Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 10:20 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: ned čer 28, 2009 3:16 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv čer 18, 2009 11:47 am
Příspěvky: 8
Tomek píše:
mvalcek píše:
....Potrebujem ... vstúpiť do vaultu 87....

Mvalcek, do Vault 87 jsou předciť 3 vchody. Jeden zasypaný, druhý otevřou Starosta / Princezna. Jestliže to nevyšlo, musíš zkusit třetí možnost, tu Ti měl dialogem naznačit Starosta. Pokud se ani to nestalo (o čemž pochybuju, je to hlavní linie), musíš najít holiče a učitele, černocha Josefa (Joseph). Pokud, jak tvrdíš, si děti zachránil (měla by někde kolem pobíhat jeho zachráněná ségra Penny), tak ho požádej, aby zapnul počítač, ten pak aktivuješ a seš přímo ve Vaultu 87. Pokud si nechceš nechat ujít střílečku ve Vražedném průsmyku, dostaneš se do něj v protisměru :-)



Zdarec, vypol som češtinu a zrazu to išlo... :) Díky moc za info.


Ale ešte jedna otázka by bola - niekde mi zmizol Charon. Nemôžem mu dať padáka a ani si zobrať ďalšieho spoločníka, lebo Cháron je "akože" stále so mnou... Neviem sa z toho vysomáriť...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: ned čer 28, 2009 5:10 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
mvalcek píše:
Ale ešte jedna otázka by bola - niekde mi zmizol Charon. Nemôžem mu dať padáka a ani si zobrať ďalšieho spoločníka, lebo Cháron je "akože" stále so mnou... Neviem sa z toho vysomáriť...

Pokud se Ti ztratil, pochoduje teď někde směrem do "Devátého okruhu" v Podsvětí (jestli ho někdo nezabil, to ale nevim jestli jde). Počkej pár dní, klidně čekáním "T", někdy až 2 hrací týdny, mělo by Ti naskočit info: Cháron se vrátil do Podsvětí (nebo se tam běž podívat). Padáka společníkům snad ani dávat nemusíš, stačí mu říct, aby čekal a nikam nechodil, pak jde vyzkoušet jinýho.
Druhá možnost je dát konzol a přenést se k němu, je-li ještě kdekoliv ve hře, mrtvej nebo živej, objevíš se vedle něj. Otázka je, pokud je mrtvej, jak se ho vlastně zbavit :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: ned čer 28, 2009 8:39 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv čer 18, 2009 11:47 am
Příspěvky: 8
Tomek píše:
mvalcek píše:
Ale ešte jedna otázka by bola - niekde mi zmizol Charon. Nemôžem mu dať padáka a ani si zobrať ďalšieho spoločníka, lebo Cháron je "akože" stále so mnou... Neviem sa z toho vysomáriť...

Pokud se Ti ztratil, pochoduje teď někde směrem do "Devátého okruhu" v Podsvětí (jestli ho někdo nezabil, to ale nevim jestli jde). Počkej pár dní, klidně čekáním "T", někdy až 2 hrací týdny, mělo by Ti naskočit info: Cháron se vrátil do Podsvětí (nebo se tam běž podívat). Padáka společníkům snad ani dávat nemusíš, stačí mu říct, aby čekal a nikam nechodil, pak jde vyzkoušet jinýho.
Druhá možnost je dát konzol a přenést se k němu, je-li ještě kdekoliv ve hře, mrtvej nebo živej, objevíš se vedle něj. Otázka je, pokud je mrtvej, jak se ho vlastně zbavit :-)



Ale na to prenášanie potrebujem jeho ID a to sa mi nepodarilo zistiť... Viem že to tu asi niekde je, ale poraďte ::oops
Myslím, že neumrel, pretože vtedy by to vypísalo hlásenie, že umrel... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: ned čer 28, 2009 10:21 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
mvalcek píše:
Ale na to prenášanie potrebujem jeho ID a to sa mi nepodarilo zistiť... Viem že to tu asi niekde je, ale poraďte ::oops
Myslím, že neumrel, pretože vtedy by to vypísalo hlásenie, že umrel... :)

Jéžiš, wikii neznáš ? tam je všechno :-)
http://fallout.wikia.com/wiki/Charon_(Fallout_3)
EDIT: hele, nějak se ten odkaz špatně zobrazuje chybí mu poslední závorka, tak jí do adresy dopiš ručně.
EDIT2 - dík, TAG sem radši nepoužil, minule sem to nacpal, tak, jak to vyžadujou jinde, do CODE a.... haha, nebudu pokračovat, ber to jako srandu :-) ... TAG vyzkouším.

edit: Stačí, když dáš odkaz do tagu URL, jako je to teď. V.


Naposledy upravil Tomek dne pon čer 29, 2009 7:23 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: ned čer 28, 2009 11:58 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
mvalcek píše:
Zdarec, vypol som češtinu a zrazu to išlo... :) Díky moc za info.

Problémy s češtinou řeší utilita ::idea ::arrow Fallout Mod Manager


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon čer 29, 2009 4:58 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 29, 2009 9:11 am
Příspěvky: 6
Bydliště: psychedelické bludiště ve strašákově ulitě
dark-king píše:
toudi_sk píše:
tak ich v automate zameň za mentaty s príchuťou, tie nevážia nič
(predpokladám, že sú to poukážky za tú súťaž, v kompe naľavo súťažíš, v kompe napravo vyberáš ceny)

V jakym atoumaťe?


(Ty poukázky najdeš v jednom sejfu když hledáš tu deklaraci nezávislosti.)

Teleportni se k národnímu archívu a vlez hlavním vchodem. Hned v hlavní hale za stěnou jsou dva terminály. V jednom z nich si ty stravenky vyměníš za mentosky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon črc 06, 2009 7:26 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon črc 06, 2009 7:24 pm
Příspěvky: 27
Hele potřebuju vědět kde seženu ženskou v Rivet city abych neprásknul Harknesa(bo jak se to píše :rofl: ) , aby mi dala tu součástku. Když jsem jí potkal plavala ve vodě a nedalo se s ní mluvit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 1:22 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Zeny píše:
Hele potřebuju vědět kde seženu ženskou v Rivet city abych neprásknul Harknesa(bo jak se to píše :rofl: ) , aby mi dala tu součástku. Když jsem jí potkal plavala ve vodě a nedalo se s ní mluvit.

Myslíš Victorii Wattsovou ?
Obrázek
Ta se z 90ti% vyskytuje na ochozu Tržnice v Rivet City, chodí po chodbách nebo je v kostele, jenomže tam si jí asi už všude hledal. Dobrá zpráva je, že pokud Ti ještě nepředala Součástku Androida, je nesmrtelná, takže někde je, jen jí najít. Záleží na tom, kde si zahájil quest Replikovaný člověk, nějak se to dozvěděla a šla Tě hledat. Hledej v Big Town a v Megatuně!?, Old Olney je sice daleko, ale je-li nesmrtelná, mohla dojít i tam. Až Tě to hledání přestane bavit, koukni se konzolí kde vlastně vězí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 5:42 am 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon črc 06, 2009 7:24 pm
Příspěvky: 27
No to už mě teda přestalo.. Všechno v Rivet city sem prošel a ona nikde? Jaksi to jen představuje? :-D Můžeš mi připomenout jak to bude s tou konzolí? Jsem nováček a fallout 3 mě chytnul teprve před chvilkou ::cool


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 3:39 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon črc 06, 2009 7:24 pm
Příspěvky: 27
Jakej to je příkaz ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 5:42 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Zeny píše:
Jakej to je příkaz ?

Tak, právě sem to odzkoušel a funguje to. Je třeba si ale nastavit čas "odletu" z Megatuny na poledne, kdybys totiž cestoval do Tržnice v Rivet City, když tam maji zavříno, hned by po Tobě začali střílet :-)
Zapni konzolu ~ , pokud se neobjeví vlevo dole kurzor, naklikej ho Tabulátorem.
Zapiš: player.moveto c81f2 / Enter / a opět konzolu / ~
Měl by ses objevit vedle Victorie Watts. Pokud né, je mrtvá a zmizela ze hry, což ale je možné buď jen pokud Ti již předala Součástku nebo pokud máš "nějak" dokončený a uzavřený quest: Replikovaný člověk. V prvním případě to řešení ještě má, v druhém asi né.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 8:49 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon črc 06, 2009 7:24 pm
Příspěvky: 27
tak jsem to dal a objevil jsem se mezi rivet city a přídí odlomenou... ve vodě a ženská nikde. ale úkol už nemám aktivní... tak moc děkuju :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte črc 07, 2009 9:22 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Zeny píše:
tak jsem to dal a objevil jsem se mezi rivet city a přídí odlomenou... ve vodě a ženská nikde. ale úkol už nemám aktivní... tak moc děkuju :-D

No jestli máš "Replikovanýho člověka" dokončenýho, tak z lidí potřebný dialogy už nevymlátíš, zrovna tak z Harknesse jeho flintu. Jestli jí ale máš, tak Ti může bejt nějaká Součástka, Watssová i Zimmer ukradený. Jediný řešení je nějaký předešlý save, asi hodně vzdálený, to ale víš i bez rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: sob črc 11, 2009 11:43 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
Čus měl bych otázku od základní verze hry mam v hlavním menu políčko LIVE prosim k čemu je. A eště jedna věc, po nainstalování patche 1.5 nebo 1.6 teď nevim se mi v menu zobrazuje políčko NÉ SOUBORY nelze na nej kliknout nic se nestane, k čemu tam je? máte to tam taky?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: sob črc 11, 2009 3:30 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:56 pm
Příspěvky: 59
dark-king píše:
Čus měl bych otázku od základní verze hry mam v hlavním menu políčko LIVE prosim k čemu je. A eště jedna věc, po nainstalování patche 1.5 nebo 1.6 teď nevim se mi v menu zobrazuje políčko NÉ SOUBORY nelze na nej kliknout nic se nestane, k čemu tam je? máte to tam taky?


mam to tam taky ... k cemu je ti napomohu ale jastlize si vypnes cestinu misto NÉ SOUBORY tam je Downloads takze si myslim ze tam ma byt STAZENÉ SOUBORY akorat se naco "posr**o"

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny