Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 12:19 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 165 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 10:43 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte črc 19, 2011 2:20 pm
Příspěvky: 7
no co uz tak si to budem musiet asi kupit este raz a oddelene ked budem mat peniazky :-?

a neviete este ci zakladna hra v GOTY je ta najnovsia verzia (1.7 tusim)??? Lebo hladal som to a nikde to neni napisane, ani v readme


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 a GOTY edice
PříspěvekNapsal: ned říj 02, 2011 7:47 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte led 04, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 354
Bydliště: Тёмная долина
Fallout 3 za 250,-Kč
http://www.funstore.cz/product_info.php ... ts_id/6521

_________________
To be is to do - Socrates.
To do is to be - Jean-Paul Sartre.
Do be do be do, do do do di da - Frank Sinatra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 a GOTY edice
PříspěvekNapsal: pon říj 03, 2011 7:38 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
Za 250 jsem si koupil GOTY

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 a GOTY edice
PříspěvekNapsal: pon říj 03, 2011 9:58 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: úte led 04, 2011 11:11 pm
Příspěvky: 354
Bydliště: Тёмная долина
Dobra cena, tam je za 450,- Ja mam pl/en sberatelskou edici, ceska uz v te dobe nebyla :(

_________________
To be is to do - Socrates.
To do is to be - Jean-Paul Sartre.
Do be do be do, do do do di da - Frank Sinatra.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 3:28 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned říj 16, 2011 3:10 pm
Příspěvky: 6
mnel bych takovy mensi dotaz ohledne toho estli ve falloutu 3 GOTY se muze ze mne stat obchodnik ze bych prodaval kazdemu vecy co mam jako ze uz mam zatez 10 000 a nevym co s tim tak bylo by dobry kdyby byl takovy mod ze by se ze mne stal ve falloutu obchodnik dekuji predem za odpoved


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 6:40 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
psychooo22 píše:
mnel bych takovy mensi dotaz ohledne toho estli ve falloutu 3 GOTY se muze ze mne stat obchodnik ze bych prodaval kazdemu vecy co mam jako ze uz mam zatez 10 000 a nevym co s tim tak bylo by dobry kdyby byl takovy mod ze by se ze mne stal ve falloutu obchodnik dekuji predem za odpoved

Myslíš tedy mod, kde by si stál za pultem, chodili k tobě lidi a kupovali to, co máš v inventáři? Mám tušení, že takový mod neni, takže těch 10 tun :-) zátěže budeš muset prodat klasicky.
V Rivet City 7 možností obchodu, v Megatuně asi 4, Paradise Falls taky asi 4, v Citadele, Tenpenny věži atd atd.
Uděláš si obchodnické kolečko, vybereš jim prachy do nuly, pak se 3 dni vyspíš a můžeš je obejít znova.
A pokud to nestačí, dej si mody tady ze stránek: viewtopic.php?f=19&t=1142&start=0 , Junk Shop a Alexu.
Jo a GOTY s tím nemá nic společného, je to jedno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 7:43 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned říj 16, 2011 3:10 pm
Příspěvky: 6
ale mohli by to vymyslet takovej mod a presne to jsem myslel nebo radit po pustine a shanet nekoho estli si neco koupi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 11:39 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned říj 16, 2011 3:10 pm
Příspěvky: 6
v jake casti mapy je Broken Steel nebo kde presne to je


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: pon říj 17, 2011 12:04 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
psychooo22 píše:
v jake casti mapy je Broken Steel nebo kde presne to je

No "vchod" :-) je Čističkou. Prostě dohraj hlavní linii. Pokud BS není, tak to tam končí, pokud BS je, tak děj pokračuje dál do BS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 10:50 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned říj 16, 2011 3:10 pm
Příspěvky: 6
tet hraju tu cast datadisku broken steel a jsou tam hned prvni dva ukoly znecistit vodu nebo co a promluvit si s nejakym pisarem v citadele akorad ze on si nehce povidat co mam udelat aby si semnou zacal povidat furt jenom ze nema cas na povidani


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 11:39 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
psychooo22 píše:
tet hraju tu cast datadisku broken steel a jsou tam hned prvni dva ukoly znecistit vodu nebo co a promluvit si s nejakym pisarem v citadele akorad ze on si nehce povidat co mam udelat aby si semnou zacal povidat furt jenom ze nema cas na povidani

Hele, něco mi tu "nehraje". Popsal si přesně! bug, který se tu kdysi dávno řešil, je na to celý Topic: viewtopic.php?f=9&t=897
Můžu se mýlit, ale mám tušení že GOTY verze toto nedělá, to bylo záležitostí tovární češtiny, která byla udělaná Cenegou před BS a jen pro základní hru. Pak vyšlo BS a na světě byl tenhle bug s nepřizpůsobením češtiny k BS.
1) Jsi skutečně přesvědčen, že máš pravou! GOTY verzi CZ? Všechny úspěšné opravy, co tu Shark vymyslel totiž na GOTY nejde použít, protože jaksi v Data "chybí" soubor češtiny.
2) Máš ve složce Data soubor: czech.esp ?

Dál Tě nijak nepotěším, ale problém řešení má. Všechna save co máš po !!! vstupu do Rotundy a pak po probuzení v Citadele hoď do koše - ten bug je uvnitř a nejde odstranit.
Zkus nahrát save někde od Citadely po Památník (doufám, že máš) a projdi to znova - možný úspěch 2% :-(
Odpověz na ty dvě otázky, nejlépe fotkou složky Data a složky hry nejlépe z TotalCommanderu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 11:49 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte říj 18, 2011 11:47 am
Příspěvky: 3
Ahoj, mám problém s Fallout 3: GOTY. Koupil jsem si asi před rokem originálku, ale můj tehdejší ntb, to nezvládal, hra sice nepadala, ale na hraní to fakt nebylo. Před měsícem jsem si koupil nový ntb, a napadlo mě, že to rozehraju znovu. No sice to rozjedu v poho na high details, ale hra se pro mě nepochopitelně seká..cca každých 5 minut total freeze a nepomůže nic jiného než zapnout hru nzovu. Prošel jsem tenhle topic a zkoušel jsem následující:

1) vypnout autosave - nejdříve jsem myslel že to pomohlo..hra běžela cca 40 minut bez problémů, ale pak se to zase začalo sekat..
2) reinstalovat - nepomohlo..ale možná proto že jsem nerozehrál novou hru ale pokračoval ve staré hře (má s tím někdo zkušenosti?)
3) už mě nic nenapadá -> má někdo nějaký nápad?

Tu hru si chci moc zahrát, ale nemám fakt nervy, každých 5 minut spouštět hru. Ještě mě napadlo, jak tu někdo
psal že GOTY mají problém s tou datovou ochranou, si stáhnout Fallouta 3 a zkusit jestli to nepojede...

Díky za každou radu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 11:51 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
nekde tu byla rada jak nastavit fallout 3 a goty tak aby pouzivaly jen jedno jadro a i na jednojadrovich strojich to takovi problem resilo

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 12:49 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned říj 16, 2011 3:10 pm
Příspěvky: 6
ano mam tam czech.esp


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 GOTY - problémy a dotazy
PříspěvekNapsal: úte říj 18, 2011 12:53 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
neferty píše:
Ahoj, mám problém s Fallout 3: GOTY. Koupil jsem si asi před rokem originálku, ale můj tehdejší ntb, to nezvládal, hra sice nepadala, ale na hraní to fakt nebylo. Před měsícem jsem si koupil nový ntb, a napadlo mě, že to rozehraju znovu. No sice to rozjedu v poho na high details, ale hra se pro mě nepochopitelně seká..cca každých 5 minut total freeze a nepomůže nic jiného než zapnout hru nzovu. Prošel jsem tenhle topic a zkoušel jsem následující:

1) vypnout autosave - nejdříve jsem myslel že to pomohlo..hra běžela cca 40 minut bez problémů, ale pak se to zase začalo sekat..
2) reinstalovat - nepomohlo..ale možná proto že jsem nerozehrál novou hru ale pokračoval ve staré hře (má s tím někdo zkušenosti?)
3) už mě nic nenapadá -> má někdo nějaký nápad?

Tu hru si chci moc zahrát, ale nemám fakt nervy, každých 5 minut spouštět hru. Ještě mě napadlo, jak tu někdo
psal že GOTY mají problém s tou datovou ochranou, si stáhnout Fallouta 3 a zkusit jestli to nepojede...

Díky za každou radu...

někde je tu rada, jak zapnout podporu vícejádrových CPU. popátrej, já si to teď z hlavy nepamatuju
v ini se připisovalo
iNumThreads=početjader.... něbo tak něco


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 165 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny