Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je sob kvě 04, 2024 8:01 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Cesta do Citadely + hlavni pribeh
PříspěvekNapsal: úte srp 09, 2011 7:38 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11667
napomôže ti ho nájsť Fawkes? brácho tvrdí, že sám ho vezmeš ťažko, je tam silná "scriptová" radiácia, čo ti rovno berie zdravie

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cesta do Citadely + hlavni pribeh
PříspěvekNapsal: úte srp 09, 2011 11:57 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon srp 08, 2011 2:47 pm
Příspěvky: 8
O tý radiaci vím. Však už jsem tam prošel z Little Lamp... no z toho, kde se to hemží těma drzejma děckama. Takže teď jsem někde ve vaultu a drtěj mě ti spermutanti s třípaprskovejma laserovkama. To mi dost vadí... Jsou to svině odolný a je jich tam hafec, takže to nejde prohledávat. Leda by mi fakt někdo řekl alepoň patro a třeba název té části vaultu (já jsme teď na ubikacích).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cesta do Citadely + hlavni pribeh
PříspěvekNapsal: úte srp 09, 2011 4:45 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11667
nájdi len Fawkesa a on to už zariadi a potom čo ti teda vadí, najprv píšeš, ako by ťa t ... zíííív ... o nebavilo ... zíííív ... až nudilo a teraz píšeš, že na nich nemáš :D tak si daj 1- 2 levely a potom ich rozomelieš ::rock

alebo použi plíženie alebo tichošlápka/ stealthboy, ak také niečo je aj v F3

ehm a radiácia nieje to isté čo skript, to ťa vývojári nútia oslobodiť mutanta, aby ti pomohol on

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cesta do Citadely + hlavni pribeh
PříspěvekNapsal: úte srp 09, 2011 6:43 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon srp 08, 2011 2:47 pm
Příspěvky: 8
Mě to nebaví a proto na to nemám :D Kdyby mě to bavilo, tak to zvládnu, ale takhle... hodinu střílet od jednoho je nuda. A tichošlápci jsou, ale hra to má očividně zařízený tak, že zrovna tam nemaj moc smysl, protože mě stejně všichni hned viděli. (a to mám plížení na sto)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Přidělování bodů zkušeností úroveň 30 - 31 Fallou 3
PříspěvekNapsal: pon srp 15, 2011 12:08 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon srp 15, 2011 11:22 am
Příspěvky: 4
Přeji všem hezký den.

Když se dostanu na úroveň 30 - 31 tak se přidělování bodu zkušeností zastaví a už to body nepřiděluje. Stávalo se mi to v průběhu hry, tak jsem to řešil tím že jsem si nahrál poslední uložení a šel jsem do jiné lokace a vždy to zabralo. Pak jsem se zde na fóru dočet že mám nejprve nainstalovat tyto aktualizace Fallout3_1.6_English_US.exe a Fallout3_v1.6_UK_English.exe a pak se teprve ptát na problémy. Tyto aktualizace pomohli, během hraní se mi to nestalo ani jednou (hru jsem odinstaloval znovu nainstaloval včetně těchto dvou aktualizaí a začal ji hrát od začátku) až do úrovně 30 - 31. Zde se postup zastaví a nejde to dál ani v jiných lokací. Hra sice jede dál ale to mi dost vadí. Neřešil jste někdo tento problém?

Předem všem děkuji za pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přidělování bodů zkušeností úroveň 30 - 31 Fallou 3
PříspěvekNapsal: pon srp 15, 2011 1:16 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
uroven 30 je maximalni uroven ve hre a to 30 az 31 je chyba kterou nikdo neopravil stejne jako ne soubory

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přidělování bodů zkušeností úroveň 30 - 31 Fallou 3
PříspěvekNapsal: pon srp 15, 2011 1:23 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon srp 15, 2011 11:22 am
Příspěvky: 4
Ahoj.
Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Párači v megatuně
PříspěvekNapsal: čtv srp 18, 2011 11:49 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
me se zase pred megatunou spawnuje kazdych 12 hodin 1 najezdnik nebo spis spawnoval po reinstalu hry a novem rozehrani uz tam neni (a to sem nemel zadny mody)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FALLOUT 3 SA DA HRAT AJ NA INTEGROVANYCH GRAFIKACH!!!
PříspěvekNapsal: stř srp 24, 2011 11:31 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř srp 24, 2011 11:26 am
Příspěvky: 2
Fil144 píše:
Zdravim vsetkych!

Hru Fallout 3 mam uz tyzden a verte mi, ze neexistuje forum (vratane tohoto), ktore som kvoli crashu "Crash to desktop after New Game selected" nenavstivil. Kedze som velky fanda Fallout 1 / Fallout 2, velmi ma mrzelo, ked som zistil, ze 3ka na integrovanych grafikach proste nepofici, i ked konfiguracia mojho notebooku nie je uplne na prd (hlavne teda nie je na hry, i ked som na nom uspesne dokoncil F.E.A.R. aj Oblivion).

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 2
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8600 @ 2.40GHz (2 CPUs)
Memory: 3016MB RAM
Card name: Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family

Po tyzdni zufaleho hladania ma nastastie napadlo skocit na "Oldblivion" web, kedze obe hry su od rovnakej firmy a chodia na rovnakom Havoc engine. Tam som nakoniec nasiel navod ako to rozbehat!!!

http://www.oldblivion.com/sm/index.php? ... 3#msg69573

V podstate ide o upravu oboch .ini filov, stiahnutie shaderpackage + Saves. Saves sa vam urcite bude hodit, kedze sa nevyhnete obligatnemu CTD kratko po narodeni vo Vaulte a pri prvych krokoch vo Vaulte. Sejvov je v baliku asi 10-12, ale mne to ficalo bez crashu uz od sejvu c.4, teda od oslavy 10tych narodenin. Pred opustenim Vaultu som si nastavil postavu podla svojich predstav a sup ho do pustiny. Kedze ale nic nie je zadarmo :))), tak dan zaplatite v podobe VSETKYCH NPC's POSTAV (vratane tej vasej) BEZ HLAVY. Hold that's the price to pay. Pridavam aj video z Youtube od niekoho ineho, aby ste mali predstavu ako to fachci, ide mi to o nieco rychlejsie a plynule.

http://www.youtube.com/watch?v=HhcOQ-OH ... re=related

Este raz dakujem - moj prispevok beriem ako splatku dlhu, ked som cerpal cenne informacie z inych forums, ale nikdy som nic nevratil spat. Tak vsetkych zdravim a snad vam to pomoze!!! CAFTE!!!


udělal jsem vše podle návodu ale stejně mi to nejde :(( mam Windows 7 64-bit, Intel Pentium Dual-Core T4500 @ 2.30GHz, RAM 4GB DDR2, a grafiku stejnou jak ty... u tý grafiky mam že má pamět 1.7GB, ale v GPU-Z má 64MB... přepsal jsem ty 2 .ini soubory, pak jsem zkopíroval ten shaderpackage008 (zdůrazňuji "zkopíroval" před tím jsem ho tam vůbec neměl), pak jsem tam dal savy, spustil, a když jsem dal načíst jakýkoliv save, tak mi to padlo a vyhodilo hlášku "Fallout3 has stopped working"... už opravdu nevím co s tím... prosím poraďte. díky wazzir..

zapoměl jsem upravit řádek bUseFaceGenHeads, teď jsou bez hlav, ale stejně to nejede, načtu save, naskočí mi to a tak po 1 vteřině to zas padne...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FALLOUT 3 SA DA HRAT AJ NA INTEGROVANYCH GRAFIKACH!!!
PříspěvekNapsal: stř srp 24, 2011 1:10 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
wazzir píše:
u tý grafiky mam že má pamět 1.7GB, ale v GPU-Z má 64MB

Pri integrovaných kartách sa dá veľkosť priradenej pamäte nastaviť cez BIOS, skontroluj to tam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FALLOUT 3 SA DA HRAT AJ NA INTEGROVANYCH GRAFIKACH!!!
PříspěvekNapsal: stř srp 24, 2011 6:51 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř srp 24, 2011 11:26 am
Příspěvky: 2
valcik píše:
wazzir píše:
u tý grafiky mam že má pamět 1.7GB, ale v GPU-Z má 64MB

Pri integrovaných kartách sa dá veľkosť priradenej pamäte nastaviť cez BIOS, skontroluj to tam.


v biosu jsem nic takovýho nenašel... na notebookách je divnej bios...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: nelze zapnout novou hru ani načíst pozici
PříspěvekNapsal: stř srp 31, 2011 12:48 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř srp 31, 2011 12:43 pm
Příspěvky: 2
Zdravím je mi lito pokud tady je podobný dotaz ale ztatím jsem nenašel odpověd již nekolik měsícu mam fallout3 original jen s upraveným exe souborem abych do sveho ntb nemusel ladovat pořád dvd. Hru mam i s tatadysky a to v cz dohraji prilezitostne ale kdyz jsem si nasel chvilicku na zapnuti hry vyskočila mi hra do windows s obvyklou hlaškou že program přestal pracovat. Mam Win 7 pro 64 bit a od začatku sem s hrou nemel problém až teď netuším zda to udělala nějaká aktualizace windows ale nemužu teď fallouta donutit se spouštět :-( i když předtím bez problému všechno jelo díky za odpověd.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nelze zapnout novou hru ani načíst pozici
PříspěvekNapsal: stř srp 31, 2011 1:29 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
:: pokud hledáte tečky, jedna je na konci ::


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: nelze zapnout novou hru ani načíst pozici
PříspěvekNapsal: stř srp 31, 2011 2:36 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11667
preložím, Smejki nevie (a jednu bodku má aj v strede príspevku)

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: dokončeni projektu čistota
PříspěvekNapsal: čtv zář 08, 2011 1:13 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon srp 15, 2011 12:41 pm
Příspěvky: 7
nevíte někdo jak to dokončit ? po zavěrečnem scenáři se probudim v citadele kde mam novy ukol a to dokončit projekt čistota ale nevím kde najit cestu vede to do toho potrubi kde už jsem jednou byl když otočite tim ventilem tak přijede enklava bohužel tou cestou se tam nemužu dostat protože je to zabarikadovane


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 26  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny