Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát dub 26, 2024 5:17 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: úte pro 28, 2010 2:27 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
matox01 píše:
...
...
Popis
Cesta k chybující aplikaci: d:\program files (x86)\Steam\steamapps\common\fallout 3 goty\Fallout3.exe

Podpis problému
Název události problému: APPCRASH
Název aplikace: Fallout3.exe
Verze aplikace: 1.7.0.3
...
...
Další informace 1: 0a9e
Další informace 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Další informace 3: 0a9e
Další informace 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

S Falloutem 3 GOTY / EN staženým ze Steamu a doplněný češtinama, tady asi moc zkušeností nebude. Po projití netu ale mám dojem, že to neni chyba F3. Dej do Google a Seznamu (v zahraničí) to příšerně dlouhý číslo u položky: Další informace. Stejná chyba lidem vyskakuje třeba u Prince of Persia.exe, iexplore.exe, PCM.exe, calibre.exe, SplinterCell4.exe a plno dalších. Zdá se, že problém nebude v grafice nebo driverech, maji jak NV tak ATi, co maji ale všichni společné, včetně Tebe je Win7 / x64.
Prošel sem asi 30 stránek a bohužel, zaručenej návod, jak z toho ven nenapsal nikdo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 3:49 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát pro 31, 2010 3:45 pm
Příspěvky: 10
Zdravím,
dnes jsem si koupil F-3 a když disk vložím do PC a chci spustit ten Launcher (nebo jak se to píše) a hodí mi to error že mám disk vložit do správné DVD-ROM , stisknout OK a restartovat aplikaci.... Absolutně nevím co s tím... děkuji za rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 3:56 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
česká GOTY verze?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 4:01 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát pro 31, 2010 3:45 pm
Příspěvky: 10
Na obalu je napsáno Best Games.... je to česká verze z JRC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát pro 31, 2010 5:34 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
tak ta má StarForce (krásné čtivo). přepokládám, že používáš nějakou virtuální cd romku, takže si sežeň nějaký cloaker (myslím, že se to jmenuje YASI), nebo ji vyštípej z PC. Případně (doporučuji) si sežeň jinou verzi a za tuhle šitnou požaduj vrácení peněz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 4:44 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát pro 31, 2010 3:45 pm
Příspěvky: 10
Hru už jsem sprovoznil.... jenže po dvou dnech hraní jsem to zapl a po zadání v launcheru mi to hodí že "Fallout3.exe - Chyba aplikace Aplikaci (0xc0000005) se nepodařilo správně spustit. Kliknutím na tlačítko ok aplikaci ukončete."
Zkoušel jsem to přeinstalovat a nic...Mám tam jen češtinu a bez ni to dělá to samé... Nevím co s tím... Od včera co se mi to nakoneč po 4 hodinách podařilo rozjet... pak jsem přišel dom a hází to tohle.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: sob led 01, 2011 9:40 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát pro 31, 2010 3:45 pm
Příspěvky: 10
Prosím... Nemáte s tím někdo zkušenosti, potažno jestli nevíte jak to vyřešit...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 1:03 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: sob pro 25, 2010 1:43 pm
Příspěvky: 9
Hermann píše:
Prosím... Nemáte s tím někdo zkušenosti, potažno jestli nevíte jak to vyřešit...


zkusil bych reinstal ovladače grafiky ,vyčištení registrů a defragmentaci disku komplexní ne nákou 2 minutovou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pon led 17, 2011 4:50 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon led 17, 2011 4:19 pm
Příspěvky: 1
Zdravím ... mám problém se zapnutím hry ... mám notebook lenovo neni to nejlepší ale rozběhnu na něm new vegas což se divím proč v tom případě nelze rozběhnout 3 ale k problému nainstaloval jsem vše jak jsem měl, když se snažim rozběhnout hru tak pokaždé se mi ukáže tabulka v launchru že se optimalizuje grafika poté se ukáže že je nejlepší nízké, tak fajn dam play a jde to znovu i když to spustím z fallout 3.exe okamžitě se otevře launcher a znova to samé, mám win7 x64, ramky 3gb, grafika je sdíléná 512mb, procesor dvou jádro 2.00 ... jestly máte s timhle zkušenost prosím poradte... jinak hrou to není protože jsem přesně tu co sem si nainstaloval půjčil kamarádovi a tomu to na notebooku jde bez problému.

Takže problém s launcherem jsem vyřešil úplně jednoduše, prostě jsem se hrabal ve správci a z aktualizoval jsem co se dalo ale zabrala až grafická karta takže toto je v pohodě.... ale vyskytl se další problém když si chci založit novou hru tak se mi automaticky vypne behem několika sekund načítání a oběví se standartní tabulka že se vyskytl problém, Proto vás žádám o radu, jelikož nemám mnoho času být na internetu a strávit hodiny hledáním tohoto problému ... jakákoliv snaha o pomoc bude vítaná... jinak skoušel jsem spouštět v okně a podobné rady ale nic nezabralo ffdsh bo jak se to jmenuje nemám a opravdu si už nevím rady.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zamrzání Fallout 3
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 2:22 am 
Taky se přidávám k řadě vděčných hráčů! Tisíceré díky!!! Hra mi zamrzala každou chvíli a po této "opravě" všechno běží jak hodinky!:) Dneska jsem hrál 6hodin v kuse bez jedinýho zádrhelu:)

QuadCore Q6600 / 4GB Ram / GF 260GTX 216 (vše na default)

Fallout 3 GOTY -CZ- (bez instalování dalších patchů)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zamrzání Fallout 3
PříspěvekNapsal: pát led 21, 2011 9:12 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pát led 21, 2011 6:14 pm
Příspěvky: 23
Taky chci poděkovat, moc, moc díky. Hledal jsem dnes celé odpoledne a už nevěřil, že to rozchodím. Super:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zamrzání Fallout 3
PříspěvekNapsal: sob led 22, 2011 12:51 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon črc 27, 2009 12:44 am
Příspěvky: 94
mám menší problém, nebo spíš větší nejde mi kvůli tomu splnit hlavní quest.
Když jdu do nějaké lokace, konkrétně River City tržiště a střední paluba a čístička vody(rotunda) tak se mi hra kousne v načítání. čára v kolečku se furt točí ale nic to neděla. Pár problémů s padánim hry sem si vyřešil sám ale na tohle mi nic nepomáhá


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 6:18 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4205
Bydliště: † Telenom
Problémy s Fallout 3 GOTY ze Steamu jsou řešeny zde.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Padání hry - komunita si radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: stř úno 02, 2011 5:51 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon črc 27, 2009 12:44 am
Příspěvky: 94
Nazdar
Problém nemám já ale muj kamarád jenže nemá internet doma tak se ptám já.
Hra mu jde ale po nějaké době se sekne obraz ale zvuk de.
co se týče dopsání toho příkazu a přepsání 0 na 1 (já ten příkaz teď nevim) na ty počítače kvůli těm jádrum to už má. Ale dělá to pořád. Tak muj a jeho dotaz je jestli se má přepsat ještě něco nebo jesti se náhodou ten soubor neudělal jinde. Má WIN 7,patch 1,7 a všechny DLC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Padání hry-komunita se radí mezi sebou
PříspěvekNapsal: pát úno 04, 2011 12:46 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát úno 04, 2011 12:35 pm
Příspěvky: 1
Potrebuju pomoct pls
zapnu hru normalne mi nabehne az do menu tam dam pokracovat,hra se nacte a po 1 minute hrani se mi zasekne obraz ,ale zvuk de dal
nevim co s tim
diky za veskerou pomoc


Mam nootebok toshiba satelite a60
procesor i5 2,27GHz
4GB RAM
64bitový os
grafika Nvidia GeForce GT 330M


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 463 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 31  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny