Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 2:38 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PERKY
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 3:33 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte říj 28, 2014 3:04 am
Příspěvky: 4
Tak tohle mi pánové vysvětlete:

mám verzi hry (s dětma) 1.2 a češtinu s patchem 1.3.4. ; dále NPC.mod.cz (upravuje vzhled parťáků podle zbroje) a snad i něco jako sfall1_v1.18e_win2k-xp-vista.

Při postupu na vyšší úrovně se ale v nabídce nezobrazují některé perky. Konkrétně na šesté úrovni perk "Ostrostřelec" a na zejména je problém na deváté s perkem "Bonus Kadence" (což vadí hodně). V editoru zadat jdou, ale během hry samotné na výběr nejsou.
Pravděpodobně budou blbnout i nějaké další, ale tak daleko zatím nejsem.

Už je to nějaký pátek, co jsem původního Fallouta pařil, a dnes jsem se k němu opět po letech vrátil, ale nepamatuju se, že by snad exitoval nějaký "strom perků" který by znemožňoval díky předchozím volbám vybrat některé pozdější vlastnosti.

Takže otázka je nasnadě: Kde mám hledat problém?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S.: a možnost průběžně "opravovat" postavu pomocí editoru opravdu nepovažuju za relevantní řešení. Pokud si správně (leč matně) vzpomínám, naposledy se mi tak povedlo "dojebat" stabilitu hry tak, že pokaždě když jsem přidal parťíkům cokoli do inventáře, hra při pokusu opustit lokaci spadla. Vzdal jsem těsně před "katedrálou" a "základnou"
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------







P.P.S.: čistě pro zajímavost, rozchodil někdo editor inventáře pod Win7 64bit? (...ale tohle mě fakt netrápí)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PERKY
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 8:06 am 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:35 am
Příspěvky: 994
Bydliště: Earth
Bonus Kadence - Hbitost min. 7, Inteligence a vnímání min. 6, level 9
Ostrostřelec - Vnímaní min. 7, inteligence min. 6, level 6

_________________
Obrázekradiation disabled :( Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PERKY
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 11:13 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte říj 28, 2014 3:04 am
Příspěvky: 4
Díky moc za odpověď, jak už bylo řečeno původním Falloutem jsem se naposled zabýval před lety, a tohle mi tak nějak ušlo. Jsem rád, že to snad nebude softwarový problém a nebudu muset začínat odznova. Moje aktualní postava má hbitost 9, inteligenci 8 ale vnímání jen 5 (počítal jsem právě s těmi perky a s návštěvou v bratrstvu).

Ještě se zeptám, kde je možné zjistit nároky jednotlivých perků. Prošel jsem jejich seznam na Brahminech a nic tam nebylo. Tohle vědět předem, tak se tu tak hloupě neptám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PERKY
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 5:07 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
je to v manuále, odsek 5-23, tu si ho stiahneš ako anglické PDF

http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir=download&id=download_f1

ja v podpise mám link na sken môjho českého manuálu k hre ;)

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PERKY
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 5:47 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:35 am
Příspěvky: 994
Bydliště: Earth
Nebo stačí do googlu napsat: Fallout Perks ;)

_________________
Obrázekradiation disabled :( Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PERKY
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 5:56 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
má evidentné medzery, na to potrebuje prelúskať manuál, ani vo sne ma nenapadlo, že nevie, aké potrebuje požiadavky na perky :D

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PERKY
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 8:43 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte říj 28, 2014 3:04 am
Příspěvky: 4
O svých mezerách se nepřu, proto se ptám. Nakonec už nemám tolik času jako před čtrnácti lety. A jen tak mimochodem, strejdy googla jsem se (dneska brzo ráno :-D ) ptal, bohužel prakticky nerozlišuje mezi Falloutem a Falloutem 3 New Vegas, takže bylo jednodušší se zeptat tady.
I tak díky za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PERKY
PříspěvekNapsal: úte říj 28, 2014 8:52 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
jasné, ale manuál je kus peknej roboty, to sa dnes už tak veľmi nevidí, ešte bol super manuál na Redneck Rampage ::love2

Image

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PERKY
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2014 2:07 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte říj 28, 2014 3:04 am
Příspěvky: 4
Jojo, redneck rampage, to byly časy. Od něj bych měl někde mít dokonce (na rozdíl od fallouta) i něco jako originálku (z nějakého časopisu, takže zase bez manuálu :-D ). Jinak díky za ten český překlad.

Když už tady to vlákno je, ještě se zeptám, jestli je možné přinutit nějak Tandi aby v průběhu hry změnila zbraň (v případě zbroje je to asi bez šance). Pročetl jsem totiž na Šílených Brahminech "Téměř dokonalého Fallout průvodce" od Pera Jornera (překlad Tom9k). Je tam ke konci zmínka, že může používat .223 respektive 14mm pistoli, což je zákonitě lepší než nůž; apropo je tam taky zmínka, že se dá omráčit a nůž z inventáře odebrat. A ještě něco o páčidle.
Moc moudrý z toho nejsem, když ji zkusím něčím majznout po hlavě tak po mě zákonitě půjde, nebo ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PERKY
PříspěvekNapsal: sob lis 01, 2014 5:43 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
hrával som kedysi Wasteland Merc 2 mod a tam bola od autorov "vychytávka", že po zabití nikto nemal v inventári nič,
iba keď si ho zabil kritičákom a on zhorel, spálil sa na prach, roztiekol sa, alebo ho roztrhlo a potom si zbieral zo zeme veci,
čo bola "zábava", šmejdiť kurzorom po zbytkoch a hľadať náboje

ale zistil som, že keď si dám perk Mysterious Stranger, tak som za vodou, keď sa objavil, aby mi v boji pomohol, v bojovom
móde som mu dal mierenú do hlavy a keď v prvom ťahu odpadol, mohol som mu vybrať inventár (zbraň + náboje o level vyššie,
ako som si bol teoreticky schopný urobiť sám), inak tam nemal nič, ale muselo to byť v prvom ťahu, potom ma nenapadol,
tak to skús s Tandi, napr. s energopäsťou (powerfist)

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny