Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 8:34 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Už nikdy jako dřív..
PříspěvekNapsal: stř lis 23, 2016 2:43 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Mno, hrál jsem to i já... Brácha sice ječel hrůzou, že co jsem to za lamu, když umím jen jeden útok a jeden odval, ale tak nějak se to dalo... těch pár dní, co jsem to hrál :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už nikdy jako dřív..
PříspěvekNapsal: čtv říj 04, 2018 5:39 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: čtv čer 22, 2017 11:01 pm
Příspěvky: 43
Já budu reagovat pouze na první příspěvek. Co se zbraní týče, je F4 jednoznačný pokrok. Evidentně si tvůrci nechali poradit od někoho, kdo zbraním rozumí. Výběr zbraní je v F4 rozšířený oproti všem předchozím dílům. Jediná zbraň, co byla jako nesmysl vyřazena, je pulsní puška. V F4 má poprvé v 3D historii Falloutu smysl používat mířidla: jednoznačný pokrok. (Celkově, o tom jak tvůrci F1, F2, F3 a F:NV nerozumněli zbraním by se dal napsat solidně rozsáhlý román.)

Píšu to jenom proto, že F4 má chyby, ale zbraně k nim nepatří. No a z těch novějších bouchaček co se v F4 dá najít bych zmínil Double Gauss rifle. Když se trochu vyladí, tak je to asi nejsilnější puška v celé hře. (Může ale být problém ji najít. Co si tak vzpomínám, měl ji nějaký ghoul v tunelu metra, nebo to byl silniční tunel? Už si to přesně nepamatuju.)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Už nikdy jako dřív..
PříspěvekNapsal: pát kvě 10, 2019 1:55 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 10, 2019 1:41 pm
Příspěvky: 2
No mě nejvíc naštvalo, že jsem si skládal jako sekundární zbraň 10mm pistoli, nejlepší tělo, nejlepší pažba, nejlepší mířidla, tlumič, až jsem si jí dostavěl, procházel jsem nějakým skladištěm a v nějaké bedně ve tmě tam byla nachlup úplně ta stejná. Pak jsem si skládal odstřelovačku, .45, zase jsem ji postavil a z nějakýho mutanta vypadla ta stejná. Tak jsem se na craftění vyprdl a vyplatilo se, kdesi na mě zaútočili instituťáci a z nějakýho jejich bose vypadla nějaká pulzní puška, takovej bílej dlouhej obdélník a plně vytuněná na max...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny