Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 5:34 am




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 214 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: pon led 02, 2012 11:35 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Xylofon píše:
.. češtinu (tu jak byla kdysi dávno v Levelu), pak ještě resolution patch a Killapa verzi 1.02.25 Toť vše.

Čeština z levelu obsahuje posledný oficiálny patch a killapove patche treba inštalovať do čistej hry. Teraz to máš asi rozesraté.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: úte led 03, 2012 12:27 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon bře 21, 2011 9:55 pm
Příspěvky: 8
Sakra :-/ no tak to budu muset reinstalovat a začít hrát znova, ale stejnak díky. A hurá do chrámu zkoušek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2012 12:08 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: sob led 21, 2012 5:29 pm
Příspěvky: 3
nainstaloval som si beta5 CZ na cistu instalaciu F2 a zacalo mi to blbnut v toxic caves (zlte pasy cez monitor a zmizol kurzor mysky) tak som to ulozil neda sa nacitat save game neviem preco aj ten co som mal ulozeny pred tym v toxic caves ako keby zmizla ta lokacia... co s tym ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: pon led 23, 2012 12:35 pm 
Austin Powers
Austin Powers
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 3:50 pm
Příspěvky: 3497
Bydliště: VŠB
markcosta píše:
nainstaloval som si beta5 CZ na cistu instalaciu F2 a zacalo mi to blbnut v toxic caves (zlte pasy cez monitor a zmizol kurzor mysky) tak som to ulozil neda sa nacitat save game neviem preco aj ten co som mal ulozeny pred tym v toxic caves ako keby zmizla ta lokacia... co s tym ?

Proč zase to samé píšeš do dalšího tématu, které nemá s RP1.2cz nic společného? Už jsem ti to jednou přesunul tam, kde to má být viewtopic.php?p=178134#p178134

_________________
FALLOUT NEVADA --> FALLOUT --> FALLOUT RESURRECTION --> FALLOUT II
PRÁVĚ HRAJEME FALLOUT NEVADA. PŘIDEJ SE!!! *** FALLOUT II RESTORATION PROJECT V ČEŠTINĚ
Fakt hustej obrázek!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Nevidim zadnou karavanu
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 12:52 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát úno 12, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 22
Chtel jsem se zeptat, jak v Reddingu narazit na karavanu? Byl jsem tam prakticky cely den toho 11. a nic... pak jsem zkusil tam prijet akorat na ruzne casy (8, 14, 19) 21. a take nic... Pouzivam Killapovu verzi, coz jsem myslel, ze nebude problem.

Pokud nekdo vi a zna, diky za odpoved predem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevidim zadnou karavanu
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 8:20 am 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6440
Masinfira píše:
Chtel jsem se zeptat, jak v Reddingu narazit na karavanu? Byl jsem tam prakticky cely den toho 11. a nic... pak jsem zkusil tam prijet akorat na ruzne casy (8, 14, 19) 21. a take nic... Pouzivam Killapovu verzi, coz jsem myslel, ze nebude problem.

Pokud nekdo vi a zna, diky za odpoved predem.

V jednom zo stanov je osoba, ktorá ti povie kedy sa tam karavany vypravujú. 1., 11., a 21.myslím - ale niesom si istý - treba sa tam spýtať NPC. Následne tú karavánu nájdeš buď v jednom zo stanov, alebo pred výstupom z mesta bude stáť chlapík - na tej hlavnej ulici jak je kasíno, a úplne vpravo u červenej zóny...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 9:17 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát úno 12, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 22
No on to tam rika ten chlapek... ze 1, 11 a 21. v mesici... jenze jsem 11. prolezl celej Redding od 8mi rano asi do 22 vecer v intervalech 2-3 hodiny a nikde nikdo. Ve stanu bych samozrejme cekal toho chlapika, ale bohuzel... nestalo se to taky nekomu? Jestli treba to neni malym lvlem nebo necim...
Level mam 12, coz mi zas tak malo neprijde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 9:25 am 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 11:05 pm
Příspěvky: 1129
Musíš se s ním domluvit, že se k té karavaně přidáš, pak tam bude.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 9:49 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát úno 12, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 22
Pockat... s kym se musim domluvit? Mam tam jen toho chlapka v kancelari... a ten moc moznosti na pokec nema. Rozhodne ne o karavanach... Ten mi jen rekne, kdy prijizdej a ze se musim domluvit s vedoucim, kterej bude ve stanu. Jenze ve stanu se NIKDO NIKDY neobjevi... prosel jsem pro jistotu celej redding (doly ne) ale proste nikde nikdo :( tesil jsem se, ze se svezu karavanou,ale asi z Red. ne no...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 1:26 pm 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6440
Masinfira píše:
Pockat... s kym se musim domluvit? Mam tam jen toho chlapka v kancelari... a ten moc moznosti na pokec nema. Rozhodne ne o karavanach... Ten mi jen rekne, kdy prijizdej a ze se musim domluvit s vedoucim, kterej bude ve stanu. Jenze ve stanu se NIKDO NIKDY neobjevi... prosel jsem pro jistotu celej redding (doly ne) ale proste nikde nikdo :( tesil jsem se, ze se svezu karavanou,ale asi z Red. ne no...

Tam sú dvaja typci, ne? Skúšal si oboch prekecnúť? Ja som nikdy karavánovať problém nemal...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 5:43 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát úno 12, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 22
stale nevim,jestli nejsem mimo... ale zkusim popsat situaci jak je.

V ani jednom ze tri stanu ani okolo se cely tyden a spec. 21. ci 11. jsem to zkousel temer CELY den... neobjevil NIKDO. Chlapek v budove s napisem tusim Kancelar karavan ci co je tam stale, stale s nim muzu mluvit a dialog je stejny... on nic nezarizuje a jen mi podava informace, kdy jezdej. v ty samy budove jsou ejste dve postavy, ale s tema nelze vyvolat aktivni dialogove okno.

Ja uz kdysi F2 hral... ted konecne se mi ji podarilo nejak nainstalovat, ale tohle me trochu zaskocilo, tak jsem se chtel zeptat, jestli nekdo nema podobny problem nebo tak...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 6:59 pm 
Škandál Európy
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:16 pm
Příspěvky: 6440
No neviem, v živote sa mi to nestalo. V broken hills ti karavany fungujú? Možno to je nejak podmienené, že musíš začať tam. Skús.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: stř led 25, 2012 8:55 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11601
skúsil som to v Reddingu teraz (mám RP) a v stanoch nieje ani noha, iba týpek v kancli

vyskúšal som ísť do Broken Hills, odtiaľ som išiel s karavanou do NCR a odtiaľ do Reddingu, vtedy bol týpek v stane (najspodnejší) a s ním som išiel do New Rena, odtiaľ sám späť do Reddingu a zase tam v stane nikto nebol, ale vždy som čakal cez pipboya (no v NCR to fungovalo, čakal som tak do druhého dňa), možno to pôjde, ak sa do mesta dostaneš 1., 11., 21. priamo z mapy sveta

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: čtv led 26, 2012 12:02 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát úno 12, 2010 2:10 pm
Příspěvky: 22
Oki, jsem rad, ze ma nekdo podobnej a tedy asi neresitelnej pripad... Pres cestovani mimo mesto (bez pouziti Pipboye) to taky nelze... to bylo prvni, co me napadlo.

Tak diky za rady, myslim, ze tim to muzeme uzavrit, ze to neni ojedinely pripad... asi neodchyceny bug ve hre nebo je tam nejaka podminka, kterou ale nikdo nerika.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout II 1.02.25 CZ -Killapův patch v češtině (04.04.2
PříspěvekNapsal: pon čer 04, 2012 11:17 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: úte říj 13, 2009 2:42 pm
Příspěvky: 30
Bydliště: Písek
Nainstaloval jsem restoration projekt a patch 1.02.25 cz a kdyz cestuju mapu tak me to kazdy policko tak dvakrat hodi samo do mapy bez niceho a nejak nevim proc :)

Nevite cim to muze byt ? :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 214 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny