Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 6:39 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Easter Eggs
PříspěvekNapsal: stř črc 29, 2009 9:11 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon črc 27, 2009 12:44 am
Příspěvky: 94
Tak co našel někdo nějaký Easter Egg který není znám nebo je porstě něco vtipného? Hoďte sem screena popřípadě odkaz na Video a uvidíme kolik lidí to už našlo taky nebo jestli jste první


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggy
PříspěvekNapsal: pát črc 31, 2009 10:13 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Olin píše:
Pokud jako já máš víc stolů na ukládání a po 5uloženích ukládáš do druhýho tak by se snad nic nestalo těch 40minut loandou ale pokud poslední save máš 5 hodin od sebe tak si sehnat alien blaster severně od minového pole kolem tý elektrárny. NEvim přesně jak se menuje ale ten blaster je dá sand na 4 rány

Jenomže předešlé save nic neřeší, pokud vemu třeba to poslední po vyjití před Rivet City, tak opakováním teleportu se součastně se mnou objeví Párač v Megatuně znova. Když z Rivet City opět teleportem letím do Springvale, do Megatuny dojdu pěšky a projdu vchodem, opět je Párač za mnou. Zatím to řeším tak, že si obléknu Chynesa zbroj a přikrčenej s Alienem vejdu do Megatuny. VATSem ho vyřídím dřív, než někoho sežere. Problém je v tom, že mám už jen 90 nábojů, pokud se tohle bude dál opakovat (už to během dvou dnů bylo 3x), tak mi dojdou náboje. Atomovku použít nemůžu, přímo nad ním je na lávce Stockholm, ten to odnese a já se stanu pro Megatunu nepřátelský, s Plazmou ho sice taky zabiju, jenomže za tu dobu on zabije dva obyvatele, častokrát i mě.
Věc nemá logiku, jak to, že vyjdu z Tržnice Rivet City, Párač nikde, teleport domů a stojí vedle mě ? Mám divné tušení, tohle save sem asi před měsícem z legrace stáhl z netu od nějakýho němce a jen tak z nudy pokračuju co on začal (se svou hrou čekám na Mothership Zeta). Nevim jestli je to technicky možné, ale neudělal "něco" s tou hrou pacholek jeden ? :-) Na stejné instalaci hraju F3 poněkolikáté, ale tohle se nestalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggy
PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 3:51 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon črc 27, 2009 12:44 am
Příspěvky: 94
Tomek píše:
Olin píše:
Pokud jako já máš víc stolů na ukládání a po 5uloženích ukládáš do druhýho tak by se snad nic nestalo těch 40minut loandou ale pokud poslední save máš 5 hodin od sebe tak si sehnat alien blaster severně od minového pole kolem tý elektrárny. NEvim přesně jak se menuje ale ten blaster je dá sand na 4 rány

Jenomže předešlé save nic neřeší, pokud vemu třeba to poslední po vyjití před Rivet City, tak opakováním teleportu se součastně se mnou objeví Párač v Megatuně znova. Když z Rivet City opět teleportem letím do Springvale, do Megatuny dojdu pěšky a projdu vchodem, opět je Párač za mnou. Zatím to řeším tak, že si obléknu Chynesa zbroj a přikrčenej s Alienem vejdu do Megatuny. VATSem ho vyřídím dřív, než někoho sežere. Problém je v tom, že mám už jen 90 nábojů, pokud se tohle bude dál opakovat (už to během dvou dnů bylo 3x), tak mi dojdou náboje. Atomovku použít nemůžu, přímo nad ním je na lávce Stockholm, ten to odnese a já se stanu pro Megatunu nepřátelský, s Plazmou ho sice taky zabiju, jenomže za tu dobu on zabije dva obyvatele, častokrát i mě.
Věc nemá logiku, jak to, že vyjdu z Tržnice Rivet City, Párač nikde, teleport domů a stojí vedle mě ? Mám divné tušení, tohle save sem asi před měsícem z legrace stáhl z netu od nějakýho němce a jen tak z nudy pokračuju co on začal (se svou hrou čekám na Mothership Zeta). Nevim jestli je to technicky možné, ale neudělal "něco" s tou hrou pacholek jeden ? :-) Na stejné instalaci hraju F3 poněkolikáté, ale tohle se nestalo.

Tak mám ještě jednu možnost ale je to složitější. Stáhneš si tohle
Kód:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=4275
to je alien SMGčko. Je to silný jak ta atomovka a pak tohle
Kód:
http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=5435
a to je podivná jeskyně která se udělá u River City. Když koukáš na most a jdeš Z města tak je to nalevo. Je to Alien Vault. Ale bach a ty alieni maj Ty blastery a na 2 rány tě sejmou i s Energozbrojí bratrstva. NOrmalnim blasterem je dáš taky na 2. Každje z nich má u sebe ty články a když to projdeš tak uvidíš tu samou čističku jako ta kde zařve fotr. A velkýho aliena(kterej ale je jenom velkej jinak normal) a možná Behemota. A pak otevřeš dveře kde jsou 4 a tam se na stole válí to smg. a s nim je párač na 1 ránu. TEda alspoň já ho tak zabiju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggy
PříspěvekNapsal: ned srp 02, 2009 5:35 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Olin píše:
Tak mám ještě jednu možnost ale je to složitější. Stáhneš si tohle....

Oline dík, ale ze tří důvodů si to stáhnout nemůžu. Na 20 pokusů ze tří IP adres včetně mailu s příponou COM a registraci na nexusu mi nepotvrdili, bez ní je tlačítko Down neaktivní. Pokud bych se rozhodl pro mód, tak jen takový, který hru ztíží a těch tam maji dost, některý bych herně možná nezvládl. To se o manících co to na nexus dali říct nedá. Jeden si "přičaroval" 100 tísíc nábojů, druhý šel dál, unese 3 tisíce tun materiálu, nábojů má milión stejně tak Zátkových min, chybí (možná) jen nesmrtelnost. Taková hra by mě nebavila. Třetí důvod je obava. Konečně mi hra přestala padat, těch nešťastníků co si hru "vylepšili" a hra jim padá je po netu mraky, nechtěl bych se k nim přidat. Párače v Megatuně už beru jako "přiostření" hry, po Pustině sem sehnal dalších 110 nábojů, to mi vyjde na 50 Páračů, než mi dojdou, vyjde Zeta, tam jich snad bude dost. Na druhý straně bych měl bejt pyšnej, moc lidí (zatím sem nikoho nenašel) se Páračem v Megatuně pochlubit nemůže :-).

Áá, koukám, že se to ani Saybootovi možná nelíbí :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggs
PříspěvekNapsal: úte srp 18, 2009 9:24 am 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
dark-kingův původní post píše:
Čus, našel jsem něco, co je trochu divný (nejen trochu :-) ). Na hřbitově tom větším ve městě (pardon zapomněl jsem název) jsou ještě u hrobů kytky!! Jestli jsou umělý, to jsem ještě nezjistil ::lol
Btw: Až budu doma, hodím sem screen.

Přepsáno a opraveno do lidštiny. dark-kingu, jestli budeš i příště psát jak hovado, tak tě okamžitě smažu a bude mi ukradené, že se nic nedozvíš. Piš lidsky a dostane se ti odpovědi, piš jak dobytek a bude s tebou nakládáno jako s dobytkem. V.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggs
PříspěvekNapsal: úte úno 22, 2011 9:11 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon črc 27, 2009 12:44 am
Příspěvky: 94
TAk dlouho v tomhle topicu nic nebylo takže sem napíšu vtípek z Megatuny.
Určitě víte o hlídači Stockholmovy nahoře na bráně.
Pokud ho k sobě přitáhnete moveto player nebo pomocí tcl doletíte k němu na hradbu a promluvíte s ním tak řekne něco ve stylu :
"čím dýl se tu s tebou bavim tim mín času můžu věnovat vyhlížení nájezdníků.
Mimochodem jak si se sem nahoru dostal ?"
Ale víc z něj nedostanete. Možná to už znáte ale nikde to tu neni aspon myslim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggs
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 9:23 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 05, 2011 8:51 pm
Příspěvky: 9
Našli jste ve vysílači Satcom Array NN na SZ mapy velkého plyšovéhoi medvěda ukrytého za přibitýma prknama?
Kdo ho dostal ven a jak ??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggs
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 9:43 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Bosmer píše:
Našli jste ve vysílači Satcom Array NN na SZ mapy velkého plyšovéhoi medvěda ukrytého za přibitýma prknama?
Kdo ho dostal ven a jak ??

Jde to i legálně.
Před prkna na stůl naházet miny a od vchodu do nich střelit. Píší, že stačí 20? kusů, ale pod 40 min, několik granátů, možná i nějakou zátkovku se mi to nepodařilo.
A dávej pozor, uličník mění svou velikost. Nesmíš mít v inventáři žádného jiného, jinak když ho pak doma vyhodíš na zem, bude v normální velikosti a ani to neni 100%ní, nejlepší je save před a kdyžtak několikrát vyzkoušet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggs
PříspěvekNapsal: ned čer 05, 2011 9:54 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 05, 2011 8:51 pm
Příspěvky: 9
Vedle eastereggů se ve hře vyskytují i různé scenérie. Nevím, zda to má nějaký název jako mají EGy.
Například jsem našel na menší skále bednu s věcma a dopisem na rozloučenou a dole pod strží ležela mrtvola toho sebevraha.
Nebo kdesi v kanálech si nějací motorkáři udělali skokanskej můstek a skákali přes auto. Zbyl tam jeden z nich zakousnutej do stropního osvětlení. Viz screen, kterej se sem pokusim dát.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggs
PříspěvekNapsal: úte čer 14, 2011 9:01 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 05, 2011 8:51 pm
Příspěvky: 9
Mám tu i lebku se svítícíma očima.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggs
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2011 11:01 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 15, 2010 9:19 pm
Příspěvky: 418
Bosmer: To vypadá jako téměř jasný odkaz na sérii Blood (taková lebka na tyči, která střílela oheň a uměla vyvolat i menší napalmový výbuch, byla jedna z oblíbených zbraní). Není okolo nějaký nápis, popř. neodehrálo se něco zajímavého? (počítám, že okolo musela být kvanta ghůlů, tak by mě zajímalo, jestli nevydávali nějaké jiné hlasy či zvuky než běžně)

_________________
"I keep my friends close and my enemies dead."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggs
PříspěvekNapsal: pon čer 20, 2011 7:34 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: ned čer 05, 2011 8:51 pm
Příspěvky: 9
Nejsem si jistej, bylo to už dávno. Buď tam byli Ghůlové nebo Supermutanti.
Dělám si screeny, když najdu něco zajímavýho, ale hlavně sbírám screeny plakátů.

Například: Je něco zajímavýho v továrně na jídlo Mama Dolce? Jak je tam banda čongů, s kapitánem nahoře. Našel jsem tam pouze díru ve sklepě, ale nic zajímavýho tam nebylo. Jen nějaká truhlice s lootem.
A pak tyhle dveře. Seskočil jsem na tu rampu z tý vrchní, ale po vypáčení nejtěžších zámků na mě vybafla zeď.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggs
PříspěvekNapsal: stř lis 20, 2019 12:25 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
Argyle, zesnulý kompanion Herberta Dashwooda (z vysílání gnr rádia) používal hmat, který nazýval 'The Shady sands shuffle' :D https://fallout.fandom.com/wiki/Planting_items

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggs
PříspěvekNapsal: čtv pro 19, 2019 12:48 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 2:41 pm
Příspěvky: 770
Bydliště: bohužel praha
https://youtu.be/-CwRifDWx_E
Moc pěkný, přes 2 hodiny dlouhý film o všech easter eggs ve Falloutu 3, doporučené shlédnutí především pro fnv rýpaly ;)

_________________
spend shell


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Easter Eggs
PříspěvekNapsal: čtv pro 19, 2019 9:15 am 
Zbrojmistr
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 2:13 pm
Příspěvky: 2152
Bydliště: Pripjať
Easter eggs jsou jenom jeden z (míň významných) průvodních jevů Falloutu. Jejich přidáváním do hry z ní Fallout neuděláš. ::)

Obrázek

_________________
Obrázek
--= Русский военный корабль, иди на хуй. =--


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny