Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 18, 2024 6:16 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: dokončeni projektu čistota
PříspěvekNapsal: čtv zář 08, 2011 1:16 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
na to tu je topic o chybe cestiny tam se to uz resi

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cesta do Citadely + hlavni pribeh
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 6:11 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: čtv srp 18, 2011 10:51 am
Příspěvky: 30
Zdravím...
nemužu se dostat do citadely porad mě tam nechtějí pustit...
co mám udělat?! Je nutne splnit nějaky quest?!

_________________
...Co to je za muziku? To je státní hymna, ty vole...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cesta do Citadely + hlavni pribeh
PříspěvekNapsal: sob zář 10, 2011 7:40 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
musis splnit quest s nalezenim sveho otce a pote jej doprovodit do projektu cistota

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Pomoc
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 11:07 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv zář 29, 2011 10:56 am
Příspěvky: 19
Potřebuji pomoct s fomm. Když ho spustím tak mi to napíše : Unable to get write permissions for fallouts installation directory.Please read the Readme - fomm.txt file found in the fomm subfolder of your FOMM instalation.
Předem dík za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomoc
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2011 11:45 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
nerozumíš anglicky?
co píšou v readme.txt?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomoc
PříspěvekNapsal: pát zář 30, 2011 6:55 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv zář 29, 2011 10:56 am
Příspěvky: 19
Anglicky moc nerozumím ale už jsem to vyřešil stačilo program spustit jako správce.
Dík za pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nelze zapnout novou hru ani načíst pozici
PříspěvekNapsal: úte říj 04, 2011 9:13 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř srp 31, 2011 12:43 pm
Příspěvky: 2
no jo no hold čárky nepoužívám. Jinak jsem našel příčinu problému a nemusel jsem ani měnit systém jedná se o nefunkčnost exe souboru který upravoval nutnost mít v mechanice origilální dvd. Když jsem datadisk tak se to pak z pozice nechtělo načíst stačilo obnovit originální exe soubor a hra zase funguje bohužel musím mít dvd v mechanice ale aspon si zahraji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Postava nereaguje
PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2011 6:54 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 17, 2011 8:06 pm
Příspěvky: 3
Čaute som tu nový ale Fallout hrám už pekne dlho...chcem sa spýtať v tomto datadisku hneď na začiatku mi nereaguje postava pisára...čo sa s tým dá spraviť? skúšal som vypnúť aj čestinu ale nepomohlo...diky....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Postava nereaguje
PříspěvekNapsal: sob lis 19, 2011 11:19 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
remotecontrol píše:
Čaute som tu nový ale Fallout hrám už pekne dlho...chcem sa spýtať v tomto datadisku hneď na začiatku mi nereaguje postava pisára...čo sa s tým dá spraviť? skúšal som vypnúť aj čestinu ale nepomohlo...diky....

Dal si málo informací. Je to Broken Steel? a jedná se o Rothchilda? Pokud ano, řešení máš zde:
viewtopic.php?f=9&t=664&start=0
stáhni novou češtinu do BS (3,9 MB) a postupuj podle přiloženého návodu, v bodě 6) spust hru přímo přes FoMM.
Save od kterého začneš musí být před!!! tím, než vstoupíš do Čističky, všechna následná save vymaž.
Kdyby to i tak nešlo, napiš to sem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Postava nereaguje
PříspěvekNapsal: ned lis 27, 2011 9:20 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 17, 2011 8:06 pm
Příspěvky: 3
Tomek píše:
remotecontrol píše:
Čaute som tu nový ale Fallout hrám už pekne dlho...chcem sa spýtať v tomto datadisku hneď na začiatku mi nereaguje postava pisára...čo sa s tým dá spraviť? skúšal som vypnúť aj čestinu ale nepomohlo...diky....

Dal si málo informací. Je to Broken Steel? a jedná se o Rothchilda? Pokud ano, řešení máš zde:
viewtopic.php?f=9&t=664&start=0
stáhni novou češtinu do BS (3,9 MB) a postupuj podle přiloženého návodu, v bodě 6) spust hru přímo přes FoMM.
Save od kterého začneš musí být před!!! tím, než vstoupíš do Čističky, všechna následná save vymaž.
Kdyby to i tak nešlo, napiš to sem.

Áno jedná sa o Rothchilda...a bohužiaľ to stále nejde... ::help ::help ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Postava nereaguje
PříspěvekNapsal: ned lis 27, 2011 9:39 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11642
a spravil všetko presne tak, ako ti Tomek napísal? (spolu s vymazaním sejvov a vstupom do čističky nanovo?)
sorry ak ťa krivo obviňujem, ale 90% týchto problémov vznikne tým, že sa nedodržia všetky pokyny :D

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Postava nereaguje
PříspěvekNapsal: ned lis 27, 2011 10:39 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
remotecontrol píše:
... Áno jedná sa o Rothchilda...a bohužiaľ to stále nejde... ::help ::help ::help

Toudi má pravdu, ve většině případů to tak je. Přesto několika lidem to údajně nefungovalo. Předpokládám, že si hru opatchoval minimálně 1.5, nejlépe 1.7. a možná i Fallout 3 CZ patch 1.0.0.15, pokud ne, všechny je máš tady: http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir= ... ownload_f3
Bez vyřešení tohodle problému si BS nezahraješ, takže jako mnoha jiným Ti můžu nabídnout toto řešení: na mail mi pošleš své save z oblasti před vstupem do Čističky, v té době se okolo motají Pěst svobody a Sarah. Protože víš, co se bude dít, napíšeš, jak chceš řešit spuštění čističky, já za Tebe těch 10 minut projdu, po rozhovoru s Rotchildem udělám save a to Ti vrátim. Tady je úspěšnost 99%, jen v jednom případě to nešlo ani u mě. Mail je: TomekCZ@seznam.cz (zabal to do RARu)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Postava nereaguje
PříspěvekNapsal: ned lis 27, 2011 11:51 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11642
Tomek píše:
Toudi má pravdu, ve většině případů to tak je. Přesto několika lidem to údajně nefungovalo.
ved preto som mu pisal, je to podobne ako u starych falloutov, prevazna vacsina ludi si totiz neprecita ani readme a strasne sa
divi, ze to nejde :D ale vzdy sa najde par jedincov s postihom na karmu, ktory len maju smolu a nejde im to, nech robia co chcu

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Postava nereaguje
PříspěvekNapsal: ned lis 27, 2011 8:19 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv lis 17, 2011 8:06 pm
Příspěvky: 3
Tomek píše:
remotecontrol píše:
... Áno jedná sa o Rothchilda...a bohužiaľ to stále nejde... ::help ::help ::help

Toudi má pravdu, ve většině případů to tak je. Přesto několika lidem to údajně nefungovalo. Předpokládám, že si hru opatchoval minimálně 1.5, nejlépe 1.7. a možná i Fallout 3 CZ patch 1.0.0.15, pokud ne, všechny je máš tady: http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir= ... ownload_f3
Bez vyřešení tohodle problému si BS nezahraješ, takže jako mnoha jiným Ti můžu nabídnout toto řešení: na mail mi pošleš své save z oblasti před vstupem do Čističky, v té době se okolo motají Pěst svobody a Sarah. Protože víš, co se bude dít, napíšeš, jak chceš řešit spuštění čističky, já za Tebe těch 10 minut projdu, po rozhovoru s Rotchildem udělám save a to Ti vrátim. Tady je úspěšnost 99%, jen v jednom případě to nešlo ani u mě. Mail je: TomekCZ@seznam.cz (zabal to do RARu)

OK poslal som ti ten save na mail...Ďakujem za ochotu. ::kawaii


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Postava nereaguje
PříspěvekNapsal: ned lis 27, 2011 10:55 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
remotecontrol píše:
... OK poslal som ti ten save na mail...Ďakujem za ochotu. ::kawaii

Nejdřív Tě musim uklidnit, je to OK, BS naskočilo, Rothchild mluvil, jak má. Co se dělo mezi tím, máš na pár screenech spolu se savama v mailu.
Save 7 - čističku jsem spustil já, nefungoval kohout komory. Autumna jsem propustil živého. Cháron na tebe čeká u doktora, tam, kde ses probudil, musíš ho znova naverbovat.
Save 8 - to samé, jako 7, jen jsem to odjel s vypnuným MaxLevel200, takže stále máš úroveň 30.
Pozn.: když jsem nařídil Cháronovi, aby čističku spustil, nešlo otočit vzduchovým kohoutem (E nereagovalo). Čistička za minutu sama explodovala, to by bylo OK, jenomže za této situace hra vůbec do BS nenajela, nikde jsem se neprobudil, prostě titulky a šmitec. Hru jsem musel spustit přes EXE, mimo FoMM!

Remote, můžeš mi vysvětlit to, co jsem vyfotil na Tvém save před Čističkou? ::rofl

Obrázek

Jak je možné, že tam chodí táta??? Vždyť ten už je dávno v pánu, nebo se mýlím? Ani Holtová s druhou pomocnicí tam nemají co dělat. Teda na tohle vysvětlení jsem hodně zvědavej.
A ještě drobnost. Máš odehráno víc jak 100 hodin a jen 6 savů? To dost riskuješ. Píšu to proto, že ke konci BS by si se mohl setkat se stejným bugem - nedokončí se poslední quest BS. Abych Ti neprozrazoval děj... na konci budeš rozhodovat u terminálu důležitou věc, dej si pevné save aspoň před tím, než to na něm poklikáš.
Dej vědět, jestli Ti to jede, kdyby ne, musel bys poslat screen okna FoMM, abych aktivoval mody, co máš v save Ty.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny