Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 10:03 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: sob pro 02, 2023 9:12 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Kdy: 12. až 14. ledna, ale možná to posunem na později, až budeme mít v baráku dveře, ať můžeme zvesela hrát do noci ::)
Kde: Brdy

Intro

Někdy v mezičasí v legendární nálevně, kde se den co den setkává um a zlaťáky, které za něj umí zaplatit.

"Zavři za sebou ty dveřiska kokot pojebaný, myslíš, že mám na uhlí dotace od otrokářů," vykřikl hospodský Šimek nasraně, když mu do knajpy navál sníh. "To jsou dneska móresy, každej, jak kdyby měl v prdeli oj od šaliny... či se tomu říkalo električka? No kdo ví, stejně už to nikdy nepojede," brumlal si pod vousy.

Šimek ometl z baru pochcípané mouchy a přistoupil k nově příchozímu. Otrhanec, pomyslel si, snad má čím zaplatit. A ten zavilý výraz se špetkou šílenství v oku. "Na sekeru nenalévám, zvyjebanče, takže si dvakrát rozmysli, jestli na to máš, jinak bych musel udělat výjimku a zaplatil bys sekerou mezi lopatkami. Tvými." V hospodě měl jinak poloprázdno, v rohu seděl jeho vážený štamgast s pejzy a společnost mu dělal metrák a půl živé váhy ve svalovině. Vincek moc rozumu nepobral a už jako dítě to byl pěkný dement po tom, co upadl na cihlu. Židák se bez něj ale po různých peripetiích v pustině nikam nehnul a Šimek moc dobře věděl, že s Kohnem musí vycházet zadobře, jestli nechce aby mu po střeše knajpy tancoval červený kohout. A jinak jeden místní žebrák cucající už hodinu grog s Roentgen rumem dle Pesusova receptu (3 rumy a asi 40 ml čaje), který si krátil chvíli čučením z okna a pak dva pocestní v zimních hadrech, kteří sem vtrhli před chviličkou, jak kdyby neměli času nazbyt, ale pak se uvelebili u krbu, natáhli si k němu nohy a objednali si sklepní svíci a kuřivo.

"Slyšíš, zvyjeb..."
"Áááá, Herr Komandant, rád vás po letech zase vidím. Posaďte se, vše na můj účet..." přivítal příchozího bodře Kohn a úkosem pohlédl na hospodského.
"Omlouvám se, milostpane, co si budete přáti? Máme jemně nakyslé pivo od pivovaru MILF, vína ukradená z olomouckých sklepů, k jídlu můžeme nabídnout uzený kravský jazyk (vskutenosti býčí chuj) či pečené stehýnko vakobobra."

---------------

Mlask, mlask, dva dny jsem po cestě pořádně nejedl, lahoda, olizoval se příchozí.
„Vypadáš poněkud strhaně od poslední události, kdy jsme se viděli. To se drancíři holedbali, že našli ten lék, vytrousili ho do atmošky, každý jim byl vděční, byli na koni...“
„Inu, … mlask, další tři děcka, náročná žena, co ti budu. Do toho s tím postrachem pustiny už to taky není, co bývalo.“
„Mno, nevadí, i tak se naše obchodní zájmy... a mně jde vždy jen a pouze o obchodní zájmy... potkávají. Mám nabídku, která se neodmítá. Práce to není složitá, najdi, přines. Já získám, co potřebuji a ty dostaneš podíl na kořišti, která může drancíře dostat zase do sedla. A jako zálohu 20 víček,“ prohlásil Kohn a vzduchem proletěl naditý váček.
Muži s pytli pod očima a plnovousem Rasputinovského střihu jej zálibně potěžkal, ale zkušenost mu velela neukvapit se. „To asi nebude cesta na směťák do Třinca a zpátky, ne za tyhle peníze...“
„Správně, je to dál, o kousek dál,“ pousmál se Kohn, „ale cestu už znáte, již jste tam byl, a proto si volím vašich služeb. Pozítří naskočíte na karavanu směr Olmütz...“
„Uf, tak to není tak daleko, jen abych tam nevrazil do starých známých“, oddechl si.
„... a pak přestoupíte na karavana Adventistů sedmého dne, to jsou takoví pošuci, ale mírumilovní a chtějí poslat emisary ku bývalé Praze. A z tama je to do brdských hvozdů co by dup,“ usmál se zářivě židák.
„Moje nervy, brdy, to ne... posledně jsem tak tak vyvázl se zdravou kůží, tam už mě nikdo nedos....“
„A jestli chcete, aby vaše děcka měla zdravou kůži i nadále, tak svůj úkol splníte,“ uzavřel disputaci Kohn a pohlédl na Vincka, který si právě čistil špínu za nehty sekáčem s nepříjemně dlouhou čepelí.

---------------

Hospoda se vyprázdnila, bezdomovec dosrkal svůj nápoj a s nechutí se vydal do venkovní zimy. Chlápek od Kohna se odporoučel, jak kdyby mu za zadkem hořela pyroovce a Kohn se svým osobním strážcem ho brzy následovali.

„Myslíš, že to byl ten, kdo si myslím, že byl...“ zeptal se nakřáplý hlas zpod kápě, kterou plnil dým z kuřiva.
„Zcela jistě, pane kolego, na některé lidi se nazapomíná. Ale to není náš hlavní problém, problém je, co má skončit Kohnovi za pejzy a komu to chce nejspíš prodat. To je klíčová informace pro JOBovku (jednotka olomouckého biskupství, pozn. Red.),“ odvětil druhý, jehož oděv trochu připomínal mnišskou kutnu, byť už značně otrhnanou a modifikovanou. Dopil sklepní svíci a vesele prohlásil: „Nějak mi vyhládlo, je čas zajít na pořádný ghouláš, čeká nás dlouhá cesta.“
„Že tě ty humory neomrzí,“ zamračil se druhý, stáhl kápi a šel zaplatit. Hospodský zvedl oči od baru a vylekal se, ghoula už ve svém podniku neviděl dlouho...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: sob pro 02, 2023 9:31 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
::bez_chlupu

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: ned pro 03, 2023 9:40 am 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Chekotayovci 14-15. ledna nemohou, bo budou slavit 60 matky/tchýně.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: ned pro 03, 2023 10:09 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Mno možná proto se Chekymu ten termín líbil... ::twisted

Za mě klidně o týden dva později nebo aj ten únor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: ned pro 03, 2023 10:47 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Ja 26-28.1. už niečo mám a ak to chceme posunúť na 19-21.1. tak to musím nahlásiť v práci už v zajtra a aj tak nie je isté či mi to prejde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: ned pro 03, 2023 1:56 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Tož pojďme zkusit 2. až 4. února.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2023 8:08 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Zkouším teď pohorky s vložkama, abych nemusel ve sněhu hopsat s těma sešmajdanýma teniskama, ale je to teda bída, takže pokud by byly nějaké pochody, tak doufám v jednociferné jednotky kilometrů. :D

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2023 11:31 am 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 26, 2009 3:49 pm
Příspěvky: 510
Bydliště: U Merkuru
Já za sebe nevím. Aron má teď dost potíže z refluxem tak jebto takové divoké. Kdyby se to zpravilo tak rád dojedu ale asi bych vyjel už ve čtvrtek večer ať necestuju dýl než bych byl na akci :).

_________________
Vrchní homolobbista a oportunistický skarifikátor!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2023 9:57 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
cheky píše:
Zkouším teď pohorky s vložkama, abych nemusel ve sněhu hopsat s těma sešmajdanýma teniskama, ale je to teda bída, takže pokud by byly nějaké pochody, tak doufám v jednociferné jednotky kilometrů. :D


Je to patrola, vem si kanady s masážní mřížkou a budeš dobrej i na tříciferné jednotky. :P

Já zatím můžu kdykoliv, tak tomu dejme čas do začátku roku a pak to rozseknem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2023 11:16 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Livjatán píše:
Kdyby se to zpravilo tak rád dojedu ale asi bych vyjel už ve čtvrtek večer ať necestuju dýl než bych byl na akci :).

Kvôli tomu mám nahlásenú dovolenku na piatok aj pondelok. Vyraziť už vo štvrtok by sa mi mohlo podariť tiež, ak sa dohodneme hneď na nový prvý januárový týždeň (ten trojciferny počet kilometrov za ďalšie voľno v práci stojí) ::cool


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2023 11:22 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
:P Ponesete mě. ::fuck

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: pát pro 08, 2023 9:56 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
Však to bola už téma tej patroly, keď mal Livjatán zlámanú tú nohu ::beer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: pát pro 08, 2023 2:14 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: úte srp 10, 2010 9:09 pm
Příspěvky: 1404
Pokud budem 4 a přijede nějak hromadněji, tak vás můžu v pátek dopo/čtvrtek večer vyzvednout na hlaváku.

Jinak trasa zatím vypadá, že bude začínat spíše trojkou než že by měla tři cifry, ale hra bude mít volbu HC modu, který 3 přepíše na 4. Tuto herní volbu pravděpodobně dostane Mogh, ať je dostatečně nestranná. :-D ::twisted


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: pát pro 08, 2023 3:01 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
"Zacinat trojkou" je to, co si myslim, nebo to je eufemismus pro nejakou turistiku? ;-)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: XI. patrola: Operace Frostbite
PříspěvekNapsal: sob pro 09, 2023 8:57 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: pon bře 18, 2013 11:34 pm
Příspěvky: 1493
cheky píše:
"Zacinat trojkou" je to, co si myslim, nebo to je eufemismus pro nejakou turistiku? ;-)

Piatok večer Chekotay, Livjatan a Mogh čítajú intro od Mira, kde sa dozvedajú, že quest začína stretnutím s Olmützskym kňazom ďalší deň na poludnie na mieste vzdialenom 33km. Miro je do vtedy bohužiaľ nútený plniť si povinnosti v manželskej posteli (počet účastníkov bližšie nešpecifikovaný)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny