Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 11:57 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 6:40 pm 
Zelenáč
Zelenáč
Uživatelský avatar

Registrován: čtv říj 08, 2009 2:20 pm
Příspěvky: 110
Bydliště: EU
ubiowwccbbiowcbiaocreôkn ak sa ti moj nick na niečo podobá,tak po druhé sa to od prvej slabiky má čítat mäkko ::cool

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: sob říj 10, 2009 10:41 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
deblos píše:
scRaTcH píše:
emaily fanoušků firmy Bethesda přebírá sekretářka Todda Hownarda, Helga von Trautenberg. Je to velmi zatrpklá žena... je totiž nucena tyto emaily číst. Ty pochvalné si pak Todd zarámuje na zeď do kanclu, aby měl u čeho masturbovat (moc jich však není... a většina je stejně od mentálně chorých dětí), ty nasrané maily si nechává Todd vytisknout a vytírá si s nima prdel. Už v životě nebude potřebovat koupit toaletní papír.


Mne sa to pačilo teda dost a rozhodne sa neradím k tým mentalne slabším, možno niekto iný kto dokaže ešte aj teraz hrat F1 a F2 s ručne kreslenými obrazovkami
s pobehajúcimi panakmi so strašnou grafikou, s vtacim pohladom kamery,trapnym bojovým systémom,a 10000 stranami dialogov. (Kludne stači aj 5000 ako v F3 :P )
RPG moze byt aj dynamické a akčné s filmovým nádychom...
Fallout 3 je jedno z naj rpg hier tejto doby, nemozu vsetci zit v praveku a spominat.
Dalsia generacia bude takto o X rokov zasa spominat na F3 ked budu vychadzat tie dalsie "strašné sračky". Mnoho ludi odmieta nove veci,z minulosti si pamata iba to dobre + silna nostalgia k tomu a hned tu máme ´F1 a F2 na večné časy no.1´ že?
Prečo stále porovnávať niečo,čo sa porovnávať nedá..
..a tých hanlivých výrokov na F3 by mohlo byt na tomto fore aj menej ::scratch

Pobíhající panďulák s nechutno grafikou je prostě záživnější než hustodémonsky vykreslená figurína. K čemu to? Žij s tím... ::kawaii


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 9:51 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 08, 2009 12:57 pm
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno
Flamers 4 Life! ::knez

Chlapci, nechapu, jak je mozne, ze na tomto foru panuje takovato nalada. Miluji Fallout, VSB taktez, ale sem na forum zavitam jen minimalne. Proc? Misto objektivnich informaci ci diskusi tu totiz neustale probiha svata valka "pro" a "proti". Muzete namitnout, ze tak to chodi vsude, ale zde, od paranu Falloutu ocekavam jistou serioznost a ne decke hadky.

Take rad nostalgicky vzpominam, vracim se do doby, kdy vysly prvni dva dily, cas od casu si je i s chuti zahraji. Nicmene nyni, temer v roce 2010, je situace zcela jina, herni trh se zmenil, svet (rozumej pustina) se zmenil a nikdy, opakuji NIKDY uz nebude jako driv. Je treba se s tim smirit, ovsem pokud to nekteri jedinci nedokazi, meli by se zamyslet spise nad vlastni mentalni zaostalosti nezli nad cizi.

Pokud se vam F3 libi, pochvalte ho, pokud ne, napiste objektivni duvod, ale s nejvetsi pravdepodobnosti s tim beztak nic nenadelate. Nejhorsi je ale spinit nazory ostatnich pouze z duvodu vlastniho nesouhlasu, k tomu se snizi jen idiot.

Spybot nechapu ten tvuj pristup. Jestli se ti F3 nelibil uz v zakladni verzi, neni treba svoji agresi / averzi / znechucenost / uzkost rozvadet dale u kazdeho DLC, nebo snad ano? Kdyz se mi neco nelibi, proste to nehraju a uz vubec nestahuju pet velkych DLC, abych posleze zjistil, ze je to vlastne to stejne jako na zacatku, ne-li horsi. Psanim radoby vtipnych, sarkastickych poznamek na tomto foru F3 (F:NV) lepsim rozhodne neudelas. Navic tvrdis, ze pokud by se to nejmenovalo Fallout, s chuti si zahrajes - nevidim v tom spetku smyslu.


Timto se konecne dostavam k tematu se kterym jsem chtel puvodne prijit a sice:
Po startu MZ mi zmizi veskere vybaveni, coz me po absolvovani OA a TP zas tak neprekvapilo, ovsem jak je mozne jej ziskat zpet? ::scratch Prave jsem MZ dohral a veci nikde. Nerad bych prisel o svuj über equip slozeny ze samych unikatu. Diky za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 11:00 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
merlo píše:
Flamers 4 Life! ::knez

Chlapci, nechapu, ....

Timto se konecne dostavam k tematu se kterym jsem chtel puvodne prijit a sice:
Po startu MZ mi zmizi veskere vybaveni, coz me po absolvovani OA a TP zas tak neprekvapilo, ovsem jak je mozne jej ziskat zpet? ::scratch Prave jsem MZ dohral a veci nikde. Nerad bych prisel o svuj über equip slozeny ze samych unikatu. Diky za radu.

Merlo, tenhle "bug" mě dost zajímá, mohl bys to popsat trochu blíž ? Trochu naznačím:
Po nasátí do lodi nemáš nic, osvobodíš Saly a měl Ti naskočit úkol "najdi si své vybavení". Jen kousek dál sou dveře, který se daji otevřít jen tlačítkem ve vedlejší místnosti a ve stejné místnosti je i bedna právě se vším vybavením, s kterým si na loď přišel, takže dotazy:
1) naskočil Ti ten podúkol ?
2) když si tu bednu otevřel, tak tam nic nebylo ?
3) bez otevření bedny Tě to pustilo do další části hry ?
Takže buď ses stal obětí řádného bugu a nebo ty věci si tam zapoměl. Pokud to první, tak bohužel jen load něčeho před tím, pokud to druhý, není nic ztraceno. I po dokončení MZ se do této části lodi můžeš vrátit, je stále přístupná.
----
A k tomu Tvému úvodu.... taky sem divil, snažil, bohužel, pokud to neni vymazaný, můžeš pohledat, jak sem dopadl....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte říj 13, 2009 3:25 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 08, 2009 12:57 pm
Příspěvky: 14
Bydliště: Brno
Citace:
Not long after you and Somah escape, you'll come across a caged cell holding a young girl named Sally. She requests that you free her by overloading the module nearby via overheating by activating the three cylinders surrounding it. Once it explodes, Sally will open the previously sealed door by climbing through small ducts in the walls. She will then offer herself as a guide and help lead you throughout the ship. Somah says she will be staying behind to "watch your back" and that she'll catch up later. Your gear may be retrieved from a container located in a storage room to your left down the hall.


Ted jak jsi mi to pripomnel, naskocilo mi neco ve smyslu "Recover your gear". Nicmene ja se nevedomky drzel te druhe sipky, ktera smerovala jinam a posleze zmizel bod questu navadejici k vyzvednuti vybavy. Nechapu jak to mohlo zmizet pred provedenim, resp. jak snad muze byt tak dulezita vec "optional". ::evil Zkusim se tam podivat ted zpetne.

Kód:
http://www.youtube.com/watch?v=iBoTvTWSaxY#t=3m3s


EDIT: Tak to tam je, prehledl jsem ten posledni kontys. Dik za radu. :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: ned lis 08, 2009 11:36 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 8:31 am
Příspěvky: 71
merlo píše:
Kód:
http://www.youtube.com/watch?v=iBoTvTWSaxY#t=3m3s

Prosím nedávejte odkazy do tagů code. Navíc odkazy na youtube je možné dávat do vlastních tagů yt, viz:

[yt]http://www.youtube.com/watch?v=iBoTvTWSaxY#t=3m3s[/yt]

_________________
The supreme irony of life is that hardly anyone gets out of it alive.
- Robert A. Heinlein


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 4:04 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
deblos píše:
scRaTcH píše:
emaily fanoušků firmy Bethesda přebírá sekretářka Todda Hownarda, Helga von Trautenberg. Je to velmi zatrpklá žena... je totiž nucena tyto emaily číst. Ty pochvalné si pak Todd zarámuje na zeď do kanclu, aby měl u čeho masturbovat (moc jich však není... a většina je stejně od mentálně chorých dětí), ty nasrané maily si nechává Todd vytisknout a vytírá si s nima prdel. Už v životě nebude potřebovat koupit toaletní papír.


Mne sa to pačilo teda dost a rozhodne sa neradím k tým mentalne slabším, možno niekto iný kto dokaže ešte aj teraz hrat F1 a F2 s ručne kreslenými obrazovkami
s pobehajúcimi panakmi so strašnou grafikou, s vtacim pohladom kamery,trapnym bojovým systémom,a 10000 stranami dialogov. (Kludne stači aj 5000 ako v F3 :P )
RPG moze byt aj dynamické a akčné s filmovým nádychom...
Fallout 3 je jedno z naj rpg hier tejto doby, nemozu vsetci zit v praveku a spominat.
Dalsia generacia bude takto o X rokov zasa spominat na F3 ked budu vychadzat tie dalsie "strašné sračky". Mnoho ludi odmieta nove veci,z minulosti si pamata iba to dobre + silna nostalgia k tomu a hned tu máme ´F1 a F2 na večné časy no.1´ že?
Prečo stále porovnávať niečo,čo sa porovnávať nedá..
..a tých hanlivých výrokov na F3 by mohlo byt na tomto fore aj menej ::scratch


S tím plně souhlasím ::rock

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: pon lis 09, 2009 11:41 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
deblos píše:
scRaTcH píše:
emaily fanoušků firmy Bethesda přebírá sekretářka Todda Hownarda, Helga von Trautenberg. Je to velmi zatrpklá žena... je totiž nucena tyto emaily číst. Ty pochvalné si pak Todd zarámuje na zeď do kanclu, aby měl u čeho masturbovat (moc jich však není... a většina je stejně od mentálně chorých dětí), ty nasrané maily si nechává Todd vytisknout a vytírá si s nima prdel. Už v životě nebude potřebovat koupit toaletní papír.


Mne sa to pačilo teda dost a rozhodne sa neradím k tým mentalne slabším, možno niekto iný kto dokaže ešte aj teraz hrat F1 a F2 s ručne kreslenými obrazovkami
s pobehajúcimi panakmi so strašnou grafikou, s vtacim pohladom kamery,trapnym bojovým systémom,a 10000 stranami dialogov. (Kludne stači aj 5000 ako v F3 :P )
RPG moze byt aj dynamické a akčné s filmovým nádychom...
Fallout 3 je jedno z naj rpg hier tejto doby, nemozu vsetci zit v praveku a spominat.
Dalsia generacia bude takto o X rokov zasa spominat na F3 ked budu vychadzat tie dalsie "strašné sračky". Mnoho ludi odmieta nove veci,z minulosti si pamata iba to dobre + silna nostalgia k tomu a hned tu máme ´F1 a F2 na večné časy no.1´ že?
Prečo stále porovnávať niečo,čo sa porovnávať nedá..
..a tých hanlivých výrokov na F3 by mohlo byt na tomto fore aj menej ::scratch

Mohlo by, ale to by si je nesměl F3 zasloužit. ::knez
Žít v pravěku? Hmm, kdybych si měl vybrat mezi žitím v jeskyni a jezením syrového masa, nebo bydlením v papírovém domečku postaveném na rozbouřeném moři a vidině blahobytu v podobě plné ledničky toho nejlepšího, všemi vychvalovaného křemičitého písku... tak asi budu žít v pravěku.
__
Teď jsem naštvaný sám na sebe, že rozpoutávám hloupou flame war, ale prostě mi to nedá... :-?

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 9:03 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Exotika to pro nás, moderní Evropany sice je, ale tím to asi hasne... Kdybys žil v pravěku a věděl o budoucnosti, chtěl bys taky sem :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 11:21 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
Proč?

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: úte lis 10, 2009 12:46 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Bavte se o tom v Diskutáriu.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 12:31 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát pro 04, 2009 12:29 am
Příspěvky: 4
Ahoj, hraju posledni addon Zeta a da se to vubec dohrat ??, jsem v casti kdy se mam dostat na mustek , zapnu teleport a kdyz se to povede na X-tý pokus tak mi holka otevre dvere, jenze ona uz se mnou nejde na mustek !!!!!!!!!! a tam jsou dalsi dvere co musi otevrit ale proste ona tam nejde :-(, ma nekdo moc prosim radu ??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 10:18 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
JackJD píše:
Ahoj, hraju posledni addon Zeta a da se to vubec dohrat ??, jsem v casti kdy se mam dostat na mustek , zapnu teleport a kdyz se to povede na X-tý pokus tak mi holka otevre dvere, jenze ona uz se mnou nejde na mustek !!!!!!!!!! a tam jsou dalsi dvere co musi otevrit ale proste ona tam nejde :-(, ma nekdo moc prosim radu ??

Ano, MZ jde dohrát a to i se smůlou, co Ti zařídil bug se Sally, co nechce otevírat dveře. Těžko však určit, zda se skutečně jedná o tento případ, pokud né, dej sem aspoň nějaký screeny, dveří, místnosti, nebo nějakej, podle kterýho by se to dalo určit. Mám ale dojem, že si špatně vysvětluješ děj a průběh questu. Správný vývoj popíš ve Spoileru, urči v které části jsi:

| SPOILER
Ty se dostaneš do místnosti, kde jsou zamčené dveře, aktivuješ Teleport a skrz něj se za Tebou transportujou všichni co přežili. Sally jde takřka ihned k průlezu a otevře první! dveře [zde může být první bug - neotevře dveře]. Všichni odejdou do další místnosti, má následovat na proskleném středu krátký brifing, Sally může pronést omluvu, že zapoměla otevřít dveře a jde je otevřít [druhý bug - neotevře druhé dveře]. Opět všichni projdou chodbou k Telepotru, ten je ale nefunkční. Dál pokračuješ sám. Teď může naskočit třetí bug, v Pip-Boy se objeví cosi že Paprsek smrti byl vyřazen (přesto, že vyřazen nebyl) a naskočí nový úkol: Sejmi velitele Alienů. Bugu si nevšímej (stejně nejde nic jinýho dělat), najdi Paprsek, vyřaď ho, odblokuje se Teleport a teprve s ním se sám! trasportuješ na řídící můstek Alienů. Dokud ho komplet nevyčistíš, společníci se za Tebou netransportují. Zde tedy došlo u Tebe k záseku ? Ty seš na vyčištěném můstku a Sally se neobjevila ?


Rozepsal sem to podrobně, abysme se na 10x nedohadovali, kde vlastně trčíš.
Vypínání češtin na žádný z těhlech bugů nepomůže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Mothership Zeta (DLC)
PříspěvekNapsal: pát pro 04, 2009 11:48 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát pro 04, 2009 12:29 am
Příspěvky: 4
Tomek píše:
JackJD píše:
Ahoj, hraju posledni addon Zeta a da se to vubec dohrat ??, jsem v casti kdy se mam dostat na mustek , zapnu teleport a kdyz se to povede na X-tý pokus tak mi holka otevre dvere, jenze ona uz se mnou nejde na mustek !!!!!!!!!! a tam jsou dalsi dvere co musi otevrit ale proste ona tam nejde :-(, ma nekdo moc prosim radu ??

Ano, MZ jde dohrát a to i se smůlou, co Ti zařídil bug se Sally, co nechce otevírat dveře. Těžko však určit, zda se skutečně jedná o tento případ, pokud né, dej sem aspoň nějaký screeny, dveří, místnosti, nebo nějakej, podle kterýho by se to dalo určit. Mám ale dojem, že si špatně vysvětluješ děj a průběh questu. Správný vývoj popíš ve Spoileru, urči v které části jsi:


Rozepsal sem to podrobně, abysme se na 10x nedohadovali, kde vlastně trčíš.
Vypínání češtin na žádný z těhlech bugů nepomůže.


Ahoj, blbe jsem to napsal nebyl to jeste mustek ( to tak vypadalo ) , byla to jen pozorovatelna ( prosklenna podlaha ), vcera jsem to jeste na stý pokus zkusil a ejhle ona mi uz oboje dvere otevrela , jsem byl stastny jak malej kluk :D, jen bacha hned po tom je dalsi blbost..., sipka ukazuje na teleport co nefunguje, musi se to obejit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Herní pomoc s DLC
PříspěvekNapsal: ned úno 07, 2010 6:53 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned úno 07, 2010 6:47 pm
Příspěvky: 2
Zdravim, mam problémv mothership Zeta, konkrétně když zničím generátor v Cryo storage, aktivuju teleport, vrátím se jím do Cryo Lab, chci jít do engeneering core za Sally ale dveře jsou zamčené, projel jsem si návody ale nemůžu přijít na to proč, že by bug? Dík za radu


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 86 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny