Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 10:42 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Spolecnik
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 1:35 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 31, 2011 9:29 pm
Příspěvky: 26
stalo se mi ze kdyz sem rekl fawkesovi ze ma padaka tak rekl ze se teda vrati do historickeho muzea ale zmizel uplne a v muzeu neni :/ je najakej zpusob jak ho najit nebo ziksat zpet? nebo se k nemu teleportovat? skousel sem i cekat a nic skousel sem jet do point lookoutu aby mi to napsalo ze je v muzeu ale nic to nenapsalo takze enbyl an me aktivni ale v muzeu stejne neni :|


omlouvam se ze sem to nenapsal do kratkych dotazu dal sme nove tema a udelalo to ajko novi topic myslel sem ze pisu ke kratkym dotazum :-( za to se omlouvam


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolecnik
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 3:09 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
sreidlik píše:
stalo se mi ze kdyz sem rekl fawkesovi ze ma padaka tak rekl ze se teda vrati do historickeho muzea ale zmizel uplne a v muzeu neni :/ je najakej zpusob jak ho najit nebo ziksat zpet? nebo se k nemu teleportovat? skousel sem i cekat a nic skousel sem jet do point lookoutu aby mi to napsalo ze je v muzeu ale nic to nenapsalo takze enbyl an me aktivni ale v muzeu stejne neni :|

Příkazů můžeš dát několik, né všechny fungujou, když se přesně neví, jak to s ním je.
player.moveto 0002d9cf
moveto player 0002d9cf
(Ty k němu/on k Tobě) pokud ani jeden nefunguje, je pravděpodobně "mimo hru", takže do konzole zapiš:
prid 0002d9cf / kill / resurrect / disable / enable / [ ; ] (každé lomítko je Enter)
A pokud ho teď nevidíš opakuj ty první dva "moveto" příkazy v naději, že se objevíš u něj nebo on u Tebe.
Pravděpodobně ho budeš muset po tomhle čarování znova naverbovat jako společníka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolecnik
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 1:32 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: pon led 31, 2011 9:29 pm
Příspěvky: 26
Díky moc :-D pomohl hned ten první command opustil sme ho v Rivet City a on se tam zasekl na nejaky vezi asi cestou pryc takze me to portnulo na nejakou vez Rivet City a tam děkuju ;) kvuli svoji odolnosti to je muj nejoblibenejsi spolecnik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolubojovníci
PříspěvekNapsal: pon srp 08, 2011 3:22 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon srp 08, 2011 2:47 pm
Příspěvky: 8
chekotay píše:
To myslím vážně. Zatím si na něj nemohu stěžovat. Nečekám od něj nic, protože je mi jasné, že na nějakou UI se Bethesda nezmohla. Nějaká kooperace nebo krytí zad v žádném případě. Prostě beží za mnou a pálí po všem, co vidím červeně. Stejný sidekick, jako ve starých klasických arkádách.
Takže si nestěžuju.


Já souhlasím. A body nekradou, prostě se vždy připíšou tomu, kdo nepříteli ubere nejvíc životů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolubojovníci
PříspěvekNapsal: pát srp 03, 2012 9:50 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv srp 25, 2011 1:50 pm
Příspěvky: 4
zdravím , vím že toto tema je už 2 roky staré ale v new vegas by se měly dostavat xp za potvory(napsal jsem potvory bo jsem nevěděl co jsem měl napsat :) zabite protivníky ne ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Spolubojovníci
PříspěvekNapsal: pát srp 03, 2012 10:11 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
Ano.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny