Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát dub 19, 2024 9:44 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2015 8:51 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: ned lis 22, 2015 11:32 am
Příspěvky: 33
Ahoj Fallouti, nějak ma Ty respawn questy zmohli. hech. Dám si na probrání z letargie, ten ,,samurajský,, projekt: ,,First Dead,,. Dá si někdo se mnou turnájek, kdo se doplazí dál é doběhne, jak ten plážový pes co běží Constanci přes Bucuresti na Západ, Bune Zua... Dogmíte?! No pro případné zájemce,,potenciální,,sebevrahy, bych měl pár stg rad: Jít ze 111. jinudy, asi nejdříve na W a pak podél hranic a až na úrovni druhé dálnice, odbočit na E by jste mali trefit cca Diamond. Cestou utíkat s forsáží prýč, jakmile něco šustne či zabzučí, není dobré cokoliv riskovat! Diamond je jediná šance mít v této Misi uspět, tohle není žádný Spoiler, nebojte se cestou do Diamondu, zažijete i tak dobrodrůža až nad Hlavu, jede se v Survivalu. V Diamondu vše prodat a začít křečkovat: nabírat sil. Provázej Vás Síla, rozvaha a zvýšená pozornost i podezřívavost, Hej.
Přímá cesta po Hlavní linii, je bez životů o hubu, podstatně více! Už se Těším a kdy začneme ?, no ono je to v podstatě putýnka , tak se mi v tej frontě tolik netlačte a žádný předbíhání. Bílej Den, serž od RR Ogden, Máca Švejk od Zvonu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 01, 2015 9:49 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát lis 20, 2015 9:17 am
Příspěvky: 22
Tak jsem si dal zase hodinku a docela se pobavil. Vyspím se se slečnou zpěvačkou z Goodsprings no a když opouštím pokoj, tak koho nepotkám ! Vaul - tec "prodavače" ze začátku hry :D ....tak ho chudáka ošklivýho a rozmrzelýho pošlu ke mne do Sanctuary Hills.

Doufám že se mi otevře nové stavěcí vault - tec menu a budu si moct vykopat vlastní vault ! :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2015 3:08 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 22, 2012 10:43 am
Příspěvky: 14
Jen tak pro zajímavost:
https://www.youtube.com/watch?v=TRL7o2k ... 3633423539

Pozor OT!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2015 3:48 pm 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6461
mrpectr píše:

Ten zbytok fora okolo neni na paradu.. ::roll


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: stř pro 02, 2015 5:57 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned dub 22, 2012 10:43 am
Příspěvky: 14
Citace:
Ten zbytok fora okolo neni na paradu.. ::roll


OK, jdu si sypat rad popel na hlavu. ::oops

(Když já ale v tom zbytku fóra nenašel sekci, kam by mi to úplně sedělo, obrázky asi taky nejsou to pravé.)
(A to se mi v souvislosti s tím videem vybavila jedna historka.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2015 11:12 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: ned lis 22, 2015 11:32 am
Příspěvky: 33
Ahoj Fallouti, tak jsem začal i Já craftit, ale z Musu, quest pro Sanktuary, voda už teče, kůči stojej(se divim, že hned nespadly, když práskly dveře?!), musím jít pro matroš , abych je mal z krku, na nějaké pomyšlení navíc, rovnou zapomenete, pak ma huž neuvidíte, hej. Tož sa du zase projít. Kejty půjdeme, Dobro Došli i Vy a fajneho Mikuldu Všem přeji,( máte kliku, došlo uhlí, hecht), Tulák Máca od Zvonu


Naposledy upravil Marcel od Zvonu dne čtv pro 03, 2015 10:31 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: čtv pro 03, 2015 11:03 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Tu sa niekto pekne vyhral so stavbou masívnej budovy. Pointa sa ukrýva až v poslednej minúte videa:
https://www.youtube.com/watch?v=bxSw6iDSujg


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2015 12:01 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát lis 20, 2015 11:38 am
Příspěvky: 28
Tak to je drsný fakt si s tím vyhrál. :-)

_________________
ještě chvíli to vydrzim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2015 12:48 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1413
Mě vadí, že ty ovládací terminály musí být furt připojené. Udělat stroj, který by zahrál třeba znělku Star Wars, pak je práce pro čínské gold diggery a ne pro normální lidi.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2015 8:49 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 1:00 pm
Příspěvky: 1413
Trocha srandy: https://www.reddit.com/r/fo4/comments/3 ... ge_thread/

Citace:
IF I HAVE TO HEAR MAMMA FUCKING MURPHY TALK ABOUT THE SIGHT ONE MORE GOD DAMN FUCKING TIME IM GOING TO RAILROAD SPIKE HER HEAD TO THE GATE OF SANCTUARY, ALSO WHO THE FUCK IS THE SHAUN GUY MY CHARACTER KEEPS GOING ON ABOUT THAT HAS NOTHING TO DO WITH GETTING MORE RESOURCES FOR BASE BUILDING!!

Citace:
NOW WITH FULL TOILET ARMOUR BUILD: https://i.imgur.com/uw69WpS.jpg

Citace:
I REALLY HATE IT WHEN A COMPANION SAYS THE LOOT IM PICKING UP IS GARBAGE. IT MAY BE GARBAGE, BUT ITS GARBAGE THAT I CAN TURN INTO OTHER GARBAGE.
Citace:
SOME MAY CALL IT TRASH, BUT I CALL IT TREASURE! SHUT UP!
Citace:
I WORK FOR BELETHOR, AT THE GENERAL GOODS STORE.

_________________
Můj zaprášený blog
Yar Tarvadan - můj epický melodický folk metal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2015 11:29 pm 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6461
No ja úplne chčije z videí H2ODelirius
https://www.youtube.com/watch?v=hCRfz1R0tr8


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: sob pro 05, 2015 7:32 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: ned lis 22, 2015 11:32 am
Příspěvky: 33
Ahoj Fallouti, Tak v noci, padnul Fallout 95, přála si To mermomocí Kejt(od ní quest) a votravovala s tím, Tedj tam sedi na Clinic křesle(na mazání mozků) , vše spískali Ti Tvůrci všech zrůd , Syntetiků a spešl Droidů - vždycky ma napadli ,když jsem šel okolo, i tedj, ale vyduněly v hustém minové poli a još jim tam letěl jeden Atom. Zbytek Atomů šlo na předprsenj vaultu,( střílel jsem ze skály nad nima, fajne post , ale kvůli droidům jsem rozházel tucet různých min, sebral jsem potom jedinou..., Serž Ogden od RR, že, vždy krytá záda, vyplatí se to v F 4 tutově!... a I. obrannou linii v předsálí Velína a na spešl legendární Geroje, checht, s těma bylo také těžké pořízení. Celkem 15 atomů a 12 raket, nebejt Atomů tak jsem se jim pod kůži nedostal , však jsem taky šporoval Miniguny přesně na takovouhle misi, echt. To není Spoilerr, jen Rada , ja zatočit s vaultem 95, hej. Všchni byli tuzí jak biftek z Brahmíny...Prosím všechny, ja mám Kejty pomoct, jak vyléčit a zvednout z křesla? Předem děkuji. Tulák Máca od vaultu Zvon...45 Levl/ 200 hodin a více.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re : Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 12:44 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 08, 2015 10:33 am
Příspěvky: 3
Ahoj všem :) Konečně jsem dohrál F4...., a mám pocit, že co s touto značkou provedli je prasárna a konečný výsledek je spíše Call of Fallout. Po druhé už se mě to hrát nechce, páč se mě zdá, že se vytratila znovuhratelnost. Klasické " old school fallouty " byla radost hrát do zblbnutí i potom ale tady pfff :/ A proto by mě zajímal názor vás ostatních (spíše těch lidí co hráli i klasické Fallouty ) jak hodnotíte hru ? Protože já jsem tak hrozně zklamaný až to pěkné není :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 12:54 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned lis 15, 2015 9:41 am
Příspěvky: 1
Zo začiatku som bol unesený, ze sa dá budovať vlastné mestečko, ale akosi ma to prestáva baviť, ked uz ani toto nevedia dotiahnuť do dokonalosti, myslím režim budovania, som perfekcionista a keď mi nelicuju "hradby", ide ma roztrhnúť, jednoducho by som prijal tento spôsob prepracovanejsi, buď ako pohľad z vrchu alebo....

Samotnú hru hrám uz na survival a okrem viacerých legendary a troška ťažších súperov nič extra. U mňa je sklamanie, starý dobrý fallout 1 a 2, bavil ma aj Tactics, ktorý bol už iba o killovani viac menej, ten by som si však vedel predstaviť hrať keby ho trocha prerobili a viacej s taktizovali...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 4 všeobecný topič
PříspěvekNapsal: úte pro 08, 2015 1:43 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 08, 2015 10:33 am
Příspěvky: 3
Zajímal by mě i názor původních vývojářu na tento počin. ( pokud nikdo ví kde najdu budu rád za info ) A s taktikou souhlasím hraji to taky na survival a stejně mě to přijde jak Call of ..... přijdu vystřílím jdu. Já nechci všude střílet chci je okecat :D Bez šance. Budování základen sice pěkná novinka, ale jaksi moje " sanctuary " má vše, všichni jsou radostí bez sebe. Jen já si říkám k čemu mít základnu jak prase, jen abych si tam chodil odkládat brnění a bordel. Osobně si myslím že tady mohli zapracovat a i na tom stavění protože honit tam podlahu aby byla správně je fakt radost. A zbraně a jejich slavný systém ? pffff nevím jak vy, ale ten pocit když jste ve F2 ze San Francisca ukradli či koupili někde na 10 lvl gausovku byl k nezaplacení. Tady jsem našel gausovku se válet v letadle a hmmm. Přijde mě že ve hře je tak cca 20 zbraní a pak už jen upgrade. ( Rip - H&K G11E, Pancor Jackhammer :/ ) , a to nemluvím o Karmě ( osobně tohle mě s....... do nebe ) ke skillům se nemá cenu vyjadřovat, to je hrdelní zločin :D Comonwealth je pěkný, našel jsem krásné místa ktéré mě vyčarovali úsměv na tváři. I pár odkazů na starší věci ( Institut a jeho výzkum FEVU ) ale těchto drobností je hrozně málo. Holt příchází nová doba vše udělat easy aby nám hráč náhodou nemusel zapojit mozek. Lituji vyhozených peněz :/ A po dohrání F4 opět instaluji F1 aby mé srdce mohlo zaplesat :) Vzhůru do Nekropolis :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 556 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 38  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny