Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 3:45 am




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Operation: Anchorage (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 11:19 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Smejki píše:
Tomek píše:
sakra dobrej

asi mi špatně slouží paměť. můžeš převyprávět?

Můžu, zajímala by mě Tvoje reakce :-)

Hráč, který na radiosignál jde pomoct nešťastníkům postupně zjišťuje, že tahle parta Psanců jsou pěkní hajzlové. Má velké štěstí, že je druhý, kdyby byl první, dopadne jak Gary 23. Ve své hamižnosti šli tak daleko, že milého kluka zabili, usekli mu ruku (podle množství krve možná obráceně) - potřebovali Pip-Boy. Hráč zjistí, že tihle vrazi sou i pěkně neschopní. Přesto, že získali Garyho Pip-Boy, vyhořeli s jeho použitím, pak volali rádiem a dopředu měli se zachráncem jasno, jak jim otevře sklad - sejmou ho. To dokazují rozhovorama mezi sebou a player má velkej problém nezmáčknout kohoutek. Ve své dobrotě ale stále věří, že až sklad otevře, vše se v dobré obrátí, rozdělí si materiál, dostane metál...
K vlastní simulaci neni co napsat, je to prostě jen program, i když s vypnutou bezpečností, co si armáda nechala před mnoha lety udělat, to musí player projít.
Návrat není návratem vítěze, agresivita vrahů rychle přejde v masakr a tak jediné, co playerovi zbylo je zachránit McGrawa, jediná čestná osoba těhlech vyděděnců. Zachráněnou Olinu mezi přátele moc nepočítám, sice poděkuje, ale za opravu výstroje si hned řekne o prachy... aspoň jednou to mělo být zadarmo, když už "nedala" něco jinýho :-)

Dobře, máš pravdu, slovo "sakra" bych měl škrtnout, moc silný kafe, ale Ty by si mohl připustit, že určitý příběh a nová zjištění Wanderer v OA má, není to jen střílečka, nebo myslíš, že né?

Edit - musim se pochlubit :-) závěrečný scéně sem věnoval hodně hodin a nakonec sem došel k řešení, bez jedinného! výstřelu ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Operation: Anchorage (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 1:59 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Byl jsem zvědav, zda budeš popisovat právě real-world linii, která jediná byla ucházející. Na toho maníka s useknutou rukou jsem, pravda, zapomněl. Ale vybavilo se mi, že jakmile jsem ho v tom kumbálu našel, bylo mi jasné, že za pár hodin to tu bude vystřílený, čímž bylo překvapení posláno do anu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Operation: Anchorage (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 3:58 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Smejki píše:
Byl jsem zvědav, zda budeš popisovat právě real-world linii, která jediná byla ucházející. Na toho maníka s useknutou rukou jsem, pravda, zapomněl. Ale vybavilo se mi, že jakmile jsem ho v tom kumbálu našel, bylo mi jasné, že za pár hodin to tu bude vystřílený, čímž bylo překvapení posláno do anu.

Vidíš keby si nemal tak vyvinutý zmysel domýšlania mohol si byt na konci prekvapený ako my ostatní :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Operation: Anchorage (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 3:59 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Tomek píše:
Edit - musim se pochlubit :-) závěrečný scéně sem věnoval hodně hodin a nakonec sem došel k řešení, bez jedinného! výstřelu ::scratch


:-o A to už ako??

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Operation: Anchorage (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 6:52 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
deblos píše:
Tomek píše:
Edit - musim se pochlubit :-) závěrečný scéně sem věnoval hodně hodin a nakonec sem došel k řešení, bez jedinného! výstřelu ::scratch


:-o A to už ako??

No, on je to odemě trochu "slovní podfuk". Hra samo neumožňuje nic jinýho, jak masakr a to ani rychlým únikem ze základny, nicméně klasický výstřel padnout nemusí.... raději do Spoileru:
| SPOILER
Na přípravu má player asi 20 vteřin, musí jednat rychle a... mít Zátkový miny. McGraw a Sibley stojeji proti sobě (pokaždé jinde) a hádaji se, porůznu v prostoru stojí několik budoucích nepřátel, ale zatím jsou "zelení" (zátkovky i pod nohama na ně nepůsobí) stejně jako Sibleye. První Zátkovku je potřeba hodit asi metr za Sibleye (až vybuchne, aby nezabila i McGrawa), na dalších tak nezáleží, po jedné před každého vyděděnce. Je-li čas, klasickejma minama pospojuju Zátkovky v řetězec, ať ta exploze má pořádný grády :-). Rychle ještě zavřu dveře za Olinou (vždy byla ve skladu), má na sobě jen lehký hadýrky, mohla by přijít k úhoně.
Hádka končí, Sibley, aby mohl začít palbu z dvoumetrovýho laufu vždy udělá krok vzad a... to je poslední, co v životě vykonal, rozhodí ručičky i 20 metrů daleko :-) Ve stejném okamžiku explodují i všechny ostatní Zátkovky... nikdo nevystřelil, ale všichni "potřební" jsou v pánu. McGraw kouká jak vyvrženej vorvaň (děkuji pani Holubová), Olinka otevírá vrata skladu a zdá se, že ani neví, co se stalo.

Tak co, lhal jsem ? :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Operation: Anchorage (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 6:57 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
jen fabuloval ::bez_chlupu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Operation: Anchorage (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 7:19 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Aaaaaaaaa tomek ty si parchant ::lol tak doslova že si nevystrelil si mal pravdu,ale ja som si myslel že sa to dá bez zabíjania, tak predsa nedá! ::twisted

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Operation: Anchorage (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 7:59 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
deblos píše:
Aaaaaaaaa tomek ty si parchant ::lol tak doslova že si nevystrelil si mal pravdu,ale ja som si myslel že sa to dá bez zabíjania, tak predsa nedá! ::twisted

Výstřel nepadl, já nejsem vrah a za to, že omylem šlápli na minu přeciť já nemůžu ::rofl
Ne, nejde to jinak, to by musel nějakej modér... ibysme to přeložili, né? :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Operation: Anchorage (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 10:24 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
No jasné ::rock :-D
A čo sa prekladu týka tak isteže,tam by toho vela nebolo ukecat tých pár špinavcov.. :P Ale ked si už spomenul prekladanie tak mimochodom ja sa už začinam chystat na naš brahmínovský preklad DLCs do NewVegas pretože predpokladám podobné tragické Cenegovské ročné meškanie ako pri F3 ::knez

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Operation: Anchorage (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 11:05 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
deblos píše:
No jasné ::rock :-D
A čo sa prekladu týka tak isteže,tam by toho vela nebolo ukecat tých pár špinavcov.. :P Ale ked si už spomenul prekladanie tak mimochodom ja sa už začinam chystat na naš brahmínovský preklad DLCs do NewVegas pretože predpokladám podobné tragické Cenegovské ročné meškanie ako pri F3 ::knez

problém u češtin do F3 byl trochu zamotaný kvůli XBox/GfWindows Live, které u nás nejsou podporované a já čuju, že to prostě nechtěl Microsoft hned tak pustit. Na PS3 vyšly DLC taky s velkým zpožděním. Díky odchodu od GfWL by ale situace u New vegas mohla být mnohem lepší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Operation: Anchorage (DLC)
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 12:25 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
Netvrdím že to čo hovorí Smejki nie je pravda,ale pamätám si vtedajší výrok Cenegy (v dobe ked už meškanie bolo dost dlhé) že preto to ešte stále nemajú hotové lebo to pre nich nie je moc lukratívna záležitost.Inými slovami že makajú najskor na tých veciach z čoho im kápne viac.. ::zed Tak snád to už pre FNV dopadne ako má!
A čo sa tých modov týka tak prepáč do toho sa mi moc nechce :-( ale ak pojde o tie DLCs a dáš sa do toho,už teraz ti dávam slovo že helfnem aspon tak ako minule :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Operation: Anchorage (DLC)
PříspěvekNapsal: pon srp 02, 2010 2:40 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Don Arian píše:
já jsem si nejdřív myslel že ten Gary 23 je jenom další z mnoha bugů hry...co si pamatuji tak když jsem se dostal do Vaultu 108 tak ti kloni - Gary uměli mluvit jenom: "Gary...Oh, Gary!" a krom mlácení kohokoliv krom ostatních klonů toho nic moc neuměli :D, takže bych se dost divil kdyby se tomuhle idiotovi (lékařský termín!) podařilo vůbec naladit signál ::lol

Ariane, buď si věc nepochopil, nebo máš jiné informace, každopádně si špatně četl to, co sem napsal.
Cituji se: "... vyhořeli s jeho použitím, pak volali rádiem... ". Garyho 23 prostě chytli ve Vaultu 108, bylo úplně jedno co mumlá, kdyby to byl Supermutant a měl by na ruce Pip-Boy, dopadlo by to stejně, prostě potřebovali JEN jeho náramek, protože se domnívali, že si s tím poradí sami. To se nestalo, dalším pokusem byl radiosignál v naději, že se přihlásí někdo, kdo ho má a umí s ním dělat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: DLC - Operation: Anchorage
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 12:57 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte dub 05, 2011 12:51 pm
Příspěvky: 1
hoj potřebuju poradit s datadiscem fallout 3 Operation: Anchorage.Jak mam začit hrat datadisc kde to mím spustit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 Operation: Anchorage
PříspěvekNapsal: úte dub 05, 2011 1:13 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 23, 2010 9:16 pm
Příspěvky: 44
Bydliště: Goodsprings
::roll ::arrow viewtopic.php?f=9&t=69 ::! ::roll


::arrow Locked. V.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny