůže, ale síla fotonů, které necvičeným okem projdou, zanechá na čočce flek, přes který nejde vidět.“


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 498 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 34  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 99 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny