Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 8:33 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Černá obrazovka po spuštění
PříspěvekNapsal: úte lis 18, 2014 5:43 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv črc 15, 2010 11:29 am
Příspěvky: 2
Bydliště: Písek
Zdravím,
po delší době jsem se zase rozhodl zahrát si Fallout 2, ale potýkám se s následujícím problémem:
hru jsem nainstaloval v pořádku (verze se Score, tedy komplet edice - instaloval jsem samotnou "čistou" hru i rovnou opatchovanou, každá nainstalována ve své vlastní složce). Ale jakmile hru pustím, dostanu jen černou obrazovku a zvuky na pozadí (intro, hudba v menu...). Už dva dny googlím a procházím všemožná fóra, ale na řešení jsem nikde nenarazil. Nevěděl by někdo prosím, co s tím? ;) .
V ddraw.ini jsem se podle nějakých návodů pokoušel hrabat, ale dosáhl jsem jen toho, že obrazovka sice nezčernala, ale hned po intru menu zamrzlo.

S tím se úzce pojí další věc: hru jsem instaloval hlavně kvůli Resurrection modu (ten v sobě obsahuje i resolution mod). Ten jsem tedy "připlácl" na původní neopatchovanou hru, ale černá obrazovka byla stále - v nastavení modu jsem tedy zvolil hru v okně. V okně sice běží hra v pohodě, ale je tu zas jiný problém - když dojde na boj, tak při tazích protivníka přestane hra na určitý čas odpovídat (zamrzne) a po chvilce se zas rozběhne, to když protivník ukončí všechny svoje tahy, takže z boje vlastně nevidím prakticky nic, co se kde stalo, jen výsledek. Na tento problém jsem již na netu narazil a řešením je: přepni si hru do fullscreenu :-) . Což mě hezky vrací na začátek příspěvku, tj. černá obrazovka. Režimy kompatibility jsem zkoušel (u původní hry to při volbě kompatibility nešlo pustit vůbec, u Resurrection to prostě jen nic nedělá).
Trochu k technice: mám Windows7 64x, grafiku od Radeonu, ovladače aktuální.
Díky za každou užitečnou radu, Pabouk


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny