Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 2:32 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: X. Patrola: Putovanie divokým Slovakistánom
PříspěvekNapsal: pon úno 24, 2020 8:45 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Firejs píše:
Ovšem na Lonských devadesát kilometrů skrze Chřiby plných divokých kočkoliček to asi náročností nemělo. :P

To mi bolo jasné už pri plánovaní trasy, preto tam bol zakomponovaný quest: Dones dříví do lesa - aby sa to vykompenzovalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X. Patrola: Putovanie divokým Slovakistánom
PříspěvekNapsal: stř úno 26, 2020 6:48 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 26, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 510
Bydliště: U Merkuru
Dneska jsem si zase prohlížel fotky... Chlapi bylo skvělé a nejpozději za rok to chci jít zase! A musíme dát i ten Kľak!

_________________
Vrchní homolobbista a oportunistický skarifikátor!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X. Patrola: Putovanie divokým Slovakistánom
PříspěvekNapsal: stř úno 26, 2020 7:34 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Ha, tam jsem byl. :) špatně značená křižovatka značek na vrcholu,zakufroval jsem na třiceti metrech. :-D

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X. Patrola: Putovanie divokým Slovakistánom
PříspěvekNapsal: ned bře 01, 2020 3:47 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Livjatán píše:
Chlapi bylo skvělé a nejpozději za rok to chci jít zase! A musíme dát i ten Kľak!

Zabudol som si tam sveter, takže budeme musieť :-D
Rozprával som sa včera s kamarátom, že tam bol víkend pred nami a v útulni sa stretlo 22 ľudí a ďalší sa ešte otočili pretože sa nechceli už tlačiť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X. Patrola: Putovanie divokým Slovakistánom
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2020 12:56 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Report:

Skupina dobrodruhov dorazila k troskám Martina a zo zemľanky vytiahla domorodca, ktorý až príliš zhovorčivo okrem trasy týpka s čírom a šiestimi bedňami popísal aj ťažké boje Obchodno-konfliktnej spoločnosti s mutantskou hordou, ktorá sa tadiaľto nedávno prehnala. Do veľkej bitky nasadila OKS dokonca kanóny a mŕtvych mala toľko, že ich len nahádzala do masového hrobu a stiahla sa. Keď už sa dobrodruhom konečne podarilo odísť Livjatán s Moghom sa vydali v stopách Lásla cestou, na ktorú by si len trúfol blázon. V Mirovi sa však pohlo svedomie a vydal sa pomodliť k masovému hrobu za duše vložené do zeme bez riadneho kresťanského pohrebu.
Po troch hodinách strastiplnej cesty sa znovu stretli v Chate na Martinských holiach. Drevenica síce nemala strážnu vežu a cvičeného medveďa ako rangerský outpost na Prašivej, no veľkosťou a počtom strieľní bola dimenzovaná na odolávanie snáď na ešte ťažších útokov, než aké by mohla vrhnúť divočina v Beskydoch. Mogh a Livjatán usadli sklamane s prázdnymi rukami k vysmiatemu Mirovi.
"Pozrite k čomu ma cesty Pánove pri mojom rozjímaní priviedli." a vytiahol z batoha bedňu: "Opatrne som ju už klacíkom skúsil otvoriť a nič nevybuchlo." dodal pyšný na seba.
"A zafíry tam teda sú?" spýtal sa Livjatán.
"Až na spodok som sa nedostal, ale obsah je celkom zaujímavý. Celkom rozmýšľal, či ho tam nenechať."
Po týchto slovách sa Livjatán popasoval s otváraním a začal prezerať obsah bedne. Ako na prvý narazil na zásielkový list, jednoznačne potvrdzujúci, že ide o bedňu č.6 a s miestom určenia obsahu:
1 dříví do lesa
2. safíri Jublierovi v Ciezsine
3. pomazání věřícím
Livjatán povykladal z bedne polienka dreva a na spodku naozaj narazil na krabičku so štyrmi zafírmi a fľaštičku s Olmutzkým krížom a nápisom Sfláštní masání na ofce, ktorú si hneď schoval Miro do záňadria.
"Tož máme pre čo sme prišli, tak hajde domov." zavelil Livjatán.
"Cesta ďaleká, mali by sme sa najskôr trochu občersviť." navrhol Miro.
A tak usadli obedu, kde si každý vybral skromné jedlo, na aké bol zvyknutý z domova - Mogh misku šošovice, Livjatán tanier ghouláše a Miro pečenú kačicu s kapustou a dvanástimi knedlíkmi.
Keď už len zapíjali zvyšky (kačka predsa musí plávať - súdok piva švárna dievčina - budete aj vy niečo piť chlopaci?), k vedľajšiemu stolu prisadla skupinka mužov Obchodno-konfliktnej spoločnosti, chvíľu sa medzi sebou bavili, potom hovor však zvlášne utíchol jak im padol zrak na bedňu ktorú Miro nechal vyloženú na stole. Šesť vysokých šľachovitých chlapov nenútene sa pohrávajúcich so svojimi mosinmi obkolesili stôl dobrodruhov a ich vodca, o čo nižší, o to viac do šírky, s párom signálnych pištolí za širokým opaskom prehovoril:
"Dovoľte mi panstvo pozvať do Grandhotelu pána Partizána."
Dobrodruhovia si vymenili nervózne pohľady a nakoniec Miro odvetil: "Takéto pozvanie sa nedá odmietnuť."
Pán z OKS ich upozornil, že cesta bude viesť ožiareným územím a venoval im dostatok piluliek Rad-X.
Cesta bola nielen ožiarená, ale aj výnimočne náročná. Primrznutý sneh sa po našľapnutí povolil a tak sa dobrodruhovia brodili až po kolená. Na hranici síl, dlho po zotmení, konečne dorazli ku Grandhotelu. Pán Partyzán ich pohostil vareným vínom, syrmi, klobáskami a ponúkol im teplo ... no krbu nie, pretože kúriť sa dalo len pár polienkami, čo si sami priniesli, ale aspoň mäkučkej postele.
"Dovolil som si Vás sem pozvať, pretože po tejto bedni moji muži už pár dní pátrajú. Samozrejme sme v civilizovanom kraji a právo na okupáciu res nullius tu platí, napriek tomu by som obsah rád získal - konkrétne modré kryštály. Som ochotný Vám za ne zaplatiť dva stimpaky za kus."
"No my si to ešte rozmyslíme." odvetil diplomaticky Miro a uľahol k spánku.
Ráno sa skupinka dobrodruhov už zberala na cestu, keď v sprievode pána Partyzána k nim prišiel ešte strapatý chlapík:
"Povedali mi, že máte kryštály, čo potrebujem. Viete, pred pár týždňami sa tadiaľto prehnala ohromná vlna mutantov a ďalší stále prichádzajú. Nie je vylúčené, že prídu znovu v podobne veľkej, či dokonca ešte väčšej vlne. Podarilo sa mi zistiť, že sú priťahovaný látkou, ktorá sa zrazu začala vyskytovať vo vzduchu a tie kryštály potrebujem na dokončenie prístroja, ktorý by mi pomohol lokalizovať zdroj tejto látky. Naliehavo Vás prosím, aby ste prijali ponuku pána Partyzána."
Miro s Livjatánom na seba pozreli.
"Nie, že by som tomu hipiekovi akože veril, ale čo sa stane, ak tie zafíry noderučíme." nadhodil Miro.
"No asi naštveme Jubliera."
"To je v poriadku, ten už predsa je na nás naštvatý aj tak." odvetil Miro a otočil sa pána Partyzána.
"V poriadku, mi Vám tie kryštály predáme, ale budeme chcieť aj všetky výsledky, čo tu Váš strapatý priateľ namerá."
Pán Partizán prikývol a Miro pokračoval:
"A chceme tri stimpaky za kus."
Pán Partizán sa zamračil a ponúkol: "Desať stimpakov za všetky."
Miro prikývol, podal mu ruku, vyložil na stôl krabičku so zafírmi, zobral si stimpaky a skupinka dobrodruhov sa spokojne vydala na cestu domov.


xp:
- k účasti si všetci pripíšu 10xp za HardCore bonus
- Livjatánovi asi už expy budú na nič, takže za ferratovú časť bude mať odpustené rady
- Miro si pripíše 3xp za modlitbu pri partizánskom pamätníku a 5xp za taktickú mapovú prípravu
Miro a Livjatán získavajú po 4, ja mám 2 stimpaky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X. Patrola: Putovanie divokým Slovakistánom
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2020 4:31 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
kvalita :)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X. Patrola: Putovanie divokým Slovakistánom
PříspěvekNapsal: úte bře 03, 2020 9:38 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Moghu, jak to vidíš s dalším dějstvím? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X. Patrola: Putovanie divokým Slovakistánom
PříspěvekNapsal: stř bře 04, 2020 12:56 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Rád by som spravil pnp teraz na jar, dokončil misie ideálne začiatkom leta a na jeseň spravil akciu v Slezku - asi ideálne na tom mieste, čo spomínal Livjatán, nech ho môžem zatiahnuť do spoluorgovanie ::twisted
Čo sa týka ďalšej patroly, tak ma lákajú Jizerské hory - kratšia trasa, príbehovo spinoff. Ale ak pripraví niekto vlastnú, tak rád budem len participovať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X. Patrola: Putovanie divokým Slovakistánom
PříspěvekNapsal: stř bře 04, 2020 5:05 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 26, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 510
Bydliště: U Merkuru
A fotky budou? Jinak skvěle napsané!

_________________
Vrchní homolobbista a oportunistický skarifikátor!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X. Patrola: Putovanie divokým Slovakistánom
PříspěvekNapsal: stř bře 04, 2020 9:40 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Och, tak Jizerky mám prochozené, ale vždycky jsem si říkal, že se tam nebudete chtít trmácet. ::)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: X. Patrola: Putovanie divokým Slovakistánom
PříspěvekNapsal: sob bře 07, 2020 1:35 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Livjatán píše:
A fotky budou?

Áno


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny