Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 3:05 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 4:45 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 23, 2010 9:16 pm
Příspěvky: 44
Bydliště: Goodsprings
deblos píše:
dark-king píše:
Jasně já vim má vyjít až v říjnu (nebo listopad ted si nejsme jistej) ale čekám na to a přemejšlím o koupi.


22.říjen v Europe.
No u mna je to kúpa istá ::cool

já si ho teda pučim od kámoše kterej si FNV kupuje a pak si ho moooožná koupim

_________________
Mən pişik kimi
I itlər nifrət
I qaynadılmış tısbağası kimi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte čer 22, 2010 8:38 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
dark-king píše:
Nechápu proč nepřidali do MZ možnost využití všech technologií z lodi...
...sem byl nucen vyházet pulku své vybavi abych mohl nosit ty alien guny za které slučně platí v pustině...
...sme čekal že se pro mojí výbavu vrátím a ono je to takhle nedostupný...

Tobě něco nebo někdo bránil se v průběhu všech misí na lodi vracet se do Engineering Core a pobranej materiál nastrkat do nějaké bedny? Do jádra je přístup i po dokončení a z lodi lze odnést 100% nalezeného materiálu, dělám to tak už rok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 7:23 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
K jádru se dostanu ale pak když chci vejít do tech dveří na pravo nalevo a tam jak sem zozmrazil ty zajatce a toho mrtvího kosmonauta pro upřesnění tak mam mi to píše DVEŘE (nedostupné) a mám vzato že v těch nalevo sem nechal svou výbavu.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 10:59 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
dark-king píše:
K jádru se dostanu ale pak když chci vejít do tech dveří na pravo nalevo a tam jak sem zozmrazil ty zajatce a toho mrtvího kosmonauta pro upřesnění tak mam mi to píše DVEŘE (nedostupné) a mám vzato že v těch nalevo sem nechal svou výbavu.

Jéžiš, Ty ses tam ale zamotal...
Ze všech mini misí co chodíš plnit s možností si vzít jednoho z přátel se vždy po nabrání 300 kilo dá vrátit do Engineering Core (hold běhání sem a tam, když chce člověk mamonit materiál) a uložit ho do některé bedny v Engineering Core (né naházet na zem!). Po dokončení celýho DLC je přístup pouze na Můstek, Engineering Core a Holding Cells, takže se asi 4x vrátim k "mé" bedně v Engineering Core a postupně všechno přetahám do Megatuny.
Vysvětluju si to správně? Ty si na lodi nechal svojí výbavu s kterou si tam přišel? Jestli ano (nesplnil si jeden podúkol prvního qustu), je řešení jednoduché, Bethesda na to pamatovala. Stačí se vrátit na loď, teleportem do Engineering Core, pěšky do Holding Cells (tam si začínal se Somah) a kousek od cely kde byla Sally je místnost s několika boxy - v jednom stále trčí Tvoje výbava s kterou si na loď přišel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 11:34 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Ale nevím jestli jsi to pochopil ty tu výbavu co mi zabavili sme si samozřejmě vzal pak si už nepamatuju co bylo vše za ukoly ale část postradatelné víbavy sem nechal v jedné ze tří částí lodi nepamatuju si přesně kde. Takhle jak je ten ukol jak mam zničit ty 3 generátory a ty jsou v kadá části lodi jeden udělám screeny tím to líp pochopíš.
Edit: No možná sme zapoměl poznamenat že zetu sem už dohrál tak zřejmě poté se dveře v engineers core zablokujou no tu to máš http://www.xfire.com/profile/tadeas22/screenshots/?view#99696841 ... ukamenujte mě ale jinak to sem dát neumim sry.

Edit: ale nemusíš se tím namáhat řešením tohoto problému jelikož zátek mam něco přes 20000 stejnak nikdo nemá moc penez a komu bych to prodával a s F3 sem už stejnak skoro skončil jen se podívám do pár mnou eště neoběvených lokací a pádim spátky BC 2

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 11:56 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
dark-king píše:
Ale nevím jestli jsi to pochopil ty tu výbavu co mi zabavili sme si samozřejmě vzal pak si už nepamatuju co bylo vše za ukoly ale část postradatelné víbavy sem nechal v jedné ze tří částí lodi nepamatuju si přesně kde. Takhle jak je ten ukol jak mam zničit ty 3 generátory a ty jsou v kadá části lodi jeden udělám screeny tím to líp pochopíš.
Edit: No možná sme zapoměl poznamenat že zetu sem už dohrál tak zřejmě poté se dveře v engineers core zablokujou no tu to máš http://www.xfire.com/profile/tadeas22/screenshots/?view#99696841 ... ukamenujte mě ale jinak to sem dát neumim sry.

Edit: ale nemusíš se tím namáhat řešením tohoto problému jelikož zátek mam něco přes 20000 stejnak nikdo nemá moc penez a komu bych to prodával a s F3 sem už stejnak skoro skončil jen se podívám do pár mnou eště neoběvených lokací a pádim spátky BC 2

============
Já vycházel z tohodle, cit.: "...DVEŘE (nedostupné) a mám vzato že v těch nalevo sem nechal svou výbavu." Dělám rozdíl mezi "svá vybava" a "pobranej materiál", ale dobrý, hlavně že Tě Alieni neokradli :-) Jestli si ale vyházel na zem "svou výbavu" na některý misi "tří generátorů", tak bohužel, ta je po dokončení DLC nenávratně v tahu.

Pro vložení fotky si měl sem nakopírovat řádek: BBCode a vypadalo by to takhle:
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 12:07 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Ne ne to ne blbí nejsme bych to házel na zem vžy to ukládám do něčeho do čeho se to prostě dá. Ale tak jediné co by mě zajímalo k čemu se dá použít Buttercup toy

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 12:14 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
dark-king píše:
Ne ne to ne blbí nejsme bych to házel na zem vžy to ukládám do něčeho do čeho se to prostě dá. Ale tak jediné co by mě zajímalo k čemu se dá použít Buttercup toy

..no asi len ako munícia do Sranda pušky, príp. si možeš vyzdobit dom v megatune ::lol

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 12:28 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Já do měgatuny radši nechodím je to tam na mě až moc radioaktivní.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 4:54 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
dark-king píše:
Ne ne to ne blbí nejsme bych to házel na zem vžy to ukládám do něčeho do čeho se to prostě dá. Ale tak jediné co by mě zajímalo k čemu se dá použít Buttercup toy

Já do měgatuny radši nechodím je to tam na mě až moc radioaktivní.

To sem přeciť neřekl... beru to ale podle sebe, občas se i mistr utne, natož já. Nebudeš věřit, ale když sem bílil sklad v OA, zapoměl sem tam... T-51b. To se mi fakt stalo, zjistil sem to až po měsíci.

Všechny 4 koníky sem celej natěšenej nesl malé Marii do Pittu, že udělám holce radost, ale né :-( ona chce jen medvídky. Škoda, velkýho koně z lodě přetáhnout nejde, toho bych jí ale nedal, na něm bych se v Megatuně houpal s Žerykem sám ::rofl takže koně jen do vitríny.
Ale pozor na ně, údajně jsou "nástrojem ďábla", Alieni s nima chtěji přes děti ovládnout tu krásnou a zelenou Pustinu :-)

Mám už asi 8 bytů a domů po Pustině (s vlastním klíčem, né jen "nalezené"), mnohem krásnějších, ale Megatuna je prostě Megatuna a to hlavně od doby, co sem tam přidal asi 70 lidí a 10 psů navíc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 8:07 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Tomu malímu smradovi v pittu sem se rozhodl že se v těch plišácích už musí topit a ani se mi to nevyplácí nosit. Co se týká skladu v OA tak sem vzal všechno unikátní co se dalo a běžné věci sem vyházel abych unesl to ostatní. A to je náký mod ? new 70 a 10 psů do megatuny ? A když sem začal o těch modech četl jsme že si je překládáš nechtěl by jsi udělat nákej (nevím jak to nazvat) Mega mod do kterýho by jsi naházel tebou přeložené mody a hodil by jsi nám to sem samozřejmě že do sekce MODING

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 8:32 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
dark-king píše:
Tomu malímu smradovi v pittu sem se rozhodl že se v těch plišácích už musí topit a ani se mi to nevyplácí nosit. Co se týká skladu v OA tak sem vzal všechno unikátní co se dalo a běžné věci sem vyházel abych unesl to ostatní. A to je náký mod ? new 70 a 10 psů do megatuny ? A když sem začal o těch modech četl jsme že si je překládáš nechtěl by jsi udělat nákej (nevím jak to nazvat) Mega mod do kterýho by jsi naházel tebou přeložené mody a hodil by jsi nám to sem samozřejmě že do sekce MODING

Srandičky, srandičky :-) a tohle je co? :-) viewtopic.php?f=19&t=1142
já vim, propadák, rarita... jedinej topic fóra, kterej nemá ani jednu odpověď :-(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: stř čer 23, 2010 8:33 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Sory nehledal sem to moje chyba.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: čtv čer 24, 2010 5:08 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 8:22 am
Příspěvky: 109
Bydliště: Vault 64
Tak sem dohrál madršip Zeta, bude ještě nějaký DLC nebo to můžu odinstalovat? :-o Jinak, ten závěr byl dobrý :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: čtv čer 24, 2010 5:53 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 23, 2010 9:16 pm
Příspěvky: 44
Bydliště: Goodsprings
Radiaw píše:
Tak sem dohrál madršip Zeta, bude ještě nějaký DLC nebo to můžu odinstalovat? :-o Jinak, ten závěr byl dobrý :-D

mě se teda na konci líbil jenom ten výbuch nepřátelský lodi (mám screen ve screenshotech)

_________________
Mən pişik kimi
I itlər nifrət
I qaynadılmış tısbağası kimi


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny