Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je sob dub 27, 2024 8:58 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Párači v megatuně
PříspěvekNapsal: čtv srp 12, 2010 2:35 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř srp 11, 2010 6:14 pm
Příspěvky: 3
A když mám save ve kterym žádný mody ještě nebyli tak by to mělo běžet normálně.Ale taky je divný že všichni párači jsou enklávský ::scratch ...... ale už si vzpomínám že to tak nějak začlo těmi mody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: 2 kostlivci v sobě
PříspěvekNapsal: pon srp 16, 2010 11:03 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 16, 2010 10:55 am
Příspěvky: 2
Zdravím, mám problém s GOTY verzí hry, instaloval jsem opravdu minimum modu a hra jede konečně skvěle i bez pádů, jediný problém je z kostlivcema a zatím ještě v zajatcích, jsou prostě 2 v sobě, u zajatců se jeden zvedne a pak můžu na druhého, kostlivci se po nárazu, nebo pohnutí Zkem oddělí.. nevíte čím by to mohlo být ?
http://img148.imageshack.us/img148/1543/erorrororo.png


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2 kostlivci v sobě
PříspěvekNapsal: pon srp 16, 2010 12:51 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
MichyX píše:
Zdravím, mám problém s GOTY verzí hry, instaloval jsem opravdu minimum modu a hra jede konečně skvěle i bez pádů, jediný problém je z kostlivcema a zatím ještě v zajatcích, jsou prostě 2 v sobě, u zajatců se jeden zvedne a pak můžu na druhého, kostlivci se po nárazu, nebo pohnutí Zkem oddělí.. nevíte čím by to mohlo být ?
http://img148.imageshack.us/img148/1543/erorrororo.png

Takže GOTY/EN a do ní si nakopíroval češtiny odsud. Rozhodně to není GOTY/CZ, ta obsahuje soubor: BrokenSteel2.esp a ten nevidím. Pokud si stáhl češtinu do BS odsud, nepřečetl sis návod instalace a nebo si stáhl starou CZ do BS odjinud a měl bys to urychleně napravit. Ve FoMM musí být soubor: BS_CZ.esp jako poslední, jinak to dělá bordel.
Bohužel ani tato náprava nejspíš Tvůj problém nevyřeší, ten vidím ve zdvojení některého módu. Přesně to samé mi to dělalo, když sem nakopíroval jeden a ten samej mód EN a GER, ale každej s jiným názvem. Osobně bych si dal velký save a postupně začal módům rušit faji a začal bych souborem: Project Beauty-Broken Steel.esp, Project Beauty-Point Lookout.esp. S těma FOOKama nemám moc zkušeností, ale neni jich nějak moc?

Jak je na screenu, takhle to vypadá, když se nakopíruje 6x stejný mód do hry:
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2 kostlivci v sobě
PříspěvekNapsal: pon srp 16, 2010 6:25 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 16, 2010 10:55 am
Příspěvky: 2
Vyřešeno, dělal to jeden z těch fooku, přišel bych na to sám, ale myslel jsem že by to mohla být nějaká blbost jen.. takže dík na navedení správným směrem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 2 kostlivci v sobě
PříspěvekNapsal: pon srp 16, 2010 6:51 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
MichyX píše:
Vyřešeno, dělal to jeden z těch fooku, přišel bych na to sám, ale myslel jsem že by to mohla být nějaká blbost jen.. takže dík na navedení správným směrem

A tu novou četinu do BS si kontroloval? Abysme se nepotkali tady: viewtopic.php?f=9&t=897 ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Cesta do Citadely + hlavni pribeh
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 7:24 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 18, 2010 11:28 pm
Příspěvky: 3
cau, hele - normalne jsem se vydal do citadely bez toho aniz bych tam mel nejakej quest.. ale za boha nemuzu najit cestu k brane uz jsem prolezl snad vse okolo mista (ten pentagon na mape) kde by mela byt ale vsude jsou jen sesypane domy - neleze se tam nekudy metrem ci tak nejak ? + Kdyz uz tu pisu tk bych se chtel zeptat -> hned na zacatku jsem znicil megatunu > z megatuny jsem si predtim vzal jen 1quest.. a jak jsem cetl navody tak hodne pribehovejch questu se tykaji megatuny.. muze to zniceni mit nejakej velkej dopad na hlavni pribeh ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cesta do Citadely + hlavni pribeh
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 9:09 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
danny0 píše:
cau, hele - normalne jsem se vydal do citadely bez toho aniz bych tam mel nejakej quest.. ale za boha nemuzu najit cestu k brane uz jsem prolezl snad vse okolo mista (ten pentagon na mape) kde by mela byt ale vsude jsou jen sesypane domy - neleze se tam nekudy metrem ci tak nejak ? + Kdyz uz tu pisu tk bych se chtel zeptat -> hned na zacatku jsem znicil megatunu > z megatuny jsem si predtim vzal jen 1quest.. a jak jsem cetl navody tak hodne pribehovejch questu se tykaji megatuny.. muze to zniceni mit nejakej velkej dopad na hlavni pribeh ?

Mám dojem, že s tou Citadelou hledáš jinde, měla by tam být, před vchodem je robot a Paladíni. Dovnitř se ale nedostaneš, to až hlavním questem. Když použiješ TCL a unlock, moc si nepomůžeš, možná se naučíš nosit energozbroj, ale není-li otevřenej quest, nebude tam pro Tebe nikdo mít dialog, s kterým bys nějak pokročil.
Zničení Megatuny sice má vliv na kde co, řada vedlejšáků nejde dělat, ať tak či onak, lze hlavní děj "zdárně" dokončit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cesta do Citadely + hlavni pribeh
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 9:21 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 18, 2010 11:28 pm
Příspěvky: 3
ta citadela je vlastne predelana cast pentagonu ? http://fallout.wikia.com/wiki/Citadel

- neni ta brana u te cesty ktera je vpravo od citadely?

+ k tomu pribehu -> v Megatune byl ten Moriarty (tak nejak) a od toho jsem mel zjistit informace o otci, no jenze ten je ted mrtvej a ja jaksi nevim kde sebrat dalsi informace o otci a kde pokracovat, takze to je docela v kelu :/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cesta do Citadely + hlavni pribeh
PříspěvekNapsal: pon srp 30, 2010 10:25 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
danny0 píše:
ta citadela je vlastne predelana cast pentagonu ? http://fallout.wikia.com/wiki/Citadel
- neni ta brana u te cesty ktera je vpravo od citadely?
+ k tomu pribehu -> v Megatune byl ten Moriarty (tak nejak) a od toho jsem mel zjistit informace o otci, no jenze ten je ted mrtvej a ja jaksi nevim kde sebrat dalsi informace o otci a kde pokracovat, takze to je docela v kelu :/

Jo, to je pravda, poloha Citadely se celkem kryje s dnešním Pentagonem. No, ale Ty se moc netěš, dle stylu Tvého hraní... zničil si Megatunu, až vletíš do Broken Steel, odpaříš i Citadelu :-)
S tím nalezením Citadely, to je nějaký divný, ale bug tohodle ražení neznám. Wikii, jak vidim znáš, koukni tam na mapu, to neni špendlík. Pokud bys chtěl radu, tak já tam na poprvé na začátku hry jdu z Megatuny na východ, jak narazim na řeku jdu těsně podle břehu JV, tam kde to nejde, plavu vodou, radiace 1 Rad se dá přežít.
Moriarty exnul? To nevadí, hra na to pamatuje, info o tatíkovi poskytnou jiní.... no jó, ale u Tebe je Megatuna fuč... musíš získat otevření questu Radio GNR, nebo sehnat Dr. Liovou (takhle brzy ale nevim jak)... no, devila sis možná měl nechat až na druhý hraní F3, sklízíš teď ovoce svého činu :-) , ale jak sem psal, nejseš v zákysu, jen musíš volit jiný postup, legální řešení to má.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cesta do Citadely + hlavni pribeh
PříspěvekNapsal: úte srp 31, 2010 12:28 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: stř srp 18, 2010 11:28 pm
Příspěvky: 3
tak citadela nalezena.. a jak rikas: byl jsem ukvapenej questem na vyhozeni atomovky tak jsem to musel hned testnout a ted to mam hardcore :p tak hold po druhe si to zahraju bez zniceni megatuny, ale jinac thx :) Jinac sem koukal ze v citadele znaji meho otce:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejde slyšet hudba rádia
PříspěvekNapsal: sob zář 04, 2010 1:46 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř srp 11, 2010 11:37 pm
Příspěvky: 4
to se s tím nikdo nesetkal?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nejde slyšet hudba rádia
PříspěvekNapsal: sob zář 04, 2010 2:32 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
dvestezar píše:
to se s tím nikdo nesetkal?

Přímo s tímhle asi né. Mě zapnuté rádio v místnosti po pár vteřinách shodilo hru do Win, dal jsem nějaké (nevim už jaké) kodeky a bylo to OK. I u Tebe to vypadá na cosi s kodekama. Údajně (tady na fóru to někde bude) je výborný kodek CCCP (je třeba na Slunečnici). Na "vlastní nebezpečí" bych ho vyzkoušel, pro klid duše bych si ale nejdřív udělal "Bod návratu".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Quest - Kráčej v jeho šlépějích
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 8:49 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv říj 14, 2010 8:36 pm
Příspěvky: 24
Zdravím osazenstvo,

mám menší problém co se týče tohoto hlavního úkolu. Jsem de facto na úplném začátku, kde jsem se dostal do Megatuny a mám kontaktovat Colina Moriartyho, který by měl vědět, kde se nalézá můj otec (příběhový). Když jsem ho našel poprvé, tak za tuto informaci chtěl 100 zátek, jelikož jsem je neměl k dispozici, tak jsem šel "vydělávat" do Pustiny a vrátil se zpět, když jsem ty "prachy" měl. Ale on držkoval a chtěl už 300 zátek. Tak jsem šel zase plnit vedlejší questy a když jsem se s těmi 300 zátkami vrátil, tak po Moriartym ani vidu ani slechu. Prostě a jednoduše někam zmizel.

Podle návodu, když jsem první částku odmítnul, měl by mi nabídnout vedlejší quest Vyřídit Silvera v Stringvile, ale to se však nekonalo..

Co se týče vedlejších questů, tak už tam není šerif (zabit Burkem), tudíž hlavním "vedoucím" Megatuny by měl být Moriarty. Je možné, že se nachází na jiné lokaci? Prošel jsem několikrát celou Megatunu a nikde prostě není. Když jsem si tento quest označil jako aktivní a šel jsem podle značky, tak mě to vyvedlo k bráně ven z Megatuny a když jsem se objevil na Pustině, tak mě to zase posílá zpět k bráně do Megatuny...

Verze hry byla nejdřív originál (1,0?), ale pak jsem podle zdejšího FAQ nainstaloval patch 1.4.0.6 UK (zkoušel jsem na to ještě patch 1,7 ale ten nejde nainstalovat, páč se neshoduje verze hry, či co), ale problém pořád přetrvává. Jinak je to CZ verze.

Předem děkuji za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Quest - Kráčej v jeho šlépějích
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 10:02 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22252
Bydliště: Brno
Magton je město vratkých zábradlí a hlubokých pádů, je možné, že se Moriartimu stala nějaká nehoda. Ve FAQ bys měl najít konzolový příkaz, jenž vrátí zabitou postavu zpátky do hry.
----
Tady:
Citace:
Umřel obchodník Wolfgang (přišla jen jeho kráva, dlouho se neukázal, ...), co teď?
Není na tom fakt nic těžkého, spustíš konzoli a:
PRID 00063bfa - tímto vybereš s čím chceš pracovat
resurrect - oživíš TO
moveto player - přesuneš to ke hráči
Vypneš konzoli.
Vše by mělo šlapat, pokud je správné ID toho Wolfganga. Jinak můžeš zkusit vynechat resurrect, třeba žije, nebo přenese jen mrtvolu. Pokud postup nefungoval - jestliže ON nepřišel za mnou, vydal sem se konzolí já k němu. Příkazem player.moveto 00063c07
jsem se přenesl k jeho mrtvole. Plánek Rock-It Launcher (Srandapuška) měl u sebe.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Quest - Kráčej v jeho šlépějích
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 10:11 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Kubas píše:
Zdravím osazenstvo,

mám menší problém co se týče tohoto hlavního úkolu. Jsem de facto na úplném začátku, kde jsem se dostal do Megatuny a mám kontaktovat Colina Moriartyho, který by měl vědět, kde se nalézá můj otec (příběhový). Když jsem ho našel poprvé, tak za tuto informaci chtěl 100 zátek, jelikož jsem je neměl k dispozici, tak jsem šel "vydělávat" do Pustiny a vrátil se zpět, když jsem ty "prachy" měl. Ale on držkoval a chtěl už 300 zátek. Tak jsem šel zase plnit vedlejší questy a když jsem se s těmi 300 zátkami vrátil, tak po Moriartym ani vidu ani slechu. Prostě a jednoduše někam zmizel.

Podle návodu, když jsem první částku odmítnul, měl by mi nabídnout vedlejší quest Vyřídit Silvera v Stringvile, ale to se však nekonalo..

Co se týče vedlejších questů, tak už tam není šerif (zabit Burkem), tudíž hlavním "vedoucím" Megatuny by měl být Moriarty. Je možné, že se nachází na jiné lokaci? Prošel jsem několikrát celou Megatunu a nikde prostě není. Když jsem si tento quest označil jako aktivní a šel jsem podle značky, tak mě to vyvedlo k bráně ven z Megatuny a když jsem se objevil na Pustině, tak mě to zase posílá zpět k bráně do Megatuny...

Verze hry byla nejdřív originál (1,0?), ale pak jsem podle zdejšího FAQ nainstaloval patch 1.4.0.6 UK (zkoušel jsem na to ještě patch 1,7 ale ten nejde nainstalovat, páč se neshoduje verze hry, či co), ale problém pořád přetrvává. Jinak je to CZ verze.

Předem děkuji za odpovědi.

Zas ta známá trojička Moriarty, Jericho, Walter.... Bohužel hned na začátku ses setkal s klasickým bugem :-( , ale řešení to má.
Info o tátovi se dá sehnat i jinde, jenomže požadavky na dovednosti sou velké, ty na startu nejsou, takže to budeš muset řešit konzolí. Ve většině případů Moriarty žije, ale jaksi se "propadl" mimo textury, můžeš ho tedy "přivolat" k sobě nebo "cestovat" za ním, někdy funguje jen jedna z těhlech možností. Příkaz do konzole zadaný někde v prostoru Megatuny:
[ ; ]
prid 3b3c / moveto player / [ ; ] (kažé lomítko je Enter) a měl by se objevit vedle Tebe. Pokud né, tak:
[ ; ]
prid 3b3c / player.moveto / [ ; ] a objevíš se Ty u něj, vydoluješ informace a teleportem zpět.
Kdyby se to nepovedlo, musel bys použít sérii příkazů:
[ ; ] prid 3b3c / kill / resurrect / disable / enable / [ ; ] , nyní třeba přes "T" počkat (nejlépe 3 x 24hod) a Moriarty by měl být, pro něho, na obvyklém místě.

Ještě jedna možnost tu možná je, nikde sem se o ní nedočetl, ale už 2x mi pomohla. Dal sem konzolí příkaz: TCL, v Pip-Boy dal "Místní mapu" a šel podle mapové značky, dotyčná osoba tam na kousku textury stála.

Mrtvej šerif - abych neprozrazoval děj.... pro další hru je nepotřebný, důležitou věc, co Ti případně měl v budoucnu dát má nyní u sebe jeho syn Harden Lucas, je nesmrtelnej, neztrácí se, věc Ti dá on.

Návod máš nějakej divnej... Siver-a je "ona" a bydlí v baráčku pod Vault 101.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny