Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 11:38 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 73  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon čer 18, 2012 7:31 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
neviem, ale ja som mal už zvýšenú karmu z vaultu a mará sa mi, že som sa s ním rozprával skoro hneď po príchode do Megatuny, ale ako vravím, karmu som mal už párkrát zvýšenú (aj s čistou vodou pre bezďáka pred vchodom do mesta) ::scratch

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon čer 18, 2012 8:55 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
toudi_sk píše:
... karmu som mal už párkrát zvýšenú (aj s čistou vodou pre bezďáka pred vchodom do mesta) ::scratch

Bezďák... myslíš asi Mickyho před vchodem. Jeho udržet při životě po celou dobu hry je celkem oříšek. Aby přežil quest Holy Water... se musí i přemejšlet :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon čer 18, 2012 9:18 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
tak to se mi nepodarilo ::shock , umrel ::oops


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon čer 18, 2012 9:32 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
ako sorry, sedí tam jak kôpka nešťastia a starajte sa o mňa, typický bezďák, čo sa odučil robiť ::fuck

aj k tomu je nejaký quest? som im dával viacerým párkrát vodu

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon čer 18, 2012 10:12 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Erina píše:
tak to se mi nepodarilo ::shock , umrel ::oops

Eri, abych se nechlubil cizím peřím. Taky mě poprvé umřel, ale myslim na wikii jsem si našel, jak tomu lze legálně předejít... už jsem ale zapoměl, jak :-)
| SPOILER
Nemůžu to najít :-(
Pamatuju, že po dobu aktivního questu Holy Water se nesmělo vyjít z Megatuny vratama, ale cestovat teleportem.
Zadržet Rosu, aby mu nedala vodu nelze stihnout.


toudi_sk píše:
ako sorry, sedí tam jak kôpka nešťastia a starajte sa o mňa, typický bezďák, čo sa odučil robiť ::fuck
aj k tomu je nejaký quest? som im dával viacerým párkrát vodu

Troudi, po Pustině jsou celkem tři bezdomovci, ale jen tenhle Micky je spojenej s vedlejšákem Holy Water, kterej je součástí Broken Steel.
Když mu dáš 2 tisíce flašek vody, tak z úplnýho Evil budeš rázem Mesiáš :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: pon čer 18, 2012 11:42 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Ja si karmu vylepsovat nepotrebuju, mam ji na rozdavani, ale tem chudakum vodu davam :D .

Holy Water jsem skoncila jedinym, pro mne prijatelnym zpusobem -
| SPOILER
vsechny ty zmetky jsem pozabijela, protoze takova svinarna se neodpousti. Kdyby to nebylo po valce, kdy nejsou posychiatri, tak jsem je vlastnorucne nacpala do sveracich kazajek a odtahla na tezky oddeleni psychiatrie. Kdyz jsem odtam vylezla, svitila jsem jak vanocni stromecek a honem mzala k doktorovi pro pomoc. ::rofl


A mam tam bug - porad si sundavam ty jejich plakatky ze svych dveri a prubezne i ze vsech v Megatune, kde se objevuji, ale stejne se tam zas objevi :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 12:36 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Erina píše:
Ja si karmu vylepsovat nepotrebuju, mam ji na rozdavani, ale tem chudakum vodu davam :D .
Holy Water jsem skoncila jedinym, pro mne prijatelnym zpusobem -
| SPOILER
vsechny ty zmetky jsem pozabijela, protoze takova svinarna se neodpousti. Kdyby to nebylo po valce, kdy nejsou posychiatri, tak jsem je vlastnorucne nacpala do sveracich kazajek a odtahla na tezky oddeleni psychiatrie. Kdyz jsem odtam vylezla, svitila jsem jak vanocni stromecek a honem mzala k doktorovi pro pomoc. ::rofl

A mam tam bug - porad si sundavam ty jejich plakatky ze svych dveri a prubezne i ze vsech v Megatune, kde se objevuji, ale stejne se tam zas objevi :(

No teda, to bych do Tebe neřekl :-) Já jim teda moc nerozuměl, vyhodnotil jsem to, že maj kebule tou radiací dočista sežraný. Teď si ale vzpomínám, dialogem je bylo možné otočit na "správnou cestu"... budeš si to muset zopakovat :-)

Ty plakátky, to nebude bug, to má asi každej. Je to přesně jako v reálu. Ráno mám ve schránce leták ODSáků, hodim ho do koše a druhej den tam je další ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 11:09 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
eh a kdo je tam cpe, kdyz jsem je vsechny vymlatila?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 11:31 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Erina píše:
eh a kdo je tam cpe, kdyz jsem je vsechny vymlatila?

Ty si zapoměla, že hraješ "trojku" ::rofl
Aby nějaký vysvětlení bylo, tak třeba... jeden přeciť jenom unikl, nebo při čistce zrovna nebyl přítomen :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 2:46 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
Tomek píše:
tenhle Micky je spojenej s vedlejšákem Holy Water, kterej je součástí Broken Steel.
Když mu dáš 2 tisíce flašek vody, tak z úplnýho Evil budeš rázem Mesiáš :-)

aha, tak tu je pes zakopaný, DLC nemám a ani neplánujem

2000 fľašiek? si onezdravel? ::rofl ak by sa dala vyrábať jak v F:NV, tak budiž, ale ja ju odkladám a pijem len ožiarenú (aby sa mi zaplatil medicínsky stroj v megatune) a aj tak ich zatiaľ nemám viac ako +/- 50 ::scratch a to som ich rozdal okolo 10- 15 tým dvom troskám pri Megatune a Rivet City, pri Tennpenyho veži som nemal vodu pri sebe akurát a dával som im ju lebo ju "potrebovali", nie kvôli karme

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 3:45 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Tomku, jeste se vratim k tomu, ze jsem je vymlatila - ja je vymlatila cilevedome, protoze s magorama se nevyjednava :-D. Tem, co se modli u atomovky v megatune, obcas i nejakou kackou prispeju, protoze to jsou neskodni magori :).
| SPOILER
(I kdyz vlastne meli nechte na svedomi to, ze ta baba zmagorila a zalozila ten "klaster")


Toudi, jojo, presne, tem chudakum ja taky vodu davam, protoze ji potrebuji :).
| SPOILER
Jinak v dlc BoS mas moznost ziskat vic ciste vody, protoze jsi vlastne cisticku zachranil a ona funguje. Je taky s cistou vodou spojeno nekolik ukolu, kde docela dost vody ziskas, i kdyz to opravdu 2k neni. To nevim, kde Tomek mohl tolik ciste vody splasit. ::oops


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 3:46 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
toudi_sk píše:
aha, tak tu je pes zakopaný, DLC nemám a ani neplánujem

2000 fľašiek? si onezdravel? ::rofl ak by sa dala vyrábať jak v F:NV, tak budiž, ale ja ju odkladám a pijem len ožiarenú (aby sa mi zaplatil medicínsky stroj v megatune) a aj tak ich zatiaľ nemám viac ako +/- 50 ::scratch a to som ich rozdal okolo 10- 15 tým dvom troskám pri Megatune a Rivet City, pri Tennpenyho veži som nemal vodu pri sebe akurát a dával som im ju lebo ju "potrebovali", nie kvôli karme

Hahaha, těch 2 tisíce, to byl pokus o humor :-) i když na reálném základě. 1 flaška = 1 bod do karmy a karma má + /- 1 000.
Taky tomu mohli dát nějaké časové respawn, třeba 1 flaška / 24 hodin, obdoba u obchodníků.
Aspoň Broken Steel by si měl zkusit, kdyby nic, je tam pár dobrých efektů a do ZH to přidá několik questů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 3:47 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11612
možno to myslel obrazne, že za 2 000l vody sa aj zo satana stane andelíček
na odpustky neverím, to si potom každý hajzel môže kúpiť lístok na nebeský autobus do prvej rady? to tak ::fuck

až raz zase časom rozohrám F3, skúsim Tennpenyho vežu nahať ghúlom bez boja, terazky
som rovno strelil zmrda Allistaira do hlavy a už sa tam nedali nasáčkovať mierumilovne

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 4:20 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Erina píše:
Tomku, jeste se vratim k tomu, ze jsem je vymlatila - ja je vymlatila cilevedome, protoze s magorama se nevyjednava :-D. Tem, co se modli u atomovky v megatune, obcas i nejakou kackou prispeju, protoze to jsou neskodni magori :).
| SPOILER
(I kdyz vlastne meli nechte na svedomi to, ze ta baba zmagorila a zalozila ten "klaster")

No, mě důvod toho hrůzného činu nemusíš vysvětlovat ::) , ale svému svědomí. Pro mě bylo zásadní věcí, že na mě neútočili. To, že to nemaji v hlavě OK, není pro mě důvod z nich nadělat, včetně té babičky "Sklodovské", mrtvoly.
| SPOILER
A co hlavní, dialogem je možné je obrátit, dokonce si nasypou popel na hlavu a myslim, že začnou jiným pomáhat.

Ta parta u atomovky v Megatuně, ti sou taky neškodní, těm sem z bomby šlohnul roznětku, takže tam můžou tancovat tak akorát kozáčka :-)
(Večír se podívám do podúkolů questu, jestli jsem se nesekl).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Krátké dotazy
PříspěvekNapsal: úte čer 19, 2012 4:22 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát lis 12, 2010 5:14 pm
Příspěvky: 439
Bydliště: Goodsprings/Brno
Ja nevim, jsem je sice mohla ukecat pres charisma, ale nejak mi ta moznost nesedela, takze sli do kytek.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1083 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 73  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny