Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je čtv bře 28, 2024 2:27 pm




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další

Tak jak? Hodnoťte jako ve škole
1 34%  34%  [ 24 ]
2 20%  20%  [ 14 ]
3 28%  28%  [ 20 ]
4 17%  17%  [ 12 ]
5 1%  1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 71
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pon led 24, 2011 8:07 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 19, 2011 1:47 pm
Příspěvky: 19
Bohužél takhle to bylo řečeno... opravdu bych chtěl vidět jak v Halfu jdete od megatuny do rivet city přes dvacet loadingů ::lol

Snažím se jen říct že vaše kritičnost k F3 je daleko více za hranicí v kusu.

Btw. říkáte že tvůrci příběhu jsou lampasové, mě příjde že ani ne. Docela težké rozhodnutí jestli do tempenyho věže pustit ghhůly mírumilovnou cestou....přičemž se normální lid odstěhují a nebo ghůly postřílet. Šel jsem cestou mírumilovnou, ale při další návštěvě se normální lidé vypařili. Docela potíž když chcete dobré rozhodnutí ?!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pon led 24, 2011 8:42 am 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
No já si jakože myslím fallout3 tak úplně nemáš oblivion protože bethesda koncept zná, jenže ten svůj prostě narvali i tak jinak. já teda nevím jestlis to pochopil, ale takhle to cítím :wink:
| SPOILER
::knez


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pon led 24, 2011 10:42 am 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
Equilibrium 0 :ne:

Smejki 1 ::ano
::rofl

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pon led 24, 2011 1:42 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 19, 2011 1:47 pm
Příspěvky: 19
tak mě by teda zajímal ten jeden jedinej důvod kterej se vám teda hnusí? Nikde jsem ho nevyčetl... Vždycky jen vadí to vadí tam to... takže Vám vadí že bethseda naložila fallouta do oblivionu? A udělala příliš krátké možnosti dialogů? To je vše co vám vadí? ::jump


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pon led 24, 2011 1:49 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
ono vadí by nevadilo... jenže kolik, že jo?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pon led 24, 2011 1:50 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Equilibrium píše:
tak mě by teda zajímal ten jeden jedinej důvod kterej se vám teda hnusí? Nikde jsem ho nevyčetl... Vždycky jen vadí to vadí tam to... takže Vám vadí že bethseda naložila fallouta do oblivionu? A udělala příliš krátké možnosti dialogů? To je vše co vám vadí? ::jump
Nakoukni sem, třeba ti to dá určitou představu o tom, co zdejší komunitě vadí.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: pon led 24, 2011 2:15 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 19, 2011 1:47 pm
Příspěvky: 19
Nerevar píše:
chekotay píše:
Dune 1! ::rock ::rock
No samozřejmě, tu úplně první jsem myslel.
Od dvojky dál to s předlohou mělo společný sotva to koření a červy. Ale jednička - učebnicová ukázka ... víme čeho.

ničeho... Film Duna by absolutně šíleně out a nedá se srovnat ani s nejhorším filmem a to waterloo po česku.

pelda-spamer píše:
no, dohrál jsem to už hodněkrát, takže kvůli příběhu to určitě nebude; kvůli hratelnosti taky těžko;že by mě to nějak bavilo se taky říct nedá; možná testování modifikací nebo průprava na FNV....

!!!!!!toto je názor ostříleného veterána! nováčkovi se hra bude líbit ale po dohrání a nalezení všeho možného je to nehratelné!!!!!!!


Kecáš.... kdyby se ti hra nelíbila, kdyby se ti příběh nelíbil, kdyby hratelnost byla nulová tak by jsi ji nehrál. Je to jediná hra která svými prvky je něco mezi pro naši civilizaci minulostí a budoucností. Fallout je jaksi pokus o pseudobudoucnost dnešní doby ,stejně tak jako si lidé v roce 1960 mysleli že v roce 2000 budou auta lítat a na dovolenou budeme lítat na měsíc nebo mars. Proto tě to baví... protože střílíš realné lidi, realné zvířata (myslím ty nezmutované) a pořád lepší než hrát cypoviny typu unreal nebo quake 3 arenu. Prostě není na trhu podobná hra. Někdo by mohl namítat GTA 3 ale to je trošku o nečem jiném, není to ten inventářský herní system.

BTW: Fallout 1 a 2 po odehrání už nikdy nejsou podruhé stejně hratelné (víš kde je základna, kde je kráter, kde tanker). Jediná hra která je znovuhratelná je Diablo2 ale také to není úplně ono.

Nerevar píše:
Broken Steel: umožní pokračovat i po skončení hlavní linie. Příběh je přinejmenším stejně pitomý jako Main Quest.

Mě by zajímalo jakej příběh je pro tebe super. Kdybych podle tebe soudil tak Titanik nebo Armagedon jsou propadáky a nezaslouží si ani jeden oskar.
Nerevar píše:
Point Lookout: když zkousneš pár nelogických konstrukcí a oslích můstků, docela ujde

Podle mě nejhorší co kdy do Fallouta nepatřilo. Všechny questy jaksi bezúčelné a kdybych sám nenašel pitomou loď tak bych nehledal pitomé díry jen abych se dozvěděl že nějaká firma tam chtěla vrtat ::fuck Fakt super příběh kámo. (ironie)

Nerevar píše:
The Pitt: z DLC asi nejlepší, i když mě tam pár věcí taky znechutilo
Co je na tom nejlepšího? Příjit někam, dobrovolně odevzdat všechny věci, nechat se vyslat sbírat kusy železa, donést je jak hodnej pejsek haf haf. A pak postřílet všechny "otrokáře". JJ jseš úplné borec když se ti takovej příběh líbí, nepocházíš sám z vězeňského prostředí? Ale abych neplival, pittská zbroj je nejvíc podobná zbrojí z fallouta 1 tak ji nosím.
Nerevar píše:
Mothership Zeta: nějaké nové zbraně, jinak ztráta času i peněz

Jediné s čím souhlasím, ale zase na druhou stranu příjemné hraní, takové krásné scifi se jen tak nevidí. A běhat po mimozemské lodi zvenku? Ještě větší luxus. ::lol
Nerevar píše:
Operation: Anchorage: OMG! WTF?!

Pro toho kdo asi nikdy nehrál Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II může způsobovat mozkové synapse a závratě. ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: pon led 24, 2011 2:35 pm 
Okrádač mrtvol
Okrádač mrtvol
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 25, 2010 6:59 am
Příspěvky: 169
Bydliště: Zwittau
Nerevar píše:
Broken Steel: umožní pokračovat i po skončení hlavní linie. Příběh je přinejmenším stejně pitomý jako Main Quest.

Mě by zajímalo jakej příběh je pro tebe super. Kdybych podle tebe soudil tak Titanik nebo Armagedon jsou propadáky a nezaslouží si ani jeden oskar.
[/quote]
to ze nejakej film dostal tolik a tolik oscaru je pro me asi tak stejne dulezity jako titul hra roku xy jak znamo v zabavnim prumyslu se tocej nechutny prachy takze tyhle vysledky jsou naprosto irelevanti nehlede na to ze valny cast herni populace se chova joko vygumovana a vzhledem k tomu ze x lidi naslo naprosto stejny duvody proc F3 ne a jen par jedincu se snazi tvrdit opak ( zel bohu jejich argumentace je uboha) tvrdi opak tak ja mam jasno jak to je. Jinak udelat z UBAH RPG jako F1 -F2 nudnou skoro FPS s nulovou obtiznostni tak za to bych daval dozivoti straveneo hranim F3. Z myho pohledu je FT mnohem bliz k F1/2 nez F3 a F3 ma s světem falloutu spolecnyho asi tolik co baterka s jadernou elektrarnou

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Proč stojí za to hrát Fallout 3?
PříspěvekNapsal: pon led 24, 2011 3:15 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 19, 2011 1:47 pm
Příspěvky: 19
Ale stavíš se do stené situace.... miliarda lidí si myslí jak je Titanic super a brečí u konce Armagedonu, ale ty tvrdíš že se ti to nelíbí, tudíž jsi to stejné co jsi nazval:
"v zabavnim prumyslu se tocej nechutny prachy takze tyhle vysledky jsou naprosto irelevanti nehlede na to ze valny cast herni populace se chova joko vygumovana a vzhledem k tomu ze x lidi naslo naprosto stejny duvody proc F3 ne a jen par jedincu se snazi tvrdit opak"

Neříkám že jsem z titaniku nasračky a že na f3 ulítám, ale netvrdím zase že je titanik pičovina jen proto že se mi dicaprio nelíbí. třeba to tak mohlo být ::rock


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 8:42 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 19, 2011 1:47 pm
Příspěvky: 19
Končím, s Váme se nedá hádat, jste zarputilí a nedá se s váma normálně jednat. Normálně tady s váma diskutuju adostávám automaticky varování... jen proto že se můj názor na tento web nehodí. Už víte co jsem myslel tou demokracií. Na všech forech je to vždy stejné, vždy je tam admin a posluhovači kteří zastávají jeden názor a čau. Je to smutné ale je to tak.

Zítra Vám donesu nějaký obrázky co jsem vyfotil při hrani Fallouta a pak se odhlásím a už o mě nikdy neuslyšíte. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 5:34 pm 
Hrášková příšera
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 07, 2009 4:34 pm
Příspěvky: 4203
Bydliště: † Telenom
Nechte toho, pánové, všichni pánové, nebo mne namíchnete. Osobní inektivy a komentáře si strčte za klobouk nebo se jimi bavte v Diskutáriu.

V rozjetém rozebírání uživatelů pokračujte dle libosti na pranýři. Všechny reakce na Equilibriův poslední post v tomto topiku (ten nad tímto) směřujte také na pranýř. Tady se věnujte pouze F3, diskusi o něm a rozebírání, proč se vám líbí nebo nelíbí. Výše napsané věty jsou dále v platnosti.

V.

_________________
Obrázek Odpověděl mi plnou vahou všech čtyř pevně na zemi. Buď lidský tak, jako já jsem huňatý. Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: sob úno 05, 2011 7:26 pm 
Brahmínožrout
Brahmínožrout
Uživatelský avatar

Registrován: čtv kvě 20, 2010 6:59 pm
Příspěvky: 1595
Bydliště: Záhorská nížina
Zdá sa, že pri tvorbe Failoutu 3 sa hoši z Bethesdy "inšpirovali", kde sa len dalo. Malá perlička:
http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=57699


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv úno 10, 2011 10:06 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon úno 07, 2011 11:22 pm
Příspěvky: 19
Achjooo já největší postapo scoutík :D nemam grafiku s shader pixel trojkou a tak si můžu nechat jen zdát ::zed ale četl sem že ňáký cápci to normálně rozjely a to i na tý grafice co mam já ati radeon 9600 pro ale na mě to je moc složitý :x četl sem návod a po pár krocích co tam rozepisovaly do nejmenších detailů sem se stratil a vysral sem se na to :D snad se k tomu někdy dostanu :-(

_________________
ty být velký komik :))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv úno 10, 2011 10:43 pm 
Kapčo brodice kat. B
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 11:08 am
Příspěvky: 4519
Bydliště: Cajzl City
eh... kolik stojí SM3 lowend grafika s SM3? 1500,-? možná dvojku? i do AGP se furt dělaj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pát úno 11, 2011 3:45 pm 
Vemeno
Vemeno

Registrován: pon úno 07, 2011 11:22 pm
Příspěvky: 19
Jo to jo ale chodim do školy a brigádu si jen tak někde neseženu a když už investovat do kompu tak komplet ho překopat od základní desky ale ještě o tom popřemejšlim ten f3 by mi stačil ale jak vidim vaše názory tak je to shit oproti FNV ::twisted

_________________
ty být velký komik :))


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny