Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 4:30 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: stř bře 23, 2011 5:11 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned dub 11, 2010 5:02 pm
Příspěvky: 12
Poslal jsem ti ten e-mail. Ten cccp jsem nainstaloval a po instalaci se mi objevilo okno s tímto programem kde je možnast zaškrtat určtá políčka, zaškrtaná políčka jsou jen některá (většina), mám zaškrtat všechna? Dále jsou tam možnosti volby FFDShow Audio Settings, které je nastaveno na 2/0/0 - stereo a pod tím políčko nezaškrtnuté dynamic range compression a možnost bitrate (kbps) na 640 - mám to nechat tak jak to je?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: stř bře 23, 2011 5:14 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
wicKKy píše:
Poslal jsem ti ten e-mail. Ten cccp jsem nainstaloval a po instalaci se mi objevilo okno s tímto programem kde je možnast zaškrtat určtá políčka, zaškrtaná políčka jsou jen některá (většina), mám zaškrtat všechna? Dále jsou tam možnosti volby FFDShow Audio Settings, které je nastaveno na 2/0/0 - stereo a pod tím políčko nezaškrtnuté dynamic range compression a možnost bitrate (kbps) na 640 - mám to nechat tak jak to je?

Já to myslim nechal tak, jak to bylo, ale raději napiš SZ smejkimu, možná okolo kodeků poradí víc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: stř bře 23, 2011 7:32 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: ned dub 11, 2010 5:02 pm
Příspěvky: 12
Tak lidi, je to vyřešené ::bez_chlupu , problém byl v takové malé blbosti - v češtině, kterou jsem tam měl dříve - vzpoměl jsem si že čeština kterou jsem tam dříve měl, přepisovala ini soubor falloutu v documentech/my games/fallout3 a já jak sem to reinstaloval tak jsem sice smazal češtinu ve složce program files/bethesda softworks/fallout 3/data ale ini soubor v dokumentech zůstal stejný a přepsaný češtinou, takže ted je mi jasné že to padalo, protože sem češtinu po reinstalu do fallout už nedával. Ironií je že jsem tam tu češtinu nedával, aby to ještě něco nepokazilo :D .
Jinými slovy problém byl v tom že jsem měl ini soubor přepsaný češtinou ale v data žádná čeština nebyla :D
Každopádně vám děkuji za rady a ochotu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: čtv kvě 19, 2011 10:46 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv kvě 19, 2011 10:36 pm
Příspěvky: 6
Ahoj,
můj problém je následující- instaloval jsem originálku F3 s češtinou, pak zkušel ještě F3 GOTY neoriginální. Vždy stejný výsledek. Hra najede do Menu, tam dám Nová hra a při načítání to do 3s spadne do Windows s hláškou "Program přestal pracovat". Jde o nový PC, kam jsem neinstaloval zatím nic kromě ovladačů (chipset, grafika...), dál kodeky (Codec Pack all in One). Hru jsem opatchoval nejnovějším patchem 1.7. Konfigurace PC-

Core i3-2100
2GB DDR3
Grafika integrovaná Intel HD2000 v procesoru
DirectX 11
Windows 7 64bit

Problém bych viděl v integrované grafice, našel jsem tu na forum návod na úpravu souborů fallout.ini + falloutconfig.ini, aby hra jela na integrované grafice. Provedl vše dle návodu, ale jediná změna byla, že to nespadlo po 3s ale asi po 8s a zase "Program přestal pracovat...". Doufal jsem, že hra na této grafice poběží, viděl jsem že na těchto grafikách od Intelu testovaly i novější hry než Fallout 3. Je nějaká šance to rozjet ? Díky

EDIT: Tak te'd už mi to najelo i do hry, ale ihned spadlo jako předtím, neudělal jsem ani krok.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát kvě 20, 2011 12:03 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
nebere mi hlava, jak lidi přicházejí na to, že si jako herní notebook pořídí aušus s integrovanou grafikou. promiň, řešení ti nedám. googli, googli, googli


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát kvě 20, 2011 12:28 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv kvě 19, 2011 10:36 pm
Příspěvky: 6
No jde o stolní PC, ale to je jedno, jeslti NTB nebo desktop. Samo PC není určeno na hry, ale chtěl jsem jen jako fanda Falloutu zkusit to rozběhat i na této sestavě, snad se mě zadaří, googlim jak to jde, občas najdu nějakou radu, ale zatím nic pořádně nefungovalo. Bohužel nevím jeslti vůbec je nějaká šance to rozjet, abych nehledal a nezkoušel zbytečně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát kvě 20, 2011 12:35 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
hmm reseni je jednoduche poridit normalni GFX a vypnout tu integrovanou ::)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát kvě 20, 2011 1:05 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv kvě 19, 2011 10:36 pm
Příspěvky: 6
Tak se mě to už podařilo rozběhat z návodu na netu na low/medium detaily (samo je vypnutý antialiasing atd.). A i v pustině to běhá plynule.

Stačí si stáhnout soubor:

http://rapidshare.com/files/268123517/d3d9.dll
Nebo
http://gtacrimeworldhome.webs.com/d3d9.rar

1. Vymazat celou složku save games v C:\Users\\Documents\My Games\Fallout3
2. Stáhnout soubor d3d9.dll
3. Vložit soubor do složky, kde máte spouštěcí soubor fallout3.exe, často C:\Program Files\Bethesda Softworks\Fallout 3
4. Spustit Launcher a nastavit všechny detaily na Low, vypnout antialiasing atd., i rozlišení na nízké. Ponechat zapnutý Vsync
5. Spustit hru

Dále jsem upravoval soubory fallout.ini a falloutconfig.ini v C:\Users\\Documents\My Games\Fallout3 a postupoval del návodu v nejčastější FAQ zde na fóru:

Fallout 3 lze rozjet na integorvaných grafických kartách! (Fill144)
Bethesda tak hru nastavila, nicméně se to dá obejít:
Po tyzdni zufaleho hladania ma nastastie napadlo skocit na "Oldblivion" web, kedze obe hry su od rovnakej firmy a chodia na rovnakom Havoc engine. Tam som nakoniec nasiel navod ako to rozbehat!!!
http://www.oldblivion.com/sm/index.php? ... 3#msg69573
V podstate ide o upravu oboch .ini filov, stiahnutie shaderpackage + Saves. Saves sa vam urcite bude hodit, kedze sa nevyhnete obligatnemu CTD kratko po narodeni vo Vaulte a pri prvych krokoch vo Vaulte. Sejvov je v baliku asi 10-12, ale mne to ficalo bez crashu uz od sejvu c.4, teda od oslavy 10tych narodenin. Pred opustenim Vaultu som si nastavil postavu podla svojich predstav a sup ho do pustiny. Kedze ale nic nie je zadarmo :))), tak dan zaplatite v podobe VSETKYCH NPC's POSTAV (vratane tej vasej) BEZ HLAVY. Hold that's the price to pay. Pridavam aj video z Youtube od niekoho ineho, aby ste mali predstavu ako to fachci, ide mi to o nieco rychlejsie a plynule - http://www.youtube.com/watch?v=HhcOQ-OH ... re=related


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát kvě 20, 2011 3:41 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
stastikp píše:
No jde o stolní PC, ale to je jedno, jeslti NTB nebo desktop. Samo PC není určeno na hry, ale chtěl jsem jen jako fanda Falloutu zkusit to rozběhat i na této sestavě, snad se mě zadaří, googlim jak to jde, občas najdu nějakou radu, ale zatím nic pořádně nefungovalo. Bohužel nevím jeslti vůbec je nějaká šance to rozjet, abych nehledal a nezkoušel zbytečně.

aha, tak co řešíš, když máš desktop? pořádná karta za 1500,- to utáhne s přehledem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 10:39 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
..len by som dal pri výmene grafiky pozor aj na výkon zdroja. Keď som do zánovnej zostavy nacpal novú kartu, starý 450W zdroj sa ukázal ako slabý. Stačí polhodinka prevádzky pri plnom výkone a rozpáli sa takmer do červena, normálne ma naplašil smrad pripálenej izolácie - elektrotechnici istotne poznajú. ::)
(krátko po výmene grafiky som vymenil aj zdroj, pre istotu)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 2:49 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv kvě 19, 2011 10:36 pm
Příspěvky: 6
No právě to netuším, přesně mám tuto sestavu:

ASUS P8H61-M
Core i3 2100T, model s nižší spotřebou
1x 2GB DDR3
WD 500GB 7200ot/SATAIII
Zdroj Seasonic 400W Bronze

K PC mam napojený pouze klávesnici přes USB, dál USB WiFi adaptér, jinak nic, nemám žádné DVD mechaniky ani nic dalšího, takže spotřeba PC by něměla momentálně přesáhnout dle výpočtu spotřeby jednotlivých komponent 200W při max zátěži. K tomu bych si zvolil grafárnu Sapphire HD6770- 66W pri zátezi, takze bych tam mel mít porád slusnou rezervu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 3:00 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Tenhle zdroj bych rozhodně nevytěžoval na víc jak 80% (320-330W), páč s účinností půjde tak do hajzlu, že ti stejně řachne

jinak spotřebu sestavy si spočítej tu
http://extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

a být tebou, tak přikoupím ještě jeden 2GB modul RAM, kór jestli jedeš na Win7/Vista.
a grafiku bych z nové generace bral spíš 6850


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: sob kvě 21, 2011 3:15 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv kvě 19, 2011 10:36 pm
Příspěvky: 6
Jasný chápu,tu grafarnu koupim okolo 1500Kč, 6850 je uz pro me zbytecne drahá s cenou 3500Kč +/-.
Jinak kdybych mel spotrebu +/- 270W pri plný zátezi (asi teda behem hraní), tak spotreba zdroje bude cca 67%, coz myslím ze stací i tento zdroj.
Dle calculátoru to delá s grafárnou i dokoupenou RAMkou druhou 196W.

Díky za pomoc a odpovědi pánové.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: čtv kvě 26, 2011 4:37 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: čtv kvě 26, 2011 7:07 am
Příspěvky: 1
čaute,chtel bych se optat jesi nekdo nefii jak vyresit jeden mensi (vetsi problem),kdyz hraju F3 a chci se vratit z5 do hlavniho menu hra my vzdy spadne jakoby se vypla proste mne to vrati do win na plochu stim ze nemam tapetu :/ pokud ale ze hry chci odejit a dam volbu konec hry vse je vcajku.... mam orginal hru Steam verze F3 GOTY english.. muj OS win XP Sp3.....na win 7 to nedalo,mody zadne nepuzivam!! pouze češtinu z vaseho webu....nastaveno vse presne podle navodu..hra funguje jak ma...a ješte jedna vec tyka se to CZ prekladu nefim jesi tomu tak je jen u Steam verze ale v hlavnim menu je bug pisma....v polozce kde ma byt dawload v ceskem prekladu tam je (ne soubory) http://imageshack.us/content_round.php? ... cz&newlp=1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: čtv kvě 26, 2011 4:38 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
Mr.Francesko píše:
čaute,chtel bych se optat jesi nekdo nefii jak vyresit jeden mensi (vetsi problem),kdyz hraju F3 a chci se vratit z5 do hlavniho menu hra my vzdy spadne jakoby se vypla proste mne to vrati do win na plochu stim ze nemam tapetu :/ pokud ale ze hry chci odejit a dam volbu konec hry vse je vcajku.... mam orginal hru Steam verze F3 GOTY english.. muj OS win XP Sp3.....na win 7 to nedalo,mody zadne nepuzivam!! pouze češtinu z vaseho webu....nastaveno vse presne podle navodu..hra funguje jak ma...a ješte jedna vec tyka se to CZ prekladu nefim jesi tomu tak je jen u Steam verze ale v hlavnim menu je bug pisma....v polozce kde ma byt dawload v ceskem prekladu tam je (ne soubory) http://imageshack.us/content_round.php? ... cz&newlp=1

do kolika topiců to ještě napíšeš?
nespamuj, ok?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 31  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny