Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 5:26 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Skladiste narodni gardy - pristupove heslo
PříspěvekNapsal: sob čer 19, 2010 1:15 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob úno 13, 2010 2:19 pm
Příspěvky: 6
zdravim,
nachazim se ve Skladisti narodni gardy (asi 4-patrovej barak, mistnosti v nem prakticky neexistuji, jen schodiste a rimsy podel sten + nejaka ta podlaha) jsou v nem roboti s strazni veze. Z toho Skladiste se da jit do Kancelari skladu, Vyvikoveho strediska gardy a Skladu munice gardy. Vstup do skladu munice jsem otevrel 8-) , dal se pak ve skladu munice nachazi nejaky vchod do bunkru a vedle toho terminal. Abych otevrel dvere do bunkru, musim zadat spravne heslo, ale to jsem nikde nenasel. Prozradite mi nekdo prosim kde se to heslo nachazi? Ve skladu munice byla bambulka na lehke zbrane

Pro pripomenuti, kde se Sklad narodni gardy nachazi
| SPOILER
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skladiste narodni gardy - pristupove heslo
PříspěvekNapsal: sob čer 19, 2010 2:06 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
banana22 píše:
zdravim, nachazim se ve Skladisti narodni gardy ... nemám heslo do bunkru...

Banana, někde to tu musí být napsaný (nenašel sem to), možná na strým fóru... koukám, to už nefunguje...
Heslo je mít v inventáři 5 holopásek Kelerovic rodiny. Jestli chceš seznam kde sou, koukni do spoileru:
| SPOILER
Seznam holodisků rodiny Kellerů:
1) V regálu třetího opevněného el.sloupu na sever od elektrárny VAPL-58.
2) Z Big Town na sever přes most, dojít na "Hřbitov na Posvátné pláni", páska je v kostele.
3) Na stole za "Příšerná jídelna" (Grisly Diner), skoro na východním okraji Pustiny, kousek JZ od vysílače KX-B8-11, na sever od Chrámu jednoty.
4) Nahoře! na skále v "Chatrči odstřelovače" (nemá značku na mapě) na západ od "Poslední plyn Rockbreakera".
5) Severně od Anchoragského památníku, přes vodu, ve stanu za nažloutlým rozbitým náklaďákem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skladiste narodni gardy - pristupove heslo
PříspěvekNapsal: sob čer 19, 2010 10:13 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 23, 2010 9:16 pm
Příspěvky: 44
Bydliště: Goodsprings
a nebo jestli se ti nechce s pobíhat po pustině tak si zacheatuj spusť si ~ a klikni na terminál, napiš unlock a dej enter, já to nezkoušel ale myslim že by to mělo fungovat.
| SPOILER
jinak v tom bunkru není nic zajímavýho jenom Experimentální MIRV ale to si taky můžeš nacheatovat (sem to ale cheater žejo :wink: ) a jeden zářící ghůl

_________________
Mən pişik kimi
I itlər nifrət
I qaynadılmış tısbağası kimi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skladiste narodni gardy - pristupove heslo
PříspěvekNapsal: sob čer 19, 2010 7:01 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob úno 13, 2010 2:19 pm
Příspěvky: 6
jop, dik za odpoved. Mam zatim dve. Asi ceknu spolier, hledani naslepo by bylo na dlouho.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skladiste narodni gardy - pristupove heslo
PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 4:34 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Tohle je trošku od věci, ale zajímalo by mne jméno té rodiny, protože ty pásky jsem nacházel všude možně a moc jsem je nepobral... je to "Keller´s family" jak píše Tomek, nebo to je "Kelly Family", jak jsem, mám ten dojem, viděl já? ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skladiste narodni gardy - pristupove heslo
PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 4:56 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
chekotay píše:
Tohle je trošku od věci, ale zajímalo by mne jméno té rodiny, protože ty pásky jsem nacházel všude možně a moc jsem je nepobral... je to "Keller´s family" jak píše Tomek, nebo to je "Kelly Family", jak jsem, mám ten dojem, viděl já? ::scratch

Ne, opravdu je to Keller's Family... Kelly family je... něco trochu jiného :D :D
| SPOILER
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kelly_Family

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Skladiste narodni gardy - pristupove heslo
PříspěvekNapsal: ned čer 20, 2010 8:03 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Od doby, co jsem v rozpadlém baráku na konci mapy našel deníkový záznam Hermana Grangera začínám být na případné narážky citlivější. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: chyby textury
PříspěvekNapsal: pon črc 12, 2010 2:15 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon črc 12, 2010 8:03 am
Příspěvky: 3
cau lidi hledam uz asi tak mesic reseni na muj problem s chybejicima texturama ve hre. mam origos fallouta se 3 datadiskama ty dalsi dva sem si stahnul (doufam ze jenom kuli tomu mi na to nebudete odpovidat) a mam tam problem s chybejicima texturama od tech datadisku kdyz sem v posledni misi trea jak tam sou uz vojaci co maj naky energozbroje z dalsich datadisku tak je tam neom velke cervenej otaznik a jako ze tam proste chyby cela ta textura zabit nepritele muzu muzu mu vzit i tu zbroj kdyz si ji navlecu a podivam se na sebe ze 3 pohledu tak sem jakoby neviditelnej. dost me to stve pls help nevite jak to opravit? mam 4 jadro win 7 a jak sem se docet tak bych to ani nemel rozjet ci co zkousel sem novy patche a nic zkousel sem si stahnout pres torrenty celou tu hru i se vsema datadiskama a je to naprosto stejny ani cestinou to neni fakt netusim jak to zpravit a jak konecne zahrat ty datadisky kdyz sem ´hledal naky odpovedi tak sem jenom nasel video z youtube kde to tam ten capek mel taky ale mel konzolovou verzi tady je kdyztak odkaz kdyby ste nepochopily co myslim tim ze mi tam chyby textury: http://www.youtube.com/watch?v=aOfehSPJSFA dik predem za naky odpovedi;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chyby textury
PříspěvekNapsal: pon črc 12, 2010 2:34 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
jackall píše:
cau lidi hledam uz asi tak mesic reseni na muj problem s chybejicima texturama ve hre. mam origos fallouta se 3 datadiskama ty dalsi dva sem si stahnul (doufam ze jenom kuli tomu mi na to nebudete odpovidat) a mam tam problem s chybejicima texturama od tech datadisku kdyz sem v posledni misi trea jak tam sou uz vojaci co maj naky energozbroje z dalsich datadisku tak je tam neom velke cervenej otaznik a jako ze tam proste chyby cela ta textura zabit nepritele muzu muzu mu vzit i tu zbroj kdyz si ji navlecu a podivam se na sebe ze 3 pohledu tak sem jakoby neviditelnej. dost me to stve pls help nevite jak to opravit? mam 4 jadro win 7 a jak sem se docet tak bych to ani nemel rozjet ci co zkousel sem novy patche a nic zkousel sem si stahnout pres torrenty celou tu hru i se vsema datadiskama a je to naprosto stejny ani cestinou to neni fakt netusim jak to zpravit a jak konecne zahrat ty datadisky kdyz sem ´hledal naky odpovedi tak sem jenom nasel video z youtube kde to tam ten capek mel taky ale mel konzolovou verzi tady je kdyztak odkaz kdyby ste nepochopily co myslim tim ze mi tam chyby textury: http://www.youtube.com/watch?v=aOfehSPJSFA dik predem za naky odpovedi;)

Hele, než Ti odpoví někdo fundovanej, tak jen takový základy...
Třeba operace Anchorage má 3 soubory: Anchorage - Main.bsa, Anchorage - Sounds.bsa a Anchorage.esm. Máš je všechny ve složce "Data", tam kde je hra nainstalovaná? Stejný počet souborů mají i všechny ostatní DLC, kromě BS, ten má ještě dalších 5 souborů s příponou: bik.
A druhá věc, co soubor: FALLOUT.INI popřípadě něco okolo "ArchiveInvalidation", dělal si okolo toho něco?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chyby textury
PříspěvekNapsal: pon črc 12, 2010 8:48 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon črc 12, 2010 8:03 am
Příspěvky: 3
no jako v ty slozce ty soubory co pises jsou jo ale ta hra je proste nedokaze nak nacist... a s tim druhym co si psal tak jediny co sem s tim delal bylo ze sem tam nakopiroval cestinu a to vim ze tam ty textury chybely prave taky...fakt sem uz zoufalej chci si to konecne zahrat a nejdeto...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chyby textury
PříspěvekNapsal: čtv črc 15, 2010 8:51 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon črc 12, 2010 8:03 am
Příspěvky: 3
hele lidi tak uz je to f pohode stacil reinstal na disk "c" spravna instalace dlc a par programku navrch a to vsecko mi poradil jeden velice hodny clovek!!!on moc dobre vi ze je to on:D :D :D takze dik a jedem parit;) jinak mam sice win 7 4 jadro a hra mi spadne tak jednou za par dni ani to obcas ne takze nevim nevim fakt divny kdyz by to prej melo padat porad:))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: chyby textury
PříspěvekNapsal: pát črc 16, 2010 11:21 am 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
jackall píše:
a par programku navrch a
Jakých?

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: FALLOUT 3 SA DA HRAT AJ NA INTEGROVANYCH GRAFIKACH!!!
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 1:11 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv črc 22, 2010 12:25 pm
Příspěvky: 3
Zdravim vsetkych!

Hru Fallout 3 mam uz tyzden a verte mi, ze neexistuje forum (vratane tohoto), ktore som kvoli crashu "Crash to desktop after New Game selected" nenavstivil. Kedze som velky fanda Fallout 1 / Fallout 2, velmi ma mrzelo, ked som zistil, ze 3ka na integrovanych grafikach proste nepofici, i ked konfiguracia mojho notebooku nie je uplne na prd (hlavne teda nie je na hry, i ked som na nom uspesne dokoncil F.E.A.R. aj Oblivion).

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Service Pack 2
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8600 @ 2.40GHz (2 CPUs)
Memory: 3016MB RAM
Card name: Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family

Po tyzdni zufaleho hladania ma nastastie napadlo skocit na "Oldblivion" web, kedze obe hry su od rovnakej firmy a chodia na rovnakom Havoc engine. Tam som nakoniec nasiel navod ako to rozbehat!!!

http://www.oldblivion.com/sm/index.php? ... 3#msg69573

V podstate ide o upravu oboch .ini filov, stiahnutie shaderpackage + Saves. Saves sa vam urcite bude hodit, kedze sa nevyhnete obligatnemu CTD kratko po narodeni vo Vaulte a pri prvych krokoch vo Vaulte. Sejvov je v baliku asi 10-12, ale mne to ficalo bez crashu uz od sejvu c.4, teda od oslavy 10tych narodenin. Pred opustenim Vaultu som si nastavil postavu podla svojich predstav a sup ho do pustiny. Kedze ale nic nie je zadarmo :))), tak dan zaplatite v podobe VSETKYCH NPC's POSTAV (vratane tej vasej) BEZ HLAVY. Hold that's the price to pay. Pridavam aj video z Youtube od niekoho ineho, aby ste mali predstavu ako to fachci, ide mi to o nieco rychlejsie a plynule.

http://www.youtube.com/watch?v=HhcOQ-OH ... re=related

Este raz dakujem - moj prispevok beriem ako splatku dlhu, ked som cerpal cenne informacie z inych forums, ale nikdy som nic nevratil spat. Tak vsetkych zdravim a snad vam to pomoze!!! CAFTE!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FALLOUT 3 SA DA HRAT AJ NA INTEGROVANYCH GRAFIKACH!!!
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 1:21 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv črc 22, 2010 12:25 pm
Příspěvky: 3
Ufff, sorry, ak som zalozil novy topic, bolo to nechtiac...Povodne som to chcel pridat pod Padanie a komunita...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: FALLOUT 3 SA DA HRAT AJ NA INTEGROVANYCH GRAFIKACH!!!
PříspěvekNapsal: čtv črc 22, 2010 1:28 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
To je dobré, zatím to nechám takhle, ať to každý vidí a může se k tomu vyjádřit. Je to docela závažná informace, která některým hráčům možná zachrání den.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 26  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny