Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 10:04 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1653 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 111  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: ned pro 09, 2018 12:43 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned pro 09, 2018 1:29 am
Příspěvky: 2
Jarkeld píše:
Normálně se k němu nedostaneš, protože je mimo obraz. Ty ho vidíš jenom proto, že máš vyšší rozlišení.

A kam vede? :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: ned pro 09, 2018 2:15 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Keď hráš killapov Restoration Project s rozšírenými mapkami, tak zrejme nikam. Pixote volí pri mapovaní objekty podľa vizuálneho dojmu, o funkcionalitu sa nestará. Ak máš chuť a čas, rozbehaj mapper a zisti to! :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv pro 13, 2018 1:18 am 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 28, 2015 2:20 pm
Příspěvky: 610
Bydliště: otrokjork
Víte někdo, jak často se doplňujou mentanty u Renesca a Tubbyho? Hraju to za cretina s IN2, co během hry zmoudří. První krok (level 12, perk +1IN) byl splněn. Průběžně beru mentanty, abych se dostal k autu, takže se mi povedlo okrást Lynette a Dr. Johnsona. Nemůžu třeba jít do Broken Hills, protože mě tam hra zdetekuje jako trotla a už se mnou nechce leckdo mluvit. Nechci hned používat zkratku do SF, to by bylo moc jednoduchý. Takže fetuju, když chci questy. Zatím je splněno v Klamathu. Nejvíc ubíjející je zisk auta, protože při překonávání cesty Gecko-->Vault City začne absťák. :-D
Jinak vcelku sranda, poněvadž jsem si tagnul Unarmed, Energy a Big Guns. Při cestě za mentantama do Reddingu se moje parta já, Sulik, Vic připletla k bitce, ze který se mi povedlo získat M60 a cawsku pro Vica. Plamenomet už jsem si poctivě vystřílel, ale chtěl bych lehkej kulomet, když sbírám 223 munici. Nebudu taková kurva, abych hned kradl bozar v NCR. Ten skrček v NCR ho zatím nenabízel.
Perlička: na 12 levelu random encounter rytířů od Artuše bojujících proti kryse. Krysa jednoho z nich dostala a já po něm sebral laser gatling ::rofl Mí nosiči to nestíhaj vláčet, Vic má tendenci přizabít ve většině soubojů Sulika. Už jsem dvakrát loadoval kvůli nerozvážnýmu běhání ve Vault City, odkaď mě při první hře vykopli. :-D Smrt z ozáření v kombinaci s absťákem po mentantech způsobila druhou neřešitelnou situaci. Nejhorší jsou cesty na trase Reno-->Vault City. To je vždycky tak na tři loady, poněvadž nás rozpráší nájezdníci.
Mám v plánu sebrat auto a vyrazit do Frísca, jestli nebude mít Renesco další mentanty na pár jednodušších questů. Ale cestou to možná vezmu přes Vault 15, protože Darionova banda má spoustu dalších mentantů. Ještě jsem si tu hru zostřil na druh zbroje, takže hodlám používat maximálně koženou bundu, róbu Dětí Katedrály a róbu Strážce mostu. Tu poslední věc se mi povedlo získat na levelu 11, takže se rapidně snížila spotřeba psycha.

_________________
sedel na zemi oprety o vycap krical dokrvaveny umieram zabili ma v krcme vrahovia.dali mu decaka borovicky aj povedal vraj sa mu hned lepsie urobelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pát pro 14, 2018 12:13 am 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 28, 2015 2:20 pm
Příspěvky: 610
Bydliště: otrokjork
Bingo! Okradení karavany o tři krabičky mentantů, už mám auto na levelu 14 :-D Renesco se taky konečně polepšil, takže to vypadá na návštěvu a) NCR b) SAD.

_________________
sedel na zemi oprety o vycap krical dokrvaveny umieram zabili ma v krcme vrahovia.dali mu decaka borovicky aj povedal vraj sa mu hned lepsie urobelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: úte pro 25, 2018 5:48 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Fetující big guns/energo trotl! ::bez_chlupu

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: úte pro 25, 2018 11:29 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 28, 2015 2:20 pm
Příspěvky: 610
Bydliště: otrokjork
Předevčírem se mi to povedlo dohrát. Asi patnáctkrát mi nevyšlo obsadit za chodu ubikace Enklávy v sestavě já, Lenny (APA, Gaus pistol), Markus (YK puška), Kocour (YK puška), Skynet (Guas rifle). Kladiváři šli v pohodě a roboti taky, ale když tam naběhli maníci s gaussovkama, tak to jednoho fakt omrzelo. Teď si do toho nejde pořádně šlehnout psycho, poněvadž s inteligencí 4 pak NPCčkum nejde říct nic jinýho než Blaa.
Takže změna strategie a hurá do sektoru s celama. Tam mě nejdřív málem sejmula věžička, pak mi zbyly akční pody tak na jeden útok raketometem, přičemž ke mně stihli přiběhnout frajeři v APA a jebali mi do žeber ripperem (cca 60 stimpaků v <>). A vzadu stál robotickej panzerabwehrabteilung divize Das Reich (mimochodem, jejich zabití modrýho robota zvyšuje karmu). Naštěstí mě z toho vystřílel vindicator. Místnost plná pastí je cool odpočinek, protože stráž je tam neozbrojená. Akorát si tam teda můj superintaligentní hrdina zapomněl ve skříňkách vindicator, takže na patře s prezidentem to byl trochu tužší začátek. Naštěstí hned z prvního nepřítele vindicator vypadl, když se mi podařil kritičák. Zaplať Ďábel milionkrát za perk sniper, bo mlátit do chlapů s gaussovkou energopěstí je pěknej ojeb. Trochu mi pomohla pulzní pistole. Na perk bonus kadence je potřeba inteligence 6 a já nechtěl podvádět.
Rozhovor s prezidentem za mentála taky epickej. On kdo prej jsem. Já na to blááá. Zavolal stráže a já na ně počkal. Do toho se ještě připlete viceprezident (ten byl snad ještě zaostalejší jak moje postava) a znemožnil mi střílete vindicatorem po chlapech v APA.
Takže zpátky s nejpokročilejší energozbrojí pro Kocoura a změna taktiky. Frajeři z ubikací to schytávali ve dveřích od sálu s kulečníkem z vindicatoru a ty přibíhající oddaloval raketomet. Protože na tohle nemohly stačit body, tak jsem si šlehnul jet (sušenky zůastaly ve Fríscu v kufru auta, protože nejen postava, ale i já jsem nebyl duševně zrovna při síle). Závislost na jetu, na psychu. Cool. Absťák z jetu. Takže ještě buffout, abych měl zase sílu 10. A pak mentant, abych na mě členové party čekali. Škoda, že Enkláva nemá třeta ještě nějakou místnost s vysokou radioaktivitou, poněvadž jinak bych použil asi všechny drogy. ::rofl
Podlaží, kde je potřeba odpálit počítač ovládající reaktor se mi povedlo proplížit a proběhnout stiskem klávesy A. Do toho dvě odlevelování (level 35 a 36). Perkt Talent, taguju speech. Ukecávám jednotu serži Grainta k pomoci a díky poctivě vybojovanýmu prezidentskýmu klíči si užíváme se svojí mutantí partou, jak to Horrigan nedává.

Hra se SPECIAL 9, 6, 7, 4, 2, 9, 5 byla fakt peklo. Nejhorší je ten nedostatek mentantů. Získání Vica jinak než bojem? Mentant. Dostat se na Golgothu k hrobu Sama Pitcharda? Mentant. Vědět o možnosti získat auto? Mentant. Dostat se jinak než jako otrok do Vault City? Mentant. Získat součástku k opravě reaktoru v Gecku a baterii do auta? Mentant. Supernářadí pro Valerii? Mentant. S ubohou schopností opraváře si v SAD bez mentantu taky samozřejmě ani neškrtnete. Magic moment byl na levelu 18, když si moje postava vzala perk Gain Luck, protože smysluplnější v danej okamžit nepřicházel v úvahu.
Hru kamaráda mutantů příště začnu s inteligencí minimálně 3. Probít se k levelu 12 je ještě celkem pohoda. Nejhorší a nejdelší je ta pasáž od 12 do 18. levelu a čekání na Renescovu novou medicínu.

Kdepak Resurrection. Tam měl můj Leonardo di Retardio plnou prdel drog a i bez nich dostával questy. V klasickym Falloutu na vás v lepšim případě nezačnou střílet. :D

Příště budu hrát za frajera s traitama bruiser a gifted s inteligencí 4. Snad mě při absenci akčních bodů zachrání Vicova přesná muška. ::lol

_________________
sedel na zemi oprety o vycap krical dokrvaveny umieram zabili ma v krcme vrahovia.dali mu decaka borovicky aj povedal vraj sa mu hned lepsie urobelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2018 9:37 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Kocour je Jules z RP? V EPA sa dajú mentaty vyrábať z lekárničky, ovocia a samohonky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: stř pro 26, 2018 11:25 am 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 28, 2015 2:20 pm
Příspěvky: 610
Bydliště: otrokjork
Ano, Jules. O výrobě mentantu vim, jenže do EPA se mi povedlo dostat až v momentě, kdy nebyly potřeba. Poutníkovi v okolí Rena nešla říct smysluplná věta, aby mi ukázal cestu. A dostat se do Stájí, potažmo k Myronovi vyžadovalo větší inteligenci než 3. A tu mi Renesco prodat nemohl :-D
Za mnoho levelů dál jsem dokonce zvažoval jestli si nemám dát perk Smooth talker, ale zlepšení IN4---->IN5 během rozhovoru mi nepřišlo jako výrazná pomoc. A tak blbec zůstal blbcem. :-D

EDIT: Na druhou stranu, do EPA jsem pak chodil mentanty vyrábět, protože moje postava zakopávala o všechny ty 1st aid kits. Navíc cestou často potkala sympatickou smečku alienů nebo floaterů, což mojí postavě při troše štěstí přidalo level, několik málo skill bodů a hlavně levelovali mí parťáci, poněvadž kromě Lennyho se mi všechny povedlo získat v momentě, kdy většina lidí dokončuje hru. Nejhroší byl Skynet.

_________________
sedel na zemi oprety o vycap krical dokrvaveny umieram zabili ma v krcme vrahovia.dali mu decaka borovicky aj povedal vraj sa mu hned lepsie urobelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv pro 27, 2018 2:39 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Změnil jsi mé dosavadní odmítání F2. S tebou jakožto čousn van to konečně dostalo smysl.

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: čtv pro 27, 2018 9:23 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 28, 2015 2:20 pm
Příspěvky: 610
Bydliště: otrokjork
To jako že hodláš hrát hru za mě? Opravdu si chceš tagnout hazard, řeč a opraváře? :-D

_________________
sedel na zemi oprety o vycap krical dokrvaveny umieram zabili ma v krcme vrahovia.dali mu decaka borovicky aj povedal vraj sa mu hned lepsie urobelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pát pro 28, 2018 2:44 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Me by bavilo upravit si Narga, aby to byl skutecne primitivni vesnican:) Ale bylo by fajn nejakej mod, aby s nim mohla jit Chitsa a ta by ho vysekavala z problemu svym speech a my-vime-jakym skillem z kecacich potizi a on ji kladivem a energopesti z problemu bojovacich:o)) (jinak jeden typ udelal naprosto rozsekávací gameplay f2 idiota: https://youtu.be/5HNP9oKOiNs

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pát pro 28, 2018 5:08 am 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 28, 2015 2:20 pm
Příspěvky: 610
Bydliště: otrokjork
Podobnou verzi mám, když je moje postava sexbomba a vedle ní Sulik všechno tříská kladivem. Jinak vzít si k inteligenci 2 ještě gifted je fakt počin. Kde chce ten frajer brát skill body? ::scratch

_________________
sedel na zemi oprety o vycap krical dokrvaveny umieram zabili ma v krcme vrahovia.dali mu decaka borovicky aj povedal vraj sa mu hned lepsie urobelo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pát pro 28, 2018 6:53 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
No, má sílu 10 a v brokenhillu ukradne energofist a v navarru powerarmor mk2, takže.. takže...

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: sob pro 29, 2018 9:27 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Chtělo by to nějaký mod, aby šlo spát s Chitsou... reálně. :-D

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 2 - Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: sob pro 29, 2018 5:04 pm 
Nájezdník
Nájezdník
Uživatelský avatar

Registrován: úte črc 28, 2015 2:20 pm
Příspěvky: 610
Bydliště: otrokjork
Však jsem nedávno psal o nafukovací Tandi, případně nafukovací brahmíně do toho novýho Falloutu!!69. Mohl by se udělat i nafukovací Markus.
Už dlouho si chci zahrát za shemale postavu s podpruměrně hezkym chlapem, co se v EPA předělá na ženskou a zbytek hry podle možností pokurví. Jsem zvědav, kolikrát mi ta hra pak spadne. :-D

_________________
sedel na zemi oprety o vycap krical dokrvaveny umieram zabili ma v krcme vrahovia.dali mu decaka borovicky aj povedal vraj sa mu hned lepsie urobelo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1653 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 111  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny