Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv dub 18, 2024 2:10 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: ako zapnut baterku
PříspěvekNapsal: pát led 06, 2012 1:30 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned pro 18, 2011 10:47 am
Příspěvky: 23
vitekc45c píše:
drzenim tlacitka pipboye
dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Stimpack Info
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 9:45 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob led 28, 2012 9:28 pm
Příspěvky: 2
Zdarec lidé z né tak světlých zítřků.
Mám otázku, nedájí se někde zjistit informace o Stimpacku, konkrátně výrobce?

_________________
Ego Surrealist


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stimpack Info
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 9:56 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
http://fallout.wikia.com/wiki/Stimpak


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stimpack Info
PříspěvekNapsal: sob led 28, 2012 10:22 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob led 28, 2012 9:28 pm
Příspěvky: 2
Dikec

_________________
Ego Surrealist


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Chyba-Body Dovednosti(prosim pomoc)
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2012 5:44 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte úno 14, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 4
Zdravím, potřeboval bych surne pomoc mám nainstalován Fallout 3 na WIN 7 a mám problem kteří nevím vyřešit, nikde to na internetu neni, když se dostanu na další LEVEL tak stale mam pouze 15 body dovednosti (skill points) i hned na začátku když jsem vyšel z Vaultu, i když dam Perk co o 10% zvyšuje skill points i tehdy je jen 15.Hru jsem i Přeinstaloval ale ani v tedy to nejde, ani patch nepomohl.

prosím pomoc
diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba-Body Dovednosti(prosim pomoc)
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2012 6:05 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
nerosmám to psaní co tu
viewtopic.php?f=9&t=1193


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba-Body Dovednosti(prosim pomoc)
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2012 6:22 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte úno 14, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 4
Promiňte to je asi proto že jsem slovak nevím psát dobře česky, takže to zopakuji, Nainstaloval jsem si Fallout 3 na Win 7, když se dostanu na větší Level tak stale si mozem rozdelit pouze 15 body dovednosti (skill points) i když mám Perk co o 10% zvyšuje množství body dovednosti které můžu vylepšiť.všude sem hledal, ale nikde není co to může způsobovat a jak to opravit, hru jsem i Přeinstaloval ale nic se nezměnilo, patch sem také zkoušel a taky nic ...

Prosim pomožte a omlouvám se za chyby v textu ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba-Body Dovednosti(prosim pomoc)
PříspěvekNapsal: úte úno 14, 2012 7:40 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
konečně rozumím.
klidně piš slovensky, nejsme upejpavky.

Jakou máš verzi hry? Originál? Lokální distribuce? GOTY verze? Používáš nějaké modifikace a DLC?
Pokud ti to neblokuje nějaká modifikace, nevidím důvod, proč by ti to nemělo fungovat.

A koneckonců, u F3 bych tohle moc neřešil. Po pěti hodinách hraní budeš mít stejně všechno na 100, páč F3 je navržen jako "max out and become an ultimate nukes shooting badass" a nikoliv jako "specilialize or die". To už ani nemluvím o minimálním vlivu výše hodnot skillů na hru. Snad jediné, co může omezovat, jsou nízké hodnoty vědy a páčení zámků.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba-Body Dovednosti(prosim pomoc)
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 3:46 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte úno 14, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 4
Tak mám Originál ale to mi nefunguje(DVD je pokazene).Prví krat som hral originál ale už nefunguje tak som si Fallout 3 stiahol,už je to asi mesiac.Na originál DVD to išlo v pohode bez problemov nemal som v tom ani patch ani mody.Potom som si nainštaloval stiahnutu verziu a aj tam šlo všetko bez problémov,ani tam som nemal patch ani mody.Ked som si pred par dňami preinštaloval Windows,hned som si do toho dal patch,a zopar modov,Došiel som na 3 uroveň a som si nevšimol že Skill points ostava stále rovnaký(15)dva krat som si dal Perk,čo o 10% zvyšuje Skill Points,a som sa už čudoval že nejak ja malo tych 15,tak som načital starši Save a som aj tam mal iba 15,hru som preinštaloval,Hra bola na druhy krat uplne čista bez patchu,bez modov,bez DLC a ani vtedy sa to nezmenilo.

Veľmi som sa na to tešil,ked som v tom mal mody,bola to oveľa lepšie s modmy.Ale teraz ma veľmi sklamalo aj to že po piatich hodinach hrania budem mat všetko na 100(to kvôli patchu?nechapem)neda sa tomu nejak zabranit?abysom nemal všetko na 100 po piatich hodinach.Chcel by som vyriešit tieto 2 problémy bol by so mveľmi vdačny ako by ste mi pomohli

A teraz som si dačo všimol všetky dovednosti su na začiatku na 15(napr:lahke zbrane,obchodovanie atd...) okrem tych dovednosti,kde som si vybral vlohy,a tiež Skill Points su na 15 ak postupim na dalšiu uroveň.Neviem či ste to pochopili...neviem čo stym mám robit.


Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba-Body Dovednosti(prosim pomoc)
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 4:19 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte úno 14, 2012 5:28 pm
Příspěvky: 4
fúúúúúúú konečne som to opravil,načital som si starý save kde iba ešte vychadzam z vaultu a so msi zmenil vlohy a už mam 16 a nie 15 a veľmi sa ospravedlnujem,lebo som nepozorne prečital jeden Perk o10% zvyšuje XP body a nie skill points,takže už je to v poriadku,veľmi vam dakujem.

ale ešte toto som veľmi nepochopil že po piatich hodinach hrania bude všetko na 100 neda sa tomu nejako zabranit?
Ešte určite budem potrebovat vašu pomoc čo sa tyka modov takže ešte nekončim s otravovanim :-D zatial vam dakujem ešte raz...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba-Body Dovednosti(prosim pomoc)
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 4:30 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
tomu ze budes mit vse na 100 nezabranis hra je proste takhle navrzena (respektive navrzena stejne jako 99% dnesnich her ve kterych si po dvou questech/misich ten "nuke shooting badass" a nakonci ti hra rekne : "super zachranil si lidstvo a tihle tihle a tihle a samozreme tihle te milujou a jako odmenu dostavas vagon tohodle a tohodle")

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Chyba-Body Dovednosti(prosim pomoc)
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 5:26 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
"po pěti hodinách" je samozřejmě nadnesené, ale rozhodně budeš namaxovaný daleko před koncem příběhu nebo před prozkoumáním většiny mapy. zřejmě existují nějaké rebalance modifikace, ale s tím ti nepíchnu. modifikace hledej na http://fallout3.nexusmods.com/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Rychlé cestování - pomoc!
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2012 5:55 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned kvě 06, 2012 12:19 pm
Příspěvky: 3
zdravim,
Mám tuto verzi hry: Fallout 3 - Game of The Year Edition (obsahuje všechyn DLC a je komplet česky)
Problém s padáním mám, ale to neřešim, sem na to zvyklý z New Vegas. Horší věc je, že jsem byl v Megatuně ve svym domě, všechno normálně šplapalo. Hra spadla (stejně jako 100x před tim). Když jsem to pak znova zapl a následně použil rychlý přesun po mapě (konkrétně z Megatuny do místa kde kotví loď do Point Lookoutu), proběhl klasický loading, náslendně jsem se objevil na místě. V zápětí se na mrknutí oka objeví černo, hned zmízí a postava mi zůstane zaseklá. Tzn. nefunguje pohyb, vyndání zbraně, nahození pimp-boye, nic. jen stojim na mistě. Akorát se dá skrčit a postavit. Stejně tak zmízí radar. Když jsem zkusil load, tak to bylo dobrý a následně přecestovat kamkoliv jinam tak se stalo zase to samý.
Ještě větší průser je, že se hra sama ukládá, takže se mi to uložilo ve fázi když už sem zaseklej a nemůžu se nijak hejbat!! ::zed
Naštěstí mám jeden zálohovanej save a v tom funguje všechno jak má, jenže je to zase hodně zpátky a musel bych hrát dost věcí znova. Navic nemám jistotu, že ten save taky časem nezačne blbnou uplně stejně.

Jen tak pro pořádek mám ve hře několik modifikací (vylepšení textur megatuny, rivet city, zbraní, cigaret, lahví alkoholu; pak pár úprav jako snižený opotřebení zbraní, možnost jít nad level 30 atd) ale nevěřim, že by to bylo tim, protože ty modifikace jsem všechny přidal naráz a bez problémů s nima hrál vic jak dva tydny, než se ten problém vyskytl. Za společnika mám toho psa

PC: win 7 64bit, 4gb ram, prcesor AMD Athlon dvoujádro 2,19GHz, grafika Nvidia GT240 s 1GB pamětí. Ale nemyslim, že v tomhle by měl byt ten problém.

Už jsem tak nějak smiřenej, že je to konečná a budu se muset vrátit k tomu dva tydny starýmu savu... přesto ale doufám, že se třeba někdo budete vědět co s tím! ::help ::help


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rychlé cestování - pomoc!
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2012 7:33 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11642
osobne za seba ti môžem akurát poradiť, aby si si to ukladal častejšie na nové pozície, miesta na disku máš dosť
vo Falloutoch to bolo obmedzené na 10 slotov a prežili sme to, čo ale neznamená, že toto nenasere

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rychlé cestování - pomoc!
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2012 7:44 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Pokud Ti funguje konzola zkus odcestovat přes ní. Zapiš:

coc MegatonTown
Enter


a měl by ses objevit v Megatuně. Pokud se ani tam nebudeš hýbat, bude asi poškozené save, s tím se moc nenadělá.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny