Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte bře 19, 2024 7:19 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

The Pitt je:
Bezvadná věc, konečně! 32%  32%  [ 8 ]
Dá se. Lepší jak O:A. 24%  24%  [ 6 ]
Ch*ánky s medem, ho*no s mákem... 24%  24%  [ 6 ]
Nezájem... 20%  20%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 25
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: DLC - The Pitt
PříspěvekNapsal: sob kvě 16, 2009 4:15 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Další řozšíření z řady DLC pro Fallout 3! Vyšlo 24. března 2009 :idea:

Hráč bude tentokrát procházet ve městě Pittsburgh, konkrétně v železárenské ulici města (steel district). Objeví se tu nový dungeon, vrakoviště a město rozdělené na dvě části. Ve spodní části se najdou otroci. V druhé, pojmenované Heaven, bydlí jejich páni, raideři.


Z Capitolu se tam dopravíte vlakem a přes most plný min dojdete do skladiště bývalého ocelářského podniku, který musíte infiltrovat. Ocitnete se tam uprostřed konfliktu mezi otroky a jejich pány, jejichž denní soužití má být realisticky vykresleno. Na čí stranu se přidáte a jakými prostředky dosáhnete svých cílů, to už bude čistě na vás. V rámci hlavního úkolu se pokusíte dostat k veliteli Raiderů, kteří údajně vynalezli zázračný lék na mutaci. Touto cestou má jít spíše o konverzaci než o bojování. Avšak můžete se proměnit i v jednoho z otroků a neřešit tolik častá morální dilemata. Stručně řečeno, narozdíl od střílečkového Operation Anchorage se The Pitt vrátí k RPG stylu základního Falloutu 3, takže bude snadno hratelný opakovaně.

Zdroj: Tiscali Games

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2009 7:31 pm 
Zelenáč
Zelenáč

Registrován: pon kvě 18, 2009 7:20 pm
Příspěvky: 91
ČAU tak jsem tu zas stáhl jsem si O:A a mam ji v angličtine jelikož anglicky umim pouze what´s your name tak jsem se v tom hnedka na začátku stratil tak přejdu k veci šla by nekde stáhnou česká lokalizace ? popřípadne kde.
Btw: google jsem prošel snad celej. :oops: ,Sayboot prosim šetři mě :oops:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pon kvě 18, 2009 7:37 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
dark-king píše:
ČAU tak jsem tu zas stáhl jsem si O:A a mam ji v angličtine jelikož anglicky umim pouze what´s your name tak jsem se v tom hnedka na začátku stratil tak přejdu k veci šla by nekde stáhnou česká lokalizace ? popřípadne kde.
Btw: google jsem prošel snad celej. :oops: ,Sayboot prosim šetři mě :oops:


NEDUPLIKUJ POSTY! STAČÍ SE ZEPTAT JENDOU.

Tady se řeší pouze The Pitt. Čeština na DLC vyjde koncem června! http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2459 (potřetí)

Příště tyto dotazy do topicu :arrow: Krátké dotazy


Naposledy upravil Say [Bot] dne pon kvě 18, 2009 7:40 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pát kvě 22, 2009 8:52 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: pát kvě 22, 2009 8:48 pm
Příspěvky: 1
Hoj lidi, sem tu novej, po dlouhý době sem znova rozehrál fallouta, ale nějak se mi nechce hrát základ a chtěl bych si právě zahrát jenom ten The Pitt, tak sem se chtěl zeptat jak to zprovoznit a jestli musim dohrát základ.Musim na to mít ten patch 1.5? a půjde na to CZ? :) Dík za případný odpovědi zatim čágo :-P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: F3 - The Pitt (DLC)
PříspěvekNapsal: pát kvě 22, 2009 8:54 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
jakmile vylezeš z vaultu, můžeš tam rovnou běžet (na sever). hra ti ohlásí, že chytáš signál a objeví se ti na mapě flek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: The Pitt
PříspěvekNapsal: ned čer 14, 2009 8:56 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned čer 14, 2009 8:53 pm
Příspěvky: 2
Zdravím,
Poradí mi někdo kdo mi vrátí nebo kde najdu svoje bývalé věci, když dohraju The Pitt? akdyž by byl čas možná jak funguje ten ammo press x)
děkuji předem za odpověď ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Pitt
PříspěvekNapsal: ned čer 14, 2009 9:06 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
věci se nejprve válejí v první lokaci v trezoru. potom s přesunou....myslím že někam do hlavní budovy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Pitt
PříspěvekNapsal: ned čer 14, 2009 9:19 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned čer 14, 2009 8:53 pm
Příspěvky: 2
hlavní budova bude asi ta před kterou je obrovský řetězy přivázaný Torg spíš jen taková "socha" ... a v ní (té budově) opravu nic není :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Pitt
PříspěvekNapsal: ned čer 14, 2009 9:25 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
neur0tix píše:
hlavní budova bude asi ta před kterou je obrovský řetězy přivázaný Torg spíš jen taková "socha" ... a v ní (té budově) opravu nic není :-)

kouknu na starý savy, ale každopádně tě k tomu zavede příběh


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: The Pitt - Budu moct používat dohrany profil?
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 9:19 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 27, 2010 8:35 pm
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha
Ahoj, možná je to hloupý dotaz, ale misí ,,Vezmi si to zpátky,, nebo jak se presně jmenuje ::shock se ukončuje hra .. je to tak? Po nainstalovaní THE PITT budu moct zase využívat již dohraný profil? Díky za odpověď nebo nasměrování do správného FAQu. ::ano

_________________
Obrázek
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual 6400+ 3.20 GHz BE / 4.00GB RAM / Windows 7 Ultimate x64 / NVIDIA GeForce 8800 GT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Pitt - Budu moct používat dohrany profil?
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 9:36 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
aXXo píše:
Ahoj, možná je to hloupý dotaz, ale misí ,,Vezmi si to zpátky,, nebo jak se presně jmenuje ::shock se ukončuje hra .. je to tak? Po nainstalovaní THE PITT budu moct zase využívat již dohraný profil? Díky za odpověď nebo nasměrování do správného FAQu. ::ano

Ve FAQu tě nasměruje zkratka Ctrl+F... Hra se ukončí, ale Broken Steel nebo některý z modifikací (např. můj podpis) ti hru protáhne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Pitt - Budu moct používat dohrany profil?
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 9:42 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 27, 2010 8:35 pm
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha
Say [Bot] píše:
aXXo píše:
Ahoj, možná je to hloupý dotaz, ale misí ,,Vezmi si to zpátky,, nebo jak se presně jmenuje ::shock se ukončuje hra .. je to tak? Po nainstalovaní THE PITT budu moct zase využívat již dohraný profil? Díky za odpověď nebo nasměrování do správného FAQu. ::ano

Ve FAQu tě nasměruje zkratka Ctrl+F... Hra se ukončí, ale Broken Steel nebo některý z modifikací (např. můj podpis) ti hru protáhne.


fakt jsem to tam nemohl najít, sorry. Chápu teda správně že můžu dohrat posledni misi v zakladnim F3 a pridanim nektereho z DLC se profil nahraje klasicky na poslednim ulozeni, zapnu radio, dojdu k lokaci atd. atd. zkratka dalsi hodiny a hodiny zabavy ::cool ::cool Tak THX

_________________
Obrázek
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual 6400+ 3.20 GHz BE / 4.00GB RAM / Windows 7 Ultimate x64 / NVIDIA GeForce 8800 GT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Pitt - Budu moct používat dohrany profil?
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 9:49 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
aXXo píše:
Say [Bot] píše:
aXXo píše:
Ahoj, možná je to hloupý dotaz, ale misí ,,Vezmi si to zpátky,, nebo jak se presně jmenuje ::shock se ukončuje hra .. je to tak? Po nainstalovaní THE PITT budu moct zase využívat již dohraný profil? Díky za odpověď nebo nasměrování do správného FAQu. ::ano

Ve FAQu tě nasměruje zkratka Ctrl+F... Hra se ukončí, ale Broken Steel nebo některý z modifikací (např. můj podpis) ti hru protáhne.


fakt jsem to tam nemohl najít, sorry. Chápu teda správně že můžu dohrat posledni misi v zakladnim F3 a pridanim nektereho z DLC se profil nahraje klasicky na poslednim ulozeni, zapnu radio, dojdu k lokaci atd. atd. zkratka dalsi hodiny a hodiny zabavy ::cool ::cool Tak THX

Vyjádřil jsem se jasně... S ostatníma DLC si ani neprdneš.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Pitt - Budu moct používat dohrany profil?
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 11:04 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
Say [Bot] píše:
[
Vyjádřil jsem se jasně... S ostatníma DLC si ani neprdneš.


Say, Tys ho teda řádně domotal :-) Proč by nemohl pokračovat ? Poslední auto-save bude asi až z prostoru Rotundy, to použít nemůže, všechny ostatní ale ano. Takže, pokud nainstaluje 4x DLC klidně bez Broken Steel, může dál se svým profilem pokračovat.

aXXo - nainstaluj jakýkoliv DLC (nezapomeň na Patch), hru spousť přes FalloutLauncher.exe, v DATA FILES udělej všude faji, OK, Play.
Načti jakékoliv z posledních save, klidně i z prostoru Jeffersonova památníku, ale né! z prostoru Rotundy (ten velín Čistoty, z něho se nedá už odejít). Sarah, která tam určitě je s tebou tam nech (máš-li společníka, ten půjde s tebou), opusť celej Památník, naskočí Ti info o nainstalovaným jednom nebo víc DLC (podle toho, kolik si jich dal) a můžeš pokračovat v hraní DLC a ani nemusíš mít instalovaný Broken Steel. Nemusíš mít strach, Sarah je trpělivá, počká na Tebe v Památníku třeba 2 roky. Když dáš BS až po dohrání všeho ostatního, prostě zajdeš za Sarah... bla, bla, bla... dokončíš i BS.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Pitt - Budu moct používat dohrany profil?
PříspěvekNapsal: stř led 27, 2010 11:27 pm 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 27, 2010 8:35 pm
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha
Tomek píše:
Say [Bot] píše:
[
Vyjádřil jsem se jasně... S ostatníma DLC si ani neprdneš.


Say, Tys ho teda řádně domotal :-) Proč by nemohl pokračovat ? Poslední auto-save bude asi až z prostoru Rotundy, to použít nemůže, všechny ostatní ale ano. Takže, pokud nainstaluje 4x DLC klidně bez Broken Steel, může dál se svým profilem pokračovat.

aXXo - nainstaluj jakýkoliv DLC (nezapomeň na Patch), hru spousť přes FalloutLauncher.exe, v DATA FILES udělej všude faji, OK, Play.
Načti jakékoliv z posledních save, klidně i z prostoru Jeffersonova památníku, ale né! z prostoru Rotundy (ten velín Čistoty, z něho se nedá už odejít). Sarah, která tam určitě je s tebou tam nech (máš-li společníka, ten půjde s tebou), opusť celej Památník, naskočí Ti info o nainstalovaným jednom nebo víc DLC (podle toho, kolik si jich dal) a můžeš pokračovat v hraní DLC a ani nemusíš mít instalovaný Broken Steel. Nemusíš mít strach, Sarah je trpělivá, počká na Tebe v Památníku třeba 2 roky. Když dáš BS až po dohrání všeho ostatního, prostě zajdeš za Sarah... bla, bla, bla... dokončíš i BS.


Díky moc, už sem na to prišel. Sice cestou pokus omyl :-D ale přišel. Duležité je neodehrát tu rotundu. No nic... jdu vypomoct do Pittsburgu .. maj tam nějaký problém ::rock
For Say: Dík za ochotu ale tvé komentáře byly všechno..jen né moc jasné :wink:

Odstraněn zbytečný tag dulezite a celý topik přesunut k Pittu. V.

_________________
Obrázek
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual 6400+ 3.20 GHz BE / 4.00GB RAM / Windows 7 Ultimate x64 / NVIDIA GeForce 8800 GT


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny