Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 8:32 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2016 8:32 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 23, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 47
s0f píše:
Ja som sa furt nedokopal to dohrať. Jak sa vlastne zapína ten úkol komixový? Ja som vystrieľal komixovy shop, pobral všetko, dal som si kostym, zapol radio a... nič sa nestalo.

Fallout 4 na steame zlacnený z 60 na 40euro.
lol


To rádio musíš zapnúť v tom meste kde si dostal úlohu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2016 9:12 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
Lord Hagen píše:
Takže po dlhšom čase som si zapol stále nedohratý Fallout4. Hrám to spôsobom ako F3 a FNV so snahou prejsť všetky postranné úlohy a objaviť celú mapu a v tom je asi najväčší problém prečo som to ešte nedohral. Najviac zamrzí ak mám úlohu už po 3x v tej istej lokácii kde to už malo byť sakra vyčistené ale predtým to boli nepodstatné misie pre BOS a teraz Shroud.
| SPOILER
Conolly prežil
A musím uznať, že ma to bavilo. Dokonca som stále rozprával ako Shroud pretože "teraz so mnou prichádza zákon a ja potrestám Vaše ohavné činy". Musím uznať, že táto vedľajšia úloha ma vyložene bavila. Niekedy mám pocit, že na tom robil tým ľudí čo chcel s tej hry urobiť skutočný Fallout, potom prišiel nejaký debil tresol po stole, že chce svoje prachy a chce ich TERAZ!!! a tak Fallout 4 vyšiel a všetko čo v ňom chýba a malo byť od začiatku doplnia postupne cez DLC. Bohužiaľ pre veľa hráčov to bude príliš neskoro.

A to nevravím o tej lodičke s robotmi, to bolo fakt zábavne :)

Zábavnýho v tom dobrym smyslu je tam toho spousta a prozkoumávání světa mě vyloženě baví, skoro všude se dá najít nějakej zajímavej minipříběh nebo vtípek, ale co vyloženě posrali je hlavní linie. Ještě tak to hledání syna, to není úplně špatný, ale konec je opravdu neskutečný WTF (a to vlastně za všechny frakce). kdyby tam aspoň hodili budoucí dopady hráčovejch činů, tak by se to dalo zkousnout, ale takhle?
No a crafting je z velký části naprostej nesmysl. Už vidím, jak na šlapacím soustruhu vyrábím noční zaměřovač, točím součásti laserovejch nebo plasmovejch zbraní, z kusů tenisáků a basebalovejch rukavic vyrábím polymerový brnění, nebo jak v polních podmínkách vyrábím benzinový elektrický generátor velkej jak menší barák. Tohe měli udělat jinak a hlavně to neměli dávat do hlavního questu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř úno 10, 2016 7:23 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
si vem perk :) tohle by mi vadilo tak nejmíň. V F4 je odhadem tak polovina modifikací takovýho druhu, že je v reálu nemožný vyrobit je jinde než ve specializovaný továrně. To by nedal ani McGyver. Zlatej Skyrim, kde akorát z pěti liber ingotů a čtyř řemínků člověk vykoval dvacetiliberní brnění. ::cool
Celej perkovej systém je totálně naprd. Nejenže dvě třetiny perků jsou k prdu buď úplně nebo v okamžiku kdy si je můžu vzít, ale navíc to zazdili těma nucenejma prodlevama, kdy čekám do levelu cca 40, abych si moh převrtat komoru na automatický pušce na ráži .38, i když mnohem složitější modifikace můžu dělat mnohem dřív. Na tom levelu 40 je to už ale naprosto zbytečná modifikace, protože tou dobou už mám nábojů .45 po kokot. Perk Aquaman si můžu vzít hned na začátku, ačkoliv ten perk kompletně ruší radiaci z vodních zdrojů a umožňuje dejchat pod vodou, což je god mód jako prase. atd, atd.
Prostě nádherná ukázky hry s opravdu velkým potenciálem, kterej zbytečně pohřbili tím, že nedokázali hru pořádně doladit.
Opravdu nepochopim, proč se Bethesda snaží za každou cenu přijít s inovacema perfektně funkčních herních mechanismů. Celkem průser to byl už ve Skyrimu a F4 tomu dal korunu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2016 2:15 am 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6440
Lord Hagen píše:
s0f píše:
Ja som sa furt nedokopal to dohrať. Jak sa vlastne zapína ten úkol komixový? Ja som vystrieľal komixovy shop, pobral všetko, dal som si kostym, zapol radio a... nič sa nestalo.

Fallout 4 na steame zlacnený z 60 na 40euro.
lol


To rádio musíš zapnúť v tom meste kde si dostal úlohu...

Ano, to je samozrejme, inde sa ani nedá chytiť, akurát že mne tam ten hlas mele len nejaké bludy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2016 7:53 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 23, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 47
s0f píše:
Lord Hagen píše:
s0f píše:
Ja som sa furt nedokopal to dohrať. Jak sa vlastne zapína ten úkol komixový? Ja som vystrieľal komixovy shop, pobral všetko, dal som si kostym, zapol radio a... nič sa nestalo.

Fallout 4 na steame zlacnený z 60 na 40euro.
lol


To rádio musíš zapnúť v tom meste kde si dostal úlohu...

Ano, to je samozrejme, inde sa ani nedá chytiť, akurát že mne tam ten hlas mele len nejaké bludy.


To nevadí, podstatné je či ti to hodilo ďalšie ciele. Ak nie, normálne výjdi dverami von z Goodneighbor a potom zas over rádio. (Nepresúvaj sa niekde rýchlo voľbou niekam do príliš vzdialenej lokácie). Malo by to fungovať.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv úno 11, 2016 3:05 pm 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6440
Lord Hagen píše:
s0f píše:
Lord Hagen píše:
s0f píše:
Ja som sa furt nedokopal to dohrať. Jak sa vlastne zapína ten úkol komixový? Ja som vystrieľal komixovy shop, pobral všetko, dal som si kostym, zapol radio a... nič sa nestalo.

Fallout 4 na steame zlacnený z 60 na 40euro.
lol


To rádio musíš zapnúť v tom meste kde si dostal úlohu...

Ano, to je samozrejme, inde sa ani nedá chytiť, akurát že mne tam ten hlas mele len nejaké bludy.


To nevadí, podstatné je či ti to hodilo ďalšie ciele. Ak nie, normálne výjdi dverami von z Goodneighbor a potom zas over rádio. (Nepresúvaj sa niekde rýchlo voľbou niekam do príliš vzdialenej lokácie). Malo by to fungovať.

aha, no skusim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř úno 17, 2016 7:32 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
Bethesda konečně oznámila své plány na DLC. Vypadá to vesměs na fanouškovské mody, na kterých chcou rychle vydělat, než vypustí Creation Kit, ve kterém to někdo udělá líp a zadarmo. Prý ty mody budou dohromady stát 60$. Zatím jsou 3, měl by přibýt aspoň jeden další.
Tak oni asi dva roky dělají celý F4 za 60$ a pak za půl roku - rok sesmolí pár modů a chcou za to dalších 60$ :D


A pak tady je velmi pěkné počteníčko v angličtině. Co je na něm zajímavé je to, že existuje jako:
1) obrázek (či jako text - originál na redditu)
2) video a dokonce i jako
3) kniha
Gospel of Anon, aneb proč Bethesda nikdy nevydá dobrý Fallout. ::rofl

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2016 8:54 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 23, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 47
Kúpil som Season Pass za 26€ zo stránky xgames.sk

Aj tak som ho chcel kúpiť a teraz keď to idú zvýšiť tak už niet načo čakať.

Jasné práve to chcú atď... ale keďže už vlastním pôvodnu hru tak čakať na GOTY verziu nemá v mojom prípade zmysel (tak ako som zbytočne čakal pri Bioshock Infinite a doteraz nebol season pass lacnejší ako 9,99 čo je viac ako ma vyšla plná hra :D ).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2016 10:13 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
Vidíš, na 25€ vyjdou dohromady obě dvě rozšíření pro Pillars of Eternity. Ještě jsem je nehrál, ale podle toho, co jsem o tom slyšel, bych řek, že jeden White March má více obsahu než všechny F4 dlcčka dohromady.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2016 11:39 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 23, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 47
Tak áno... ale čo mám robiť keď Fallout je napriek tomu, že to vlastne ani nieje poriadny Fallout, stále moja srdcovka a tak ako k F3 a FNV musím mať všetky rozšírenia. Vo FNV tiež niektoré DLC boli o ničom no ale čo narobíš. V F3 naopak niektoré boli lepšie ako pôvodná hra (Point Lookout). A preto tajne dúfam, že aj tu by hlavne ten ostrov (za 24,99€) mohol stáť za to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2016 2:13 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Reinar píše:
Tak oni asi dva roky dělají celý F4 za 60$

na F4 se dělalo aspoň 5 let ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv úno 18, 2016 2:59 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
Smejki píše:
Reinar píše:
Tak oni asi dva roky dělají celý F4 za 60$

na F4 se dělalo aspoň 5 let ;)

Slyšel jsem no, ale být zaměstnancem Bethesdy, tak bych se za to styděl, protože to vypadá na roky 2.
Teď seriózně, práce na tom klidně mohly začít po/během Skyrimu. Existuje ale teorie, že byla nějaká pracovní síla odkloněna na TESO, takže se tomu začali plně věnovat až někdy v r. 2014.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2016 11:36 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 06, 2015 3:12 pm
Příspěvky: 8
Lord Hagen píše:
Tak áno... ale čo mám robiť keď Fallout je napriek tomu, že to vlastne ani nieje poriadny Fallout, stále moja srdcovka a tak ako k F3 a FNV musím mať všetky rozšírenia. Vo FNV tiež niektoré DLC boli o ničom no ale čo narobíš. V F3 naopak niektoré boli lepšie ako pôvodná hra (Point Lookout). A preto tajne dúfam, že aj tu by hlavne ten ostrov (za 24,99€) mohol stáť za to.


hm...ve FNV mi ty DLC přišly mnohem zajímavější než ve F3, hlavně to tam bylo všechno tak pěkně propojený i s původní hrou, u F3 mi přišlo celkem zajímavý jen Pitt, Point Lookout pro mě asi nejnudnější přídavek (i mothership zeta bylo šíleným způsobem lákavější), takže i proto mě ty DLC u čtyřky vůbec nezaujaly, budu doufat, že tím posledním překvapí, ale teda nedokážu si uplně představit, když ty DLC měly být i podle toho co chtějí fanoušci, tak kteří hráči chtěli arénu nebo vlastního robota, nebo detektivku na ostrově...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2016 1:00 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
Hondo píše:
budu doufat, že tím posledním překvapí, ale teda nedokážu si uplně představit, když ty DLC měly být i podle toho co chtějí fanoušci, tak kteří hráči chtěli arénu nebo vlastního robota, nebo detektivku na ostrově...


"kteří hráči chtěli arénu" => Na youtube je spousta videjí, jak lidi přes konzoli spawnou třeba 100 páračů a pošlou je proti 100 behemothům. Jo a prý takový mod už existuje pro F:NV.

"vlastního robota" => Existuje mod, ve kterém můžeš zachraňovat protectrony a posílat si je na základnu. Dále to není příliš odlišné od úpravy zbraní či energozbroje.

"nebo detektivku na ostrově" => Nick Valentine je nejoblíbenější společník. Že ten mod ale bude o soupeření synthů a Children of Atom je dobrý přestřel. Dvě nejdebilnější frakce vesmíru v akci, wow, žůžo.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pát úno 19, 2016 3:26 pm 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6440
Hondo píše:
Lord Hagen píše:
Tak áno... ale čo mám robiť keď Fallout je napriek tomu, že to vlastne ani nieje poriadny Fallout, stále moja srdcovka a tak ako k F3 a FNV musím mať všetky rozšírenia. Vo FNV tiež niektoré DLC boli o ničom no ale čo narobíš. V F3 naopak niektoré boli lepšie ako pôvodná hra (Point Lookout). A preto tajne dúfam, že aj tu by hlavne ten ostrov (za 24,99€) mohol stáť za to.


hm...ve FNV mi ty DLC přišly mnohem zajímavější než ve F3, hlavně to tam bylo všechno tak pěkně propojený i s původní hrou, u F3 mi přišlo celkem zajímavý jen Pitt, Point Lookout pro mě asi nejnudnější přídavek (i mothership zeta bylo šíleným způsobem lákavější), takže i proto mě ty DLC u čtyřky vůbec nezaujaly, budu doufat, že tím posledním překvapí, ale teda nedokážu si uplně představit, když ty DLC měly být i podle toho co chtějí fanoušci, tak kteří hráči chtěli arénu nebo vlastního robota, nebo detektivku na ostrově...

F3 treba brať len jak betademo vegasu, ono sa to ani moc hrať nedá, bez notného kalichu horkosti, neštovic, svrabu, utrpenia a zmaru!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 38  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny