Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 7:50 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 301 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: sob lis 14, 2020 4:54 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
No, máme dneska pátek třináctého, takže je ten správný čas zaříznout Templáře. Na obrazovce vidíš obličej jakéhosi kripla. Moment, tento terminál je vypnutý!
Žádné dlouhé dřisty, před patnácti lety jsme žili trochu jiné životy, teď se situace změnila a nemá smysl krvopotně lpět na věcech, jež splnily svůj účel.
Celou tu dobu jsme hráli jeden dlouhý příběh postnukleárního Slezska, odehrávaný tempem 3 - 4 her ročně. To je doba v řádech, v jakých se počítají poločasy rozpadu radioaktivních prvků a příběh to reflektoval. Začínali jsme v situaci, kdy projít Pustinou z Ostravy do Ciezsyna byl výkon hodný hrdiny a skončili v situaci, kdy Olmické biskupství svými špehy ovlivňuje politickou situaci v oblasti mezi Svitavou a Vislou a slezští průzkumníci se odvažují až na dohled ke Kráteru Prahy.
Sledovali jsme také jednu z podkapitolek globálního souboje Bratrstva Oceli a Enklávy, respektive jejich evropských misí. Od začátku do konce se příběhem prolínal osud Otrokářů a v jejich rámci od druhé do předposlední mise také osobní příběh Chrome Reda.
Osudy zemí, krajina národů mívají zřídkakdy pointu, a tak neteskněme po nějaké ukrutné mega akci, která by spletla všechny nitě příběhu dohromady. Taková akce by se podobala LARPu Malazské knihy mrtvých říznuté Hledáním ztraceného času a vlastně by neměla ani smysl protože...
...protože war never changes.

Nyní, když přišla klipsa, nemá už smysl si na ni hrát. Beskydy jsou zplundrované jak po atomové válce. Houštiny, v nichž jsme se schovávali, jsou vytěžené, tajné pašerácké stezky rozježděné traktory, u vypálené základny rangerů stojí nabíječka na elektrokola a z oken se nese moderní hudba. Osamělé lovce lebek vystřídaly davy turistů. Rozpadlé objekty v nížině se dílem definitivně rozpadly, dílem byly sanovány a jsou z nich útulné domácnosti. Dystopické výsypky byly rekutlivovány. Opuštěné bunkry mají masivní zámky a kamerové systémy napojené na benga.
Svět se čenžnul. Z jedné strany to tedy znamená konec. Ze strany druhé to znamená level up.

Takže, přátelé, vyberte si perky - nabrušte nože - jakkoliv nepochybně v jiné formě, jistě se ještě v Pustině setkáme.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: pon pro 28, 2020 9:14 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Hmmm.... stejně mi to nedá... byl by zájem o nový produkt? Templáři: Nová generace. Podpora hraní od šesti let, principiálně stand-alone akce, provázané spíš jen inventářem, než osobními příběhy (takže se akce nerozpadne hned na začátku, když nedorazí klíčová postava, není třeba mít v paměti ročenky Kdo je kdo patnáct let nazpátek). Dvě rasy, dva týmy. Jednotný dmg. Blízké okolí Brna.
Univerzum samozřejmě navazuje na předešlé, o tom žádná!

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: pon pro 28, 2020 9:42 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Za 4-6 let ano. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: pon pro 28, 2020 3:06 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 28, 2015 8:15 pm
Příspěvky: 117
Bydliště: jak kdy.
Za 2 roky (ale možna by to šlo dřiv).

_________________
Jsou dva typy lidí: Ti co si nemyslí že jsou dva typy lidí a ti co si myslí že jsou dva typy lidí: Ti co si nemyslí že jsou ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: pon pro 28, 2020 3:12 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1409
Pokud to bude takový tábor pro děcka, tak by se dalo nalákat spoustu lidí (teda jejich dětí) a ještě na tom i něco zkásnout (Sára s.r.o). Akorát jak tam máš i malé děti, tak už musíš hodně dbát na bezpečnost. A jak tam jsou cizí, tak to je vůbec špatné. Nikdy nevíš, kdy ti tam přijde nějaký idiot, který ti kvůli své neschopnosti bude chtít udělat peklo.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: pon pro 28, 2020 3:47 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
náväznosť akcií je za mňa hlavné plus templárov a nezažil som akciu, ktorú by potopilo to, že nedorazila kľúčová postava, naopak akcií, ktoré trpeli tým, že nedorazilo predpokladané minimum hráčov som pár zažil, takže skôr ako na dva tými by som skôr akcie zameriaval na hráči vs svet.


Inak ukončenie templárov stará generace mi príde také ... no chýba tomu bodka. Bol by záujem o Paranoid 4? V praxi by to bola stolová hra. Bez ohľadu na víťaza by bolo výsledkom Sjednocené Slezko. Napadlo ma, že by sme potom mohli spraviť ešte video, kde by ľudia z pohľadu postavy zhodnotili dianie a svoje pôsobenie za tie roky čo v templároch pôsobili (niečo v štýle Prelude to Axanar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: pon pro 28, 2020 4:30 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Reinar píše:
Pokud to bude takový tábor pro děcka, tak by se dalo nalákat spoustu lidí (teda jejich dětí) a ještě na tom i něco zkásnout (Sára s.r.o). Akorát jak tam máš i malé děti, tak už musíš hodně dbát na bezpečnost. A jak tam jsou cizí, tak to je vůbec špatné. Nikdy nevíš, kdy ti tam přijde nějaký idiot, který ti kvůli své neschopnosti bude chtít udělat peklo.

No já myslel spíš že hlavní quest bude časován tak, aby ses mohl zúčastnit i ty. Abys po jeho konci stihl odjet k nejbližšímu hotelu a nemusel nocovat s ostatními v lese. :-)
A taky že člověk nebude potřebovat IQ 180, aby rozluštil šifry.

Nějaké tábory, cizí děcka a kasírování... jak to neříct vulgárně? Nic mě nenapadá. :-D ::fuck

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: pon pro 28, 2020 4:33 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Mogh píše:
náväznosť akcií je za mňa hlavné plus templárov a nezažil som akciu, ktorú by potopilo to, že nedorazila kľúčová postava, naopak akcií, ktoré trpeli tým, že nedorazilo predpokladané minimum hráčov som pár zažil, takže skôr ako na dva tými by som skôr akcie zameriaval na hráči vs svet.


Inak ukončenie templárov stará generace mi príde také ... no chýba tomu bodka. Bol by záujem o Paranoid 4? V praxi by to bola stolová hra. Bez ohľadu na víťaza by bolo výsledkom Sjednocené Slezko. Napadlo ma, že by sme potom mohli spraviť ešte video, kde by ľudia z pohľadu postavy zhodnotili dianie a svoje pôsobenie za tie roky čo v templároch pôsobili (niečo v štýle Prelude to Axanar

- návaznost akcí ano, ale ne tak striktní.
- organizaci družinovek zase nechám na tobě. :)

- Já měl za to, že ta tečka byl Paranoid III, včetně toho sjednocení, ne?
- To video je super nápad, konečně na to mám nějakou techniku a začínám se učit, jak na to.

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: pon pro 28, 2020 5:17 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Tábor, zisk, korporace... tvle, ten CyberPunk a Arasaka už fakt začínali 2020. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: pon pro 28, 2020 5:39 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
cheky píše:
Já měl za to, že ta tečka byl Paranoid III, včetně toho sjednocení, ne?


To bol plán - len Zewell ostal moc nezávislý - nemal som naplánovať akciu s otvoreným koncom no ::fuck

Teraz by to bolo už také definitívnejšie - oficiálna zmluva a vlajka (navyše by to mohol byť rovno betatest na TNG pretože by to bol skôr cosplay než larp):
| SPOILER
Image


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: stř pro 30, 2020 9:41 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Mogh píše:
(niečo v štýle Prelude to Axanar

OK, ale budeme potřebovat černocha s hlubokým hlasem a mega cool bělovlasého Sarge.
Zbytek už nějak splácáme. Já jsem třeba bezva v hraní role padajícího kusu paneláku. :D
=====

Tak jako tak jsem chtěl naznačit, že při novoročních úvahách můžete popřemýšlet, jestli chcete ještě nějaké akce, nebo ne, a případně nevyhazovat kostým zcela. :)




P.S.: Axanar super, ale u věty "Třída Ares byla první čistě válečná loď Federace" jsem se zježil. Podle starého universa tou první čistě válečnou lodí byl až NX-74205 Defiant. :D )

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: sob led 02, 2021 8:21 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
cheky píše:
Axanar super, ale u věty "Třída Ares byla první čistě válečná loď Federace" jsem se zježil. Podle starého universa tou první čistě válečnou lodí byl až NX-74205 Defiant. :D )

Ak sa zježíš už pri tomto, tak Star Trek: Discovery sa vyhýbaj ako čert krížu ::ble


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2021 12:15 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Jo, já jsem se už smířil s tím, že TOS je legrace, TNG tvrdí muziku, DS9 je pro nerdy jako já, kde na pozadí nudného příběhu se buduje universum, a VOY je taková for fun série... a všechno ostatní je no go zóna. :-D Třeba když jsem viděl AS, kde mají personal shield v opasku, tak jsem lozil po zdi. Takže ty nové věci už mohu s klidnou myslí pustit bokem. ::)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: ned led 03, 2021 7:09 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Picard bolo celkom príjemné dívanie - ako áno, keby tam nehral Patric Steward tak to so Star Trekom nemá moc spoločného ale ako odychovka sa to dá pozrieť.

Lower Deck som si vyslovene užíval - na animovanú paródiu veľmi príjemná záležitosť.

A ako už som spomínal niekde pre tým The Orville je momentálne viac Star Trekovský seriál než nové Star Treky (zápletkami epizód a charakterom postáv), z "dospelejších" sci-fi ma teraz zaujalo The Expanse


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Templáři Vaultu šílené brahmíny
PříspěvekNapsal: úte bře 02, 2021 1:24 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Koukám na fotky a musím říct, že nejlepší tým všech dob byl Zewell. ::bez_chlupu

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 301 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny