Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 8:37 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DLC - Point Lookout
PříspěvekNapsal: sob čer 20, 2009 11:09 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
nová aktuálka. docela mě Point Lookout začíná zajímat :shock:
http://www.madbrahmin.cz/index.php?id=home&news=775

Reálnyý PL:
http://www.mikelynaugh.com/PointLookout/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Point Lookout (DLC) - vyšel 23. června
PříspěvekNapsal: stř led 06, 2010 7:26 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Hanzo píše:
mohl by sem pls někdo hodit link na stažení point lookoutu? samozřejmě všeho co k tomu patří, kromě patche a češtiny

http://store.steampowered.com/search/?t ... nt+lookout :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Point Lookout (DLC) - vyšel 23. června
PříspěvekNapsal: sob led 09, 2010 5:28 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte srp 11, 2009 8:35 pm
Příspěvky: 21
Hanzo píše:
prosim vás, když v PL odhlaujete toho čínského špiona, tak se nakonec dostanete k těm vázám, které mají otevřít ten bunkr, ale mě ani ty brýle a pořadí jak je zmáčknout ten bunkr neotevíra? nevíte někdo v čem dělám chybu?


S těmi brýlemi vidíš ná vázách na sloupech 1-4 proužky. Tak poznáš sloupy 1 až 4. Na to pak pužiješ to pořadí pro aktivaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Point Lookout (DLC) - vyšel 23. června
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 11:03 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Radiaw píše:
Dá se nějak zpátky přišít část mozku co mi ten pán odřízl ? ::rofl

vitekc45c píše:
bohuzel neda takze pouzij hooodne stimpacku a doufej ze ti doroste ::fuck

Já se domnívám, že dá. Na Nexusu na to maji mód :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Point Lookout - čeština
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2010 7:51 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte srp 03, 2010 9:12 am
Příspěvky: 11
zdravim,

čeština stažená z místních stránek mi nefunguje - F3 vůbec nenaběhne - snažil jsem se upravit pořadí i povypínat ostatní DLC a módy ve Fallout Mod Manageru a nemělo to vůbec vliv - nevíte někdo co s tim (kromě hraní jen v angličtině :P )

Všechny ostatní DLC mi fungujou bez problémů, dokonce i mody co si stáhnu tak fungujou

Mám 1.7 patch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Point Lookout - čeština
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2010 10:43 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
wokrk píše:
zdravim,

čeština stažená z místních stránek mi nefunguje - F3 vůbec nenaběhne - ...Všechny ostatní DLC mi fungujou bez problémů, dokonce i mody co si stáhnu tak fungujou
Mám 1.7 patch

To si první...
Můžeš sem dát screeny (nebo odkazy na ně) otevřené složky "Data" a okno "FoMM"?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Point Lookout - čeština
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2010 6:58 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: úte srp 03, 2010 9:12 am
Příspěvky: 11
Tomek píše:
wokrk píše:
zdravim,

čeština stažená z místních stránek mi nefunguje - F3 vůbec nenaběhne - ...Všechny ostatní DLC mi fungujou bez problémů, dokonce i mody co si stáhnu tak fungujou
Mám 1.7 patch

To si první...
Můžeš sem dát screeny (nebo odkazy na ně) otevřené složky "Data" a okno "FoMM"?

Nespustí se menu v F3 a měl sem základní verzi hry, patch 1.7 všechny DLC a češtiny do nich - systémem pokus omyl sem přišel na to že to je češtinou na Point Lookout, nevim jestli se s tim někdo setkal


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Point Lookout - čeština
PříspěvekNapsal: úte srp 10, 2010 10:08 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
wokrk píše:
Nespustí se menu v F3 a měl sem základní verzi hry, patch 1.7 všechny DLC a češtiny do nich - systémem pokus omyl sem přišel na to že to je češtinou na Point Lookout, nevim jestli se s tim někdo setkal

Nesetkal...
Můžeš sem dát ty dvě fotky? 1) Složku "Data", jako Podrobnosti, ať jsou vidět velikosti souborů a 2) úvodní okno FoMM, samozřejmě s nakopírovanýma souborama PL.
SZ nečteš?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Point Lookout (DLC) - vyšel 23. června
PříspěvekNapsal: ned srp 15, 2010 3:55 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
svestkovejbernard píše:
dá se vůbec point lookout nějak dohrát? Myslím jestli má nějaký konec, závěr. Mám už prakticky všechno hotový a zdá se mi že to skončí až se rozhodnu a odjedu pryč.

Bohužel, je to tak, v podstatě ani nevíš, jestli je nebo neni dokončen. Koukneš tedy na wikii, ta to potvrdí - dohráno :-(
Ani modéři se do PL moc nehrnou, já hrál jeden: Ghoul Safari Deluxe. Výbornej bojovej mód, jenomže... jeden bug na druhej, nakonec zákys, úroveň "Odolnost" (myslim) nelze opustit arénu. Zatím ale mód neodsuzuju, je možné, že sem chyboval v jeho instalaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Point Lookout (DLC) - vyšel 23. června
PříspěvekNapsal: ned lis 28, 2010 12:10 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
whack píše:
V úlohe "Temné srdce Blackhall" mi Marcella (Tábor pomocných oddílú) povedala, že mám nejakú knihu oddniesť do Pustiny do Budovy v Dunwichi. (Šípka na mape síce ukazuje úplne inde, ako je Dunwich, ale našiel som ju. Tam kde ukazuje, nič nie je) Tá budova je len plná divokých ghoulov a neni nič a nikto komu by som tu knihu dal. Robili ste niekto tuto misiu? Co mám robit?

Dunwich? Tak to seš správně. Knihu ale nikomu dávat nemáš, musíš jí zničit, aby její čtení nikomu neubližovalo :-)

| SPOILER
Doufám, že se nepletu, musíš proskákat několika podlahama, dostat se do podzemních chodeb a najít Obelisk(?), ten jediný dokáže knihu zničit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Point Lookout (DLC) - vyšel 23. června
PříspěvekNapsal: čtv pro 30, 2010 6:28 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
jizik1 píše:
muze mi nekdo poradit jak dohrat point lookout, nebo spis jak se odsud dostat? vsechny ukoly sem vyresil, ale nevim jak to skoncit. diky moc.

Lodí ses dostal tam, lodí musíš i zpátky.
Pokud si, jak píšeš splnil vše, zabil si i převozníka, loď přebrala ta slečna a za odměnu můžeš cestovat tam i zpět zadarmo.
Pokud si ho nezabil, koupíš od něj lístek a... lehneš si do postele.
Quest s knihou (viz nahoře) si asi řešil jinak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Point Lookout (DLC) - vyšel 23. června
PříspěvekNapsal: sob led 29, 2011 2:26 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Olin píše:
Nevim jestli to tady už je, ale stejně se zeptám.
Mám spolubojovníka (Amatu díky modu) no ale jaksi se mnou nepřijela. Mám jí dát lístek do inventu nebo jí prostě potkám až se vrátim ??

Běžně společníci do PL nemůžou, jak to je s namodovanou Amatou musíš hledet tam, kde si mod stáhl. Možná, až se z PL vrátíš budeš muset Amatu hledat konzolou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Point Lookout (DLC) - vyšel 23. června
PříspěvekNapsal: pon srp 08, 2011 10:57 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon srp 08, 2011 2:47 pm
Příspěvky: 8
Jediné, co mě u tohoto datadisku štve je to, že ty svině z bažin jsou zbytečně moc odolný. Sakra vždyť to jsou lidi a když vidím, jak jim z metru napere dávka broků do ksichtu a oni stále žijou, tak divně se tleměj a ještě k tomu je to ani moc nezranilo, tak mi tečou nervy. Zlatí nájedníci v pustině, těm hlava po první ráně ulítne (no, to asi taky není moc dobře. Nebo vlastně je! Dobře není to, že já jsem moc odolnej.
Chtěl bych, aby v novým díle Fallout (takže v tom, co vyjde po NV) šlo nastavit něco jako 100% realita (no, možná 90%). To znamená- žádné hry na hrdiny, páč jedna kulka znamená konec nebo zlomení končetiny. Jediný, co by vám dělalo život, by byla zbroj. Pravda, asi by se dalo odstranit hned několik perků na navýšení počtu životů a pokud by to samé platilo i pro vaše následovníky, pustina by jich rozhodně musela nabídnout víc, ale byla by to zábava. Sakra těžká zábava! (proto by to šlo nastavit a nebylo by to nucený. Třeba když už byste hru dohráli)
No, ale přát si můžu co chcu a stejně to nedostanu, už jsem si zvyk :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: DLC - Point Lookout
PříspěvekNapsal: pon bře 04, 2013 10:23 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned pro 11, 2011 11:02 am
Příspěvky: 12
Zdravím - pokud to ještě někdo sleduje !!!
Celou DLC Point Lookout jsem odehrál, všechny questy a úkoly (aspoň si to myslím). Při cestě k lodi, kterou jsem připlul - tj. od banky na rohu směrem k molu, se mi po pravé straně v místě velkého objektu (šikmo za ním je ruské kolo) objevil na pip-boy přátelský živý objekt. Obíhal jsem kolem dokola, ale nikoho jsem neobjevil. Použil jsem tedy cheat >noclip< a obletěl jsem znovu budovu kolem dokola, i nahoru na střechu, ale značka na pip-boy mi stále ukazovala do objektu (na začátku popsaném). Do toho objektu jsem nenašel žádný vstup. Vnikl jsem tedy pomocí cheatu a našel tam válcovou skrýš (mimo té skrýše byl vnitřek objektu bez textury). Skrýš ukazovala -Akce skrýš-, ale jinak nereagovala (tedy dveře se neotevřely). Pip-boy ukazoval, že vevnitř někdo je. Vnikl jsem tam pomocí cheatu a vevnitř stojí neviditelná postava (jako oblečená do chinese stealth obleku), která na nic nereaguje.
Nevíte někdo co to je a co to znamená? Je možné, že jsem nějaký quest či úkol nesplnil, nebo neudělal?
Nevíte jaký?
Děkuji za pomoc. tomasini


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny