Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je sob dub 27, 2024 8:43 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fallout 3 problém...
PříspěvekNapsal: sob zář 05, 2009 3:13 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: sob zář 05, 2009 3:06 pm
Příspěvky: 1
Zdravim chci se zeptat jestli má někdo stejný problém jako já a jak se to dá vyřešit...

Mám originál Fallout 3...nainstaloval jsem si ho na notebook (vše bez problémů) spustim fallout 3 a objeví se mi úplně to první menu.Napíše mi to, že to nastavilo výkon na medium - a ted to přijde...Když dám hrát tak menu zmizí vypadá to že se něco děje ovšem nic se nestane a to samý menu se objeví znovu a takhle je to pořád do kola...(ani to nehodí žádný error nic)

Na pevnym compu mi to funguje v pohodě problém je, že tam to musim hrát na nejnižší detaily...

Nevíte někdo co to je popřípadě jak se to dá vyřešit???Díky za odpověď...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 problém...
PříspěvekNapsal: sob zář 05, 2009 4:14 pm 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11658
to si zakaždým odinštaloval F3, zasa nainštaloval a dal ďalší patch? wow ::shock

prípadne by bodlo najké info o tom notebooku, parametre, OS a jeho servis pack a tak podobne

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 problém...
PříspěvekNapsal: sob zář 05, 2009 4:17 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Zkoušels nastavit nejnižší detaily i na notebooku? A hlavně, proč to dáváš do samostatného topiku a ne tam, kam to patří, tedy do Padání hry? Což mne přivádí k otízce, pročetl sis topik "Padání hry - komunita si radí mezi sebou" a vyzkoušel rady v něm obsažené?

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 3:15 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát říj 16, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 5
Zdar ek...mel bych takovej malej dotaz...konecne jsem si do svyho notesu stahl Fallouta 3 z www.ulozto.cz a byl sem stastny...fklidku sem hru zapl a pri kliknuti na tlacitko NEW GAME mi hra spadla...zkusil sem to tedy znovu...a zase mi to spadlo...jelikos mam visty tak mi to ukazalo reseni problemu...mel sem si stanout patch 1.7....udelal sem tak ale patch mi nesel nainstalovet kvuli xlive.dll...zjistoval sem tedy dal co mam delat...nakonec sem problem vyresil a nainstaloval i patch...ale po kliknuti na NEW GAME mi to ohlasilo zase ten samy problem...zase mi to spadlo...prosim vas muzete mi nekdo poradit co mam delat? dekuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 3:17 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Hanz píše:
Zdar ek...mel bych takovej malej dotaz...konecne jsem si do svyho notesu stahl Fallouta 3 z http://www.ulozto.cz a byl sem stastny...fklidku sem hru zapl a pri kliknuti na tlacitko NEW GAME mi hra spadla...zkusil sem to tedy znovu...a zase mi to spadlo...jelikos mam visty tak mi to ukazalo reseni problemu...mel sem si stanout patch 1.7....udelal sem tak ale patch mi nesel nainstalovet kvuli xlive.dll...zjistoval sem tedy dal co mam delat...nakonec sem problem vyresil a nainstaloval i patch...ale po kliknuti na NEW GAME mi to ohlasilo zase ten samy problem...zase mi to spadlo...prosim vas muzete mi nekdo poradit co mam delat? dekuji

Prametry, modifikace, čeština, FMM, FOSE...? Pravděpodobně ti chybí ovladače grafiky, NetFramework...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 3:22 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát říj 16, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 5
Nwm co mi chybi nebo tak....notes mam teprv ani ne mesic a vykonostne je srovnatelny se stolni pocitacem...detaily mam i presto na LOW...hru normalne zapnu a naskoci mi prvni menu...tam dam new game a pri nacitani mi to spadne...bez nejakeho kecu...akorat mi vista zacne kecat ze fallout 3 prestal spravne pracovat....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 3:39 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát říj 16, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 5
dobre tedy...napisu ti co mam za notas Intel Core Duo CPU P8400 2,27 Ghz ram 2GB....mohl bys mi pls rict co si mam kde stahnout a nainstalovat?prosiim :-( ... predem dekuju xDDDD


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 5:21 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát říj 16, 2009 3:07 pm
Příspěvky: 5
# CPU Intel Core 2 Duo T84300 (2,26 GHz, 1066 MHz, 3 MB)
# LCD 15,4" WXGA with Truelife
# Integrovaná web kamera 1,3 mpx
# Grafická karta Intel Integrated GMA 4500 MHD
# 2 GB DDR2 RAM 800 MHz
# 320 GB SATA2 HDD
# Optická mechanika DVD+/-RW DL
# Dell Wireless 1510 a/b/g/n
# Dell Bluetooth 360

zde je presny popis meho notebooku

cestinu tam nainstalovanou zatim nemam...ale stazenou jo...a patch sem si stahnul nejnovejsi primo od vyrobce 1.7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát říj 16, 2009 5:55 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Hanz píše:
# CPU Intel Core 2 Duo T84300 (2,26 GHz, 1066 MHz, 3 MB)
# LCD 15,4" WXGA with Truelife
# Integrovaná web kamera 1,3 mpx
# Grafická karta Intel Integrated GMA 4500 MHD
# 2 GB DDR2 RAM 800 MHz
# 320 GB SATA2 HDD
# Optická mechanika DVD+/-RW DL
# Dell Wireless 1510 a/b/g/n
# Dell Bluetooth 360

zde je presny popis meho notebooku

cestinu tam nainstalovanou zatim nemam...ale stazenou jo...a patch sem si stahnul nejnovejsi primo od vyrobce 1.7

Sorry, integrovany karty Fallouta 3 nerozjedou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Pad hry po 21 levlu...
PříspěvekNapsal: stř říj 28, 2009 4:44 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: stř říj 28, 2009 4:29 pm
Příspěvky: 10
Potreboval bych pomoc. Hru jsem dral celou dobu v poradku ale kdyz jsem dosahl 20 levlu a tak me to dal nechtelo pustit... zkousel jsem ruzne moznosti ktere jsem nasel na tomto foru na pokracovani levlu. Ted jakmyle dosahnu 21 levlu a vyberu si vlastnosti a podobne a porvrdim tak my hra okamzite spadne do windows. Poradte my, mam za sebou 45hod. hrani a je toho stale dost predemnou...
Hru mam oreginalni + nainstalovane datadisky Operation Anchorage ,Broken Steel ,The Pitt + cestinu z internetu.
Win XP home , ram 2g, 2,7GHz (dual), Gforce 9500 GT - 1024mb


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pad hry po 21 levlu...
PříspěvekNapsal: stř říj 28, 2009 5:00 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
mě se něco podobného stávalo při přestupu na 11.(?) level. hra nespadla, ale úplně se kousla. nevyřešil jsem to, ale tutově v tom hrály roli mody a datadisky (O:A, Pitt)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pad hry po 21 levlu...
PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 8:08 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
A nějaky modifikace? Jinak zkus načíst hru tak o hodinu herního času dřív. Mě to v těchto z mnoha nesmyslných faktorů hry pomáhalo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pad hry po 21 levlu...
PříspěvekNapsal: pát říj 30, 2009 8:58 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
nepomohlo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pad hry po 21 levlu...
PříspěvekNapsal: sob říj 31, 2009 1:17 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Zkoušel jsi toto? ::arrow

FAQ píše:
Jediné, kam se dostanu je launcher s pluginama a optionem. Jak zkusím spustit hru jen blikne černé okno a vyskočí chybová hláška o problému v fallout3.exe a odeslat-neodeslat.
Pak tedy, pokud máš stejný problém se dvěma různými hrami, pak by stálo za úvahu kouknout na grafickou kartu (stáhnout si pro ni nejnovější ovladače), nebo si stáhnout jiný crack, případně celou hru z jiného zdroje(odkazy neposkytujeme, googluj. Chybu bych videl v ovladacich grafiky, NET Framework 2.0 a vys, directX 9.c (tj smaozrejmost)... Zkus sem napsat parametry PC na kterym ti to nejede, mozno sa niekto ozve, inak plati pravdepodobne to iste, co v bodoch vyssie.

-

Zkoušel jsem všechno tohle a stejně mi to nejde spustit!
Zkus si stáhnout nejnovější sadu kodeků/codeců, třeba klcodec453f.exe. Pomohlo to minimálně jednomu hráči.

-

Zkoušel jsem všechno možné, ale hra nejde spustit (ani fallout launcher). Nejhorší je, že nevyhodí ani jednu hlášku!
Je třeba doinstalovat vývojová prostředí. Týká se to hlavně Windows XP SP1 a různých modifikovaných windowsů (osekaných).
Ve složkách DXREDIST aktualizuj svůj DirectX 9 a ve složce G4WL doinstaluj NET. FRAMEWORKY(dotnetfx3.exe) a MS Visual C++ 2005...případně ještě tu hrůzu jménem "MICROSOFT GAMES FOR WINDOWS"

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Padání hry
PříspěvekNapsal: úte lis 03, 2009 10:05 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte lis 03, 2009 6:08 pm
Příspěvky: 3
Mám problém s padáním hry... spustím hru přes cracknutý Launcher s nainstalovanýma patchama... dostanu se do menu,kliknu na nová hra... dvě vteřinky se načítá a potom něco ve stylu Odesílat-Neodesílat... Mam notebook, OS Windows Vista ,Grafickou kartu Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family (GPU 778Mb), Procesor Dual Core 2 Ghz, 2 Gb RAM Hru mam originál i s CZ.

_________________
6. Deva (Deva-gati; Tendö)
- sféra nebeských bytostí naplněných rozkoší. Mají schopnosti bohů, někteří vládnou nebeským královstvím, žijí celá staletí, ale i přesto stále patří do světa utrpení (Samsara), protože jejich schopnosti je naplňují pýchou.
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny