Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 18, 2024 3:31 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 2:50 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1412
J. Sawyer:
http://i.imgur.com/aKqm5QC.png
http://i.imgur.com/rWfoFHa.jpg
Citace:
turned out the massive loss of life and destruction of the ecosystem wasn't the worst part of nuclear war. it was the loss of all screws.


T. Cain:
| SPOILER
You claimed to enjoy Fallout 3, and I'm going to assume you also enjoyed Fallout: New Vegas. From a design standpoint, how would you compare Fallout 3 and New Vegas? What did New Vegas do differently from Fallout 3, in your view?

I did enjoy both Fallout 3 and New Vegas. I know that surprised some of my fans, who wanted me to hate the games and rail against their design choices (which I have repeatedly pointed out were different than the ones I would have made), but there is no arguing that more people enjoy the modern versions of the franchise than the older ones.

If I were to compare the two games, I would say that Fallout New Vegas felt like it captured the humor and style of the Fallout universe better than Fallout 3, but I have to hand it to the FO3 designers for developing VATS, a cool twist on called shots for a real-time game. I also loved the set decoration FO3. There was so much destruction, yet obviously everything had been meticulously hand-placed. So much story was told entirely through art. I ended up naming these little art vignettes and creating side stories in my head about what had happened. There was "The Suicide", a dead guy in a bathtub with a shotgun, and I figured he just couldn't handle life after the bombs. There was "Eternal Love", a couple of skeletons in a bed in a hotel room, forever embracing each other. There was "My Last Mistake", the corpse in the temporary one-man fallout shelter which obviously didn't do its job of keeping out the heat and radiation. My favorite was "Desperate Gamble", where I found a feral ghoul in an underground shelter filled with lab supplies and lots of drugs... except for Rad-X. I imagined that a scientist found himself irradiated and desperately tried to synthesize some Rad-X to cure himself before he succumbed, but he was too slow. I did notice that whatever was left of his mind sure did seem to enjoy toilet plungers.

If I had to pick something I didn't like about FO3, I would pick its ending. I hated the ending. There, I said it. I didn't like the sudden problem with the purifier, and I especially didn't like the lack of real, meaningful multiple endings beyond what I chose in the final few minutes (FEV or not, me or Lyons, and that was it?). But the worst thing about the ending was there was no mention of the fate of places I had visited. In my head I had already imagined slides for Megaton, the Citadel, Rivet City, Underworld, GNR, the Enclave or the mysterious Commonwealth. But I got... pretty much nothing.

I liked FONV's ending much better. It had a nice set of slides at the end of the game. They covered everything I was wondering about. I went with Mr. House at the end... and that seemed a worse choice after the slides, but still OK. It led to a law-abiding but somewhat impersonal Vegas. I wish I didn't have to kill the BoS, but I want House to control the future, so I had to do it. It was a great morally ambiguous choice, and the decision made me pause. That's a sign of good design, right there.


Zbytek se mi nechce hledat. Vesměs to je dosti neutrální přístup. Občas něco pochválí, občas se dá mezi řádky číst, že se tomu smějí spolu s námi. Možná si nechtějí Bethesdu naštvat, protože by rádi v budoucnu dělali další datadisk.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 5:22 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř říj 07, 2015 4:20 pm
Příspěvky: 14
Já hru přestal hrát někde okolo prvních úkolů pro INSTITUT. To se nedá.
Pokud mohu vyplivnout několik dojmů po cca 45 hodinách tak:
1 ) Snad polovina úkolů jsou jen bohapusté Fetch Questy. Všichni po mě chtějí, abych něco vystřílel nebo tam něco vystřílel a našel. ::zed a dokola a dokola.
2 ) Jedna z nejzábavnějších činností ve Falloutech pro mě bylo vandrování po mapě a hledání a objevování. Nedokážu přesně popsat, proč je to tady na hovno. Možná, že jsou budovy jen velký sklady pro loot materiálu a žádné jiné opodstatnění nemají. Možná, je to tím, že jsem skoro všechny lokace musel navštívit 2x, protože si jedu podle sebe a šmejdím po okolí bez cíle a jen tak hledám, pak dostanu quest a musím se do lokací vrátit podruhý a samozřejmě jsou znovu plný nepřátel. Takže po čase dostanu strach někam vůbec lézt, protože se tam budu muset vrátit a zase všechno znovu zabít.
Nechci kecat, jestli se to stávalo i v New Vegas nebo ne, ale ten pocit svobody tam byl větší.
3) Spawnování Ghoulů z oken uvnitř budov? WTF ???
4 ) Výběr a rozvržení dovedností ( inteligence atd. ) už nemají vliv na schopnosti postavy. Hrál jsem prvních 15 hodin s Agilitou a Vnímavostí na 1 a v pohodě jsem likvidoval všechny na dálku headshotama, přitom bych měl být v podstatě slepý a neschopný trefit stodolu atomovkou.
5 ) Opakuji, co jsem křičel už při Falloutu 3: Postapo je pustina. Postapo je poušť. Zasadit takový typ hry do betonový džungle na východě je zvěrstvo.
6 ) Všichni byly do Commonwealthu rozřazeni pomocí nějakého generátoru od Bethesdy nebo to má vyšší logiku, která mi uniká. Protože už zase všichni žijí v těsných sousedstvích vedle sebe. Mutanti, raideři, obyvatelé, Gunners. Desítky let, metr od sebe a je to OK ??? Není kruci.
a asi dalších 20 bodů mám v hlavě.
New Vegas ukázalo, že jde udělat ryzího moderního Fallouta pro současného hráče neshopného hrát hru bez 3D enginu. A oni udělají hru ještě hloupější než byla trojka, nechápu.
PS: redakce Levelu a Gamesů si hodně vážím. Jsou má krevní skupina, ale už mě štve, jak poslední dobou jdou na ruku většinovému názoru a udělají recenzi v podstatě na objednávku. Přitom sleduju Fight Cluby a vím, že nikdo z nich tu hru nemá rád a jsou to lidé znechucení většinou dnešních velkých her.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 6:23 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: ned lis 22, 2015 11:32 am
Příspěvky: 33
Ahoj Drussi, Morphee a Pavle z Dobročan, zdraví Vás od Zvonu Tulák po Planinách Falloutů Ogden -Máca. Jo chtělo to tady trochu vyvětrat...krásně si notujem, bohužel Vše je Prauda, hej. Já to ještě srovnaný nemám ani po 220 hodinách jsou pro mne Fallouti 4 v englišu, stále,,Spania Viecha,,.
Nejvíc ma štve ten Respawn, ne v FNV, se nic takového nedělo ani v žádné jiné RPG AAA Hře!Dá se To hrát jedině jako hru na Objevy a to je hodně smutné, sice nevím jak to bude končit, zatím mě není po chuti ani jedna frakce?! Včchno dobré je zneuctěno od A do Zet, na co šáhli to pos-rali! Můžete se mi ozvat na SZ nebo majla, potřebuji pomoct třeba s tou Kejty v křesle i v jiných seklých questech, rád bych to i já dohrál...Hmmm je mi dneska 64. i když tomu nevěřím, bral bych Help jako fajn dárek k narozkám, huž z teho lezu po zdi, hehe. Nikde , žádný maniál ani v engliš. A forum funguje jen tady...Díky, marcel.zvon zavináč seznam.cz, díky předem Máca


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 6:28 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1412
chekotay píše:
Ad Jakub: Já nad tím uvažoval. Dneska snad ani není třeba, aby se časopis zmiňoval o áčkové hře, protože reklama ji člověku nacpe do chřtánu sama - a časopis, pokud chce být obdarován exkluzivním materiálem z PR oddělení herního vydavatele, musí sekat dobrotu a podílet se na reklamě. Naopak by stálo za to probírat indie scénu, hrát tyhle hry a upozorňovat čtenáře na ně - na hry, které jinak zaniknou v šumu.

Hodím malý offtopic; nezávislé hry, které vyšly/vyjdou letos a patrně stojí za to, jen si nemůžou dovolit reklamu: Age of Decadence, Underrail, Balrum. První hra již vyšla, druhá vyjde 21. a třetí 14. prosince.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 9:54 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 22, 2012 10:43 am
Příspěvky: 14
Jakub z Dobročan píše:
PS: redakce Levelu a Gamesů si hodně vážím. Jsou má krevní skupina, ale už mě štve, jak poslední dobou jdou na ruku většinovému názoru a udělají recenzi v podstatě na objednávku. Přitom sleduju Fight Cluby a vím, že nikdo z nich tu hru nemá rád a jsou to lidé znechucení většinou dnešních velkých her.


Recenze na Games mi přišla docela v pohodě. Jasně to sedmičkové hodnocení mi úplně nesedí (ikdyž oproti těm 9 jinde), ale v textu byly popsaná negativa celkem otevřeně až nevybíravě. Dá se poukázat na to, že pozitivům věnuje větší prostor než kritice, ale vzásadě u mě dobrý. Autor taky nepatří k jádru redakce a nechodí do FC. Level to je pravda něco jiného, ale těžko odsoudit tak velkou hru tak velkého studia, potenciální zdroj peněz z reklamy. A navíc když ta hra není vůbec špatná, stačí jenom odstranit z ní slova Fallout a RPG.

Jo procházet krajinu a objevovat místa, to jsem si ve FNV opravdu užíval. Svět který dává smysl. Obávám se, že to už nezažiju. Není moc důvodú si myslet, že by Obsidiani zase dostali možnost něco stvořit. A prodejní čísla ukazují managementu Bethesdy/Zenimaxu že to dělají skvěle.


Naposledy upravil mrpectr dne stř pro 09, 2015 6:06 am, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2015 1:36 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř říj 07, 2015 4:20 pm
Příspěvky: 14
Citace:
Já nad tím uvažoval. Dneska snad ani není třeba, aby se časopis zmiňoval o áčkové hře, protože reklama ji člověku nacpe do chřtánu sama
plus čtenáři Levelu, žiji v tom dojmu, jsou úzká vyprofilovaná skupina ne-mainstreamových hráčů okolo třiceti, kteří si herní časáky kupovali, kupují a kupovat budou. Takže se jim podbízet nemusí a měli by proto tyhle herní blockbustery zhodnotit objektivně.
A cílit na ty ostatní mimo ghetto není potřeba, protože časák klasické (mladší) kluky a holky nezajímá. Ti si prostě dvakrát kliknou na iPhonu a hotovo.

Citace:
Ale už jsem slyšel v hospodě opileckou věštbu, že to přijde, že za pět let vyroste nová generace
Mám chuť být k té predikci skeptický, ale Zemana ještě před pár lety taky nikdo na hradě nečekal. Navíc co se řekne v hospodě, to je pravda ::beer
Citace:
Jdeš rovnou za nosem a při desáté objevené lokaci jsi je viděl všechny
A přitom v NV byl na budovy použit taky jen jeden vzor, ale bylo jich tam buď méně a měly svůj účel v rámci děje nebo prostě byly rozvrstvené po větší ploše, navíc pouštní. Ve F4 jdu jakýmkoliv směrem a lokace ( spíš budovy ) se mi objevují jedna za druhou, že to ani nestíhám vnímat. Chybí mi tam větší města a území, která by byla něčím zvláštní a specifická a já bych si je zapamatoval. Chápu, že Commonwealth je divoký východ, který si neprošel žádným vývojem, neutvořil se tam žádný územní celek, žádná frakce tam za celou dobu nic nedokázala a všichni se tam prostě 200 let jen mlátí a střílí, ale i taková situace se dala vymyslet a nadesignovat tak, aby to dávalo trochu smysl.

A tou recenzí jsem myslel Level. Vojtu Bednáře neznám, ale čtyři z pěti je prostě moc. Oba recenzenti Fallouta 4 (Level a Games ) sice nepatří do jádra redakcí, ale recenze zadává šéfredaktor a ten je dává lidem, o kterých tak nějak už ví, jak píší, jaký mají názor a kolik tomu přibližně dají. Takže jí nedostal třeba L. Grygar ( který tam občas přispívá ) a který by hře dal maximálně 1/5 ::twisted ( ale jen hádám, nevidím do fungování redakcí )
A i kdyby se z hry odlepila cedulka Fallout, tak stejně zbyde FPS v ohavným enginu, bez příběhu, emocí, postav, dialogů, nějakého level designu. Ale pokud má člověk rád Sims a Sim City, prosím, třeba si tu užije vyrábění postelí a melounových políček. :ne:
Citace:
A prodejní čísla ukazují managementu Bethesdy/Zenimaxu že to dělají skvěle.
12 milionů??? Kdo to kruci kupuje? Pokud si to neobjednala vláda Číny jako součást standartního omluvného balíčku, který posílá lidem vyhnaným z domovů kvůli svým monstr projektům, tak nevím.
Lidi na Brahmíně jsou opravdu v kontextu dnešního herního světa (Falloutího určitě ) neandrtálci ve světě kromaňonců. Nebo naopak?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2015 1:59 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř říj 07, 2015 4:20 pm
Příspěvky: 14
Až pojedu okolo nějakého Fallout bilboardu tak zastavím a normálně se vyšplhám nahoru a znehodnotím ho ::cool


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2015 6:03 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 22, 2012 10:43 am
Příspěvky: 14
Jakub z Dobročan píše:

Lukáš Grygar se teď na Games moc nevyskytuje i proto, že dělá GamesTV na Streamu, kde Fallout 4 řešil a vyznělo to tak diplomaticky neutrálně. Prostě někomu to nesedne a jinému ano. A tohle vnímám víceméně u většiny recenzí. Třeba právě na Games většina veteránů kamarádí delší dobu s různými vývojáři a mohli trochu nakouknout pod pokličku. A asi nechtějí strhat hru, která někomu dala spoustu práce a je funkční. Většina ví co si o ní fanoušci série myslí, ale psát rezenci z tohoto úhlu pohledu, když je zaměřená na všechny, nevím. Právě Fight Club je prostor, kde by se to dalo pěkně nekorektně rozebrat, ale nikdo takový tam teď prostě nebyl. Mohli pozvat třeba Smejkiho (ale kdoví jestli by přišel), ten už to tam strhal jenom podle traileru. Nebo kdyby se stavil Dan Vávra, který má Fallouty rád (ale Bethesdu ne), asi by padlo dost ostrých výrazů. Recenze jsou ale vesměs právě takové obojetné. Třeba Angry Joe dal pro pamětníky hodnocení nižší, pro ostatní ho ale zvednul na 8, a hned začal básnit, že to sice není jako staré Fallouty, ale jak ho strašně baví všechny ty možnosti a ty tunu obsahu, že to prostě Bethesdě žere i s navijákem a nestydí se za to. A stejně tak vývojářské legendy s kombinací slušnosti, kolegiality a respektu ke každému kdo dotáhl vývoj velké hry do konce(protože vědí co to obnáší) prostě tu hru otevřeně kritizovat nebudou.

Justy píše:

Souhlas, že předobjednávky udělaly svoje, ale z 12 M to asi obří procento nebude. A drtivá většina těch kupujících staré F nikdy nehrála. Propagaci zvládli fakt chytře. Ze hry toho moc neukázat, když už tak předpřipravená místa, která vypadají líp než zbytek hry, hlavního hrdinu, který vypadá líp než většina NPC, v rychlém střihu předvést všechny ty "úžasné" možnosti a psa! (so cute). A pak už sypat pěkně stylové filmečky o SPECIAL, které mají přesně tu správnou atmosféru a hádám že zlomily leckoho, kdo už po E3 tak nějak věděl, že je to zase v hajzlu. A ani si nemyslím, že by většina hráčů byla nějak zklamáná, viz. Angry Joe. Kdysi jsem si na Youtube projížděl různé letsplaye na FNV a spousta lidí to hrála jako Fps, dialogy je spíš otravovaly ::ble . Nebo hodnocení na Metacritic. Bethesda tohle asi ví, ví že potřebuje prodat hodně, a evidentně to vychází.

V té souvislosti mě napadlo, jestli to prostě není daň za to, že hry se staly mainstreamovou záležitostí. Dávno už to není věc hrstky nerdů (hrstky s ohledem na celkovou populaci). Jako by to připomínalo filmový byznys. Blocbustery většinou nestojí za moc ale přes některé propadáky je ta návštěvnost a výdělky prostě obří. A pak jsou tu oskarové filmy. Některé jsou i hodně dobré, ale návštěvnost dramaticky nižší, s čímž se předem počítá (i v rozpočtu). Nemluvě o těch "uměleckých", které bodují na menších festivalech. Takže nám zbývá echt indie scéna a menší studia na hranici nezávislosti s hrama jako Wasteland 2, Divinity, Pillars ....

| SPOILER
Takže značka Fallout se po úspěchu čtyřky definitivně stane čistě zlatým dolem pro Toddovu partu a Brahmína partou "dědků" pro které dobře už bylo. ::paul


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2015 10:50 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1412
Těch 12 mega by mělo být číslo, které se poslalo prodejcům, ne přímo prodané hry. Stále je naděje, že ještě pár mega někde leží ve skladech a nikdo je nechce :D Ale asi to neprojde. Na Nexu to už má 1/4 počtu modů a 1/9 počtu stažení oproti New Vegas a to jen za měsíc. Myslím, že se ta čísla vyrovnají nejpozději týden po vydání oficiálního Creation kitu.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2015 11:17 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22201
Bydliště: Brno
Já ty recenze "každý si udělejte vlastní názor" neberu, já jsem extrémista. Tímto stylem se dočkáme třeba Jamese Bonda coby existencionalistické drama lesbické matky tří dětí závislé na heroinu nebo koncertu trashmetalové skupiny Utrhané plesnivé vnitřnosti, z jehož výtěžku bude postavena vegetariánská školní jídelna v jižním Súdánu.
Příloha:
HitlerKeitelGoeringBormann.jpg

Ale tak deset let jsme tady žili v přesvědčení, že Fallout je ztracen, zapomenut, a bylo nám dáno radovat se z F:NV, který, zpětně zhodnoceno, představuje více, než v co jsme mohli v dobách Van Burenu jen doufat.
(A kdyby se někdo chtěl přidat, další VM se šikne.)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2015 12:50 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 23, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 47
Viete ono útok na "osadu" s dvoma ľuďmi , ktorý majú skromné políčko pri železnici 7 supermutantami po zuby ozbrojenými ... no bez pomoci by ťažko prežili... ale prečo ja im musím všetko postaviť? Áno som "generál", poznám sa s BOS a mám dobré meno v Diamond City (City je označenie skutočne veľkého mesta, town by skôr označovalo miesto pobytu pár NPC )... ale prečo im všetko dočerta musím postaviť sám... čo keby mi povedali - čo máme postaviť? dám opevnenenie... a oni, ok postavíme, len potrebujeme 30ks dreva a 20ks železa a o ostatné sa nestaraj. Takto nejak by som si to predstavoval - samozrejme s možnosťou postaviť to aj sám ale ak mi svieti výkričnik s posteľou!!! ide ma roztrhnúť... príde vám 7 ľudi a ja mám len 3 postele - riešenie? Nespokojnosť! Zasratý imigranti. :) Ale vráťme sa k podstate... v Diamond city ma bavia tzv. dektívske úlohy, ktoré nie všetky sa dajú vyriešiť len na jednom mieste -teda nieje to o tom, že príď do bodu A zabi všetko + max. zober bezvýznamnú vázu alebo meč... dokonca sa mi neskutočne zapáčila misia kde máte získať kostým a samopal a následne... no proste nekončí to, ale len začína... tam proste vidím, že niekto aj trochu rozmýšľal o čom by ten fallout mal byť. Lenže potom človek príde do dediny, kde sú traja ľudia, porozpráva sa s nimi a zistí, že najviac ich trápia supermutanti čo sú hneď za rohom, vybije ich a oni povedia thx a to je všetko... koniec. "Dedinka" je spokojná. Bordel ako v tábore, všade rozvaliny ale oni okopujú žradlo v zamorenej zemi kde sem tam ešte vykukujú radioaktívne sudy a vodu evidentne nemajú, maximálne tiež zamorenú... ale príznaky mutácie alebo ghoulizmu nebadať. Žiaden Geck nepotrebujú! Proste začnú kopať a melóny rastú... do toho pristanú chlapci z BOS (pristanú je silné slovo, pasovalo by skôr "jebli dole") a prejdu dedinkou ako keby nič a hneď za bukom zaútočia na miesto kde som ešte len pred chvíľou pobil mutantov a ajhľa teraz sú tam gunners... Tak táto dedinka má neskutočnú hodnotu!!! Oplatilo sa ju brániiť... neskôr porozprávam s chytrým černochom alias madafaka minuteman a čuduj sa svete zadá mi úlohu, že daná dedinka ma problém!!! a tak tam zase idem, zase pobijem nejakých mutantov a tentokrát sa ku mne pridajú... samozrejme je to opäť úloha starosty lunik IX a tak teda opätovne: postav postele, postav vodu, postav elektrinu a obranu, žradlo majú... ale zase nemajú vodu... ok, tak keď som to konečne všetko urobil a išiel si sprijemniť chvíľu nejakým "normálnym" questom sa mi po hodinke zjaví... že sú zase pod útokom! A hádajte kto na túto dedinku pôvodne o 3 ľuďoch útočí? Zase partia supermutantov... takže si to zhrňme: Počet padlých o Dedinku LunikIX: Supermutanti: 20, Gunners: 7, BOS: 2, Osadníci:1... 30 ľudí padlo kvôli osade s troma debilmi čo si nevedia urobiť ani postele... a hádajte akú má táto bezvýznamna dedinka teraz obranu? 2 laserové veže, 2 ťažke guľometné veže, wall a z troch debilov je teraz 7 a ich najväčší problém je že majú len 3 postele! Kde mám ten FATMAN!!!! Mám sto chutí to tam všetko rozobrať a nechať ich napospas Supermutantom! Jedine Sanctuary a pevnosť stoja za trochu námahy... v tej pevnosti má najprv rozveselilo, že som našiel

| SPOILER
tajnú chodbu! a v nej kopec veci a počítač ktorý som nevedel rozkódovať... a už som sa tešil ako budem hľadať po mape heslo k nemu... lenže potom sa to všetko pokašľalo, lebo prišla jedna teta a povedala... hej som človek čo má náhodou kód k tomu počítaču! Krista, to je na infarkt...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2015 1:36 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 08, 2015 10:33 am
Příspěvky: 3
Pěkné počtení a supr hlášky :D děkuji za doplnění určitých informací. A cpt. chekotay za ten vtipný obrázek který mě složil z pracovní židle :D Víceméně souhlasím, holt jak psal mrpectr : zbývá echt indie scéna a menší studia na hranici nezávislosti s hrama jako Wasteland 2, Divinity, Pillars.... Leč tyto hry dle mého bude hrát miň a míň lidu. V dobách kdy jsem kráčel pustinou ve F1 či se probíjel v Lionhertu :) jsem si často říkal jak asi za pár let, až budu starý kozel hry budou vypadat ( nejen po té grafické stránce) . Když jsem sé té doby dočkal nastalo jen zklamání.
Luxusně to popsal Justy :

Představ si Fallout 1 jako kýtu sušené šunky za několika vrstvami plexiskla, které odemyká sada hlavolamů. Fallout 4 pak jako nekonečnou štangli Gothaje, která se ti po stisknutí velkého červeného tlačítka pomalu sune do huby.

Přesně :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2015 2:22 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát lis 20, 2015 9:17 am
Příspěvky: 22
Sice si teď po 60 hod. dávám trošku pauzu, ale i tak jsem zatím našel hodně fajn lokací, kde úkoly jsou funny a zajímavé a jiné. Co se týče mapy ...tak dává alespoň architektonicky smysl a není to jen rozházená stejná sada baráků + svítící věž, jako v FNV.

Moje nálepka je asi taková: Jestli je F1 černobílá televize ve 20.letech, F2 černobílá televize s anténou ve 30.letech, tak F4 je plazmou 21.stoleti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2015 2:35 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 23, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 47
Booczech píše:
Sice si teď po 60 hod. dávám trošku pauzu, ale i tak jsem zatím našel hodně fajn lokací, kde úkoly jsou funny a zajímavé a jiné. Co se týče mapy ...tak dává alespoň architektonicky smysl a není to jen rozházená stejná sada baráků + svítící věž, jako v FNV.

Moje nálepka je asi taková: Jestli je F1 černobílá televize ve 20.letech, F2 černobílá televize s anténou ve 30.letech, tak F4 je plazmou 21.stoleti.


No pre mňa je F1 čiernobiela televízia bez zvuku v 30 rokoch, F2 čiernobiela televízia so zvukom v 30 rokoch, F3 je čiernobiela televízia, ktorá má zvuk ale má skákavý obraz a vysiela len hodinu denne v roku 1956, F:NV je farebná televízia s diaľkovým ovládačom značky Sony v roku 1985 kúpená v tuzexe, ktorá vysiela celý deň. F4 je CRT televízor z bazáru z roku 2015, ktorá vysiela síce celý deň ale program je TV NOVA alebo TV Markíza a namiesto programu ktorý chcem sledovať tam ide veľa debilovín.... napriek tomu, že som ju reklamoval v bazáre že mi predali TV za cenu absolútnej novinky a že budem sledovať len to po čom túžim... mi prisľúbili že ak si kúpim ročný zákaznicky servis (tzv. season pass) tak mi pridajú programy ďalšie a možno trošku aj upravia obraz. No ale nerušiť konečne začína 256. pokračovanie Nemocnice na okraji Vaultu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 09, 2015 3:26 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř říj 07, 2015 4:20 pm
Příspěvky: 14
Citace:
Mohli pozvat třeba Smejkiho
Já to Pavlovi D. při Gamesplayi Fallouta 4 navrhoval, že by to chtělo Smejkiho a udělat letsplay z pohledu starých fandů. MGS 5 tam měl 3 dvouhodinové streamy, tak proč ne?
( Neplánuje se Smejki někdy zase dostavit do Gamesů? Naposledy se stavil do FC po E3 a byla to prdel, na jakou nezapomenu )
Citace:
a psa! (so cute)
a hlavně brnění. Mega hustý brnění, do kterýho si vlezeš a seš hustej. Jsi KING, Transformer, si boží. ::rock
Pro chekotay: Ten obrázek, to je vedení Bethesdy? A vůbec, smí se dnes ještě zesměšňovat genocida? Neuráží to ochránce psů nebo feministky?

Lord Hagen: Přesně, přesně, přesně. Multikombinované strategické manévry celé pustiny, na obsazení chajdy. Kdyby se budování, následné zabezpečení a občasné udržování osad v rámci rozvoje Commonwealhtu udělalo logicky a zábavně, tak by to mohla být zajímavá a nosná falloutí fičura. Ale takhle.... ::zed


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 38  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny