Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 11:12 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 165 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: pon črc 29, 2013 6:51 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: sob úno 27, 2010 5:24 am
Příspěvky: 54
PD321 píše:
Neni to varování nějaký aplikace/základní desky, že se přehřejvá procesor?

Jinak v Tesku prodávaj se slevou za 200Kč kromě FNV i F3 GOTY. Tak že pokud ještě někdo nemá, nebo chce legalizovat svojí cracklou verzi...

prošel jsem Teska dokonce tři a nezadařilo se


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: pon črc 29, 2013 7:04 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11601
Citace:
PC hra Fallout 3
Obrázek
Platnosť od 12.11. do 24.12.2008
Cena teraz 1 399 ::rock
http://www.zlacnene.sk/detail/pc-hra-fallout-3-347951/ ::rofl ::rofl ::rofl ::rofl ::rofl ::rofl ::rofl

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: čtv bře 27, 2014 4:34 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv bře 27, 2014 3:19 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den, rád bych se zeptal jestli jde zvýšit úroveň z 20 výš. Někde jsem v angličtině našel návod, ale nějak mi to nešlo. Můžete mi někdo poradit - polopatě - jak na to? Taky by mě zajímalo jaká je nejvyšší možná uroveň a jestli mi to vůbec k něčemu bude, pokud ji zvýším.

Díky moc ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: pon bře 31, 2014 11:43 am 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 21, 2010 7:52 pm
Příspěvky: 57
Jeden z datadisků zvedá max. úroveň na 30 nebo existuje modifikace z nexusmods.com co to zvedá na 100.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: ned čer 28, 2015 9:26 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát led 21, 2011 6:14 pm
Příspěvky: 23
Ahoj Lidi,

není tu někdo, kdo by hrál Fallout 3 GOTY přes PlayOnLinux nejlépe na Ubuntu 14.04? Nedaří se mi spustit steam pro Wine verzi která je tam defaultně nastavená. Když jí změním, tak hru sice nainstaluju, ale nespustím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: sob říj 15, 2016 9:56 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob říj 15, 2016 9:46 pm
Příspěvky: 3
ahoj, snad sem zabludi ziva dusa, ktora pomoze...

neviem si rady s jednym problemikom:
Ukoncil som ulohu s cistickou vody, vsetko bolo ako malo byt, videjko na konci, po dvoch tyzdnoch som sa prebral a ze sa idem pohrat dalej.
ALE, ulohu mam stale otvorenu.... mam otocit ventilom a ist do velina.

zrejme preto ma nechce paladin pustit do Rockland Car Tunel :/

pomooooooc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2016 7:54 am 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4202
Bydliště: † Telenom
To bude bug. Pokud nesbíráš achievementy na Steamu a (tudíž) ti nevadí použití konzole, tak bych přes konzoli ukončila ten main quest.
- ktivuj konzoli zmáčknutím tlačítka s ~ (vedle nebo nad jedničkou/+ na klávesnici)
- napiš "CompleteAllObjectives 00014e91" (bez uvozovek)
- potvrď entrem a měla by se ti hlavní questová linie označit za splněnou


Seznam konzolových příkazů a kde najít ID questu i dalších věcí.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2016 9:56 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob říj 15, 2016 9:46 pm
Příspěvky: 3
Ahoj, velmi pekne dakujem za pomoc.

Po zadani prikazu do konzole mi skutocne zo zoznamu uloh zmila cisticka.

Avsak panacik pri vchode stale nic. Ked ho oslovim, povie nieco v zmysle "Head on in Tristan is waiting for you" a stoji tam nadalej ako pipik a dvere sa nechcu otovorit.

Skusim hru este raz spustit a pripadne sa este vratim naspat do Citadely juknut, mozno to helpne....

Tak restart nepoohol. Ave v Citadele mi podla mal navodu pisar Rotchild dovliect k mape, povedat par info o boji proti Enklave a Tristanovy.
Ale ked teraz k nemu pridem, tak mi zvestuje, ze je dolezite dokoncit nejaky job a nema cas na kecanie :/

(chcel som prilozit aj video pasaz z hry, ale nejako nezafungovalo)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2016 12:58 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4202
Bydliště: † Telenom
Uhuh, já to nehrála. :D Podívám se ti, co dál. Zatím se mi zdá, že máš problém sputit DLC Broken Steel. Nemáš save ještě před dokončením hlavního questu, před dokončením čističky? Možná bys to mohl zkusit z ní znova.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2016 5:25 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob říj 15, 2016 9:46 pm
Příspěvky: 3
Jj, toto mam ako poslednu moznost, ale moc se mi do toho nechce, kedze som medzi tym uz zahral kopec hodin.

Divne je, ze ked som nahral do konzoli ten prikaz, hned mi oznamilo, ze som cisticku dokoncil.
Ale musim opravit co som napisal - v zozname uloh tam stale ostala, avsak ked na tu ulohz kliknem, tak v detaile vidim, ze je vsetko done.
Ale, cisticka sa dala zahrat dvoma scenarmi (pridanie chemikalie do vody) - a tento scenar/ulohu tam stale este mam ako aktivnu ulohu.
Mozno to je este problem?! fakt neutism :/

Nuz, ak ta uz nic nenapada a neukaze sa tu v dohladnej dobe niekto s inym riesenim, nacitam si to pred dokoncenim a skusim znova.

Dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2016 10:00 am 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 23, 2015 1:55 pm
Příspěvky: 93
vyzkoušel si v záložce aplikace steam/library properties F3Goty - local files - verify integrity of game cache? a jaký přesně plníš úkol? v angličtině prosím - čistička je pro mě po těch létech široký pojem ::scratch

_________________
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: pon lis 28, 2016 11:02 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Ja mela se Steamovkou taky problém, ale u mne to dělala cestina. Když jsem ji vypnula, dalo se to dohrat, do cisticky jsem vlezla a pak to pokracovalo probuzenim v Citadele. Az se Lyons vykecal, uložila jsem se, vysla ze hry, zapla cestinu a pokracovala.
Rotchild se mi taky sekl, tak jsem hledala a nasla http://www.nexusmods.com/fallout3/mods/6470/?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: ned lis 19, 2017 3:24 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned lis 19, 2017 2:59 pm
Příspěvky: 1
Neviem či to tu už niekto riešil ale mal som taký malý problém, chcel som si zahrat ofiko krabicovú verziu Fallout 3 GOTY v čestine bez otravného overovania DVD v mechanike a vlastne aj bez DVD samotného. Tak som po tých rokoch konečne našiel solídne riešenie.
Za prvé si na nete nájdite a stiahnite zložku: Fallout3_v1.7_GOTY_UK_English_nocd
Je tušim aj na uložto, ale aj tu som ju tušim videl. Je to v podstate len náhrada za Launcher .exe.
To vám umožní spustiť Launcher hry bez média v mechanike. Tak som sa potešil ked som to našiel, nainštaloval, spustil a ouhej ono to overuje aj Fallout.exe. Pátram pátram po nete ale nič nenachádzam, pretože v USA asi tento problém nemajú zdá sa. Potom mi došlo že to u nás vydala Cenega čo je vlastne polská firma, nie? Tak dobre česká, ale Fallout vydali aj v polštine. Tak som jukol na polské stránky a ono fakt, oni si tu v Strednej Európe dali ochranu aj do originál exe súboru.
Ale aj na to je riešenie: cenega_poland_Fallout3GOTYaktualizacja
na stránke:http://cenega.pl/pliki/patch/wszystkie/f/1
Má to len 12 MB, nemusíte nič inštalovat, len to rozbalit, potvrdiť, prebehne to a yup, môžte hrat GOTY edíciu bez DVD. :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: ned pro 19, 2021 8:13 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: sob lis 28, 2009 5:38 pm
Příspěvky: 29
Je prosím vás niekde nejaký návod v češtine, že ako spustím mody pre F3 GOTY na Steame? Ja neviem cez Steam spustiť FoMM. Nejaké rady?
Prvýkrát si chcem zahrať F3 legálne a nejde mi to ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: úte led 02, 2024 2:11 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: stř čer 02, 2010 4:51 pm
Příspěvky: 66
Bynk píše:
Neviem či to tu už niekto riešil ale mal som taký malý problém, chcel som si zahrat ofiko krabicovú verziu Fallout 3 GOTY v čestine bez otravného overovania DVD v mechanike a vlastne aj bez DVD samotného. Tak som po tých rokoch konečne našiel solídne riešenie.
Za prvé si na nete nájdite a stiahnite zložku: Fallout3_v1.7_GOTY_UK_English_nocd
Je tušim aj na uložto, ale aj tu som ju tušim videl. Je to v podstate len náhrada za Launcher .exe.
To vám umožní spustiť Launcher hry bez média v mechanike. Tak som sa potešil ked som to našiel, nainštaloval, spustil a ouhej ono to overuje aj Fallout.exe. Pátram pátram po nete ale nič nenachádzam, pretože v USA asi tento problém nemajú zdá sa. Potom mi došlo že to u nás vydala Cenega čo je vlastne polská firma, nie? Tak dobre česká, ale Fallout vydali aj v polštine. Tak som jukol na polské stránky a ono fakt, oni si tu v Strednej Európe dali ochranu aj do originál exe súboru.
Ale aj na to je riešenie: cenega_poland_Fallout3GOTYaktualizacja
na stránke:http://cenega.pl/pliki/patch/wszystkie/f/1
Má to len 12 MB, nemusíte nič inštalovat, len to rozbalit, potvrdiť, prebehne to a yup, môžte hrat GOTY edíciu bez DVD. :-)


Stále funguje!
Vytáhl jsem si retail DVD z české distribuce a bylo by utrpení pokaždé vkládat disk na ověření licence... (protože nechci utrácet ani těch 160 Kč ve slevě za něco, co už mám a na Steamu stejně nejsou ke hře achievementy ani oficiální čeština).
Lidi, co sem zavítají v budoucnosti by jen měli mít na paměti, že je třeba i Games for Windows LIVE Disabler, který lze najít na Nexusu ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 165 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny