Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 11:31 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2015 9:39 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát lis 20, 2015 9:17 am
Příspěvky: 22
Tak konečně dohráno lvl. 45. Hmm, chybí mi konec ala F1, F2, nebo FNV. :/ Na to, že má člověk odehrál cca 70-80 hod. chybí trošku delší konec, než jen černobílý filmeček :/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon pro 14, 2015 11:52 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte říj 18, 2011 3:19 pm
Příspěvky: 502
Bydliště: Díra po granátu v Brdech
https://www.youtube.com/watch?v=SA_hf2hiMEY :-D

_________________
Fakt hustej obrázek!
Jsem ošklivá brahmína z farmakospolečností a ve jménu zla podporuji potraty v ukusování masteřích penisů!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 15, 2015 10:33 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 23, 2015 1:55 pm
Příspěvky: 93
ten si to užívá :D já se ovšem těžce nutím do hraní /cca 24h, tuším 19lvl/ těžká překážka pro hraní f4 je aktivní FVN ulti edi ::rock

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 15, 2015 9:37 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 23, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 47
Tak váženy a je to tu! Ako sa vyliečiť s tej pos*atej mole rate pliagy a pritom pomôcť?

| SPOILER
https://www.youtube.com/watch?v=26J4ZiqPtAo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 15, 2015 10:42 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 23, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 47
Justy píše:
A co takhle nebýt vychcánek a buď oželet 10 HP nebo si teda stát za tím, že si sérum necháš pro sebe? ::)

Tak ja som čakal že to sérum sa dá... použiť na výrobenie ďalších a ďalších a nie ako pán doktor povedal - je len na jedno použitie... pichnuť do zadku mu to viem aj sám tak načo doktor? :) (teda myslím pichnuť do zadku sérum a niečo iné... to strkám tej speváčke).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 16, 2015 2:58 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 23, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 47
Justy píše:
Curie přece ví, jak ho vyrobit, ale nemá z čeho. Všechno v té laboratoři je dávno nepoužitelné.
A i kdybys nakrásně dvě stě let po jaderném holocaustu někde našel všechny potřebné chemikálie v zachovalém stavu, tak kluk by byl dávno po smrti.


Tak ono ja sa to snažím hrať ako skutočné nie ako... desať hp ma nič nestojí... v skutočnosti ak by som mal sérum a nebolo by iné len toto a nejaký v podstate neznámy chlapec bolo by moje rozhodovanie oveľa ťažšie, ak nepoviem rovno že by chlapec mal smolu... navyše pravdepodobnosť, že by som sa 2x vrátil do vaultu 81 by bola minimálna... v podstate ani neviem prečo som sa tam vracal... aha už viem zabudol som dať deťom prednášku... vtedy bola noc a ja som bol tak lenivý že som to nechal nabudúce - navyše zase prišla požiadavka na ďalšie postele pre moje "králiky".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 16, 2015 7:47 pm 
Drogový dealer
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:35 pm
Příspěvky: 520
Bydliště: Bratislava
Keď som sa dozvedel, že po 30 minútach hrania máš PA a rotačák, tak som si povedal, že to je trochu moc. Akože fakt TROCHU moc... Jo a zasraný pes, ktorého nejde odpáliť. Kto to kedy videl ::roll

_________________
"Šanca, že v homeopatiku nájdeš molekulu účinnej látky je asi tak vysoká, ako že vo vode, ktorú piješ, bude molekula moču Winstona Churchilla"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv pro 17, 2015 3:51 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř říj 07, 2015 4:20 pm
Příspěvky: 14
Citace:
Jo a zasraný pes, ktorého nejde odpáliť. Kto to kedy videl
Ha, mě půl hodiny po seznámení zmizel a už jsem ho neviděl. Asi bug ale tentokrát pozitivní.

A co se týče PA, mě strašně připomíná výtvor nějakého domácího kutila, který si rozmlátil ledničku a ty kousky si na sebe navařil pájkou. Nejsem technokrat, ale nemá být hermetický kvůli radiaci, hladký aby odrážel střely apod??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv pro 17, 2015 9:26 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1408
Jakub z Dobročan píše:
Citace:
Jo a zasraný pes, ktorého nejde odpáliť. Kto to kedy videl
Ha, mě půl hodiny po seznámení zmizel a už jsem ho neviděl. Asi bug ale tentokrát pozitivní.

A co se týče PA, mě strašně připomíná výtvor nějakého domácího kutila, který si rozmlátil ledničku a ty kousky si na sebe navařil pájkou. Nejsem technokrat, ale nemá být hermetický kvůli radiaci, hladký aby odrážel střely apod??

Wiki o T-51b píše:
Like the T-45, it is designed for a single human operator, patterned after the human silhouette. Unlike its older sibling, the exterior shell is made from a poly-laminate composite capable of absorbing over 2.5 kilojoules of energy without damage. The strength of the material is further enhanced by the organic, rounded profile of the shell, improving the chances of deflecting projectiles and explosions compared to the older steel plating present on the T-45. The shell is coated in a 10 micron silver ablative layer that allows for reflecting laser blasts and radiation emissions without damaging the composite surface directly.[2][19] The surface can be treated in a special chemical process to increase its defensive properties substantially.[20] To further enhance protection against direct contact with and contamination by radioactive, biological or chemical substances, the armor can be made air tight, allowing its operator to explore even the most contaminated areas with reasonable safety as long as the armor is not compromised.[21] The helmet is an integral part of this protection, fitted with a rubberized cowl mounted to the chest plate and providing a tight seal. As with all T-series, the vision slit is bullet-proof. Compared to its predecessor, the helmet is smaller and more durable, made out of a single piece of composite, with an easily removable vision assembly. As with the T-45, the ear ports double as accessory mounting points, with a drop-down aiming ocular being standard on all T-51 suits. A forehead-mounted lamp is provided for convenience

Takže ano i ne. Starší modely možná proti radiaci chránit neměly. U T-51b to pak asi bylo možné, ale ne jisté. U těch enklávských bych ale odolnost vůči radiaci považoval za základní výbavu. Je pak otázka, jak moc velká nereálnost je dosáhnout dokonalého uzavření v takových garážových podmínkách.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv pro 17, 2015 6:55 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř říj 07, 2015 4:20 pm
Příspěvky: 14
No právě, staré palné zbraně a kožený bundy ? Fajn. Ale blbnout si v garáži s nejpokročilejší technologií ve Falloutu? To ne. Ztrácí pak pro mě punc jedinečnosti a zajímavosti. Já chci aby PA, lejzrovky a plasmovky byly unikátní a né jenom modifikovatelný šrot jako vše ostatní. A nejlépe abych musel k jejich používání něco umět nebo znát, ale to jsme zase u starožitných nonsensů jako je podmínka. A ve čtyřce není podmínka k ničemu. Může se vše a kdykoliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: ned pro 20, 2015 4:58 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 23, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 47
Justy píše:
A co takhle nebýt vychcánek a buď oželet 10 HP nebo si teda stát za tím, že si sérum necháš pro sebe? ::)


Tak som sa rozhodol oželieť 10hp a teším sa z toho že hra má aj nezrvatné rozhodnutia.... Stalo ma to 8 levelov. Predsa len využiť bugu nieje hodné takej série.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 23, 2015 2:13 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon bře 14, 2011 3:07 pm
Příspěvky: 4
http://www.hrej.cz/novinky/2015/12/22/r ... aci-38268/
::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv pro 24, 2015 12:39 pm 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6448
Škoda, že sa mi po 15 dňoch bez netu nechce čítať 5 strán textu, hm. Nuž, F4 stojí za rovnaké hovno jak tie dva pred ním, pohužial. Proste hračička na skrotenie rozmaru, nič viac.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: sob pro 26, 2015 4:58 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte pro 22, 2015 6:39 pm
Příspěvky: 2
Zdarec, je li propagace vlastních videk proti zdejším pravidlům tam se omlouvám. Tady je má video "recenze" Fallouta 4. Třeba když budete mít chvíli čas, budete to moct zavdat budu rád. Zdar..

https://www.youtube.com/watch?v=qrPh_OpUGuo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: sob pro 26, 2015 7:05 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Ja, chcelo by to viac informačnej hodnoty! 2/10, vydržal som len prvú minútu.

| SPOILER
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 38  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny