Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 4:18 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: sob úno 20, 2016 8:37 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 22, 2012 10:43 am
Příspěvky: 14
Jejich cenová politika u DLC´s je mi celkem ukradená, jen se nemůžu rozhodnout, jesli ji brát jako chytrý marketingový tah nebo pěkné zm*dstvo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2016 10:45 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 06, 2015 3:12 pm
Příspěvky: 8
Reinar píše:
Hondo píše:
budu doufat, že tím posledním překvapí, ale teda nedokážu si uplně představit, když ty DLC měly být i podle toho co chtějí fanoušci, tak kteří hráči chtěli arénu nebo vlastního robota, nebo detektivku na ostrově...


"kteří hráči chtěli arénu" => Na youtube je spousta videjí, jak lidi přes konzoli spawnou třeba 100 páračů a pošlou je proti 100 behemothům. Jo a prý takový mod už existuje pro F:NV.

"vlastního robota" => Existuje mod, ve kterém můžeš zachraňovat protectrony a posílat si je na základnu. Dále to není příliš odlišné od úpravy zbraní či energozbroje.

"nebo detektivku na ostrově" => Nick Valentine je nejoblíbenější společník. Že ten mod ale bude o soupeření synthů a Children of Atom je dobrý přestřel. Dvě nejdebilnější frakce vesmíru v akci, wow, žůžo.


tak třeba u tý arény právě jak jsem viděl ty souboje přes konzoli, tak si řikám proč z toho dělat něco takovýhleho, neni to tak, že by F4 byla jediná hra kde by lidi takovou věc dělali, řekněme že první 2 DLC jsou takový srandičky, tak se to nebere vážně, ale to poslední, ostrovní detektivka, fakt, nevěřim tomu, ale třeba se pochlapěj a aspoň další DLC budou za něco stát (spíš ne) ale nechci k tomu automaticky přistupovat negativně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2016 10:46 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 06, 2015 3:12 pm
Příspěvky: 8
s0f píše:
Hondo píše:
Lord Hagen píše:
Tak áno... ale čo mám robiť keď Fallout je napriek tomu, že to vlastne ani nieje poriadny Fallout, stále moja srdcovka a tak ako k F3 a FNV musím mať všetky rozšírenia. Vo FNV tiež niektoré DLC boli o ničom no ale čo narobíš. V F3 naopak niektoré boli lepšie ako pôvodná hra (Point Lookout). A preto tajne dúfam, že aj tu by hlavne ten ostrov (za 24,99€) mohol stáť za to.


hm...ve FNV mi ty DLC přišly mnohem zajímavější než ve F3, hlavně to tam bylo všechno tak pěkně propojený i s původní hrou, u F3 mi přišlo celkem zajímavý jen Pitt, Point Lookout pro mě asi nejnudnější přídavek (i mothership zeta bylo šíleným způsobem lákavější), takže i proto mě ty DLC u čtyřky vůbec nezaujaly, budu doufat, že tím posledním překvapí, ale teda nedokážu si uplně představit, když ty DLC měly být i podle toho co chtějí fanoušci, tak kteří hráči chtěli arénu nebo vlastního robota, nebo detektivku na ostrově...

F3 treba brať len jak betademo vegasu, ono sa to ani moc hrať nedá, bez notného kalichu horkosti, neštovic, svrabu, utrpenia a zmaru!


to je možný, ale zpětně vzato mi to přišlo stále lepší než F4


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2016 11:58 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
jistě. Protože on totiž F3 byl sice špatnej Fallout, ale jinak to byla dobrá hra, zatímco F4 je špatnej Fallout a navíc špatná hra. Uvidíme co DLC a co dokážou modeři, ale zatím je to nejmíň zábavná bethesdí sandboxovka, co jsem hrál a lepší to asi nebude.

btw, ty DLC. V F3 mi přišel nejlepší právě ten Point Lookout a slušnej byl i The Pitt. Anchorage a Zeta byly v podstatě koridorový střílečky, i když Zeta měla zajímavý prostředí. Broken Steel byl v zásadě o ničem, ale aspoň umožnil pokračovat ve hře.
Ve FNV mi přišly nejlepší Old World Blues (kvůli světu) a Dead Money (kvůli atmosféře). Lonesome Road byla vcelku tuctová koridorová střílečka a Honest Hearts byl špatnej vtip. Gun Runners Arsenal byl akorát pakl zbraní nekompatibilní s Milleniovejma texturama bez kterejch se to nedá hrát, protože textury zbraní jsou ve vanille příšerný. DLC totálně o ničem, protože rozličnejch novejch zbraní je plnej Nexus.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2016 10:19 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Reinar píše:
Smejki píše:
Reinar píše:
Tak oni asi dva roky dělají celý F4 za 60$

na F4 se dělalo aspoň 5 let ;)

Slyšel jsem no, ale být zaměstnancem Bethesdy, tak bych se za to styděl, protože to vypadá na roky 2.
Teď seriózně, práce na tom klidně mohly začít po/během Skyrimu. Existuje ale teorie, že byla nějaká pracovní síla odkloněna na TESO, takže se tomu začali plně věnovat až někdy v r. 2014.

a) Ta teorie je blbě. TESO dělalo úplně separátní studio. Jakože úplně separátní studio.. Ostatně je to vidět i na výsledku.
b) V práci dělám s grafičkou z Bethesdy. Byl to normální 5letej cyklus.
c) F4 je možná blbej, až to bolí, ale contentu je tam enormní množství. To se za 2 roky stihnout nedá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2016 11:10 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
Smejki píše:
Reinar píše:
Smejki píše:
Reinar píše:
Tak oni asi dva roky dělají celý F4 za 60$

na F4 se dělalo aspoň 5 let ;)

Slyšel jsem no, ale být zaměstnancem Bethesdy, tak bych se za to styděl, protože to vypadá na roky 2.
Teď seriózně, práce na tom klidně mohly začít po/během Skyrimu. Existuje ale teorie, že byla nějaká pracovní síla odkloněna na TESO, takže se tomu začali plně věnovat až někdy v r. 2014.

a) Ta teorie je blbě. TESO dělalo úplně separátní studio. Jakože úplně separátní studio.. Ostatně je to vidět i na výsledku.
b) V práci dělám s grafičkou z Bethesdy. Byl to normální 5letej cyklus.
c) F4 je možná blbej, až to bolí, ale contentu je tam enormní množství. To se za 2 roky stihnout nedá.

Obrázek
General, another settlement is under attack! Ostatně psaní questů je věc, která se mohla začít dělat ještě před vydáním Skyrimu. Ale očividně jsi lépe informovaný, takže se hádat nebudu.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2016 11:48 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
napsat questy nezabere zas tolik času. To se dá v pohodě stihnout za půl roku. Obsah F4 je velkej a je tam toho spousta. Ten svět je fakt promakanej, ne generika z pár modelů jako v Oblivionu. Jenže se nemůžu ubránit dojmu, že na tomhle vyplácali většinu času a zbytek obsahu už tam nasekali narychlo, aby stihli termín vydání. Druhá půlka hlavní linie je odfláklá až hanba, vedlejší questy krátký a je jich tam žalostně málo. Jo, je jich hodně dobrejch, ale když to srovnám se Skyrimem nebo i s deset let starym Oblivionem, tak je to bída. I F3 měl mnohem lepší questy. Systém perků je průser, ale ten narychlo dodělávanej nebude, systém perků ve Skyrimu stál taky za prd.
Hlavně že se vyhračičkovali na stavění usedlostí, který stejně stojí za prd a je vlastně k ničemu. ::roll To bych chápal, kdybych se moh stát náčelníkem nějaký tlupy, vybudovat si sídlo a opravdu jim šéfovat a udělovat úkoly a tak. když budu chtít stavět města, koupim si nějakou variaci na SimCity a ne 3D FPS RPG.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2016 2:02 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: pon lis 23, 2015 2:48 pm
Příspěvky: 47
Point Lookout mi fakt prišiel suprový. Ty Vidláci a to všetko na okolo - veľmi podarené. Až by som povedal nečakané na F3. A koľko som sa nasmial pri OLD WORLD BLUES ani nehovorím, bez toho by FNV nebol úplný. Určite sa nájdu aj vyložene slabé DLC ale pri season pass to človeka až tak nezamrzí. Lenže skoro všetky DLC doteraz boli o príbehu a nie módy. Ja ak chcem mód tak si ho stiahnem. Nemám rád hluposti typu 100 Páračov vs. 1000 nájazdnikov - somarina. Jediný mód a to priznám aj s ohľadom na prítomné udalosti je mód allahu akbar pre samovražedného Mutanta :)

Fakt som zvedavý na ten ostrov. Mimochodom hlavný príbeh som na dlho nechal hlavným príbehom a ... another settlement is under attack mi dovtedy postačí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2016 2:45 pm 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6440
Image


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon úno 22, 2016 3:31 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pát črc 29, 2011 2:13 pm
Příspěvky: 108
Ty DLC mody jsou spíš jen taková blbina mimo soutěž, aby toho opticky bylo víc. Něco jako Spell tomes a Horse armor pro Oblivion (nebo Hearthstone pro Skyrim). Sice se to dalo koupit i samostatně, ale nakonec to stejně přihodili zdarma ke Knights of the Nine a pak sakumprásk ke GOTY. Se Season pasem to je celkem fuk a kdo ho nemá si je koupí jenom pokud je bude opravdu chtít, stejně jako ten Hearthstone. Časem stejně budou součástí nějakýho toho GOTY nebo jiný hromadný edice. Hlavní budou příběhový DLC.
Na druhou stranu neni od věci, když něco takovýho vyjde oficiálně, protože se to pak z toho pro moddery stane etalon a člověk pak nemusí řešit tři různý konkurenční survival mody s nejistou funkčností a problémovou kompatibilitou s jinejma nutnejma modama.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pát bře 25, 2016 11:52 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 23, 2015 1:55 pm
Příspěvky: 93
pokud by to někoho zajímalo
some survival mod is comming

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: ned bře 27, 2016 1:39 am 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6440
Image


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pon bře 28, 2016 10:45 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 21, 2009 9:41 pm
Příspěvky: 978
Bydliště: Kdesi na Vysočině.
Na survival mode se těším. Jíst! Spát! Léčit si zlámané končetiny! Tahat střelivo! A méně bullet-sponge nepřátelé! A já taky! ::bez_chlupu Ale předtím si chci zahrát FT, F3 a FNV. Do té doby si snad i seženu nějakou chladící podložku pod notebook, abych mohl jet na těch 15-20fps furt. :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2016 12:48 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1404
Wasteland Workshop DLC má na Steamu opravdu krásné hodnocení:
Obrázek

Pozitivní recenze jsou většinou děsně hluboké:
Obrázek

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2016 3:23 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11601
asi som naozaj už príliš starý, pretože mi príde divné, ak sa najprv nainštaluje hra a až potom (26GB v pérdeli) mi oznámi, že sa hra nedá spustiť, lebo XP, potom síce win7, ale iba 32-bit, teraz zase zháňa nejaký .dll súbor, to je trojité varovanie, že nehraj to

::rock

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 38  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny