Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je ned čer 16, 2024 5:15 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Megatuna
PříspěvekNapsal: úte úno 08, 2011 4:21 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 31, 2011 9:29 pm
Příspěvky: 26
Po dohrani hry a vsech DLC sem nejak az po tom vsem zaregistroval ze mi v Megatuně chybi šerif a Nathan šerifa sem nenechal zabit Burkem vubec sem mu o tom nerekl zneskodnil sem bombu a Burk zmizel ale po nejake dobe mi zmizel i šerif o Nathanovi sem se na F3 Wiki docetl ze byl v havrani skale v cele nekde vedle me ::shock ale ja to nevedle taky tam pisou ze dkyz tu celu neotevru tak dkyz se vratim do Megatuny tak tam bdue jakoby se nic nestaleo ale Nathan i šerif sou fuč :-D a ani neni moznost ze by mi obyvatele rekli že šerif umřel jako jeho syn treba vubec nic a zena N athana se pta jeslti sme nevidel nathana :| k nicemu je nepotrebuju ale trosku me to zajima je to normalni sou bugy tohohle typu ve hre casty?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Megatuna
PříspěvekNapsal: úte úno 08, 2011 5:17 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
sreidlik píše:
Po dohrani hry a vsech DLC sem nejak az po tom vsem zaregistroval ze mi v Megatuně chybi šerif a Nathan šerifa sem nenechal zabit Burkem vubec sem mu o tom nerekl zneskodnil sem bombu a Burk zmizel ale po nejake dobe mi zmizel i šerif o Nathanovi sem se na F3 Wiki docetl ze byl v havrani skale v cele nekde vedle me ::shock ale ja to nevedle taky tam pisou ze dkyz tu celu neotevru tak dkyz se vratim do Megatuny tak tam bdue jakoby se nic nestaleo ale Nathan i šerif sou fuč :-D a ani neni moznost ze by mi obyvatele rekli že šerif umřel jako jeho syn treba vubec nic a zena N athana se pta jeslti sme nevidel nathana :| k nicemu je nepotrebuju ale trosku me to zajima je to normalni sou bugy tohohle typu ve hre casty?

Je to bohužel celkem častý. Nathan se už k ničemu nehodí, šerif a Jericho můžou bejt i mrtvý, prdne jim v bedně a toulaji se Pustinou. Každýmu druhýmu "zmizí" i Walter z vodárny, jenomže on nezmizí, přepadne přes zábradlí, zařve a je po něm :-). Konzolou jdou doklikat zpět.
Jo, koukni i sem: viewtopic.php?f=9&t=1773


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Megatuna
PříspěvekNapsal: sob úno 12, 2011 2:35 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 31, 2011 9:29 pm
Příspěvky: 26
Tak díky :-D no je fakt sou k nicemu ale tak zajimalo me to aspon ze se to nestalo jen me :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: radio
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 7:36 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv led 20, 2011 10:03 am
Příspěvky: 15
viky píše:
Mohl bys, prosím, využívat již stávající topiky (třeba Krátké dotazy) a nezakládat pro každou otázku nový topic?

-----------------------------
Máte tu sice na foru takové zvyklosti, ale myslím, že v takovém dotazovém mišmaši (krátké dotazy)se dá těžko najít kloudná odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: radio
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 9:21 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4210
Bydliště: † Telenom
A od toho tu je funkce "Hledat". Rozhodně lepší v jednom topiku než v topicích roztahaných na 10 stránkách.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Fallout 3 problém při spuštění
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 8:30 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv úno 24, 2011 8:21 pm
Příspěvky: 2
::help Dobrý den, prosím o pomoc, při spuštění fallout luncher a zmáčknutí play mi vyskočí tabulka Fallout 3 will now detect your video hardware and set video options accordingly a možnost jen zvolení ok, poté další tabulka Video settings have been set for high quality, opět jen možnost ok... A nic se nestane, opět naskočí pouze základní tabulka, při opětovném zmáčknutí play se celý cyklus opakuje dokola... pořád a pořád... Moc prosím o pomoc, jsem z toho zoufalý. Předem děkuji za jakoukoliv radu... ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 problém při spuštění
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 8:40 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
tak to nespouštěj přes launcher. ve složce s hrou je exáč pro launcher a exáč pro hru samotnou, použij ten druhý a máš klid


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 problém při spuštění
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 9:13 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv úno 24, 2011 8:21 pm
Příspěvky: 2
Díky za odpověď, ale žádnej soubor exe, přes kterej by to šlo spustit ve složce nemám.... ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 problém při spuštění
PříspěvekNapsal: čtv úno 24, 2011 11:10 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon črc 27, 2009 12:44 am
Příspěvky: 94
sokolik07 píše:
Díky za odpověď, ale žádnej soubor exe, přes kterej by to šlo spustit ve složce nemám.... ::help

Bejku Fallout3. Obrázek Pip-Boye. Na pravo u win máš napsáno aplikace,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Konzole
PříspěvekNapsal: pon úno 28, 2011 9:28 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon úno 28, 2011 9:24 pm
Příspěvky: 1
Zdravim,mám problém s konzolí ve Fallout3 ve win vista...nemůžu jí za boha zapnout


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Konzole
PříspěvekNapsal: stř bře 02, 2011 8:37 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon črc 27, 2009 12:44 am
Příspěvky: 94
Wranic píše:
Zdravim,mám problém s konzolí ve Fallout3 ve win vista...nemůžu jí za boha zapnout

Stejnej problém má kámoš. Taky by to chtěl vědět. Ovšem nevim jak
Byla tu sice rada že máš zmáčknout ; a zkusit se pohybovat jeslti se nebudeš hejbat a uvidíš kurzor tak ti funguje jenom jí nevidíš


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Návrat do Vaultu 101
PříspěvekNapsal: ned bře 20, 2011 12:38 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned bře 20, 2011 12:30 pm
Příspěvky: 4
Ahoj tendle problem sem tu nevidel jestli tu je tak prominte mam takový problem sem takovy ze vsechno musím prozkoumat tak sem se chtel vratit do vaultu 101 pise mi to ze neznam pristupove heslo nové na Youtube sem videl ze musim na pipboyovi najít ten kanal a tam je heslo kanál jse menuje vault 101 emergency nebo nak podobne ale ja tam mam jen ten starý kde nic není nejdříve sem myslel jestli to není tím že jsem zabil správce ale prý ne ze to jde i kdyz jsem ho zabil tak bych se chtel zeptat jak bych se tam dostal .

_________________
Čárkama a tečkama se nezabývám :P :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrat do Vaultu 101
PříspěvekNapsal: pon bře 21, 2011 5:56 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Když se potuluješ kolem V101, vyskočí ti na obrazovce oznámení, že bylo nalezeno vysílání. To si musíš projet.

Nevím, co je spouští - buď je to dosažený level nebo spíš postup v dějové lince hry. Vrátit se tam budeš moci jen jednou, čili jestli jsi tam už byl, znovu to nepůjde.

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrat do Vaultu 101
PříspěvekNapsal: pon bře 21, 2011 9:16 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned bře 20, 2011 12:30 pm
Příspěvky: 4
No ja jsem byl jen u těch vstupních dveří a ty se mi nechtějí otevřít ze neznam nove heslo a postup ve hře sem udelal uz veliký sem uz v datadisku broken steel tak nevím v čem je problém radio tam mam jen to staré to ktere by melo jakoby říct to heslo tam nemám i kdyz tam stojím vevnitř.

_________________
Čárkama a tečkama se nezabývám :P :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Návrat do Vaultu 101
PříspěvekNapsal: úte bře 22, 2011 12:20 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Zkus si projet poznámky. Možná je to heslo tam. Ale určitě zkus konzultovat nějaký návod na internetu, s určitostí můžu říct, že v nějakém to bude. F3 jsem hrál před nějakou dobou, nicméně pamatuju si, že ta stanice se musí přihlásit sama.

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 26  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny