Forum Vaultu šílené brahmíny

Ostrovček pozitívnej deviácie11!
Právě je úte dub 16, 2024 7:54 am




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Další

Tak jak? Hodnoťte jako ve škole
1 34%  34%  [ 24 ]
2 20%  20%  [ 14 ]
3 28%  28%  [ 20 ]
4 17%  17%  [ 12 ]
5 1%  1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 71
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2009 10:54 am 
.
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:11 am
Příspěvky: 11639
myslím, že táto lokácia vedie a týka sa to všetkých questov, čo tu dostaneš
na väčšie hovadiny ako tu som myslím nenarazil

(ak nerátam tých otrokov, čo som zachránil/ zneškodnil im obojky pred nejakou jaskyňou
a keď som z nej vyšiel, tak tam furt čučali a mal som čo robiť, aby som ich zachránil znova,
ale dá sa to rátať k tomu, lebo od nich som dostal mapu tej horeuvádzanej lokácie) ::zed

_________________
snáď časom ... CZ manuál na Fallout 1


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2009 11:45 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22193
Bydliště: Brno
Dnes jsem navštívil jakési muzeum. V boční chodbě bylo hafo zombíků (pardo, ghůlů...ehm). Co nesnáším víc, než zombivce v těsných temných uličkách? Ano, správně, rychlé zombivce v těsných temných uličkách. Fuj! Fuj! Fuj! Leč na RTCW to nemělo... ::cool Na druhou stranu mi tu chyběl uklidňující klapot MP-40 a všepřehlušující dunění Thopmsonu...
Dal jsme si dvě Quantum coly, vytáhl 10mm sapík, a do beden pustil Ensiferum. Pořádně nahlas. Začal jsem řvát a vyběhl.
O deset minut později bylo 2 000 nábojů v tahu a dvě lokace byly vybity do posledního zombivce. Všechny mrtvoly byly zohyzděné, jak jen to hra umožňuje. Většina zastřelena dávkou do hlavy, protože VATS nestíhal a moje ruka je přesnější v reálu, než ve hře. I tak jsem musel použít #6 - na které mám namapované stimpaky, takže mohu střílet a současně se pohybovat a ještě střílet - šmejdi mě zatlačili do rohu a lepili se na mně Zářící.

Ensiferum dohráli Guardian of Fate...

Bude mi ještě někdo říkat, že F3 je RPG? ::lol

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: ned črc 19, 2009 2:39 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
K tomu VATS... Nastav si ho na prostřední tlačítko myši, ideální na tyhle zombíky a ghouly ::cool


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: pon črc 20, 2009 5:40 pm 
Lovec odměn
Lovec odměn
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:35 am
Příspěvky: 995
Bydliště: Earth
chekotay píše:
Dnes jsem navštívil jakési muzeum. V boční chodbě bylo hafo zombíků (pardo, ghůlů...ehm). Co nesnáším víc, než zombivce v těsných temných uličkách? Ano, správně, rychlé zombivce v těsných temných uličkách. Fuj! Fuj! Fuj! Leč na RTCW to nemělo... ::cool Na druhou stranu mi tu chyběl uklidňující klapot MP-40 a všepřehlušující dunění Thopmsonu...
Dal jsme si dvě Quantum coly, vytáhl 10mm sapík, a do beden pustil Ensiferum. Pořádně nahlas. Začal jsem řvát a vyběhl.
O deset minut později bylo 2 000 nábojů v tahu a dvě lokace byly vybity do posledního zombivce. Všechny mrtvoly byly zohyzděné, jak jen to hra umožňuje. Většina zastřelena dávkou do hlavy, protože VATS nestíhal a moje ruka je přesnější v reálu, než ve hře. I tak jsem musel použít #6 - na které mám namapované stimpaky, takže mohu střílet a současně se pohybovat a ještě střílet - šmejdi mě zatlačili do rohu a lepili se na mně Zářící.

Ensiferum dohráli Guardian of Fate...

Bude mi ještě někdo říkat, že F3 je RPG? ::lol


Uplenej SS co ? Jo ty jsi jeden z těch, co Sama nehráli :)
Obrázek
to je chyba !

_________________
Obrázekradiation disabled :( Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: čtv črc 23, 2009 10:18 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 22, 2009 11:07 am
Příspěvky: 10
Bydliště: Děčín
No, já to hodnotim jako docela slušnou hru se solidnim, sice nahlím a podmáčeným, základem, kterej se dá trochu vyspravit módama.

Nejvíc mi tam vaděj častý kolize hry, která je v konfliktu s každou druhou věcí v PC. Pak různý nelogičnosti jako např. poživatelný jídlo v ledničce rozbořenýho domu 200 let po válce!!! ::roll Obyvatel opuštěnýho řadovýho (žádná pevnost) domku okolo kterýho couraj obří mravenci na padesát metrů vzdušnou čarou vzdálenej od sídla nájezdníků bez jakýchkoliv zbraní. :-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: úte srp 11, 2009 9:04 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22193
Bydliště: Brno
Head of state dneska pokračuje! Potěšilo mě, že questový předmět - fotka památníků - je vtipně vylepený přímo před očima a osvětlený - takže jsem ho hledal půl hodiny.
No nic. Dojdu k Památníků staré Abeho, a naráz bum - frajer! Dál ni krok, odvedu tě za [nekdo] A otočil se ke mně zády (deformace z LARPů - NIKDY se k NIKOMU neotáčej zády!) Vjedu do kamrlíku, tam je týpek a očividně má na starosti velice důležitě stát vprostřed místnosti. A že prý je otrokář a loví uprchlé otroky. Aha, asi proto je důležité zakopat se kolem památníků v centru bitevního pole mezi BoS a mutanty - tady těch otroků musí být celé mraky! Nicméně konečně jsme mu mohl říct, že otrokáře neberu a ať jde od hajzlu. Byl trochu nenaložený a snažil se mě přimět ke spolupráci. Nakonec se mi podařilo ho ukecat, aby ze sebe vyplivl hlášku, která by se dala vyložit nepřátelsky, něco jako "Já bych ti ukázal! Ale nemám na tebe čas, musím tu důležitě stát!" na což jsem mu mohl odpovědět výkřikem "Já nejsem žádný tvůj vězeň!" Nato dialog skončil. Vybodl jsem se na nějaké další čekání a z půl metru tomu chlapíkovi vyprázdnil do hlavy zásobník útočné pušky. Hurá, boj! Konečně jsme mohl těm pitomým otrokářům ukázat, jak moc je nenávidím! Byť od založení Cechu otrokářů na VŠB uplynulo tolik let, ozvuky války jsou stále silné...
Po bitvě jsme se vydal fast travelem z5 do Chrámu Unie, za otroky. Bylo jich víc, ale zase nikdo nehlídal dveře. Důležitou náplní uprchlých otroků je procházet se ve skořápce betonové budovy od rána do večera skuhrat. Sranda je, že se odsud nedá fast travellovat (asi použiju Simmonsovu terminologii a budu říkat "faxovat" :) ), člověk musí vyskočit oknem a ujít deset metrů... divné.
Jo, ještě něco - jedné otrokyně jsme se zeptal, jaké to bylo, odpověděla něco jako "Byla sem mladá a hezká, takže asi víš, co bylo mou prací...ale když se můj pán oženil, jeho žena ho donutila mě prodat". Uchj!! Asi znám jiné otrokáře...

Takže z dnešního rána hraní:
+ pěkná budova Lincolnova památníku
+ 2 zapálená auta a jeden autobus (nááádhera!)
+ Dokonce i divocí otrokáři dvě stě let po Válce uznávají svatost manželskou (a monogamii)...
+ ...a jsou to stejní ubozí chlapi pod pantoflem své dominantní manželky, jako dnes.

- Pitomé dialogy s otrokáři i otroky
- Jak se proboha dostala Lincolnova kamenná hlava nějakých pět mil za město? A jak ji chtějí otroci dopravit z5? Pomocí jedné brahmíny a jednoho negra?
- Proč otrokáři loví otroky v centru Washingtonu, jenž je brutální bitevní zónou a všichni se mu obloukem vyhnou?
- Proč se mě nepokusili zotročit?

Tož asi tak :) ::bez_chlupu
Jdu si nyní raději chystat kostým na PA bitvu mezi Otorkáři a Divochy, myslím, že si užiju víc postapa, než v F3 :-D Ale zase míň zapálených automobilů... :-/

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: úte srp 11, 2009 9:13 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Tuším, že tohle není sídlo otrokářů :-D Je tam ještě jedno, kde můžeš jednu zachráněnou otrokyni získat jako spolubojovnici... Je to někde uprostřed Pustiny a ti pro změnu nemakají pro nikoho a z žádnyho důvodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: úte srp 11, 2009 8:35 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22193
Bydliště: Brno
Tak to předpokládám, že to není sídlo otrokářů, když se mi představí jako slaveři z Paradise falls a když tam nemají ani konev na kávu :-) Ale co tam sakra vůbec dělali? A vůbec... ty obojky pro otroky jsou špatný sen. Kdybych měl technika schopného sestrojit takový obojek, pak bych měl čistou vodu, zdravé jídlo, tucet dětí, kopu manželek, menší armádu a letní byt na orbitě...

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2009 10:41 am 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 22, 2009 9:19 pm
Příspěvky: 16
Taky hodim svuj nazor do pranice :).
F3 kdyz vysel, tak sem ho vydrzel hrat asi 14 dni. Pak nasledoval drop a uninstall. Jako fan starych dilu sem to proste nemohl skousnout. Prislo me, ze Bethesda zmrsila co mohla. Vsude kde to slo (fora atd.) sem to poplival, jak sem mohl a dal od toho ruce pryc.
Co me opravdu nejvic vadilo...
-Tak nejveci zklamani bylo, kdyz clovek zjistil, ze chyby tahovy system. V.A.T.S. mod to opravdu nezachranil.
-Naprosta absence cerneho humoru v dialozich.. To me tam strasne chybelo ::cry.
-Celkova obtiznost hry... trapne.
A vubec.. proste to byl otres na co vzpomenu.
| SPOILER
Z Harolda udelat strom.. OMG!!!

Ovsem pote se vyrojil nexus se svymi mody. Pockal sem, az se trochu rozjedou. Pak sem projel vsechny mody a stahl si takove, co me hru co nejvice priblizi starym falloutum. Jak herni principy, tak texturove zalezitosti. Takze sem se k tomu po pul roce vratil a musim rist, ze si to konecne uzivam ::bez_chlupu .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2009 10:55 am 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pát kvě 08, 2009 8:26 am
Příspěvky: 881
Bydliště: Trvalé
Tessai píše:
Taky hodim svuj nazor do pranice :).
F3 kdyz vysel, tak sem ho vydrzel hrat asi 14 dni. Pak nasledoval drop a uninstall. Jako fan starych dilu sem to proste nemohl skousnout. Prislo me, ze Bethesda zmrsila co mohla. Vsude kde to slo (fora atd.) sem to poplival, jak sem mohl a dal od toho ruce pryc.
Co me opravdu nejvic vadilo...
-Tak nejveci zklamani bylo, kdyz clovek zjistil, ze chyby tahovy system. V.A.T.S. mod to opravdu nezachranil.
-Naprosta absence cerneho humoru v dialozich.. To me tam strasne chybelo ::cry.
-Celkova obtiznost hry... trapne.
A vubec.. proste to byl otres na co vzpomenu.
| SPOILER
Z Harolda udelat strom.. OMG!!!

Ovsem pote se vyrojil nexus se svymi mody. Pockal sem, az se trochu rozjedou. Pak sem projel vsechny mody a stahl si takove, co me hru co nejvice priblizi starym falloutum. Jak herni principy, tak texturove zalezitosti. Takze sem se k tomu po pul roce vratil a musim rist, ze si to konecne uzivam ::bez_chlupu .

Tak tak... Jenom ty pády hry. Opravdu, víc padající program sem nezažil ::evil


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2009 1:09 pm 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22193
Bydliště: Brno
Cantenbury Comons... ten quest s paní mravencovou a panem mechatronem nemyslí vážně, že ne? ::ble ::ble ::ble ::ble

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2009 1:55 pm 
Radioaktivní
Radioaktivní
Uživatelský avatar

Registrován: pon kvě 18, 2009 4:32 pm
Příspěvky: 822
chekotay píše:
Cantenbury Comons... ten quest s paní mravencovou a panem mechatronem nemyslí vážně, že ne? ::ble ::ble ::ble ::ble

::rofl ::rofl ::rofl Atˇkoukám, jak koukám, tak mi z toho vychází, že Tě "trojka" chytla víc jak "dvojka" ::rofl ::rofl ::rofl


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2009 6:08 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: stř črc 22, 2009 9:19 pm
Příspěvky: 16
Citace:
Tak tak... Jenom ty pády hry. Opravdu, víc padající program sem nezažil ::evil

To jo no... Ale mam pocit, ze s kazdym patchem to je lepsi a lepsi. Ted s 1.7 me to padne tak 2x za puldeni pareni. A to diky kupe modu. Verim, ze kdybych to mel cisty... Tak to bude padat minimalne :).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: stř srp 12, 2009 10:40 pm 
Vemeno
Vemeno
Uživatelský avatar

Registrován: ned kvě 17, 2009 7:35 pm
Příspěvky: 13
Bydliště: Tam, kde Rommel trénoval do Afriky
Od posledného vstupu som znovu prešiel Stalkera i Clear Sky. A hoci sú obe hry prakticky čistá strielačka, oproti F3 sú oveľa "uveriteľnejšie". Chovaním postáv i herným prostredím. Fallout je len absurdný (bez ohľadu na číslo) a v trojke to akurát najviac vidno, pretože má lepšiu grafiku a svet je kontinuálny, nie rozdelený na štvorčeky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Fallout 3 - hodnocení, flamewar a jiné radosti
PříspěvekNapsal: úte zář 01, 2009 7:46 am 
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob kvě 02, 2009 2:26 pm
Příspěvky: 22193
Bydliště: Brno
Je to furt stejněje šit, akorát na všším levelu to můžeš hrát víc jako střílečku - dunivou muziku do sluchátek a kosíš tisíce nabíhajících ghoulů/mutantů/nájezdníků.
Ale jsou tam pěkná vybuchující auta! :)

_________________
Oczywiste jestem taky zajebisty jak ci się wydaje.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 237 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Copyright © 2009 Forum Vaultu šílené brahmíny