Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je pát bře 29, 2024 12:01 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další

Ano?
Ne. 10%  10%  [ 3 ]
Možná. 17%  17%  [ 5 ]
... no jo. 24%  24%  [ 7 ]
Ano! 48%  48%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 29
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: stř úno 17, 2010 8:40 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: pon zář 21, 2009 10:19 am
Příspěvky: 24
Bydliště: Hluk
Jo češtinu jsem nahodil dle návodu, tak špatné to se mnu snad ještě neni.
A problém s Jerichem se taky nějak vyřešil. Stačilo jenom udělat s pár emzáků krmivo pro rybičky, zachránit planetu a získat vesmírnů loď. Ano po dohráni Zety a teleportování zpátky na pustinu se Jericho uráčil ukázat.
Asi sem ho předtím akorád nějak urazil ::lol

_________________
DochtorMagor
A pozor .. právě výhodná akce : ! Ke každé amputaci stimpak zdarma !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: stejný problém
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2010 12:34 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát úno 26, 2010 12:31 pm
Příspěvky: 5
Ahoj mám problém.BS se mi nacte po chvili se objevi ze uroven byla zvysena,udelal jsem vse podle navodu ulozil pred jeffersnem vypl cestinu.Ale v momente kdy vlezu do rotundy dvere za mnou se zamknout a Sarah se mnou do vnitr ani nejde.Zabiju ty tri maniky a jsem v pasti,dal nejde nic.Nemate nekdo nejakou radu dik moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: stejný problém
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2010 1:45 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
CrashOveride píše:
Ahoj mám problém.BS se mi nacte po chvili se objevi ze uroven byla zvysena,udelal jsem vse podle navodu ulozil pred jeffersnem vypl cestinu.Ale v momente kdy vlezu do rotundy dvere za mnou se zamknout a Sarah se mnou do vnitr ani nejde.Zabiju ty tri maniky a jsem v pasti,dal nejde nic.Nemate nekdo nejakou radu dik moc
Tenhle topik jsi pročetl?

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: stejný problém
PříspěvekNapsal: pát úno 26, 2010 5:38 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
viky píše:
CrashOveride píše:
Ahoj mám problém.BS se mi nacte po chvili se objevi ze uroven byla zvysena,udelal jsem vse podle navodu ulozil pred jeffersnem vypl cestinu.Ale v momente kdy vlezu do rotundy dvere za mnou se zamknout a Sarah se mnou do vnitr ani nejde.Zabiju ty tri maniky a jsem v pasti,dal nejde nic.Nemate nekdo nejakou radu dik moc
Tenhle topik jsi pročetl?

Po tom co jsem jeho dotaz pročetl, bych řekl, že tohle se tu ještě neřešilo. On má problém s tím, že se mu tam nechce objevit Sarah.

Vsadil bych na bug, takže buď přivolat konzolí(návod ve FAQ) nebo starší save...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Rotchild
PříspěvekNapsal: pon bře 01, 2010 2:55 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon bře 01, 2010 2:35 pm
Příspěvky: 2
Mám nainstalovanou nejnovější češtinu do BS přesně podle návodu.V Fallout Mod Manageru mám srovnáno jak má být přesto se se mnou písař Rotchild odmítá bavit a permanentně mele něco ve smyslu, že má důležitější věci na starosti. Přitom se mi objeví, že si s ním mám promluvit.
Vím, že se to tu řešilo a forum jsem projel i pozpátku ale odpověď jsem nenanšel - respektive jsem se řídil dle rad a přesto to nefachá. Můžete mi prosím někdo poradit?

díky předem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rotchild
PříspěvekNapsal: pon bře 01, 2010 4:10 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
bennjen píše:
Mám nainstalovanou nejnovější češtinu do BS přesně podle návodu.V Fallout Mod Manageru mám srovnáno jak má být přesto se se mnou písař Rotchild odmítá bavit a permanentně mele něco ve smyslu, že má důležitější věci na starosti. Přitom se mi objeví, že si s ním mám promluvit.
Vím, že se to tu řešilo a forum jsem projel i pozpátku ale odpověď jsem nenanšel - respektive jsem se řídil dle rad a přesto to nefachá. Můžete mi prosím někdo poradit?

díky předem

To bys byl první, komu se to stalo, zatím si nikdo jinej nestěžoval. Jestliže si udělal vše podle nové češtiny do Broken Steel i s výměnou souboru "czech.esp" a nainstaloval si Patch 1.7, tak mě napadá jediné - použil si save, ve kterém si již jednou s Rothchildem neuspěl a pak nainstaloval ty nové soubory. V tomhle případě se s tim už nedá nic dělat, vše chybné je uloženo v tom save. Loadnout save musíš takové, ve kterém si ještě nevstoupil do Čističky.
Pokud máš zájem, pošli mi na mail: TomekCZ/zavináč/seznam.cz , save zabalené v RARu, za pár minut Ti sem napíšu, jak sem dopadl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rotchild
PříspěvekNapsal: stř bře 03, 2010 8:01 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon bře 01, 2010 2:35 pm
Příspěvky: 2
Je to tak - nahrál jsem si starší save a jde to bez problémů. Zřejmě jsem před odchodem s Chloubou do Čističky "dal řeč" s Rotchildem - i když si toho nejsem vědom tak to asi tak bude. V každém případě díky moc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: ned bře 07, 2010 3:28 pm 
Špína z Pustiny
Špína z Pustiny

Registrován: sob pro 26, 2009 7:21 pm
Příspěvky: 43
zdar chci se zeptat jestli někdo nezkoušel to s tím FEV, když ho dáte do čističky a pak pokračujete přes Broken Steel jak to dopadne (měli by bejt všici mrtví ale ::lol )

_________________
Fallout New Vegas - těšim se jak malej harant :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 8:11 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon bře 22, 2010 8:07 pm
Příspěvky: 4
Ahoj, po instalaci Broken Steel se mi objevil problém. Všechny předměty/postavy (nepřátele), které BS přidává do hry se zobrazují jen jako červené kosečtverce s vykřičníkem (docela kuriózní pocit, když po vás kosočtverec s vykřičníkem, označený jako plamenometčík Enklávy, pálí menší kosočtverečky s vykřičníkem). Nezná někdo prosím řešení? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: pon bře 22, 2010 8:53 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
patch máš?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2010 2:42 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon bře 22, 2010 8:07 pm
Příspěvky: 4
Zkoušel jsem to s patchem 1,5 i 1,7 - žádná změna


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: úte bře 23, 2010 6:50 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
máš správnou verzi patche? UK vs US?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: stř bře 24, 2010 9:42 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon bře 22, 2010 8:07 pm
Příspěvky: 4
Vyzkoušen jak patch UK, tak US - beze změny. A nepoužívám žádné mody (Fallout mod manager jsem nainstaloval až kvůli češtine do BS - použit přesně podle přiloženého návodu).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: stř bře 24, 2010 12:35 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
v tom případě je asi poškozen Broken Steel jako takový. sžeň si GOTY verzi, tam je všechno v jednom funkčním balíku. savy by ti měly bez problémů jet


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - Broken Steel (DLC)
PříspěvekNapsal: čtv bře 25, 2010 9:32 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pon bře 22, 2010 8:07 pm
Příspěvky: 4
Všem díky za rady. Nejvíc ovšem Tomkovi, díky kterému mi BS v pohodě běhá. Jsi frajer ::cool


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 208 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny