Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 4:41 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Seznamka - On hledá jeho, značka FT Multiplayer
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2009 10:32 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 4:35 pm
Příspěvky: 200
Bydliště: Telefoní budka na Heddon Street, Londýn
Ač je Tactisc již dlouhodobě ve stavu hnijící mrtvoly, bylo by škoda, kdyby toto zapadlo. Nevím, jestli ještě stále Ještěr na tohle reaguje, pokud ne, tak využijte aspoň zde fóra.

ještěr píše:
Vážení, protože mám online fajtění rád (a naopak NEMÁM rád vyplašené a nadržené Tacticsáře na ulici / ICQ / mailu), rozhodl jsem se doufám nadobro skončit s chaosem a nevěděním, které kolem této bohem zatracené hry vládne. :)

TAKŽE, chcete-li si místo např. vyřvávání hlasivek v našem shoutboardu v rozumném časovém horizontu opravdu po netu zahrát Fallout Tactics, oznamte mi to na lordjester [zavináč] centrum [tečka] cz a přihoďte svůj nick, ICQ (příp. jiný komunikátor) a/nebo e-mail. Tipy a dodatky (příklad: znám tenhle a tenhle server, tuhletu ligu, tadyhle se něco koná, hraju jen přes Hamachi, hraju o víkendech, ...) vítány.

K dispozici vám budiž i tento thread v našich fórech, hodně štěstí.

kahuna píše:
Ja by som sa pridal, hravam cez hamachi v RTS mode, mozem cez vykendy a to v kazdu hodinu celeho dna, kontakt na kahuna@post.sk ...
Alak píše:
aj ja by som hral ked mi niekto vysvetli jak to zapnut cez hamashi atd icq 233980480
Behemot píše:
Tak, přihoďte mě taky, ICQ je zlo 261457551. Řekněte ale když něco bude dopředu, taky jak se bude hrát atd. ! Ať si nainstaluju čistou EN verzi, nastavím apod. (moje současná přenosná nějak suxxxuje)...
Player píše:
Já bych se taky přidal.... kdyžtak ICQ 435-741-672 , hrát můžu: dle dohody
Darkeon píše:
Pokud jeste hrajete: 270-660-965 Darkeon
IMurderer píše:
Pokud jeste hráváte tak 313485850 sem online casto a rad zahram.. diky
Dr.Sleep píše:
Zdravíčko, Tactics jsem nedavno po dlouhe dobe opet dohral a rad bych to konecne zkusil pres multiplayer, tak pokud ma nekdo zajem tak moje ICQ je 336654500
Talker píše:
Zdravim ja sem jeste fallouta po netu nehral zahral by si se mnou nekdo ? 473478221
Robinho23 píše:
Chcel by som si zahrať FT cez net.Najdu sa tu nijaku ludia ktorý si z radostou zahraju? 8) 469809838
milan238 píše:
Zdravim zatial som BOS cez multiplayer nehral no chel by som to skusit ak sa niekto najde dajte vediet najlepsie cez hamachi moj mail milan238@azet.sk
Chrono741 píše:
No za skoušku to stojí ,kdo chce hrát ať jde v Hamachi na server:
Jméno:FT:BOS MP
Heslo:boss

_________________
Save the Pine Weasel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Seznamka - On hledá jeho, značka FT Multiplayer
PříspěvekNapsal: pon led 14, 2013 12:21 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon led 14, 2013 12:10 am
Příspěvky: 1
Pařani a pařanky Fallout: Tactics! Velmi rád bych si zrovna zahrál multiplayer, ale není s kým. :/ Ta to hra jde hrát bezproblémově přes herní program Gameranger. Mám tam nick rovněž punishercz. :) Jednoduše v něm vytvoříte místnost pro tu to hru a už jen čekáte až se k vám někdo připojí. Je to snadné. Tady je odkaz na ten herní program http://www.gameranger.com/. Snad se tu najdou hráči co by se mnou hráli nejlépe v tahovém módu s limitem bodů 2000 na postavu. :) Tak zatím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny