Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 18, 2024 4:33 am




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 151 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: sob srp 13, 2011 11:52 am 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 11:05 pm
Příspěvky: 1132
Stejně se nakonec používá jenom pár zbraní, protože zbytek jsou křápy.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: sob srp 13, 2011 2:26 pm 
Nájezdník
Nájezdník

Registrován: ned lis 07, 2010 9:56 pm
Příspěvky: 652
Já třeba ne. Ve FNV má podle mě spousta zbraní své místo. Když se dá šetřím drahou munici a používám na slabší nepřátele méně účinné zbraně a občas se vyblbnu i s granátometem. Podle mě je důležitý provětrat jednou za čas všechny kvéry :) Jo, jsem z těch, co má v batohu osm pušek, tři samopaly, pět pistolí a všechny možné miny :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: úte srp 16, 2011 11:04 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1255
Justy píše:
Já jsem pro zachování variability, ale drastické snížení výskytu zbraní, stavu, v jakém jsou, možností opravy a hlavně munice.
To by samozřejmě muselo jít ruku v ruce s tím, že palné zbraně by konečně nebyly slabším bráchou kusu naostřeného klacku.
Člověk by si rozmyslel kropit to vlevo vpravo a použít tři zásobníky na dva nájezdníky, přebíjení by získalo větší smysl atd.

Podle mne celkově Survival by byl zábavnější... Méně jídla, stimpaktů, vody. Survival skill by pak získal větší smysl... Nákup u Gun runners by pro hráče znamenal skoro svátek... Záleží kde se F4 bude odehrávat... DC a Kalifornii bych opustil a s ním na chvíly i BOS a víceméně i Supermutanty... Třeba taková Arizona by nebyla špatná nebo New Orleans v Louisianě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: úte srp 16, 2011 11:07 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 03, 2010 7:31 am
Příspěvky: 12
A co třeba úplně opustit Ameriku a umístit hru např. do Číny? Myslím že to je zajimavý nápad, ne? :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: úte srp 16, 2011 11:17 am 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1255
Ech to by pro mne nebylo ::) Já mám Fallouty spojený s americkou kulturou 50. let a celkově se mne líbí že není moc jasné co se děje ve zbytku světa :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: úte srp 16, 2011 3:50 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
chekotay píše:
No tak třeba koncept "silná zbraň-slabá zbraň" se mi nelíbí. Je jasné, že raketomet má větší účinek než vzduchovka a je dobré, že hra nějak zohledňuje větší ranivý účinek brokovnice oproti mikrorážové pušce, ale já bláhový pořád vycházím z toho, že člověk zasažený střelou má vážný problém bez ohledu na kalibr té střely. :-)
Jinak jak praví Justy, tohle je taky možnost.

realistický gamedesign vs. dobrý gamedesign. je otázka, co upřednostňuješ ty a co tvůrce. Zda je prioritou vytvořit simulaci reálného světa nebo komplexní systém pravidel vytvářejících vlastní svět. V reálu taky neskáčou koně jen do L a střelci nechodí zásadně jen šikmo a věže se dokonce nepohybují vůbec :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: úte srp 16, 2011 7:59 pm 
FEV pozitivní!
FEV pozitivní!

Registrován: ned dub 11, 2010 6:39 pm
Příspěvky: 1255
Co dobývací věž? ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: úte srp 16, 2011 9:26 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
good point, sir :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: úte zář 20, 2011 1:43 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Já osobně bych uvítal ohlášení nějakého spin-offu Falloutu 4. Tento spin-off by se odehrával mimo USA - nejlépe na starém kontinentě, ideálně v Anglii či Skandinávii - trochu si vyhrát s tvary ostrovů (tu a tam kus odpadl bombardováním, zvýšením hladiny apod.), navštívit nám známější kulisy, více zmutované zvěře. Jo, to by bylo fajné.

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2011 7:34 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte črc 20, 2010 12:00 pm
Příspěvky: 65
TheLoneWanderer píše:
A co třeba úplně opustit Ameriku a umístit hru např. do Číny? Myslím že to je zajimavý nápad, ne? :P

To už raději ČR nebo SK aby mel človek z toho lepši požitek že chodí po místech kam denně chodí nakupuvat chleba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2011 8:02 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte črc 20, 2010 12:00 pm
Příspěvky: 65
Já bych dal větší výběr ze sniperek a hlavně možnost modu optiky na všechny zbraně v realu si můžete lepící paskou dat optiku klidně aji na nuž ve FNV byla optika snad jen na kuličkovku a revolver rozšířil bych celkově moding zbraní, více perků a možnost získaní perků za úkoly např. ve F2 ste měl možnost se naučit stahovat kůže gekonů ve F4 bych dal menši možnost získavaní peněz než ve FNV na konci jsem mel 40 000 zátek a neveděl sem co sněma přišlo mě to moc přehnane jako největší možnost výdělávat zatky bych dal takovédle perky stahovani kuže gekonum , vytvařet z kuže oblečení atd. dále nejakou dějovou návaznost např. možnost prozkoupat vault 13 nebo kolikatka to byla v F1 nebo potkat sam sebe jako postavu z fallout 1 aby se příběh odehrával ve stejné době . Dále by nebyla špatná možnost mazání zbraně taková trošku realistická obsluha zbraně pro zvýšení učinosti, perk aby jse na ponku mohl vyrábět specialní náboje např když dojdou broky naplnim brokovej naboj zátkama (napad z rezident evil afterlife) Dal bych tam hodně možnosti ohledně uprav zbrani a naboju a vše ohledně toho pro zabavení aby nebylo hlavní udělat ukol co nejrychleji a konec hry .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2011 9:18 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 11:05 pm
Příspěvky: 1132
Justy píše:
Repis píše:
Dále by nebyla špatná možnost mazání zbraně taková trošku realistická obsluha zbraně pro zvýšení učinosti

Doporučuju se obrátit na ČÚZZS, že jim na bloku balistické želatiny předvedeš, jak přesně
se míra mazání projevuje na účinku na cíl. Je to docela revoluční nápad, budou nadšení.

A co to udělat tak, že když se nestaráš o kvér, tak jde účinnost dolů?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2011 9:30 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř led 05, 2011 10:18 am
Příspěvky: 28
ja bych uvital aby se tomu trochu vratil hi-tech rozmer jako byl u F1 a 2. ty vojensky zakladny, bunkry, pokrocili zbrane atd byly fakt povedeny. u FVN me tohle dost chybelo. kdyz se tam treba neco hackuje z pocitace tak je to vetsinou nejaka mini bednicka na stole a ne nejaky vymakany zarizeni ( az na par vyjimek napr. u compu vaultu). dal by mohli opet povysit energeticky zbrane. ve FNV je uplne odsunuli na vedlejsi kolej jak mnozstvym tak ucinnosti. u prvnich dilu to byly nejlepsi zbrane ale tady je predcila skoro kazda konvencni zbran (turbo plasma v jednicce a vrhac plasmy ve FNV ,coz maji byt stejny zbrane podle me, to je hodne velkej rozdil). a caesarove legie a nejaky domorody kmeny jako treba v Honest Hearts to me k falloutu moc nesedi..to je jak z nejakyho stredoveku a ne po 3. svetove valce. jednoduse receno bych chtel navrat ke korenum :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2011 9:31 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 11:05 pm
Příspěvky: 1132
Tedy něco jako větší šance na kritické selhání, nevystřelíš a zraníš sám sebe nebo nevystřelíš a ztratíš zbytek zásobníku.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co byste chtěli vidět ve Fallout 4?
PříspěvekNapsal: sob říj 01, 2011 9:37 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř led 05, 2011 10:18 am
Příspěvky: 28
tak treba taky. vim ale ze nejaky veci co bylo pro prvni dily povedeny a vhodny proste do tech novejch 3D dilu prevest nejdou.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 151 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny