Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 25, 2024 3:47 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: ned lis 29, 2015 2:13 pm 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6472
Chickentay, máš tu kamoša od zvonu, reaguj!

---

Keď si behom hry prepnem obtiažnosť na survival a zomriem, tak už nepojde load, jo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: ned lis 29, 2015 5:50 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: ned lis 22, 2015 11:32 am
Příspěvky: 33
Ahoj SOFe, díky za upozornění, pochopitelně se Chekotayi omlouvám, fakt je ta ruská kláveska záhul. Tak jsem zjistil, že k tomu obnovování a znovu obsazování děje pomalu po celé mapě, i s tím doplnění všeho v bednách, trezorech i toho co se volně válelo všde možně...To jsem teda potom zvědav, jak tohle skončí?!. Co jsem nenáviděl asi nejvíc: když ma někdo něco, někoho cpe za vyčiš - těná záda! Sice se to někde dělo, ale né v Špicových hrách, A AUTOŘI V TOMHLE MĚLI MOJI DŮVĚRU, omluva za caps zabudka. Prověřuji od Severu k Jihu všechny Cleary...No zase si v obnovených,,bednách,, doplním store. Tož Šafle hore a Dobrý lov přeje v dnešní noci Všem. Tulák po Falloutu, Marcel od Zvon, no někdo craftí a já se toulám, celý život. Hai sOfe, vyzkoušej si to vedle na New založené hře...


Naposledy upravil Marcel od Zvonu dne pon lis 30, 2015 8:06 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: ned lis 29, 2015 7:13 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: ned lis 22, 2015 11:32 am
Příspěvky: 33
Ahoj Chekotayi, díky za pochopení a budu se snažit mluvit jenom ,,česky,,...Takže 40 level/185 hodin, díky těm return questům a respawnu. Projíždím celou mapu podruhé, hmmm koukám, že se sem pod Kostel, Power Armoři již pomalu nevejdou - 5 + 20 baterii do nich. Suvenir, suvenýr, aby byly v dobrých rukách, ehm. Pokračuji středem na Jih. Noc je teprve na začátku, Dobrou Noc Všem spravedlivým a Dobrým lidem , Tulák Marcel od Zvonu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2015 3:01 am 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6472
chekotay píše:
s0f píše:
Chickentay, máš tu kamoša od zvonu, reaguj!

Hele, Sofe, přes srbochorvatštinu, bulharštinu a jiné hotentotštiny jsi tady ty, tak mi to kdyžtak překládej. Já fakt tyhle balkánské jazyky nezvládám. :-(

To je hornomácovská Zvonarština. Musíš naslúchať hlasom vo svojej hlave aby si jej porozumel!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2015 9:16 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: ned lis 22, 2015 11:32 am
Příspěvky: 33
Ahoj sOf. Hai, díky to si trefil dobře, přímo hídšút, že, sice mi v noci pomohlo jedno video od Deliriusa, ten v tom taky pěkně lítá...No stejně ma to zastavilo o kousek dál. Nemám rád řetězové questy! Tož budu pokračovat v započaté inšpekci. než se zase pohnou ledy, Bílý Den, přeje Máca.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Fallout 4- recenzia v časopise LEVEL 258
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2015 6:26 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11657
v hodnotení recenzie sa píše:
Výborná
Fallout 4 je pro Fallout 3 tím, čím byl
Fallout 2 pro Fallout. Je jen o něco málo
pestřejší a promyšlenejší, ale přesto už
ten starý hrát nechcete. Všechno zrušte
a vyražte do Pustiny.

... mno, tak ja si rád zahrám aj Fallout po Falloute 2, ale to len tak na okraj
je tam oskenované všetko, aj téma Fallout: Já legenda | SPOILER
Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2015 7:03 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 26, 2010 8:46 am
Příspěvky: 250
Falloutská recenzia v Leveli ma veľmi nezobrala. Nezameriavala sa na veci, ktoré mi prídu dôležité. Od SCORE celkom očakávam niečo v podobnom duchu... ale s ich obratnosťou bude recenzia na Fallout najskôr vo Februári... (to nemyslím vážne, len zvyknem občas komentovať, ako veľmi pomaly SCORE reaguje na novinky, väčšinou to býva s 2-mesačným oneskorením, kdežto LEVEL dokáže o novinkách informovať oveľa rýchlejšie, väčšinou v najbližšom čísle po tom, čo sa novinka dostane na svet).

Najlepšia vec na tomto čísle Levelu je 6-stránkové interview s TotalBiscuitom.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2015 7:39 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1419
chekotay píše:
http://booom.tiscali.cz/11-modu-do-fallout-4-ktere-byste-si-nemeli-nechat-ujit-269227

Boudy pro čokla v top 11?
::orl

Aspoň že tam je výroba munice, i když já preferuju ten druhý mod, kde to jde vyrábět na vědecké stanici přímo ze základních materiálů a nemusím stavět nic mezi tím. Nebýt toho, tak jsem buď bez peněz, nebo bez munice. Hrát na survival, tak bez obojího.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2015 9:01 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: ned lis 22, 2015 11:32 am
Příspěvky: 33
Ahoj Justy, třeba máš pravdu, ale do cca 25 levlu, žádné přebytky se nekonaly?!...na Normálu. Třeba to na Survivalu je jinak. I v 41. Levelu mi moc sumky s náboji určité ráže nepřetékají: 308, 45, 5,56 , 5 a nejvíce probléma je s broky(silně nedostatkový artikl), Kejt to velmi rychle rozfofruje s Tou moji FIREBrok 120. Na mne již moc broků nezbyde. Se Stimy, je to tak firfty/fifty, ale když jde o,,kamikadze,, misi, začne být vidět dno lékárničky a sbírají se drobky. Žádné desítky nábojů nenalézám a do perku na ně investovat nemíním. Souhlasím s Tebou, že v Survivalu, by měly být truhly a safesy poloprázdné i hlad a žízně(po stimech). No někdy se nadává i nad safem Maestro/Expert, hehe. Díky za diškus, zbraně jsou i můj koníček v ohradě. Pacifista Marcel od Zvonu...takový jsou ti nejnebezpečnější, když se přimotaj k mašingéééénu.Na vojně na mne nezbylo pádlo a nová Sklopka utopená ve vazelíně, byla to vskutku,,Kosa ostrá,, chodila na flek: nástřel 8, 9, 9,a 2x 10. vše při mé jediné střelbě.V mé směně leželo vše i kulometná dvojčata vzadu, přitom konaniu ma pán nádporučík - krpatec Nágy é Nádj, kopal do nohou: ako, že nestřílím dávkami: ,,Pán nadporučik musim si těch jediných 20 ostrých užít po jednom až do posledného,, hej...Marcel byl 5 - ti metr, hecht. Zdraví vojín Švejk é Máca.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2015 9:07 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1419
Justy píše:
Hraju na survival a nevím, kam s nábojema, stimpakama, rad-x a radaway.
Kdyby se v každém baráku neválela bedna s několika desítkami nábojů a plná lékárnička, tak je to hned o něčem jiném.
Takhle survival obtížnost nedokáže zachránit ani pomalé léčení a nepřátelé, co nasají půl bubnu z .32 Uzurpátoru a jsou OK.

Tak stimpaků jsem měl taky jednu dobu asi 130. Pak jsem je začal používat místo jídla, ať ušetřím místo v inventáři. Ale munice mám docela málo. Kdybych si nevyrobil asi 300 kusů .45, 100 kusů .50 a 150 shotgun shellů, tak je musím kupovat. A to jsou těžký prachy. 10 víček za .50, tuším 5 víček za .45. Se základním, "bojovým" charisma. Kdybych se oháknul, tak to o trošku asi srazím (+3 CHA za šaty a brýle), ale s tím se nehodlám zahazovat. Nějakého mutanta zastřelím dejme tomu pěti ranami z combat rifle (.45) a padne mi z něho 8 nábojů .38 (nebo dřevěná deska). Ještě 5 takových a budu moct použít trubkový kulomet na zničení nějaké věže. I když střílím jednotlivými ranami a mám docela slušnou přesnost, munice získaná z mrtvol a okolních truhlic se rovná asi tak třetině munice ztracené. Chraň bůh, abych používal automat, který v základu způsobuje třetinové až poloviční zranění na kulku.

chekotay píše:
Sepiš něco o svých modech, ať taky máme něco na Brahmíně. :-)

Nic světoborného nepoužívám. Z těch 11 používám vyrábění munice (jak jsem řekl, jiný mod, co ale dělá více méně to samé), skloněné zbraně, rychlejší výpis terminálů a ty vypsané dialogy (ale asi je zruším, bo se mi řadí do kolečka, delší řetězce se mi nevlezou na monitor a stejně to je většinou taková blbost, že mě to ani nezajímá a "yes, yes, yes, sarcastic" by mi v tu chvíli i stačilo). No a pak to jsou spíš ptákoviny, jako obejití minihry u páčení, podpora mého rozlišení nebo hlasitější déšť. Jo kdybys chtěl popsat mody, co jsem měl u Skyrimu, tak to je na dvě A4 (nějak 75 jich bylo?) :-D

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2015 9:27 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 23, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 47
Rýchlejší výpis terminálu? Tak jednoduchom stlačím ľavé tlačitko myšky ako pri rozhovoroch a mód je doma :) Ten text som skúšal ale nejak mi to bugovalo, odpovede sú aj tak málo... kreatívne? ale v podstate som si na to zvykol. Hagen bol v Hagene a skúšal sa vykecať a loadovať ale ono to asi nešlo že? (napriek tomu že sa na to pýtal Valentino "Rossi") BOS ma lákal hore do nebies ale potom som to loadol aby som sa príliš rýchlo nepridal na nejakú stranu... môžte napísať ako sa volá misia (misie) za ktorú už neradno ísť ak sa nechcem k niekomu natrvalo pridať? Ináč vytrvalo plním (asi 5x) vedľajšie misie pre BOS a zdá sa že to nemá konca kraja... takže definitívne fičúra aby bolo stále čo robiť? Ináč v jednej osade mám už 11 ľudí a 3 postele! Tak radšej tam ani nejdem aby som nevidel čo tam stvárajú... musím ukojiť všetky ich potreby? Nechcem BAD ENDING iba kvôli tomu že niekto nemá postel... Ináč superpes ktorý vyňucha bad guys na takú diaľku a prejdeme s ním pol mapy... to bolo uveriteľné ako rana bejzbolkou... najviac sympatický sú ty Rusi... VADIM uspakoj sja... Hagen vsjo zdelaje... už len človek čaká či sa neotočí a nedostane deviatkou do hlavy :D Lekárske "pokusy" v podzemí... kde len som to už videl :) pekný odkaz na F1. Trošku spoilovania som sa snažil zahaliť do neutrálneho habitu, keby niečo tak to seditujem...

Ináč snáď prvýkrat sa dalo niečo vyriešiť "mierovou cestou" pri mafianskom odpočítavani... zdrhol niekto z Vás alebo to vyriešil ako väčšina? Ja som bežaaaaaaaaaaal až tak že som rovno v behol do močiara pred vchodom a v tom BAF obrovská obluda :D Konečne nejaké prekvapko.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2015 10:04 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1419
Lord Hagen píše:
Rýchlejší výpis terminálu? Tak jednoduchom stlačím ľavé tlačitko myšky ako pri rozhovoroch a mód je doma :)

Je tam určitá prodleva, než to můžeš stisknout. Když jsi nedočkavý a stiskneš to příliš brzy, tak se ještě zpozdíš o pár milisekund. Používám nexus mod manager, takže získat ten mod mi trvalo asi 5 sekund. Ten čas naberu zpět asi na 10 terminálech ::)

Lord Hagen píše:
môžte napísať ako sa volá misia (misie) za ktorú už neradno ísť ak sa nechcem k niekomu natrvalo pridať?

Dostaneš misi, ve které přímo budou jako cíle vypsány frakce (získej pomoc od A, B, nebo C). Myslím že tak nějak to bylo.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Naposledy upravil Reinar dne pon lis 30, 2015 10:10 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2015 10:10 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1419
Justy píše:
Mě spíš otravuje prodleva mezi zadáním příkazu k odemčení zámku a samotným odemčením zámku. Řeší to ten mod?

Neřeší. Taky pěkná otrava no.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon lis 30, 2015 10:29 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: ned lis 22, 2015 11:32 am
Příspěvky: 33
Ahoj Justy, díky za definitivní vysvětlení,,Fičury,, hehe, ale proč tam nemaj upozornění, že se s normálními questy skončilo? a potvrdili to:,, splněno,, a že od toho a toho questu se točí ,,ruleta,, pro toho, kdo chce s těma respawn přiblblejma questama pokračovat? Je tu ještě někdo, kdo neví?... proč jsem na Bethesdě s jejím panchartem nenechal nit suchou?! To je fakt na toho Hamra a honbu po falloutích Pláních a protažení bahnem v tunýlku na cvičáku...dostat je na 1/2 dne pod ruku, Ty by se divili co umí serž Ogden. když ho někdo vytáčí! Co je prosím Tě k takový,,Ptákovině,, vedlo?! Díky a Brou všem, já vrazím do sebe dajaký Fet(brufen + codein na záda, bolej, už zase...he zrušila ma babský lék Alnagon, již před lety) a jdu je zase vyhlazovat dál, a je to nekonečná facha! Máca od Zvonu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2015 3:27 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Justy píše:
Mě spíš otravuje prodleva mezi zadáním příkazu k odemčení zámku a samotným odemčením zámku. Řeší to ten mod?
Nestačí pri zadaní príkazu na otvorenie dvier len dlhšie stlačiť TAB a ono to človeka hneď vyhodí od terminálu a dvere sa otvoria ? Ja to robím tak a nejaké strašné prodlevy som si nevšimol ::scratch

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 38  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny