Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 3:27 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: pon bře 16, 2020 6:56 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Ještě než začneme, tak k loru - útulna stojí nebo totálně padla při raketovém útoku? U koho nechal Reinar oblek otrokáře?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: pon bře 16, 2020 7:38 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Útulňa stojí, bola využívaná ako útulňa pre utečencov z Bialska. Väčšina z nich s prispením materiálnej pomoci Cieszyna pred pár dňami odišla rekolonizovať svoje mesto, zhruba tridsiadka ostala s tým, že sa chce v meste usadiť. Rovnako v meste ostali dva tucty Veľkopoľských pútnikov. Budova je momentálne zrejme prázdna.
Že má Reinar otrokársky oblek som nejak nezaznamenal, ale tak nejak predpokladám, že buď už ho vyhodil, alebo si zobral do Suchej. Ak tomu tak nie je, nech dá vedieť sám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: pon bře 16, 2020 9:22 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1409
Na osudu obleku mi nesejde, ale nejspíš bych si ho vzal s sebou domů.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: úte bře 17, 2020 6:28 am 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Zkusím se na tohle o víkendu podívat, dřív nebudu mít kdy.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: úte bře 17, 2020 11:24 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Ak nemáte čas, tak to odsunieme a zahráme naživo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: stř bře 18, 2020 9:31 am 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 26, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 510
Bydliště: U Merkuru
Já se rád přidám ale nejsem moc psavý, takže za mě klidně jo ale bude to takové strohé z mé strany...

_________________
Vrchní homolobbista a oportunistický skarifikátor!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: stř bře 18, 2020 8:01 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Mogh píše:
Ak nemáte čas, tak to odsunieme a zahráme naživo.

Ale jo, to půjde. Jenom se třemi dětmi a na home office nemám moc kdy číst a dohledávat, co se kde v kterém topiku odehrálo.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: stř bře 18, 2020 8:42 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Zahrání naživo by mohlo bejt taky až příští rok. :D Po netu v pohodě, o víkendu můžeme začít, pokud je dostatečný počet hráčů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: stř bře 18, 2020 8:59 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Miro píše:
o víkendu můžeme začít, pokud je dostatečný počet hráčů.

OK - za hráčov by stačil jeden zewellák, jeden drancíř a Viky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: sob dub 11, 2020 3:40 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
No čekal jsem na toho drancíře...a on Godot.

První tah:
Okamžitě se vydám za Kušnierem do špitálu a bude mě především zajímat, jestli poznal útočníka a nebo si všiml charakteristického rysu. Přece jenom jej viěl pořádně zblízka. Následně jdu severní bránou k útulně, poptám se stráží, jestli někdo za poslední dobu prošel. Pokračuji do útulny, nenápadně, zjistím,jestli tam někdo je a prohledám to tam (hledám něco jako útočnou zbraň či převlek).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: pon dub 13, 2020 5:06 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Miro píše:
No čekal jsem na toho drancíře...a on Godot..

On v zásade nutný nie je, len by som bol rád, aby príbeh mal dopad na herný svet a mohli z toho profitovať aj Drancíři kvôli vyváženosti nasledujúcich hier.
Inak by to šlo pravdepodobne odohrať aj sólo ak sa chceš zahrať na Sherlocka :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: sob dub 18, 2020 3:57 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Pardon, není čas, není energie.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: pon dub 20, 2020 8:03 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Hele, Moghu, nechceš to zkusit hrát tempem 1 tah týdně (případně 2)? Zkoušel bych to solo a když někdo bude mít čas a chuť, tak naskočí. Pokud je komplexita hry na 1 osoba x počet tahů veliká (předpokládám), tak to případně natáhneš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: úte dub 21, 2020 11:04 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Ok - môžme skúsiť.
Hra nie je nijak extra komplexná, nie som si istý, či nebudeš občas potrebovať byť naraz na dvoch miestach. Nemusíš riešiť zaisťovanie hlasov pre Kohna (sekundárny quest) resp nemusíš sa na to sústrediť - malo to slúžiť na vyplnenie hluchých miest pri viacerých hráčoch. A ak sa naozaj nikto nepridá odpustím ti spánok a doporučujem absolvovať čaj u Wojoczkovej. Naťahovať sa určite nebude - hra má odrážať časový priebeh týždňa.

1. ťah - nedeľa noc:
Otec Miroslav okamžite na Kohnovú výzvu zareagoval a keďže Kohn samotný bol dosť hysterický a ako zdroj informácií veľmi skúpy, tak vyrazil do špitálu.
"Potrebujem okamžite hovoriť s Kušnierom." obrátil sa na Chorého, hneď jak došiel do osvetlenej bočnej lode inak úplne tmavého kostola.
"Ale samozrejme, nech sa páči." s úškrnom odvetil Chorý a stúpil si bokom, aby Mirovi odkryl pohľad na vyblednuté telo v bezvedomí.
"Jak zle je na tom?" spýtal sa Miro.
"Pacient utrpel krátke sečné zranenie v oblasti krku, pričom došlo k prerušeniu tepny a než bol odovzdaný do mojej starostlivosti, tak stratil odhadom asi 1,5 - 2 litre krvi. Momentálne sa nachádza v 4. štádiu hypovolemického-hemoragického šoku. Ešte pár mesiacov dozadu by som povedal, že pre neho nemôžem nič spraviť, ale keďže pán Kušnier je momentálne radným a ja mám zviazané..." Chorý sa pozrel na okovu na jeho nohe pripojenú reťazou k masívnej železnej guli "no ruky úplne nie, ale každopádne budem sa mu musieť ešte zo dva dni venovať, kým skoná."
"Jak, skoná? To mu nemôžte dať transfúziu a dostať ho z toho?"
"Kušnier má pomerne vzácnu krvnú skupinu a po bielej nemoci v Cieszyne ostali už len dvaja možný darcovia. Pre mladého Kwaczinku som už dal poslať, druhý je radný Wasserman, čo vzhľadom k veku tiež nie je úplne vhodný darca. Ale momentálne máme v meste pomerne dosť nových ľudí, takže ak mi chcete robiť alibi, že som pre Kušniera spravil všetko čo bolo v mojich silách, tak môžete si zobrať tuná testovacie sady a nájsť niekoho medzi prišelcami. Doporučujem začať medzi veľkopoľskými pútnikmi, narozdiel od Bialčanov bývajú všetci spolu v dome vedľa Mydlářa a jeden z nich, Gabriel, mi tu pomáhava, takže s testami vám môže asistovať. Každopádne musíte nájsť aspoň dvoch vhodných darcov a potom sem poslať ešte večer Wassermana. Mimochodom, akú máte krvnú skupinu?"
"Dobre, ja nájdem darcov a vy sa postaráte, aby to prežil." Miro si vzal testovacie sady.
"Ohoho - tak to pŕŕ. Nič také som nepovedal. Pri takto masívnej strate krvi sú vnútorné orgány nedostatočne zásobené kyslíkom, dochádza k acidóze a ich poškodeniu, nehovoriac o tom, že Kwaczinka má teraz v krvi tak 1,5 promile alkoholu, čo tiež moc pri tomto stave nepomáha. Transfúzie dajú Kušnierovi tak deň a pol života k dobru, teda ak tomuto stavu ešte ste ochotný hovoriť život. Na jeho záchranu bude potreba veľkého množstva stimpakov, tak 7-10 podľa toho ako rýchlo dostane transfúzie. Bohužiaľ, ja som momentálne nedôveryhodná osoba, takže všetky moje zásoby zabavil Wojoczek."

Po návšteve špitála Miro vyrazil k útulni. Pri bránke ho prísne zastavila stráž. Po zistení jeho totožnosti a účelu priechodu ostali zhovievavejší. Dozvedel sa, že okolo útule sa plánuje rozšírenie mesta a cez deň tam pracujú Vojtovi ľudia. V noci nikoho prechádzať nevideli. Každopádne Kohn teraz vyhlásil mimoriadny stav a vychádzanie z mesta je pre všetkých zakázané. Žiadne výnimky neboli udelené, takže Mira von nepustia a jeho pokus o opustenie mesta budú hlásiť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PnP: Těšínská aféra 2 - Prezydentský atentát
PříspěvekNapsal: úte dub 21, 2020 6:40 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Eee, nebyl Chorý vyhnán z města nebo dokonce zhynul? Ale ok, ať je živ. :D

Jen pro ujasnění, při pokusu o atentát útočník nebyl raněn? (dle výpovědi Kohna)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny