Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 11:11 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát srp 19, 2011 10:47 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř srp 17, 2011 10:30 am
Příspěvky: 3
Chlape, dakujem ti za pokus o pomoc ale nic, nerozchodil som to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 4:06 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte zář 27, 2011 4:03 pm
Příspěvky: 2
Zdravím,mám rovnaký problém ako človek nadomnou,mám originál hru a nejde mi ju spustit pri stlačení tlačítka New game a pri načítavaní mi napíše že fallout prestal pracovať,podarilo sa vám to už vyriešiť?
Za odpoved by som bol velmi vdačný :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 4:53 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
nemáš náhodou v PC aplikace SmartDoctor a GamerOSD od Asusu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 6:48 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: úte zář 27, 2011 4:03 pm
Příspěvky: 2
Mám nainštalované aj jedno aj druhé,mám ich odinštalovať?

//edit:
Takže súbory som odinštaloval a fallout fachá výborne,aj som hral,narodil som sa a tak... ale mal som iba pár titulkov na začiatku pri rozprávaní,tak som si chcel stiahnuť čestinu ale napadlo ma ze vlastne cesku hru uz aj mam,no ale aj tak som si cestinu nainstaloval,a stale ked spustim fallout a dam tam to data files a oznacim subor czech.esp a vypnem,a znovu zapnem data files tak subor oznaceny nieje,aj ked zapnem hru mam anglicke menu,takze tie titulky to bolo asi iba tak,kedze menu a vsetko ostatne je anglicke :D
Co mám spraviť aby sa mi ten súbor dal označiť? Aj ked zaškrtnem aj Load Loose Files ani vtedy to nezostane oznacene,proste vobec,a to som to robil podla navodu s cestinou...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: úte zář 27, 2011 8:45 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22147
Bydliště: Brno
swittch píše:
Mám nainštalované aj jedno aj druhé,mám ich odinštalovať?

//edit:
Takže súbory som odinštaloval a fallout fachá výborne,aj som hral,narodil som sa a tak... ale mal som iba pár titulkov na začiatku pri rozprávaní,tak som si chcel stiahnuť čestinu ale napadlo ma ze vlastne cesku hru uz aj mam,no ale aj tak som si cestinu nainstaloval,a stale ked spustim fallout a dam tam to data files a oznacim subor czech.esp a vypnem,a znovu zapnem data files tak subor oznaceny nieje,aj ked zapnem hru mam anglicke menu,takze tie titulky to bolo asi iba tak,kedze menu a vsetko ostatne je anglicke :D
Co mám spraviť aby sa mi ten súbor dal označiť? Aj ked zaškrtnem aj Load Loose Files ani vtedy to nezostane oznacene,proste vobec,a to som to robil podla navodu s cestinou...

V první řadě si to přečíst tady okolo. Ten soubor je zaškrtnutý, pokud ho jednou zaškrtneš, a odškrtne se až když se znovu podíváš do té nabídky - takže ko zaškrtni a už na něj nekoukej. :-)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zamrzání v místnostech
PříspěvekNapsal: pon lis 28, 2011 10:45 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned čer 05, 2011 6:42 pm
Příspěvky: 1
lukas_r píše:
Měl jsem to samý a pomohla mi rada v místnosti "Zamrzání Fallout 3"

Jak na to: Jděte do Dokumenty - My Games - Fallout3 - FALLOUT a zde najděte řádek bUseThreadedAI=0, přepište jej na bUseThreadedAI=1, pod něj přidejte další řádek (současným stiskem kláves shift a enter) a do něj vložte iNumHWThreads=2, celé to nezapomeňte uložit. Po tomto zákroku se hra omezí na využití dvou jader procesoru, pak už to jede bez problémů.



Děkuji,děkuji a ještě jednou děkuji.Konečně nějaká rada která opravdu funguje.Udělal jsem to přesně tak a vše šlape tak jak má.Už žádné zamrzání hry.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pon pro 19, 2011 9:13 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: úte zář 07, 2010 11:38 am
Příspěvky: 4
Ahoj ::help me,
padá mi Fallout3 zpět do Win hned po spuštění jen první foto zamrzne,do 5-ti sekund spadne a vyhodí hlášku: Program přestal správně fungovat.System vám oznámí zda je řešení. Jsem z toho na ::zed a žádné řešení. Celej topic jsem pročetl a co mi dávalo smysl tak jsem zkusil přidal jsem soubor d3d6.dll, vyměnit kodeky K-lite za CCCP, instaloval jsem fomm a fose taky CCleaner, zrušil veškeré módy a DLC i s češtinou, reinstal asi 5x, cracknul jsem jak Falloutlauncher tak Fallout.exe a nebo jednotlivě, nastavení od Low po High, bez AA, bez AF i spouštění v okně a jako správce tak i s omezením v nastavení s 256 barvami, rozlišením 640x480, pře/připsat Fallout3.ini v doc na
iNumHWThreads=2
bUseThreadedAI=1
bFixFaceNormals=1

Mám:CPU:Intel (R) Core (TM) CPU i5 M 430@2.27GHz
Rychlost procesoru:2,3 GHz Výkonu-výkonem: 4,60 GHz
RAM:4.5 GB
OS:Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit
Grafická karta:ATI Mobility Radeon HD 5470
Zvuková karta:ATI HDMI Audio

Dřív to nepadalo pak po určité době v pustině a při vstupu kamkoli po vypnutí padá jak jsem popisoval. :-(

Vyřešeno,asi moc poškrábaný cédko i když instal funguje,tak jsem zkusil .iso a ejhle zase ide.Ještě že jsem ho vytvořil.Uf


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát pro 30, 2011 6:17 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: stř kvě 18, 2011 7:06 pm
Příspěvky: 1140
Bydliště: Náhodná Lokace - Zřícený vorvaň
Zdravim, mám problém. Hra mi padá, když jsem v interiérech, a to neustále, minimálně 15 až 20 zamrznutí, (kdy zamrzne obraz, ale zvuková stopa ještě jede plynule, je potřeba to vypnout přes právce úloh), než jsem se dostal z Vaultu 101, padá to i např. v hospodě v megatuně, konfigurace následující: Intel Core i3, 3GHz, 4GB RAM, Nvidia GTS 450, 1GB

_________________
Život je jako lopata. Rovná násada a na konci zahnutej plech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2012 9:54 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned črc 04, 2010 10:38 am
Příspěvky: 6
Hele děje se mi to na NTB taky mam: i5 + GTX 560M, musí bejt někde chyba. Mě se to stává ale hned na začátku jak si du pokecat s tátou ...
Už jsem to hrál na starym PC kde byla Radeonka, zde bude prostě problém s ovladači nebo tak ... taky jsem toho zkoušel hodně ...
btw kde je Vault 77 ? :D

Edit: něco jsem provedl a zatím to jede ... zatím ..

Edit: 30.1.12 šlape to, upravil jsem f3.ini a stáhl si ddl soubory pro live, jinak se mi vyskytl jiný problém, už jsem u konce hlavní linie, sice mam spoustu postraních úkolů, ale problém je v tom, že se nemůžu dostat přez 16 resp přez 22 lvl (používám slow leveling + 100lvl cap) i když je vypnu tak sice mam postoupit asi o 30 lvl, ale sekne se mi to právě když si vybírám perk u 22, prostě plně sekne, nespadne to ... máte někdo zkušenosti ?? Hru klidně dohraju na 14 lvl mě to nevadí :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 2:17 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř úno 15, 2012 2:04 pm
Příspěvky: 6
Ahoj, mám následující problém:
PO instalaci češtiny na Steam verz Goty mi hra do minuty hraní spadne s hláškou, že program přestal pracovat. Mám jen základní češtinu, DLC jsem ztím nepočeštoval, ale mám je zaplý.
JSem teprve ve Vaultu, ale už v poslední fázi a předtím to hra nedělala.
Má někdo podobnou zkušenost? V nejhorším budu hrát v angličtině, ale ta hra je až moc ukecaná :-)
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 2:23 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
necpeš tam doufám nějakou "někde sehnanou" češtinu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 4:52 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř úno 15, 2012 2:04 pm
Příspěvky: 6
Stáhl jsem si tu která reší i tu diakritiku. Má přízvisko FINAL.Po stáhnutí měla asi 240MB. NA DLC jsem chtěl používat ty, co jsou zde na stránkách.
Nicméně je fakt, že tu ,který by měla mít přes giga jsem nikde nesehnal..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 5:21 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
takže kradenka. s tím ti odmítám pomáhat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 5:37 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: stř úno 15, 2012 2:04 pm
Příspěvky: 6
Neblázni, je to zakoupená Steam verze, můžu ti poslat výpis své knihovny na Steamu!! A jak známo, tak Steam nepopdporuje lokalizace- witcher 2, civilizace V- všude mám češtinu nainstalovanou bokem!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: stř úno 15, 2012 5:44 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
hra mě nezajímá. Autorská práva na češtinu patří Ceneze a ta ji taky financovala, takže pokud chceš českou verzi hry, musíš buď A) koupit hru v české distribuci nebo B) si sehnat amatérský překlad (ten, pokud je mi známo, neexistuje)
sehnáním pirátské češtiny jsi se dopustil warezu a ten se tu neřeší a řešit nebude. Ptej se tam, kde jsi češtinu sehnal.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny