Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 4:51 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: pon srp 03, 2009 6:36 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Tomek píše:
Sayboot píše:
Aktualizace na poslední patch 1.7 v úvodním postu ::!

Měl bych dotaz, jestli můžu....
Součastnou hru mám už dost poškozenou, nelze dokončit Oázu, nesmím promluvit se strýčkem Leo (Uncle Leo), stejně tak s přítelem od Mačety, hra nevygeneruje jednu Chytrou knížku, po Megatuně mi lítá Párač atd.
Když udělám novou čistou instalaci, 1) jaký Patch bych měl použít ? Mám schované všechny od 1.4 až po 1.7. Je nutné postupně instalovat všechny, nebo stačí jen ten poslední ? 2) a kdy vlastně instalovat ? hned do základní hry, nebo až postupně jak budu doplňovat jednotlivé DLC ? Protože se domnívám, že "chyby" hry se udělaly instalacema DLC (na prvních hrách tyhle chyby nebyly, až po DLC), sem pevně rozhodnutej nejprve odehrát maximum v základní hře a až potom postupně sázet Doplňky (teda kromě Anchorage, tu dám asi v polovině zákl.hry).

Sám to teď zkouším, ale na 99% stačí instalace vždy posledního patche, jinak by na officiálních stránkách Bethesdy byly všechny verze ke stažení a oni nechají vždy tu poslední. Navíc vewlikost se vždy o pár kb zvětší, což je logicky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: úte srp 04, 2009 3:23 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pon čer 15, 2009 3:56 pm
Příspěvky: 59
Tomek píše:
Sayboot píše:
Aktualizace na poslední patch 1.7 v úvodním postu ::!

Měl bych dotaz, jestli můžu....
Součastnou hru mám už dost poškozenou, nelze dokončit Oázu, nesmím promluvit se strýčkem Leo (Uncle Leo), stejně tak s přítelem od Mačety, hra nevygeneruje jednu Chytrou knížku, po Megatuně mi lítá Párač atd.
Když udělám novou čistou instalaci, 1) jaký Patch bych měl použít ? Mám schované všechny od 1.4 až po 1.7. Je nutné postupně instalovat všechny, nebo stačí jen ten poslední ? 2) a kdy vlastně instalovat ? hned do základní hry, nebo až postupně jak budu doplňovat jednotlivé DLC ? Protože se domnívám, že "chyby" hry se udělaly instalacema DLC (na prvních hrách tyhle chyby nebyly, až po DLC), sem pevně rozhodnutej nejprve odehrát maximum v základní hře a až potom postupně sázet Doplňky (teda kromě Anchorage, tu dám asi v polovině zákl.hry).


ja si broken steel pridal v posledni misi zakladu , the pitt v misi galaxy news a anchorage ani nevim kdy takze si myslim ze je to jedno....

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: úte zář 15, 2009 2:15 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
pelda-spamer píše:
Tomek píše:
Sayboot píše:
Aktualizace na poslední patch 1.7 v úvodním postu ::!
Když udělám novou čistou instalaci, 1) jaký Patch bych měl použít ?...

ja si broken steel pridal v posledni misi zakladu , the pitt v misi galaxy news a anchorage ani nevim kdy takze si myslim ze je to jedno....

Peldo, asi si trochu "utekl" od otázky, ta zněla: Jaký Patch instalovat do čerstvě nové instalace hry.
Po netu sem našel pár lidí co psali, že instalací hned 1.7 na novou hru se to nějak jebe, že museli dát nejdřív "v1.1.0.35_English_UK" nebo "v1.4.0.6_UK" a pak teprve ten 1.7. Jak to je správně dodnes nevim, až dodělám všechny češtiny do DLC, pak to teprve vyzkouším.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 12:38 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 20, 2009 12:20 pm
Příspěvky: 2
Say [Bot] píše:
Nejnovější patch pro Fallout 3 ::!

Není jeden jediný důvod ho nemít naistalovaný tak se, prosím, ujistěte, že ho opravdu máte, dřív než začnete řešit nějaké problémy se hrou.


a je a je a je.
Než jsem tuto zhovadilost nainstaloval tak mi hra jen tu a tam padala, včera večer jsem si tady tuto bohorovně zvýrazněnou, křiklavě žlutou a podtrženou větičku přečetl a pro její suverénnost jsem si řekl: ale co - tak snad ví co píše, příspěvků tu má víc - tak je tu určitá šance že tomu rozumí.....chyba lávky....od toho momentu už jsem si nezahrál - hra po 2 až 5 vteřinách zamrzne do stavu že nejde ani ctrlaltdelete a cca po minutě mi spadne do windows....
Takže minimálně jeden jediný , třebas manininkatý , důvod existuje - třebas pod rozlišovací schopnosti drbající se opice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 1:55 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
kradené zboží?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 4:45 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Je jediný důvod, proč neinstalovat Patch - blbost uživatele.

Dostupné informace jestli ano / ne hovoří jasně = 95 / 5. Já tu kňučel jak želva, hra padala jak hrušky ze stromu, s každým novým Patchem se to lepšilo, po 1.7 mám tak jeden pád za 10 hodin. Tahle chyba asi nebude Patchem, ale buď těma švábama uvnitř plechárny, nebo u mě :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 9:05 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Tomek píše:
Je jediný důvod, proč neinstalovat Patch - blbost uživatele.

Dostupné informace jestli ano / ne hovoří jasně = 95 / 5. Já tu kňučel jak želva, hra padala jak hrušky ze stromu, s každým novým Patchem se to lepšilo, po 1.7 mám tak jeden pád za 10 hodin. Tahle chyba asi nebude Patchem, ale buď těma švábama uvnitř plechárny, nebo u mě :-)

U mě to bylo přesně naopak. U základu bez Patche mi hra spadla tak jednou za 10hodin, ale s dalšími Patchy se mi tento interval ztenčoval na stávající 2-3 hodiny ::scratch . A navíc se mi s každým dalším Patchem prodlevuje quicksave z původní 1sec. na stávající i 3sec. zamrznutí ::scratch

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 9:52 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Možná to neni Patchem, ale samotným DLC. To je ale jiná kapitola. U mě se pády odstranily, ale na několika místech se hra poškodila.

S těma savama je to asi normální, první savy ve hře maji velikost 1,5 MB, ale po 100 hodinách hraní už 18 MB, proto asi ta delší doba.
Ještě napíšu "blbost", která u mě fakt pomohla, ale nenadávejte mi. Ve složce Savů sem měl asi 50 (možná víc) uloženích. Nechal sem si tam jen poslední 2 a ostatní zavřel do vlastní složky. Zrychlilo se ukládání a zmenšily počty pádů. Proč, mi jasný neni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: pát lis 20, 2009 10:19 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 17, 2009 2:31 am
Příspěvky: 59
Bydliště: BoS Outpost
Mě F3 skoro nepadá, rozhodně míň než kdysi Oblivion. Patche jsem dával postupně jak vycházely. Mam tam 1.5 no CD a 1.7 a běhá to bez CD v pohodě. A pluginů tam mam taky dost, datadisky zatim nemam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2009 12:23 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Tomek píše:
Možná to neni Patchem, ale samotným DLC. To je ale jiná kapitola. U mě se pády odstranily, ale na několika místech se hra poškodila.

S těma savama je to asi normální, první savy ve hře maji velikost 1,5 MB, ale po 100 hodinách hraní už 18 MB, proto asi ta delší doba.
Ještě napíšu "blbost", která u mě fakt pomohla, ale nenadávejte mi. Ve složce Savů sem měl asi 50 (možná víc) uloženích. Nechal sem si tam jen poslední 2 a ostatní zavřel do vlastní složky. Zrychlilo se ukládání a zmenšily počty pádů. Proč, mi jasný neni.

Taky bych řek že to dělají hlavně DLC... :-?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2009 1:28 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát lis 20, 2009 12:20 pm
Příspěvky: 2
No tak těžko to může bejt počítačem - snad sem jasně napsal, že bez patche mi to jen občas padalo (cca 4 za celou dobu co to mám nainstalovaný). Ad "kradený" - jááááá nic neukrad ::cool ....byl to dar skupiny <censored>... :-D ....a to by snad stalo za to upozornit na to že patche sou teda pouze pro štastné majitele originálek - kterejch je tu kolik? 5procent? ::lol

....a pro toho co psal že snad nikdo nedělá patche aby něco znefunkčnil - no tak to hochu toho ještě moc neznáš ::lol je naprosto běžný že patche nebo service packy něco vopravěj - ale uplně klidně i na úkor nefunkčnosti něčeho jinýho - viz třeba SP3 k winXP

No nic - hlavně že už sem to vyřešil - a to sic hotfixem - jak jinak, opět filantropické skupiny <censored> ::cool
<censored> rulez!!! ::rock
...děkuji za pozornost

Cenzura. V.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2009 10:52 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Kluci nehádejte se ::rofl

Potíž je akorát v pořadí načítaných modifikací, DLC, a češtiny... Řešení ::arrow Fallout Mod Managerem, kde si pořadí poskládáte sami. Napřed samotný základ F3, pak všechny DLC, češtinu a nakonec modifikace, ktery je celkem jedno, jak poskládáte (pokud v sobě nemají *.esm soubor).

Sám říkáš, pegane, že něco se opravuje na úkor něčeho... Co ti naopak zmrvil hotfix? ::cool Takže prosímtě netvrď tady, že patch hru zhoršuje. Možná ano, ale problém fakt nebude u Bethesdy ::knez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: sob lis 21, 2009 4:27 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
pegan píše:
No tak těžko to může bejt počítačem - snad sem jasně napsal, že bez patche mi to jen občas padalo (cca 4 za celou dobu co to mám nainstalovaný). Ad "kradený" - jááááá nic neukrad ::cool ....byl to dar skupiny <censored>... :-D ....a to by snad stalo za to upozornit na to že patche sou teda pouze pro štastné majitele originálek - kterejch je tu kolik? 5procent? ::lol
jsi zloděj, co si stěžuje na nefunkčnost, tak tady nekvič ::!

taky mi stáhnutá verze (RELOADED) padala. Potom jsem si koupil originál a ten jel a jede naprosto bez problémů


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: ned kvě 02, 2010 2:15 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Nový Patch 1.7 CZ

Začátkem března 2010 vydala Cenega nový Patch "80_F3_1.7.ZIP" o velikosti 281 MB. Samozřejmě bez jediného vysvětlení, co dělá, co opravuje, do jaké verze je určen, jak to je, pokud již někdo instaloval Patch 1.7 UK atd.
Má-li někdo bližší info, napište to sem, já sem odvahu na instalaci nenašel :-)

Zdroj: Cenega

DOWNLOAD 1.7_CZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Poslední Patch/Update
PříspěvekNapsal: pon srp 02, 2010 5:54 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát črc 30, 2010 8:05 am
Příspěvky: 6
mám s patchem pro českou verzi problém! při instalaci mi to vyhodí hlášku "Na Vašem počítači nebyla nalezena žádná podporovaná verze hry Fallout 3".


řeším to hlavně protože mám průšvih v Moriatyho baru. začnu s někým mluvit a po 10- ti vteřinách následuje pád do Win. Podělaná Bethesda


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny