Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je sob dub 27, 2024 11:29 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Quest - Kráčej v jeho šlépějích
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 11:02 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv říj 14, 2010 8:36 pm
Příspěvky: 24
Co čert nechtěl, po napsání tohoto sáhodlouhého příspěvku, jsem si řekl, že ho ještě zkusím najít. Zapl jsem tedy hru a načetl poslední save, který byl přímo z jeho Nálevny v Megatuně. Než jsem to vypnul naposledy, tak tam stoprocentně nebyl, proto jsem to taky vypl. No a když jsem to teď načetl, tak stál u sebe v pracovně jako by se nechumelilo. Jeho hledáním jsem strávil minimálně 2 hod reálného času blouděním po Megatuně a Pustině + ještě hledání všude možně po internetu a XY pokusů load/save apod.

Čili se mi podařilo zase navázat děj a pokračovat. Omlouvám se tedy za zbytečné téma. Děkuji za rychlou odpověď, kterou jsem ani nevyužil, ale do příště to bude jedna z dalších možností, kdy se mi nebude dařit pokračovat.

Můj závěr je tedy ten, že se asi opravdu propadl mimo textury a po mém XY loadu se náhle zjevil. Sláva bohu ::bez_chlupu

Co se týká čerpání návodu, tak první odkaz na Googlu mě odkázal na Abeceduher.cz, kde jsou návody na vysoké úrovni, takže jim důvěřuju...

V případě mrtvého šerifa, jsem hned navázal kontakt s jeho synem a za zneškodnění bomby jsem dostal klíče od domu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Quest - Kráčej v jeho šlépějích
PříspěvekNapsal: čtv říj 14, 2010 11:36 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Kubas píše:
... Čili se mi podařilo zase navázat děj a pokračovat...

Kubas, tentokrát za to nemůže Bůh, ale takhle to je v F3 nastavený. Falloutí svět a "cokoliv" se obnovuje po 24 hodinách, většinou po 36ti hodinách, vyjímečně i dva týdny. Někdy se hra takhle "sama" opraví, bohužel jen někdy. Časem si všimneš, že když třeba někde vyhodíš bedýnku z regálu a vrátíš se tam za XX dní, že je zase na svém původním místě. To platí i o věcech přímo v baráku.

Abecedaher má zrovna u F3 pár chybiček... já jim taky odpustil :-)

Jinak, nezapomínej na pevné save, někdy je to jediná možnost, jak bug řešit.

S tím Patchem to neni sranda. Pro ZH to sice je takřka nepodstatné, ale jak pudeš do DLC můžou nastat problémy. Zkus tedy dát nejdřív Patch 1.5, pak 1.6 a potom 1.7. Standardní verze F3 CZ Patch 1.7 přijímá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Quest - Kráčej v jeho šlépějích
PříspěvekNapsal: pát říj 15, 2010 12:43 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: čtv říj 14, 2010 8:36 pm
Příspěvky: 24
Tomek píše:
S tím Patchem to neni sranda. Pro ZH to sice je takřka nepodstatné, ale jak pudeš do DLC můžou nastat problémy. Zkus tedy dát nejdřív Patch 1.5, pak 1.6 a potom 1.7. Standardní verze F3 CZ Patch 1.7 přijímá.


Momentálně mám v plánu hrát hru takovou jaká je, a časem tam nejspíš nějaké ty DLC naláduju. Hra je zatím stabilní a bojím se do toho nějak extra šahat, páč všude jen čtu, jak hra každému padá. Hraju to na notesu HP Core2Duo 2,1 GHz, 4(3) GB Ram, ATI HD 4330 s 512 MB a zatím naprosto bez problému na OS Win7 x86..

Jinak děkuji za popis s patchy, určitě se do toho později pustím :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Nepřičítají se body
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 11:15 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned říj 31, 2010 11:11 am
Příspěvky: 1
Prosím o radu, jsem na levelu 20, ale dál se mi již nepřičítají body s xp za zabité zrůdy. Snad to není poslední level?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nepřičítají se body
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 12:29 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
ano, je tomu tak. DLC Broken Steel to rizšiřuje na 30


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nepřičítají se body
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 3:13 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Buď DLC Broken Steel a nebo mód "lvl cup 100"

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nepřičítají se body
PříspěvekNapsal: ned říj 31, 2010 6:27 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
sangwiny píše:
Buď DLC Broken Steel a nebo mód "lvl cup 100"


Je to 'Level Cap' :wink:

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: F3 - Fate of Wanderer (Fate of Wander)
PříspěvekNapsal: sob led 15, 2011 3:18 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon led 10, 2011 2:33 pm
Příspěvky: 8
Zdravím všechny prvním příspěvkem... :wink:

Záhadným způsobem se mi v počítači ocitl balíček modifikací RUS/ENG

Fallout 3: Fate of Wanderer Global MOD PACK (2010/ADDON)

což má být bethesdou podporovaný modpack od hráčů podle názvu ruský a anglický,
na obalu je teda napsáno jen Fate of Wander (???)

Obrázek

to by mi až tak nevadilo, nicméně jen co spustím instalátor, tak vidím jen áíáíéíééí, což je vlastně azbuka pokoušící se zobrazit na kompu, který ji nemá nainstalovanou do woken... naštěstí je rozložení tlačítek v setupu standartní a po proklikání se provede instalace do adresáře falloutu 3, pak se zaklikaji nějaké okýnka, spustí se to a ejhle, je to rusky...

Obrázek

Obrázek

(obrazky jsem zkopíroval někde, není to má hra...)

Máte někdo stímto zkušenosti ? Celý ten add-on má 3,5giga, a běží na falloutu3 na kterém jsou všechny datadisky a čeština, takže například některé questy zůstaly české, některé anglické (díky aplikaci nového patche patrně - byly v eng už předtím) a některé (i ty starší) jsou rusky, kupodivu v čitelné azbuce, kterou mi soudruzi vtloukli do hlavy už na ZŠ ::roll
podobně vypadá i hra celá včetně mainmenu které je rusky, po opětovném napráni češtiny je české, ale spousta věcí je maglajz... ::roll

- vzniklá směska tří jazyků je galimatyáš který se celkem složitě překonává, jinak po technické stránce hra běží...

proto by mne zajímalo jestli má ještě někdo zkušenost s tímto modpackem, který by měl nabídnout nějaké nové úkoly a podle přiložených obrázků mít třeba za parťáka párače Sparkyho ::twisted by se mi líbilo

je u toho popiska:
Citace:
Release Date: 06/16/2010
Genre: Action / RPG (ADDON)
The author builds: Halfer. Aka. Seecker
Intierfeysa Language: RUS / ENG
Version update: 1.3
Size: 4.87 GB

This version significantly expands the scope of the gameplay and gives the most detailed customized balance in the game. In the modification includes many translated into Russian quests, new locations, expanded the old, new weapons, armor sets, opponents and companions.

Requirements: all DLC (Operation Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout, Mothership Zeta)

What is included in the assembly:
Interesting, well-designed, translated into Russian Quests
New weapons and armor sets, fits in the atmosphere of the game
New perks, do not break the overall balance of the game
Expansion of the maximum level to 99
New companions, each of which, according to his own way, unique
Lots of new enemies and increase their number
Custom rebalance
Interesting location, houses and cities
New radio
Visual improvement

Features:
- This modification is fully assembled by hand and all the plugins manually adapted to each other, checked for serviceability and edited in order to meet the balance.
- The quality of the translation sites are not ideally and sometimes swaps English phrases, but not PROMT
- The distribution included patch the game to version 1.7, required for proper operation modifications

Citace:
Překlad (anglicky > česky) by google

Datum vydání: 06/16/2010 Žánr: Akční / RPG (ADDON) autor vychází: Halfer. Aka. Seecker Intierfeysa Jazyk: RUS / ENG verze aktualizace: 1,3 Velikost: 4.87 GB Tato verze podstatně rozšiřuje rozsah hry a dává nejpodrobnější vlastní rovnováhu ve hře. V modifikace zahrnuje mnoho přeložena do ruštiny questů, nová místa, rozšířil starý, nové zbraně, brnění soupravy, oponenty a společnice. Požadavky: všechny DLC (operace Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout, Mothership Zeta) Co je zahrnuto v sestavě: Zajímavé, i-navrženy, přeložena do ruské zbraně a brnění questy Nové sady, zapadá do atmosféry hry nové výhody, neporušují celkové vyváženosti hry Rozšíření maximální úrovně na 99 Nový společníky, z nichž každá, podle jeho vlastní cestu, unikátní Spousta nových nepřátel a zvýšit jejich počet Vlastní vyvážení Zajímavá lokalita, domy a města New Visual radio zlepšení Vlastnosti: - Tato úprava je plně sestavený ručně a všechny pluginy ručně přizpůsobit každému jiný, zkontrolovat použitelnost a upravil tak, aby ke splnění rovnováhu. - Kvalita překladu stránky nejsou ideální a někdy swapy anglické fráze, ale ne PROMT - včetně distribuce patch hru na verzi 1.7, potřebné pro řádné fungování úpravy

::roll

::help
neví někdo jestli se to dá sehnat někde v angličtině nebo jak to udělat aby to bylo aspoň anglicky ?
je fakt že jsem se díval jestli to bethesda nenabízí v češtině (hahaha) ani omylem, nebo jsem na to prostě nenarazil...

::help

dík za případnou pomoc ::cool


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Originálka Fallout 3 hlásí insert correct DVD
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 6:20 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát led 21, 2011 6:14 pm
Příspěvky: 23
Mám problém s originálem Fallout 3 Best Games (bez přípdavků). Koupil jsem si novýho kompa a těšil se právě na fallout. Mám externí DVD mechaniku a LITE ON a když chci spustit fallouta hlásí mi to insert correct CD, zkusil jsem už všechno, z ofiko stránko, no dvd patch sice funguje ale pak se zas hra po chvíli zamrzne. Ještě by stálo za to asi zmínit, že mám Win 7 Ulitmate. Prosím poraďte mi někdo. Fakt bych si to rád zahrál na max. detaily s 23 palcovým monitorem díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Originálka Fallout 3 hlásí insert correct DVD
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 6:51 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
máš nějakou virtuální mechaniku? odinstaluj to. Bets games obsahuje StarForce a to to nemá rádo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Originálka Fallout 3 hlásí insert correct DVD
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 7:51 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát led 21, 2011 6:14 pm
Příspěvky: 23
Díky za rychlou odpověd. Tohle už jsem zkoušel, psali to na Bethesda stránkách, ale nepomohlo taky:(.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Originálka Fallout 3 hlásí insert correct DVD
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 9:00 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
zkus to ještě vyštípat z registrů. StarForce je svinstvo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Originálka Fallout 3 hlásí insert correct DVD
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 9:16 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát led 21, 2011 6:14 pm
Příspěvky: 23
Tak už jsem se inspiroval v diskuzi dole a vyřešil to no-cd patchem 1.7 a zamrzání bylo mým 3 jádrem, takže přepis souboru fallout.ini jak v oné diskuz. Už to šlape a bomba:) (doslova:)). Omlouvám se za vytváření nového topicu, kdybych se podíval trochu pozorněji tak tohle asi nebylo třeba, ale třeba to někoho alespoň nasměruje. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Originálka Fallout 3 hlásí insert correct DVD
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 9:24 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
::ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nepřičítají se body
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 12:27 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned led 16, 2011 12:38 pm
Příspěvky: 3
a jak se dostanu k tomu lvl cap 100 ?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 26  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny