Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 7:04 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2012 7:52 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
to áno, ale keď som Maxsona stretol po prvý raz, tak som mal v možnostiach dialógu niečo o veveričke, ale ako lamplight
je celkovo postavený na hlavu a vôbec by som sa nečudoval, ak by sa "zrazu" veverička objavil v citadele, ten oficiálny
cz preklad je občas na palicu :D možno sa im do toho "vloudila" chybička

kúsok od mínového poľa je nejaká preliezka v tvare rakety (v nej jedna miniatomovka) a napadol ma tam "pán švábov", hneď
na to sa mi akurát rovno pred očami (zhruba 3m ďaleko) zo vzduchu zhmotnil nájazdník (kúsok od mínového poľa), to dúfam
nieje "fičúra" hry a opodiaľ na vŕšku bolo nejaké vedecké ležovisko enklávy (tie ich plechy a anténa), dôstojník s robotom,
v počítači záznam o psoch, krtkopotkanoch a radškorpiónoch, to som tiež videl po prvý raz

okrem toho čo 10m na mňa niečo zaútočilo, chudák zblbnutý engine

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2012 9:48 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
toudi_sk píše:
to áno, ale keď som Maxsona stretol po prvý raz, tak som mal v možnostiach dialógu niečo o veveričke, ale ako lamplight
je celkovo postavený na hlavu a vôbec by som sa nečudoval, ak by sa "zrazu" veverička objavil v citadele, ten oficiálny
cz preklad je občas na palicu :D možno sa im do toho "vloudila" chybička

kúsok od mínového poľa je nejaká preliezka v tvare rakety (v nej jedna miniatomovka) a napadol ma tam "pán švábov", hneď
na to sa mi akurát rovno pred očami (zhruba 3m ďaleko) zo vzduchu zhmotnil nájazdník (kúsok od mínového poľa), to dúfam
nieje "fičúra" hry a opodiaľ na vŕšku bolo nejaké vedecké ležovisko enklávy (tie ich plechy a anténa), dôstojník s robotom,
v počítači záznam o psoch, krtkopotkanoch a radškorpiónoch, to som tiež videl po prvý raz

okrem toho čo 10m na mňa niečo zaútočilo, chudák zblbnutý engine

Král švábů (Roach King) Tě přepadl poblíž Minového pole? No teda, já měl za to, že jeho ze židle zvedne jen napadení, co dělal kilometr od svého stanoviště, to je záhada, ale v F3 je možné vše :-)
Zhmotnění nájezdníci, ti mi až tak nevadili, ale když z nebe začali padat Párači, to byl úprk :-) . Jestli to byl zblbnutý engine nevim, ale aspoň sem se zasmál.
Ofic překlad... (teď mám na mysli ZH jak F3 tak FNV). Ano, sem tam se chybička vloudila, u F3 si mohli odpustit Jožiny bažinaté, Přemka Podlahu a.j., ale celkově na jejich práci nenadávám. Jen ten, kdo si zkusil něco okolo "F" přeložit ví, co to bylo za rachotu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2012 11:14 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
miluju slovencinu, ten "maly smrad" mne totalne dostal a zvedl mi naladu :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2012 11:26 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Erina píše:
miluju slovencinu, ten "maly smrad" mne totalne dostal a zvedl mi naladu :).

Já se zase válel smíchy u: "fičúra". Sice nevim, co to je, ale zní to hezky ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: ned čer 24, 2012 11:42 pm 
Víc než jen moderátor!
Víc než jen moderátor!
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 1:37 pm
Příspěvky: 891
Bydliště: Díra po granátu uprostřed Severní Ameriky
Tomek píše:
Erina píše:
miluju slovencinu, ten "maly smrad" mne totalne dostal a zvedl mi naladu :).

Já se zase válel smíchy u: "fičúra". Sice nevim, co to je, ale zní to hezky ::rofl

"Feature"?

_________________
Smile! It confuses people!

Jsem zla master z brahminu a ve jmenu farmakospolecnosti ukusuju oplodum hlavicky!!39


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 12:44 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
Erina, mňa zdvihli zo stoločky komplet všetci malí smradi z Lamplight, prehnúť cez koleno a drhnúť jaskyňu, kým nebude žiariť čistotou

áno, fičúra je "feature" a ako sa v podobných prípadoch vraví, to nieje bug, ale feature :D

celkový preklad hry je dobrý, práve preto je škoda tých malých prekecnutí, ktoré potom tak veľmi bijú do očí

a pár típancov, zámena Tennpenyho obleku a izby + popis počítača jak hovado, absolútne netuším, čo to malo byť

Obrázek Obrázek Obrázek
ohľadom enginu, levitujúci revolver nad Bleskovou rukou, lietajúci yao guai, moji deathclawi, čo zrejme padali Tomkovi do hry, vôbec kritičáky sú zábavné

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
a moja najobľúbenejšia zbraň, železničná puška ::rock a aby som nezabudol na pokus o preniknutie ku vaultu 80voľačo (G.E.C.K. a Fawkes), akotak sa mi podarilo zo 100 radaway skočiť až ku vchodu, ale nič viac
Obrázek Obrázek
páčili sa mi aj šachy, budem musieť pozrieť, čo sú tie červené oné (granáty, alebo nejaké baterky)
Obrázek

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 8:38 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Toudi do toho Vaultu se dostanes prave pres ty maly smrady :). Az ti v Citadele daji ukol sehnat GECK, tak ti pak jedeno z tech decek, nejakej kluk, pusti do PC stavu a muzes se tam dostat zadem.
Fawkes byl dobrej, pripomnel mi Markuse (*nostalgicky zamackla slzu*), kterymu jsem musela sebrat rotacak, protoze kdyz zustal vzadu a rotacak vlastnil, tak jsme polehali vsichni :-D. Ale stejne byl ve dvojce nejlepsi Sulik se superkladivem, to lehl i enklavak na jednu ranu ::rofl . Docela mi ve FNV (protoze F3 proste Fallout neni, i kdyz je zabavnej) chybi neco takovyho jako byl Sulik - ty jeho nesmrtelny hlasky byly uzasny - "my a ja namackame tebe do dzele, mnam", "dedek Kostej rikat - jdi, zabij" atd. Shigor nam Sulika na jednom srazu predvadel a my byli smichy pod stolem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 4:33 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
do vaultu pre G.E.C.K. som sa prešiel oboma cestami :D teda už bez expov (mám lev 20 a nahratých cez 100 hodín)
ale svietil mi tam neobjavený trojuholníček, tak reku že skúsim, ale nedalo sa, ak som sa aj dostal pred "dvere" vaultu, tak
a) boli nedostupné (to som sa už vrátil z Raven Rocku, tak možno preto)
b) ak som aj dal fasttravel, objavil som sa v cieľovej stanici mŕtvy a mal som len tých 100 radawayov, ktoré som použil na prístup k dverám, na odchod by som ich potreboval oveľa viac (možno 200- 300), kedže som skočil zo skaly dole, čo bola najkratšia cesta ku dverám ::knez

mne sa celkom páčil Cháron, ten má (na Fallout od Bethesdy) celkom dobré hlášky a hlavne hocikam som prišiel, nikde sa mu nepáčilo ::kawaii , hnilý xicht som mu zakryl energohelmou T-51b a bolo, síce drahá vravela, že jaký je špatný, ale to ho nevidela "naživo" ::fuck a s brokovnocou bol IMHO oveľa účinnejší ako Fawkes s laser gatlingom, aspoň čo sa radškorpiónov týka

nabudúce opáčim toho robota pri Rob-Co továrni ... ale to možno bude problém, kedže hrám za dobráka, jedine že by som tam cválal hneď po opustení vaultu 101 ::scratch

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 5:15 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Ale stejne, uznej, ze na Sulika nikdo nema :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon čer 25, 2012 6:33 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
písal som na pomery Bethesdy, na dědka Kostěje nemá nikto ::rock

po 100h hrania konečne náhodné stretnutie s enklaváckym výsadkom, sundal som vertibird ::bez_chlupu raketomet nepomohol ani keď
sadol medzi 3 autá, ale s rotačným na 65% som ho sundal tak, že bolo treba nahrať znova pozíciu, lebo nestihli vyjsť vojaci ::twisted

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2012 9:11 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
parada, mne se vertibird sundat nepodarilo nikdy ::oops


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2012 5:13 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
ale zase ja to hrám na najľahšiu obtiažnosť :-D náhodou som mal u seba (teda u Chárona) jak raketomet, tak rotačný
po nájazdníkoch, čo som sundal kúsok odtiaľ a napadlo ma to vyskúšať, len škoda že neviem, či a koľko je za likvidáciu vertibirdu XP

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2012 7:55 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
nevim, mozna bude vedet Tomek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2012 8:07 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11614
zase ma raz F3 "prekvapil", Psanci (BoS Outcasts) na mňa útočia ani neviem prečo budiž, ale že keď som sa pri náhodnom stretnutí bránil a za likvidáciu Robobraina dostal negatívnu karmu, tak to ma naozaj dostalo ::rofl

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 26, 2012 8:16 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
takovych nelogicnosti tam je...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny