Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je ned dub 28, 2024 2:46 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Další

Tak jak? Hodnoťte jako ve škole
1 34%  34%  [ 24 ]
2 20%  20%  [ 14 ]
3 28%  28%  [ 20 ]
4 17%  17%  [ 12 ]
5 1%  1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 71
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř úno 17, 2010 11:19 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Není nad hodnocení samotných hráčů (a ne zkorumpovaných ,,recenzistů") ::arrow www.databaze-her.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: ned úno 21, 2010 12:49 am 
Náhodný kolemjdoucí
Náhodný kolemjdoucí

Registrován: ned úno 21, 2010 12:23 am
Příspěvky: 1
Nu, co říci k faloutovskému třetímu výloupku, Já osobně započal s tacticem. A postupem času si zahrál i f1 a f2. Fallout 3 mne ovšem v mnoha ohledech udělal velkou radost. A to hlavně oproti Oblivionu.

Tak tedy, co bych hodnotil jako výhodné je toto:
-denní režim postav + cestování karavan
-mnoho skvělých lokací, i když opravdu dokonalých je jen pár. A mimoto zkuste si zajít do oázy pro fanoušky starších falloutů je tam malé překvápko :-D
-Kamera ve V.A.T.S.
-Karma
-Efekty plasmových a laserových zbraní
-veritabirdy který nejsou jen skriptem ale dají se sestřelit :-D
-Tlustoch nebo prostě malá atomovka a její ekvivalent experimentální MIRV. Ono nosit u sebe atomovku s tak krásným vizuálním prvkem je prostě krásné aneb jak vyčistit řeku od jožinů.
-Můj vlastní domeček a malý klučina v megatuně jehož uctívají.
-Veliký super mutant myslím, že jméno bylo Beholder nebo tak nějak.
-nádherní párači. Nikdy jsem si neuvědomil, jak jsou ty děv** velký :-D
-výroba zbraní
-módování

Co mne ale absolutně neuspokojilo, zklamalo či pobouřilo, toho bylo taky dost.
-Hromada bugů (kupříkladu se mi při použítí laserových špuntovek sekal V.A.T.S.
-Pomalá chůze
-málo nepřátel a drtivá převaha enklávistů
-Příběh a ten byl prostě nedostatečný!
-malá pustina. Prostě mne neuspokojuje jen okolí DC
-absence vozidel (přesněji letectva které by tuto hru výrazně oživilo)
-Neustálé odletování hlav (vyřešeno dlc)
-Málo přátelských osad
-Opravdu chudí obchodníci a to mne doslova nasr***
-srandapuka alias krademe z HF 2 (gravity gun)
-málo spolubojovníků
-větší bitvy
-malé využití S.P.E.C.I.A.L. v dialogu (i když na děcka skautský vedoucí to bylo dokonalé)
-systém krádeže
-možnost užít si FEV na vlastní osobě

Jakožto fanda starého dobrého f1 a f2 mne udělala radost oáza :-).
Ohledně grafické stránky, stále hrají staré kousky ale 3D svět je pro mne prostě přínosem. Člověk si to prostě užije trochu víc na vlastní kůži (musím zkusit jak na to bude reagovat 3D monitor a brýle nemáte někdo zkušenost?)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 5:44 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22253
Bydliště: Brno
Dnes jsem poznal Enklávu.
Rozhovor s panem prezidentem... | SPOILER
...byl jako obvykle plochý a nezáživný. Trochu mne překvapilo, že jde o počítač, a potěšilo, že to je ZAX. Akorát, pokud se nepletu, originální ZAX byl myšlen jako humorná narážka na jakýsi popkulturní odkaz.
President: Potřebuju otrávit Project Purity.
Hráč: Ten projekt je snůška volovin. Stejně to nikdy nebude fungovat. A ještě se odsud snadno dostanu!
Postava: OK.
President: Děkuji.
Hráč: Hm, tady jsou v dialogu dvě možnosti, zkusím tuto...
Postava: Nechceš se zabít a celou Enklávu vzít sebou do hrobu?
President: OK.
*exploze*

Konec. A to jsem si kdysi stěžoval, že překecat Mastera k sebevraždě je trapně jednoduché! ::knez

Ale musím říct, že na mne enklávská architektura udělala dojem. Už jen ta sdkutečnost, že tam mají drátěné podlahy, aby nemuseli chodit na záchod a rovnou mohli blejt pod nohy... ::ano A modré dveře se znakem Ori ze StarGate. ::ano A hlavně optomechanické oko, které se otáčí jako bulva a sleduje každého a všechny, to je fakt paráda!
Horší byl ovšem úvod:
| SPOILER
plukovník: Chci kód! a možná tě pustím!
hráč: jaký kód, do pěruna?!
postava: fuck off!
plukovník: naval kód!
hráč: něco plácnu... jé, tady jsou nějaká čísilka... třeba toto:
postava: 471
...
plukovník: Ok. Už tě nepotřebujem. *střílí*
...
znova
plukovník: Chci kód! a možná tě pustím!
hráč: jaký kód, do pěruna?!
postava: fuck off!
plukovník: naval kód!
postava: fuck off!
president: k noze!
atd.
Má tohle nějaký smysl?!?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 10:33 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22253
Bydliště: Brno
Jak je to s Falloutem 3 doopravdy?

Situace ve Vaultu 101:
Dlouhodobě neudržitelná. Všichni se rýpou jednou rukou v nose a druhou v zadku. Část sadistů v uniformách policie pravidelně řeže všechny ostatní obuškama a ti jsou jim za to vděční, protože to je aspoň nějaké vzrůšo. Největší pozdvižení týdne: přetekl odpadkový koš! Správce je zoufalý z té bandy idiotů a tak se celé dny dívá na Kačeří příběhy. Vchod do vaultu je pevně uzavřen, takže jím lidé procházejí jenom když chtějí, ne však častěji než pětkrát týdně. Krom toho otevřít vchod není problém ani pro šváby, kteří zežrali odpadkový koš. Aby se něco dělo, dostane ten největší otloukánek mezi děcky silnou vzduchovku pod průhlednou záminkou tréninku. V celém Vaultu není delší chodba než pět metrů a jediným sílem jsou hajzlíci vrstevníci.
V baru je nuda na zdechnutí, ještě šítgro, že barman je plecháč.
Správcově dceři se zapalují lýtka, což situaci ještě komplikuje, neboť je jedinou dívkou na pět kluků. Šest, když počítáme i jejího otce, jenž žije dlouhodobě bez ženy. Problém je v tom, že čtyři kluci jsou ulízané nagelované metrosexuální homoklády z "gangu" Tunel Snakes a ten pátý je jimi věčně bit, navíc je to ichtyl a nerd, a proto zůstane panicem až do skonání věků. Nebýt policejních obušků, Správce by se z dcerky zbláznil.
Není tedy divu, že po sobě jednoho dne začnou všichni střílet. Správcova dcera vpadne do ložnice ke klukovi a jediné, čeho se jí dostane, je vlídný úsměv. Jaký div, že ho vykopne ven a nechá ho umřít... ještě štěstí, že my, hráči, máme nahráno z Q.
Tajná chodba vede z vaultu do... ehm... vaultu. Inu proč to kompikovat, že?

Pustina poprvé
Dvacet metrů nahoru skály, dvacet metrů dolů propasti, všude písek. Kde že stálo to město? V tomhle terénu mají mravenci problém postavit mraveniště! Popojedem...

Megaton
Velká díra, ve které je nejen vedro, ale také dusno a ještě sem stéká ozářená voda! Ochranu představuje duralový potahový plech tloušťky 0,3mm natažený na kůlech; neprůstřelnost do ráže 60mm garantována. Nájezdníci toto město nikdy nedobijí, leda by je napadlo plech strhnout nebo proplivnout.
Ve městě žije asi dvacet lidí a jedna brahmína. Není jisté, kdo konzumuje koho. Místní smetánka:
Šerif. Přes den se dívá na ohrané filmy s Johnem Waynem, po večerech čte povídky Henryho Thorna. Je to pedofil, v mládí hojně bit, dnes si léčí mindráky. protože neustále běhá po schodech nahoru a dolů, získal si jeho kopanec z otočky jistý respekt i mezi brahmínami.
Moira. V mládí zneužívaná vlastní matkou, vytvořila si psychický blok charakterizovaný maniakální náladou a úzkým zaměřením na hrátky s technikou. Křečovitá optimistka. Kdyby si připustila realitu, zhroutila by se.
Dědek vychvalující Enklávu. V mládí mu na hlavu spadl květináč s petůniemi, ale to byl jen začátek podivných dobrodružství, kterými si v životě prošel... trpí stařeckou demencí již od dvaceti let.
Dědek z vodárny. Z pouštního písku čerpá vodu a pak ji pod tlakem pumpuje dolů z kopce. Průtokový objem v trubkách za sekundu by stačil celému městu na dva dny; kam se ztrácí nevyužitá voda, nikdo neví.
Atomovka v centru města. Plastová maketa hirošimské prksavky s blikajícími diodami! ::bez_chlupu
Otrapa před městem. Sedí osm metrů od fontány vody stříkající z rozbité trubky a umírá žízní.
Burke. V mládí viděl jediný film, jeden díl Haló Haló. Nikdy nepochopil, že Herr Flick je ten špatný.
Popojedem.

Tennpenny Tower. Sídlo pár týpků, co se znají a vzájemně si půjčujou manželky. Přišel smradlavý ochlasta s kvérem a že chce dovnitř. Poslali ho do hajzlu. Šel si stěžovat na lampárnu. Pomohlo? Nevím. Mám v paži.

Rivet city. Jo, jasně, je to tady trochu stísněné a smradlavé a přetékají hajzlíky, ale zase je tady dusno a není tu co jíst! Ty Shooting Stary poházené kolem jsou papundeklové makety přichystané na oslavu konce Korejské války. Viděli jste MASH, ne?
Je tady doktorka Li a snaží se vyrobit mrkev. Za dvacet let už má dvě.
Ten dědek, co u Megatonu umírá žízní, má ve středu, pátek a neděli fušku tady. Jde mu to dobře.

SuprDupr market. Jediná samoobsluha v celém DC! Banda naháčů tady leží pod pulty žije z ruky do huby, neboť zásoby jídla jsou nevyčerpatelné.

Metro.
Zapomeňte na Euklidovský prostor.

Upíři.
Jfme ekolokifká organifafe bojujifi za mír, láfku a fofiální fprafedlnoft! Nikdo nám nerofumí, nikdo nechápe, že i my fítíme boleft, ach, fití je tak temné, pochmurné a trpké! Hele vole, mám meč!

Arefu.
Pustiny jsou nebezpečné místo... a tak jsme se radji stáhli sem, nahoru, kde je nás vidět už zdaleka... neboj, na jednu hlídku tady připadají jen dva vchody. Jo, to pod náma, to je enklávská základna.

Bethesda HQ. Existoval před válkou někdo, kdo NEVĚDĚL o Vaultech a jejich poslání?
Jiné oficíny: zdá se, že před válkou bylo IN sbírat víčka od piva a laserové pistole...

Big Town.
Lezou sem mutanti, a to jsem jim dal do cesty prkno a plivl jim pod nohy? Co jako chtěj?!

Začíná to tady být stejněj brajgl jako ve vaultu!

Nájezdníci! Tits or GTFO! Smyslem života nájezdníka je chodit dokolečka a hlídkovat. Živí se slunečním svitem. Munici si vyrábějí z prachu.

Enklávská hlídka. Já vím, že poručíkovi právě někdo ustřelil hlavu, ale asi se schovává, tak dělám, jako že nic, chápeš?

Little Lamplight. Vidíš tu vysokou věž? Támhle, jak stojí ty tři baráky samy v Pustině! Jak tam je těch dvěstě rozsvícených žárovek! Jo, tak tam jsme se schovali. Nikdo nás nikdy nenajde! A i kdyby jo, tak na stráži je prcek utopený ve flakvestě. Haleluja!
Každé dítě, které začíná vcházet do puberty, je expedováno pryč.
Nové nosí čápi.
Hnedle za náma je hlavní základna mutantů, ale nebojte se nic, na stráži je jedna děsně zlá holčička z ostrým jazykem! A dvě prkna křížem přes cestu.

Pustina podruhé
Když máš v jedné noze zakousnutého čokla, ve druhé krysu, dupěš po škorpiónovi, jednou rukou pálíš po mutantech, druhou po enklávistech, utíkáš před páračem a snažíš se proběhnout mezi vzájemně se bijící skupinou nájezdníků a BOSáků... pak víš, že toto je ta pravá PUSTINA!

Bratrstvo oceli
Rozmnožujeme se pučením. Naše zbroje a zbraně také. Nové články do zbrojí rostou jako houby. Dokupy je nás dvacet a máme velkého Mistra Ameriku dole ve sklepě. Naše hlídky chodí Pustinou a dělají brajgl.

Odpadlíci
Totéž, jen si na zbroje napatlali okr. Být tribal je IN! ::ano

Mutanti. Líhnou se z nepořádku a ponožek zahozených pod postel. Sbírají pocestné a lisují z nich šťávu. Zbytky pak nechávají v síťovkách a někdy mezi ně schovají zajímavé suvenýry pro turisty. Říká se tomu "gore coaching".

Enkláva.
Banda idiotů, jeden jak druhý. Nejvíc šáhlý je kápo, to jako president. Plukovník Podzimek má jako jediný kus mozku v hlavě, a tak musí všechno dělat sám. Každý večer uloží své vojáky do postelí, pofouká jim bebí a přebalí je, a pak deset minut mlátí hlavou do odstresováváacího polštářku. Někdy si říká, že zabít všechny by možná bylo lepší, než se snažit něco rekonstruovat. Mezi jeho oblíbené filmy patří Doktor z hor, naopak velmi nesnáší Star Wars.

Doktorka Li. Nikdy nebyla pěkná. Nikdo ji nikdy nechtěl. To proto, že byla puritánská, zapšklá a hloupá pseudointelektuálka. Je to stará panna, která tráví celý svůj život oblečena v bílém plášti, kterým se snaží - stejně jako titulem, jenž si vycucala z prstu - nějak odlišti od davu šťastných pářících se ldiiček, jimiž pohrdá.
Cílem jejího života je vypěstovat ve zkumavce mrkev. Stačilo by tak dvanáct centimetrů, pravidelně kónická, tři cenťáky v průměru, ani tvrdá, ani měkká, bez vedlejších výrůstků.

Otec. Samolibý ignorant. Nechal ženu vykrvácet při zanedbaném porodu. Je to zkrachovalý vynálezce a nešikovný všuměl. Ve svém životě nedokázal nikdy nic. Zaslepen snahou vytvořit čističku nezpozoroval, že mu chybí rozvodná síť. Rozhodl se vyčistit vodu od radiace tak, že ji ozáří. Pro svůj experiment si vybral místo pokud možno co nejblíže mutantským základnám v DC. Nakonec zemřel, když reaktor selhal a on si zapomněl na stolku brýle. Žil jako debil a zemřel jako idiot.

Paladinksa Crossová.
Nikdy, NIKDY neberte anabolika, děti!

Vypadá to, že se tady někdo snaží nabudit temnou atmosféru... kam se hrabe Hamlet! Heil Bethesda!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: úte dub 13, 2010 11:29 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
tak toto je to nejpřesnější popis idiocie F3. To by mělo jít mezi články na mainpage ::knez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř dub 14, 2010 4:38 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: úte kvě 26, 2009 4:26 am
Příspěvky: 247
::lol A to všetko je len vrchol ladovca.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř dub 14, 2010 9:02 am 
Jetá coura
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 24, 2009 8:00 am
Příspěvky: 508
Bydliště: Wall Street/Tel Aviv
::ano ::rock ::rofl
To je nejlepší popis trojky, jaký jsem kdy viděl! Na front s tím! Ať je zase nějaká flamewar. ::kawaii


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř dub 14, 2010 9:11 am 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 16, 2009 3:11 pm
Příspěvky: 1667
Bydliště: Cuckoo's nest
A do angličtiny, ať tím můžu sejmout pár LOLWUT amerikánců. :D

_________________
Houstone nám tu problém!

I HATE OPEN-WORLD NEXT-GEN SEISMIC RPG GAMES!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř dub 14, 2010 12:02 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22253
Bydliště: Brno
Horečka včerejší noci pokračuje. Prošel jsem se Pustinou od Raven Rock k Megatonu a nasbíral přitom čtyřiadvacátý level na náhodných setkáních. Cestou jsem sejmul na devět výstřelů z .44 Magnum revolveru s teleskopem tříčlennou hlídku Enklávy. Začal jsem od vedoucího, pak jsem sundal týpka, co šel dva kroky za ním a následně počkal, až třetí borec bez povšimnutí mine mrtvoly svých druhů.
...
Ukázalo se, že Bratrstvo se nějak přilepilo na Project Purity a hodlá ho dokončit.
Dialog staršího Lyona s nějakou holkou | SPOILER
Lyon: Nikam nepůjdete, je to moc nebezpečné!
Holka: Musíme tam jít!!
Lyon: Ne! Nikdy! Za žádnou cenu!
Postava: Enkláva má GECK.
Lyon: Musíte to zastavit! Jděte!! Honem!
Následuje vytažení bojového robota na dvou nohách. Nevím, co je v těch velkých nechráněných nádržích na jeho zádech, jen doufám, že nebudu v okresu, až to někdo trefí.
Pobavila mne neschopnost operátora jeřábu trefit se s nákladem do díry. :D
Následuje megaútok.
Už od dob C&C:Renegade vím, že hromadné útoky jsou nejlepší způsob, jak dojít k úhoně. Nicméně se naskytla možnost rozstřílet pár aut na jižním konci města, a sundat si nějaké vertibirdy. Nebo "verbitidy", jak se píše v jedné povídce na VŠB...
OK, jdu do toho.
Generální útok všech sil BoS proti všem silám Enklávy (která z nějakého důvodu hlídá Jeffersonův památník ::? ::? ) má podobu útoku asi deseti pěšáků pod rouškou bílého dne skrz nejkratší, nejlépe střeženou přístupovou cestu. Naštěstí je Enkláva neschopná a raketovou palbu soustředí na vodní hladinu v okolí Kapitána Ameriky. Pobíhám ve stroboskopu laser gatlingů a vzpomínám na C&C, laser dancing maskovaných pěšáků... Sundal jsem tři vertibirdy a dvě auta, enklávskou pěchotu nepočítám. Zásoby munice do lovecké pušky klesají, asi bude třeba přejít na 10mm pistoli s tlumičem. Památník. Enkláva vede rozhodný protiútok, když na nás husím pochodem vyběhla pětice vojáků po nejvyšším, nejlépe odkrytém ochozu. Brokovnice má poslední dva zásobníky, tak kosím tři vojcly, zbytek doráží robot. Poslední enklávan se krčí v rohu a jeho šedá zbroj splývá s šedým okolím, všímám si jej až podle útoků mých společníků. Další vertibirdy! Honem raketomet! Ha! Další tři fragy!
Vstup do památníku a vyčištění prostor ztečí na bodáky. Brokovnice z kontaktní vzdálenosti ignoruje energozbroje. Dochází munice. Možná jsem měl napřed dozbrojit v některé své skrýši nebo pumpnout pár taloňáků...

Následuje něco, co, jak jsem slyšel, má představovat konec hry. ::rofl
| SPOILER
Centrální rotunda Jeffersonova památníku ukrývá čističku odpadních vod. Poté, co jsem viděl, jak dopadlo metro, nechovám naději, že by některé vodovodní trubka v DC byla v pořádku zdéli více než dvaceti čísel. Nicméně tady postává Podzimek a jeho dva maníci s laser gatlingy. Hm, abych citoval F2, "čekal jsem nějakou *výzvu*!"
Následuje rozhovor:
Plukovník: Zase ty? Čekal jsem to. Rozsekáš všechno, na co přijdeš!
Hráč: *samolibě* To teda, hlavně auta, náklaďáky a autobusy! Nenecháš automobil žít!
Postava: Nech toho a vzdej se.
Plukovník: Nikdy! (Asi mu nedochází, že nemá na výběr).
Postava: (dvě možnosti) A: Válka není řešením. (66%)
B: Proč ses spolčil se strojem? (44%)
Hráč: Hm, víc mne zajímá B, ale A má víc procent, asi to bude důležitější. Prubneme...
Postava: Válka není řešením. (66%, úspěch)
Plukovník: Hm, máš recht.
Postava. Tak toho nech a pojď na pivo... (66%, fail)
Plukovník: Nikdy! Zničím tebe, a tím zničím celé Bratrstvo oceli! Ha ha há! (*wait... WHAT??*) A až čistička poběží, lidé budou líbat nohy Enklávě, která jim dá vodu, ochranu a dlouhodobý ekonomický plán oblastního rozvoje turistického ruchu! (něco v tom smyslu)
Hráč: Jestli teď začneš pokládat trubky, tak nejbližší osadu napojíš na vodovod tak někdy v říjnu 2300, plus mínus. Navíc všichni lidé v Pustinách (=Megaton) mají vlastní čističku vody... ke všemu tady je hafo vaultů s jejich čističkami... ehm.
Postava: Neblni.
Plukovník: Zhyň!
První výstřel:
Sneak Attack
Critical shot
35xp. Beru si uniformu jako suvenýr.
Druhý výstřel
Sneak attack
Critical Shot
vystřelen LG z ruky, otočka, třetí výstřel
Sneak attack
Critical Shot
vystřelen LG z ruky. Fawkes dává ránu z milosti. Bloncka v PWA T-51c kecá do interkomu. Kdo jí odpovídá? Dokotrka Li. Ta, co pěstuje ty mrkve. Co tady dělá?!
Shrnuto: Je třeba vypnout generátor, neboť se přehřívá a brzo vybuchne. Ale v generátorovně je moc radiace. Jeden z nás tam musí jít.
Holka: Já nebo ty? Taháme sirky?
Hráč: Klidně sirky... wait, WHAT?!
Postava: Ani za boha.
Holka: Musíme to vypnout, nebo to zabije strašně moc lidí!
Hráč: Co ječíš, však jsme tu jen my tři, ne?
Postava: Jdi se vycpat.
Holka: Tak kdo?
Postava: Já nikdy.
Holka: Tolik k tvému kavalírství. Půjdu. Dej mi kód.
Postava: Ses zbláznila?
Hráč: Raději utíkejme, když to bouchne, může mi to odřít lak z mé nové exoskeletární, přetlakované, hydraulicky posílené zbroje s laminárním pancířem z uhlíkokeramických desek a vrstvených měkkých i tvrdých kovů, zcela nepropustným pro alfa, beta, tepelné a laserové záření, silně omezující vliv gama záření a chránících proti tlakovým vlnám, bojovým plynům a oděrkám nohou. Četl jsem Fallout Bibli, víme?!
Holka: Dej mi kód!
Postava: Ne.
Hráč: První holka ve hře, která nevypadá jako strýček Venca, nenechám ji umřít. Když to má bouchnout, asi bude lepší být za rohem. Nejbližší útesy jsou dvacet metrů odsud.
Holka: Dej kód!
Postava: Ne.
Odcházím z památníku. Na severu prý mají nějaký problém s auty...
Hra padá.

Takže asi tak. Ještě chci podotknout, že příběh dlouho stagnoval, a pak se posunul prudce vpřed pomocí dvou ingame animací. Události, abych tak řekl, nabraly prudký spád. Jen nevím, co s nimi mám já společné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř dub 14, 2010 7:18 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22253
Bydliště: Brno
Dobře že hra spadla
| SPOILER
, dveře jsou zablokovány. Střelil jsem tu bloncku, až upadla do bezvědomí, že ji jako zkusím "zetkem" někam odtáhnout, ale... není kam.

Tímto se Fallout 3 stává první mou hrou, kterou jsem pro její stupiditu odmítl dohrát. :ne: ::ble


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 8:12 am 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 31, 2009 12:17 pm
Příspěvky: 398
na pochopeni pribehu si musis precist stranky bethnesty ::fuck

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 12:08 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
vitekc45c píše:
na pochopeni pribehu si musis precist stranky bethnesty ::fuck

Nemělo by to být naopak? ::scratch


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv dub 15, 2010 2:04 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
vitekc45c píše:
na pochopeni pribehu si musis precist stranky bethnesty ::fuck

co? rozbil se jim v kanclu automat na vodu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 10:28 pm 
Ozářený
Ozářený
Uživatelský avatar

Registrován: pát říj 09, 2009 6:39 pm
Příspěvky: 361
Ok, přiznávám se, že jsem se tlemil od začátku do konce... ::rofl
Nebudu tu zakládat flame, a proto jen řeknu, že na všechno se nesmí koukat tak černě a při hraní to chce trochu míň přemýšlet nad reálností ;)... Přecejen F1 a F2 taky nebyli überreálné ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pát dub 16, 2010 10:38 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
sangwiny píše:
Ok, přiznávám se, že jsem se tlemil od začátku do konce... ::rofl
Nebudu tu zakládat flame, a proto jen řeknu, že na všechno se nesmí koukat tak černě a při hraní to chce trochu míň přemýšlet nad reálností ;)... Přecejen F1 a F2 taky nebyli überreálné ;)

reálnnost nemá žádný vztah k debilitě


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny