Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 9:28 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Četl vůbec někdo tohle téma?
Ano, skvělá práce, pomohlo mi to s mým problémem 11%  11%  [ 1 ]
Ano, ale můj dotaz zde nebyl 22%  22%  [ 2 ]
Čtu vše, co je na Brahmíně, jsem závislý 11%  11%  [ 1 ]
Překliknul jsem se, chtěl jsem založit téma o vystupování z auta 0%  0%  [ 0 ]
Tactics, to je nějaký mod, co vylepšuje VATS? 0%  0%  [ 0 ]
Současná situace na jihu Bornea je neudržitelná 11%  11%  [ 1 ]
Kdo pozdraví Koeniga, toho zastřelí Pokémon Sniper 44%  44%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: FAQ - opravdu pomáhá si to pročíst
PříspěvekNapsal: ned kvě 17, 2009 5:17 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 4:35 pm
Příspěvky: 200
Bydliště: Telefoní budka na Heddon Street, Londýn
Javor píše:
Než vznesete nějaký dotaz, podívejte se, zda-li již zde není zopovězen.

Jak se zbavím závislosti?
Časem, doporučuji bloudit po mapě světa

Jak vystoupím z auta?
Stejně jako se nastupuje, jen s tím rozdílem, že podržíte CTRL a kliknete mimo vůz

Kde seženu misi Springfield?
Nejlépe stáhnout z Madbrahmíny, konkrétně tady. Musíte začít novou hru, aby se vám mise objevila na mapě


Co musím udělat, aby se mi v multiplayeru zobrazovaly mnou vytvořené postavy
Musíte to povolit v nastavení multiplayerové hry, v obrazovce, kde určujete počet nákupních bodů, počty hráčů, kol, etc, je tam položka "custom charakters" (či tak nějak) a to zatrhněte

Můžu přenést svou postavu se singplayeru do multiplayeru?
To možné není, ale lze si vytvořit postavu téměř stejnou

Jak funguje perk "Samotář?"
Mělo by to pracovat na tak, že vám to přidá 10% k hodu virtuální koskou :)
Představte si to tak, že když chceš střelit nepřítele a máte 73% šanci na zásah, počítač provede viruální hod koskou, ve kterém mu padne číslo v rozmezí (asi) 1 až 100. Pokud je číslo menší nebo rovno, trefil jste. Se samotářem vám ale stačí, když na hodu vyjde číslo menší (nebo rovno) 73+10%, tj. 83%. Tudíž větší šance na úspěch.
Anebo vám to jen zvedne skilly o 10 bodů, což je ale vzhledem k popisu nepravděpodobné


Jak se dělí zkušenostní body mezi postavy?
JaW píše:
Ziskane zkusenosti se deli vzdy sesti, takze je lepe mit v parte sest lidi nez jednoho, protoze ten jeden dostane stejne jen sestinu zkusenosti.


Přijel jsem na misi v Hummeru, ale vozidlo nikde a já musím válčit pěšky, je to chyba?
Není to chyba, vozidla jsou požitelná jen pro onu jednu konkrétní misi, přesuny na mapě a bitky v náhodných setkáních. Pokud by jste ale chtěli drandit ve svém tančíku i tam, kde si to nepřejí designéři, stáhněte si tento 15.MB patch, který to umožní

Jak si vytvořím vlastní portér pro svou postavu?
JaW píše:


Chci se dostat do podzemí lokace UPRISING
Hawkeye píše:
Kolikrát, že už tu tato otázka zazněla?... Ne dostat se tam nedá... jedině pomocí FT Mapperu.


V kterém roce hra začína?
toudi_sk píše:
1. Leden 2197 6:29
:lol: toto je cas mojho prveho sejvu hned po nahrati prvej misie


Co je to za hudbu v intru?
toudi_sk píše:
znie to ako toto:
Blues_Jam-Chicago_Bound.mp3
pusti to od 5:10
alebo si zadaj v youtube [Sweet Home Chicago]
jeden az 2 priklady


Chci si Tactics koupit. Kde tak mohu provést?
V současné době by to mohl být vzhledem k datu vydání trochu problém, ale díky mánii okolo Falloutu 3 již má opět většina obchodů na skladě i předchozí hry z série. Na výběr bývá z samotné hry v angličtině či Fallout Collection, která by měla obsahovat to samé, co platinová etice FT plus předchozí dva díly. Platinovka samotná k sehnání již asi není. Pokud se vám nechce pobíhat po obchodech, nejlépe asi bude využít některého z e-shopů, zde je jejich seznam pro ČR a zde pro SR.

Chtěl bych hrát FT ve widescreenu
To nepůjde bez HiRes Patche, který v momentální době podporuje pouze verze US 1.27 a GER 1.25. Pro sichr se ale vyplatí kouknout na NMA kvůli aktualizacím.

Samozřejmě to budu doplňovat, ale zrovna jsem si na víc nevzpoměl, takže pokud někdo s něčím přijde, hodím to sem.


FAQ PRO EDITOR
Reinar píše:
Q: Jak dát entitě vlastní xichtík?
A: Vámi zvolené fotce udejte velikost 75px na šířku a 100px na výšku. Převeďte do odstínu šedi (není nutné, ale imho to vypadá líp) a uložte jako .png do jakéhokoliv adresáře. V menu editoru pak cvakněte na tlačítko PNG TO ZAR a vyberte svůj výtvor. Po převedení ho přesuťe do složky core/gui/char/. Jednotka musí mít v "tag name" stejný název jako je název obrázku.

Q: Jméno s diakritikou a s popisem?
A: V souboru "core/locale/game/characters.txt" si zkopírujte nějakou stávající postavu a přepište ji. Name i Desc se musí shodovat s "tag name" entity. Do těch pravých závorek si pište co chcete (name je jméno, desc je popis)

Q: Jak můžu u důstojníka v bunkru naverbovat vlastní lidi?
A: "core/table/campaign.txt" - Najděte si Recruit master a tam si dejte, koho chcete. Zadáte cestu k entitě, tag mise, od které ho můžete naverbovat a je to hotovo.

Q: Proč se mi nesklápí střecha?
A: Až budete mít všechny střechy a podzemí dokončené, klikněte v Tools na Make New Occlusion Data a potvrďte. Chvíli počkejet a voala, je to hotové. Pokud potřebujete, aby se některé tily nesklápěly, označte je a v Tools klikněte na Don't Allow Popping.

Díky Jarkeldovi upraveny linky

_________________
Save the Pine Weasel.


Naposledy upravil Javor dne ned kvě 17, 2009 5:42 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny