Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 3:04 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pát led 12, 2018 11:06 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
toudi_sk píše:
zrejme sa mi urazil Fallout 4, mám "g.o.t.y." verziu, jeden deň som to nehral a už mi pri nabehnutí menu (kamera po benzínke krúži v pohode), teda stlačení hocijakej klávesy okamžite spadne do windovsu a hra vraj nepozná moju grafickú kartu...
dá sa niečo spraviť s Falloutom (okrem odinštalovania, test integrity súborov cez Steam nepomohol), či musím kvôli jednej hre preinštalovať ovládače karty?

Kód:
  https://github.com/prekladyher/fallout4-cestina/wiki/Probl%C3%A9m-s-pad%C3%A1n%C3%ADm-hry


Zkus vytáhnout z kompu net, po naběhnutí hry ho je možná možné zastrčit. Přihlášenej ale nebudeš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pát led 12, 2018 11:24 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
Dík, funguje to... ale píšem to cez mobil, lebo už mi nejde internet v PC :P

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: sob led 13, 2018 2:07 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
toudi_sk píše:
Dík, funguje to... ale píšem to cez mobil, lebo už mi nejde internet v PC :P

Ty nemáš net, já zase mobil :-) . Může za to Bethesda, poprvé v historii :-) upgradem zavedli placené módy a takhle to dopadlo.
Po najetí hry ho zastrč zpátky. Pokud to spadne, zakaž ve firewallu přístup na net souborům : Fallout4.exe a Fallout4Launcher.exe. Jak funguje oživení přes mobil, jak píší v odkazu, nevím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř led 17, 2018 9:29 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
tak bohužiaľ, ani Steam prepnutý na Offline nepomôže, musím mať natvrdo odpojený internet z počítača, inak to padá :|

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon srp 02, 2021 6:30 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
Niekde som nechal plne namaxovanú a vytunenú X 01 energozbroj, myslel som, že v nejakom settlemente, ale v žiadnom som ho nenašiel, existuje šanca, že ho ešte niekedy nájdem? (ak som ju nechal inde, medzitým som vystriedal 2 ďalšie energozbroje, takže ikonku na mape nemám)

nemal by mať fusion core, proste ide mi len o to, či ZARUČENE zostane na mieste, alebo môže zmiznúť bez stopy

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon srp 02, 2021 5:30 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 23, 2015 1:55 pm
Příspěvky: 93
pokud nemá core, tak do něj npc nemůžou hupsnout. pokud PA zůstal ve vyčištěné lokaci která se časem opět zaplní, tož mohl zmiznout.

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř zář 01, 2021 1:39 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 4:19 pm
Příspěvky: 966
Bydliště: Kryt Folimanka
Ale keď som ho nechal na palube Prydwenu tak tam zostane, že? Ten Prydwen mi dokonca zobrazuje na mapke ako nejaký settlement, podobne ako sanctuary, ale asi tam nemožem postaviť čo chcem, čo? :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř zář 01, 2021 1:59 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
ak si zadobre s BOS, tak na letisku môžeš zabrať settlement a aj stavať tam môžeš a určite viac, ako v bejváku v Diamond City

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř zář 01, 2021 2:11 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 4:19 pm
Příspěvky: 966
Bydliště: Kryt Folimanka
Jj, hrám to prvýkrát až teraz, kedže ma na to namotal kamarát, ktorý to hrá asi rok a buduje si tam settlementy. Skúšam to roleplayovať aspoň trochu, kedže to má ten roleplay v názve žánru :-D Tak logicky som išiel s BoS, kedže mi prišli ako jediní dosť silní na to aby mi pomohli nájsť mojho syna a bojovať s Institute... Minutemen ani neviem že existujú, iba ten kovboj mi pochoduje po sanctuary, a to je posledný minuteman ktorého som stretol. Railroad som ani jedného nestretol, len mám quest že mám ísť dakde na túru, tak to akože ktorý turbomegastorywriter vymyslel že mi zabili manžela pred očami, uniesli bábo a ja mám akože ísť na túru na nejaký freedom trail ::roll :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř zář 01, 2021 2:59 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
dám ti radu, keď nájdeš toho svojho parchanta, rovno ho jebni trubkou do hlavy ::fuck

ja som hral Kingdom Come Deliverance skoro 2 roky v kuse, ale tu fakt neviem, čo by som toľko robil, mám v péčku dosiahnuť 100% spokojnosť v settlementoch, mám max. 80% v jednom, v ostatných max. 75%, na Bethesdu dobré až moc

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř zář 01, 2021 3:10 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 4:19 pm
Příspěvky: 966
Bydliště: Kryt Folimanka
No ako, tam momentálne to vyzerá že ako hlavná postava mám iba nejaké malé indikátory toho že Shaun je starší než ked som ho naposledy videl. Nepamatám si presne či ten Kellogg vyzeral staršie ked som ho odbachol (fucking epic inač, som tam nbehol ako nasratá matka že where is my fucking baby, a jak sa do nas pustil tak som do tej miesntosti bachol fatmana ::fuck v štýle presne že "I did not ask how big room is, I said I cast fireball!") ale mám pocit že ani z tej konverzácie nebolo jasné, že je Shaun starší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2021 12:29 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 4:19 pm
Příspěvky: 966
Bydliště: Kryt Folimanka
Posunul som sa dalej v príbehovej línii, narval som nejaký čip s mozgovým tkanivom Kellogga do nejakej mašiny a zrazu som sa ocitol v queste ktorý mi tak pripomenul Cyberpunk 2077, že až mám pocit, že nejaký ich storywriter si zahral z nudy Fo4 a povedal si, že toto chcú mať tiež. Ako musím uznať že toto je jeden z tých slabších Falloutov, ale atmosfericky je miestami úplne top notch, hlavne keď som na seba hodil power armor a musel íst mimo mapku do nejakého glowing sea vyhľadat toho vedca. To som mal asi prvýkrát za historiu hrania Falloutov vobec pocit, že sa nachádzam fakt v nejakej silno postihnutej spádovej oblasti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2021 2:18 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
a potom tam stretneš Lucii Bílou a radškorpióna veľkého ako autobus, čo sa premáva pod zemou rýchlejšie ako ponorka vo vode ::blicí smajlík::


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte zář 07, 2021 2:38 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 4:19 pm
Příspěvky: 966
Bydliště: Kryt Folimanka
Ježišku na križku to som si vobec nespojil že to je Lucie Bila ale odteraz tú podobnost z hlavy nevyhodím ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pát bře 03, 2023 8:31 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned pro 25, 2022 4:24 pm
Příspěvky: 5
Pred mesiacom som si to pustil po tretikrat, tentokrat aj s dlc a po eng(trochu som sa v tomto jazyku zlepsil)
Prave hram Far Harbor a nakoniec si nechavam Nuka World.

Hram to na Survival s critical/sniper buildom, bez powerarmoru.

Davam tuto hru na absolutny vrchol mojho rebricka naj hier. Tulanie sa po slnkom zaliatom wastelande je absolutne strhujuce. Hram to na 55" monitore z 1m a je to akoby som tam bol. ABSOLUTNA NADHRERA co sa tyka postapo feelingu.


Naposledy upravil Per dne pát bře 03, 2023 9:00 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny