Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 7:20 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1653 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 111  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pon čer 01, 2009 2:29 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
s0f: Akurát, že ak ti ho Myron neoznačí, tak by si ho mal nájsť prázdny. Ale v tomto budeš mať zrejme viac skúseností. Ja som za zločinca hral len raz a teraz nad ránom som začal zas za kurvu/zločinca, tak uvidím. :cool:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pon čer 01, 2009 2:52 pm 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6448
nuke píše:
s0f: Akurát, že ak ti ho Myron neoznačí, tak by si ho mal nájsť prázdny. Ale v tomto budeš mať zrejme viac skúseností. Ja som za zločinca hral len raz a teraz nad ránom som začal zas za kurvu/zločinca, tak uvidím. :cool:

moze byt, v tom pripade si to mylim s inym hrobom kde boli tie 2 reddingske platidla (a ktory 100% ide najst aj bez myrona).. ale zda sa mi ze to ten isty, no presvedceny o tom niesom, ako som pisal, len raz sa mi to skrz myrona podarilo najst (ani som sa o to moc nezaujimal), aj to hodne davno..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pon čer 01, 2009 3:04 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
V tej skrýši niesú platidlá z Reddingu. Iba +- 200 zlata. Nejake chemikálie, nejaká zbraň ( pištol či SMG alebo niečo podobné ) náboje a hruda zlata. Môžem to omrknúť, ak to niekto bude chcieť presne. Ja som to v predchádzajúcej hre nechal po loade zahrabané a Myrona mám nedaleko ( čaká ma v Bishopovej kancelárii ) tak to je robota na pár minút...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pon čer 01, 2009 3:17 pm 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6448
nuke píše:
V tej skrýši niesú platidlá z Reddingu. Iba +- 200 zlata. Nejake chemikálie, nejaká zbraň ( pištol či SMG alebo niečo podobné ) náboje a hruda zlata. Môžem to omrknúť, ak to niekto bude chcieť presne. Ja som to v predchádzajúcej hre nechal po loade zahrabané a Myrona mám nedaleko ( čaká ma v Bishopovej kancelárii ) tak to je robota na pár minút...

posli mi save do SZ, vecer to pozrem.. a potom to dam do faq, pac uz sa to tu nerozobera poprve..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pon čer 01, 2009 3:26 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 1:50 pm
Příspěvky: 383
Myronův poklad je snad těch čistých 1000, které jde získat přes Loyda (úkol za Salvatory), ne? Víte, ten hrob s nápisem "trash".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pon čer 01, 2009 5:19 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
rovlas píše:
Myronův poklad je snad těch čistých 1000, které jde získat přes Loyda (úkol za Salvatory), ne? Víte, ten hrob s nápisem "trash".


Nie. To je úplne iná úloha. Tie peniaze vyhral Loyd od Salvatora a ten ich chce nazad. Mordinových skrýša je jeden z hrobov v južnej štvrtine mapy. Idem to kuknúť a postnem sem obsah, pretože neviem, či má s0f aj ten restoration mod.

EDIT: Takže tu máte screenshoty. Hrob a jeho obsah. na druhom obrázku vidieť v podstate všetko, čo tam bolo až na tú hrudu zlata.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pon čer 01, 2009 9:01 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 1:50 pm
Příspěvky: 383
Nevím přesně jak tomu je v Restoration projectu. (hrál jsem ho, ale tohle jsem neřešil) V origo hře ti Myron nic konkrétního neřekne, akorát ti na mapu světa zaznačí Golgothu a poklad musíš najít sám (a jediný poklad je právě těch 1000 v hrobě označeném trash). A jsem si jist, že v klasické hře bez modifikací ten valoun zlata taky nenajdeš, takže je to věc čistě a jen RP.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 3:56 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Nuž ja som si na 99% istý, že tam ten nuget bol aj v originále. Je fakt, že som to naposledy hral už viac ako pred rokom, ale na tento "poklad" sa pametám. Aj teraz som sa k F2 dostal len kôli tomu, že som zbadal, že niečo prekladáte, tak reku to si musím vyskúšať.

Stačí pozret do tohto návodu, ktorý je k originálnej hre: http://user.tninet.se/~jyg699a/fallout2.html#golg

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: úte čer 02, 2009 11:14 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 1:50 pm
Příspěvky: 383
nuke píše:
Nuž ja som si na 99% istý, že tam ten nuget bol aj v originále. Je fakt, že som to naposledy hral už viac ako pred rokom, ale na tento "poklad" sa pametám. Aj teraz som sa k F2 dostal len kôli tomu, že som zbadal, že niečo prekladáte, tak reku to si musím vyskúšať.

Stačí pozret do tohto návodu, ktorý je k originálnej hre: http://user.tninet.se/~jyg699a/fallout2.html#golg

Aha, tak máš asi pravdu. Když je to i v návodu, tak ti věřím. To jen potvrzuje, že Fallout můžeš projet sebevíckrát, ale stejně se vždycky najde něco, co tě překvapí. Ten valoun jsem nikdy nenašel..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 12:58 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
JaWe, vím že to tu postuješ X krát, ale prostě nemůžu... Nemůžu najít High ressolution patch na madbrahmíně :-? Neměl by být v sekci Fallout 2 - Download :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pát čer 05, 2009 1:05 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 3:23 pm
Příspěvky: 1565
Bydliště: .....
http://madbrahmin.cz/download/fallout2/ ... _v2.0c.zip


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 7:26 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned čer 07, 2009 7:19 pm
Příspěvky: 2
Zdravím,

u High Resulotion módu není mezi podporovanými verzemi udána verze 1.02.25 od Killapa ale když na Killapovu verzi nahraju res_patch, tak se mi hra bezproblémově spustí a hi_res funguje. Moje otázka je, zda-li je v tomto případě současně aktivní i Killapův patch? Na úvodní obrazovce vypsán je...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Beckyin bar - diskutujeme o Falloutu 2 u Gamma piva
PříspěvekNapsal: ned čer 07, 2009 9:02 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Tichondrius píše:
Zdravím,

u High Resulotion módu není mezi podporovanými verzemi udána verze 1.02.25 od Killapa ale když na Killapovu verzi nahraju res_patch, tak se mi hra bezproblémově spustí a hi_res funguje. Moje otázka je, zda-li je v tomto případě současně aktivní i Killapův patch? Na úvodní obrazovce vypsán je...


High Resulotion patch by měl fungovat na všechny verze Falloutu 2.

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pon čer 08, 2009 6:50 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned čer 07, 2009 7:19 pm
Příspěvky: 2
Děkuji za bleskovou reakci...
Tudíž i Killapův patch je současně aktivní?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Otázky a odpovědi
PříspěvekNapsal: pon čer 08, 2009 8:39 am 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
Tichondrius píše:
Děkuji za bleskovou reakci...
Tudíž i Killapův patch je současně aktivní?

ANO

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1653 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 111  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny